Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:08:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126227 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: февруари 09, 2018, 19:53:29 »

Oooo, Sky....  heart heart heart тенкс. Да, може!!! Но след 23-ти когато ще сме в БГ. Ама няма да успея да я прочета за 2 седмици. Имаш ли нещо против да я зема зад граница? Ако да, ще изчакам до лятото.
Свекс, много ми е интересно ти чете ли 3-логиите+2-логиите? Гледа ли филмите. Искам коментар.
И на Маги тия звездички са 5, аз толкоз изброих. Та затова ми е сложно с мъжката дума. хахах, май го измислих, завършва на _утьо... Ей ся ако не ме баннат няма кога  tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #226 -: февруари 09, 2018, 20:45:37 »

Хаха Фанко кой да те банне бре душа, Маги ле?  pleasantry

И аз си помислих за трибуквеното, ама на Фани е май! Аз немах нерви да четя Нюансите, изгледах двата филма, направо напоследък толкова мързеливо го раздавам, ако нещо не разбирам търся клипче да го разбера.

За площадките е абсурд за приятелства на тази възраст, ама си е забавление за тях, пясъчници, люлки

Надее, давай и на двете бре, сега ти се е паднало!

Аз днес дадох заето... Графика ми беше back to back... Нов клиент, пак в Пловдив, абе разкош... Ама нищо де, ще е забавно.

Хайде, целувкен и лека ви вечер!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: февруари 09, 2018, 21:03:28 »

Oooo, Sky....  heart heart heart тенкс. Да, може!!! Но след 23-ти когато ще сме в БГ. Ама няма да успея да я прочета за 2 седмици. Имаш ли нещо против да я зема зад граница?

Обади се като си тука, давам ти я и да не ми я върнеш, няма да страдам :-)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: февруари 09, 2018, 22:34:07 »

Начи думата е я мъжки род означава мъж извършващ определени действия спрямо жени
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #229 -: февруари 09, 2018, 23:08:21 »

Начи думата е я мъжки род означава мъж извършващ определени действия спрямо жени

Ама гледайте я как ни подкокоросва да ни избаНка после всичките smile Нидей, на Булчето ще и стане лошо.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: февруари 09, 2018, 23:23:51 »

За площадките - Бамбук е много щастлив там, но да е сам. Явно мисли, че са негови. За сега успявам да го удържам и да предупреждавам другите родители да изчакат той да слезе от пързалката преди да пуснат тяхното там, но скоро сигурно ще има един Бамбук бутащ деца по площадките.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: февруари 09, 2018, 23:24:16 »

Наде, първо като писа, че ще откриваш център си помислих че си много смела, чак луда.
Но аз (от позиция на времето и опита)  бих ти казала да опиташ с центъра. Сега му е времето. Това е голяма крачка и ти вече си я направила. Вложила си много .не се отказвай. Дори и да е трудно в началото, сигурно ще е, след няколко години ще си добре . Ще има и други предложения за работа и то за такаеа, която да можеш да съчетаваш.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: февруари 10, 2018, 10:50:06 »

яя,  Руми! heart
Пандич, точно хейтех подобни бутаници вчера хахах
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #233 -: февруари 11, 2018, 09:57:59 »

Здравейте!
Снощи ви изчетох, но нямах възможност да пиша.
Наде, аз съм за двете good Аз съм била само в частен сектор, но покрай майка и татко имам прекрасен поглед върху бюджетни предприятия. Започни в училището - ще ти даде контакти, евентуално обучения и тн. Там обаче си имай едно наум, че току виж на селското училище им свършат парите, изтече програма или нещо им кефне и не ти удължат срочния договор. Едва ли веднага ще си на постоянен huhhuh.gif Работех уж в голяма фирма и с изненада установих практиката да наемат хора за 6 месеца (през силния сезон), а после ги освобождаваха. Така хем спестяваха от заплати, отпуски и тн, хем се застраховаха и от бременеещи.
Центърът не го виждам като магазин, в който да дремеш над пакетче солети и да чакаш някой да се излъже да влезе, за да види какво се предлага. pardon Виждам го като място за допълнителни дейности с предварително уговорени срещи. Просто трябва да съобразиш работното време. Натоварването ще ти е огромно и на двете места, но сега ти е времето Wink
Както ти казах и преди - много се вълнувам за теб, защото с огромен ентусиазъм говориш за работата си.

За детските площадки имах огромно предимство от това да има много такива квартални около нас. С кокона обикаляхме 10-тина броя. Бях разучила де що пързалка или люлка има. Като ги изредя всеки ден различни, детето разнообразено, а аз оставах без контакти тип "Памперсите са на промоция еди къде си". Две години и два месеца аз не спрях количката. Много ми се чудеха защо не водя детето за ръка - ей заради това - да сме мобилни. Газ към някоя площадка или Градската градина, оставя там детето да потича 2 часа и се завръщахме наобратно. Wink

Нюансите грам нямам тръпка да ги чета или гледам pardon И аз предположих като Фани за -утьото blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 12, 2018, 08:36:04 »

Добро утро smile Предстои най-влюбената/пияна седмица според предпочитанията smile Аз стягам празник, измислила съм 100 неща, дано имам време да ги свърша всичките.

На мен почивните дни ми минаха изключително бързо, не знам защо така, искам още почивка.Нещо не ми харесва това, че искам много почивка, не ми се работи, нямам желание за много неща.Май имам нужда от промяна, от нови предизвикателства.Ще го мисля и това.

Хубав и усмихнат ден ви пожелавам!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #235 -: февруари 12, 2018, 09:18:58 »

Морген!
Ние имахме доста натоварен уикенд, отново, но вчера се видяхме с едни приятели, с дете разбира се, и разпуснахме малко  Wink Успяхме да успим двете госпожици по едно и също време дори горе-долу, та цъкнахме набързо и една настилна (WOW)  Wink
Вчера правих супата с топено сирене на Чери, голям хит, Мис отупа една голяма паница и искаше още  Girl_hide
А пък в събота правих едно много яко с патладжани, понеже много обичам, ако проявявате интерес може да ви го постна в съответаната тема Wink
С ММ си намерихме много яко приложение, на Гугъл - Listonic, където може да си правим и ъпдейтваме списъци (за пазаруване например) и са видими и от двамата, много е яко! Та който каквото се сети, че има за купуване, пише в списъка и един от двамата просто го маркира като изпълнен  Wink
Имам много, много натоварена седмица, дано не изпуша  angry
Целувкен!  heart
EDIT: Пак си отрязах косата къса, не на каре този път, но достатъчно къса, за да се чувствам все едно съм без коса  pardon Мис ме гледаше супер подозрително, а ММ ме пита къде съм отмъкнала жена му  Girl_hide По-късно мога да ви се снимам  girl_wink Няма, и не планираме номер две, ако веднага това ви светне в главата  blum
« Последна редакция: февруари 12, 2018, 09:38:40 от Feribotka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #236 -: февруари 12, 2018, 10:06:41 »

Привет!
Щом върши действия, насочени към жените, е.льо ще да е Wink Имаше една американска комедия, главният герой се казваше така Wink
На мен ми сгъстиха почивните дни от вчера в 20ч. до днес сутринта. НИ2 пристигна след баскетболен мач с още 2-ма за да отидат на бебешко парти на баща, техен съученик. Това им е първото бебе в компанията и го изживяват много трагично, нещо като двойно наказание - хем стават на 30 тази година и остаряват, хем и отговорности трупват. Били се събрали само мъже, приятели и роднини. Баш дядото по мъжка линия бил като препикано мушкато, щото това му е първо внуче от единствено дете, а не му носи името Димитър. Едно измислено е с А, дето аз хич не го харесвам, да не говорим, че баща и също е с хубаво име - Дамян, та можеха поне нещо с Д да е. На младите много им е смешно и само се подигравали, двамата дядовци пък се засегнали и напуснали купона рано- рано. Обяснявах тази сутрин някои неща Wink, като същевременно си подготвях почвата за Незаченат Петко.  blum Къде сериозно, къде на майтап, да мислят малко... Вятър ги вее още, нищо не бяха купили за бебето и майката. Хубаво, че бях правила от моите сладки и че имах черешови костилки /лично изплюти/ и изтраках една възглавничка на бърза ръка.
На тази възраст Родният вече имаше дете на 3 години и според мен си тежеше на мястото Wink
Майка ми мина на антибиотик, няма спиране кашлянето. Тя ту ми пуска приказки "все от нещо трябва да умра", ту ме сепва, че вече била здрава, сякаш е забравила, че през нощта се дере като магаре diablo
Фанич, четох първата книга на Нюансите, гледах и първия филм, нямам мераци за останалите. Достатъчни ми са двете "пред мен и зад теб" Wink съвременна литература.  smile  
Маги, в детската градина какво ще правиш за РД на Моника? Племенникът е много нещастен, че тази година празникът му се пада в почивен ден.
Ние 14-ти няма да празнуваме, събираме пари и време за тридневен пакет във Вонеща вода по Националния празник. "Здраве, младост, красота" е преживяла любовна драма и се е кротнала малко, та поне намерих кой да ме отмени за майка ми.
Хубава седмица и ползотворен ден! Аз ще пускам Мама Бошка със спалното бельо на гостите и после влизам в ежедневен график.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: февруари 12, 2018, 10:13:55 »

Свекс, мъжете малко по-трудно влизат в ритъм в днешно време.Някак бягат от отговорност.Не знам защо така, ама по наблюдения масово им е широко около врата и като стане нещо такова развяват траурното знаме.После пък, като се изпоженят повечето приятели и имат деца, а те са сами да кажем, е другото траурно знаме, защо съм още сам.Имам ги няколко такива около мен.Ама като им кажеш Сватба, те ми викат "що ме кълнеш?"  crazy Нещо се е объркало във възприятията им и възпитанието, знам ли!А не са смотани, могат да се оправят сами. Но дано ги побутне това събитие!Време им е! Wink

За Моника съм взела едни кутийки от Джъмбо, ще ги напълня с една суха паста, едно шоколадче, два бонбона и днес ще измисля някакво боклуче още(дребна играчка) и готово!Ай стига толкоз!В къщи правя надпис нов, отделно помпони от тишу хартия, разпечатала съм де що Уинкс съществува, ще ги режа и лепя по стените, ако ми остане време е направя и малки Уинкс за надписа.Имам и сладки да правя, три торти ще ми се съберат за два дни.Мерал ще е пицар, солети купих smile Сега ще се чудя майките как да гощавам!

Бе луда калинка  blum
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: февруари 12, 2018, 10:19:37 »

Привет!

Нещо миналата седмица не можах много да се разпиша, та да кажа на всички празнуващи някакъв повод - бъдете живи и здрави smile

Както казах преди, за 14 имаме традиция да ходим на по-претенциозен ресторант. Обикновено любимият прави резервация и ме изненадва. Така е и сега, но успях да изкопча името, защото има официален дрес код и да съм подготвена - Shades of Red. Вълнуващо ми е, на самото място има програма и специлно подбрано 5 степенно меню. После ще давам отзиви  girl_wink

Събота и неделя и на мен ми минаха много бързо, но напоследък цялото време така го чувствам. Бяхме на рожден ден, на друго гости, на разходки... Другата седмица пак се очертава натоварен уикенд.

Маги, най-вероятно си претоварена и това, че искаш още почивка е нормално. Ако имаш как да си осигуриш пък някакво разнообразие, също е вариант да си възвърнеш мотивацията.

Фери, снимай се да, искаме да те видим  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: февруари 12, 2018, 10:53:47 »

Добро утро smile

Фери, честита подстрижка! smile

Уикендът мина неусетно... Нашите бяха тук, ММ се беше уговорил с майка ми да излезем в събота вечер и аз бях в шок.. не очаквах.. Изкарах първите си 5ч без София... нахраних я, оставих кърма в хладилника и се надявах да не се събуди повече от веднъж.. Едва успяхме да влзем в мола.. явно целия народ отиваше там, макар вътре да беше празно  huhhuh.gif Вечеряхме суши, след година въздържание, най-после  yahoo Бях като луд с картечница докато поръчвах, сервитьорката едва успяваше да запише и сигурно си мислеше, че съм държана затворена..  pardon След това ме пита искам ли да гледаме кино.. пак след близо 6-7м.. хаха защото с пишкането не исках да ходя преди да родя pardon Филмът, който беше с най-близката прожекция беше Нюансите..Мислех, че Илиян няма да иска да го гледаме, на мен ми беше интересно да го гледам..аз на книгите им се кефя...В крайна сметка го гледахме... хич не ми беше интересно... дали, защото вече не спирах да си гледМ телефона... дали, защото не е интерес...  pardon Заварихме бебе и баба спящи...дори не се беше будила, размърда се точно като се събличах  Wink Излязохме с голяма еуфория, а накрая нямах търпение да се приберем... толкова ми беше гузно и мъчно за нея.. Ще трябва да сеиквам, не искам да е лепка и да не може да стои няколко часа без нас или ние без нея.

Заа 14.02, планове нямаме, но ще си подарим спа мини почивка в Хисаря с нашите на 9-10-11.03. Да видим как ще е първото пътуване с бебе София  heart

Свекс, да се оправя майка ти  give_rose

Успешна седмица  smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines