Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:40:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126256 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: февруари 09, 2018, 15:42:40 »

Панди, много тъпо! Дано му мине бързо на Томи.
Еми, аз за това най- обичам лошо време- площадкире са празни  Wink . Иначе в кв имам няколко приятелки /част от групата ме дразни/, но за по малко става и само с тях се въртя, понеже и на Ники му е интересно. Мен ме дразни нерекъснатото раздаване на боклуци по площадките, все едно си водят децата там да ядат  angry
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #211 -: февруари 09, 2018, 15:45:16 »

Еми, и аз не водя Мис по площядки...по същите причини, ма аз си имам двор, та не съм показно  nea
Ако имаш близък парк, обикаляйте там, поне ще търчи напред-назад а няма да се концентрира само на едно място/площадка.
Е, може и да не го е заразил той...аз не се сърдя на такива неща щото не съм сигурна и не знам кой какво от къде може да е донесъл...А реално и той си ходи по площадки, може от друго дете нещо да е лепнал  blum Дано се оправи бързо де  give_rose
Панде, уби ме от смях lol Съвсем ме отказахте от гледането на тоз "шедьовър"
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 09, 2018, 15:50:04 »

Чакайте малко, аз пак не съм в час. Книгите не са ли 3+1 дето разказва Грей. Кога станаха 3 нови?! Скай,  Казвай бързо как се казват да ги почвам.
За човек изчел 3-те книги поне по 3 пъти + Грей /май беше 2 пъти/ филма е бозичка. Не са мръднали и на милиметър от книгата. Даже в книгата по не знаеш какво следва, а тука... Пак получаване на фалшиви оргазми на воля... Залата беше пълна и имаше ахкащи и охкащи девойки, да не кажа пъшкащи, че ще стане хард. Втория по-ставаше като че ли. Като цяло беше приятен, но чак кой знае какво не е.
« Последна редакция: февруари 09, 2018, 15:55:17 от fanimira » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: февруари 09, 2018, 15:52:25 »

Здравейте!

На мен хич не ми се пишеше, но хайде ще се разпиша. ММ е на антибиотик, аз си взех някакъв сироп за кашлица, защото ММ ми се кара само, че не пия нищо. Алекс също си пие сиропа. На всичкото отгоре Баба ми не е добре и снощи са били в Спешното. Довечера ще ходя да й соля на главата, защото ме ядосва.

Фаниии, ще те замоля само, ако пишеш за Нюансите, преди това да предупредиш, защото най-мразя да знам какво се случва в книга или филм преди да съм чела/гледала.  blush Аз съм си фен на Нюансите. Гледах първите два филма, нищо че втората част я гледах наскоро. Ще гледам и третата. От книгите съм чела само първите две, но колко ти му е да прочета и другите.

Наде, първо исках да ти пожелая успех с новото начинание, но после видях, че се терзаеш за друго нещо. Направи това, което ти е на сърцето. Жената, с която ще работиш в центъра знае ли за новото предложение и на какво мнение е? Все пак сте имали общи планове. Другото което си писала, че си вложила всичко там и няма да е лесно просто така да се откажеш, щом пишеш, че няма как да съчетаеш двете неща.

Панде, да оздравява Томи.  smile И моя баща се сърдеше, когато беше болен и не му давах да вижда Алекс, но един път вече си изпатихме и си казах, че детето ми е по-важно, а да ми се сърди кой, колкото иска. nea

Еми, и на мен не ми харесват някои деца и родители на площадките и се чудя как ще търпя да НЕ ми се иска да плесна някой дето ми блъска детето. diablo   pardon От друга страна не мога да го изолирам, защото има нужда от компания, нищо, че за момента се забавлява достатъчно добре и сам навън.

Ние май ще успеем да си "отпразнуваме"  14-ти и сега ще се ровя да си търся нещо по-така. heart girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 09, 2018, 15:56:26 »

Опс, съжалявам,  Миме, не чети последния ми пост.
Най-много  се кефя, че разбрах всичко на руски. 
« Последна редакция: февруари 09, 2018, 16:02:11 от fanimira » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 09, 2018, 15:59:18 »

Значи, хора децата до 3 годишна възраст имат нужда от мама и толкова.Те не създават реални контакти преди това, нямат нужда да си имат приятелчета, така да го кажа.Това не значи да ги държите вързани като дивачета, но не страдайте,че не сте постоянно по площадките.Има паркове, места където има по-малко майки, опитайте се да си изберете с кой майки и деца да се виждате, да направите среда подходяща за вас и детето.Сега започва трудното.Яслата, градината и училището са ужасни места в който детето ви започва да прави познанства, а вие като родител трябва да го насочите към желана от вас среда.

Айде мина ми събранието, след малко отивам за детето и после в къщи да си почивам smile Ще ядем печени киселици, щото манджата почти свърши, но не ми се готви!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #216 -: февруари 09, 2018, 16:24:27 »

Маги, напълно съм съгласна с твоето мнение!

Аз обича да ходя по площадки умерено. Не разбира стремежът и в студ и в дъжд да излезело детето. Тука са пълни големите площадки, има някои малки, които са си направо като частни smile

Бързо оздравяване на всички болни! Аз днес за 3ти! път ходих в спешното за последната една седмица. Малкото човече е с грип sad всъщност всичк вкъщи са болни, само аз държа фронта, големият и той взе да оздравява, но при останалите си се вихри с пълна сила. За съжаление въпреки надеждите ми да малко вирусче, е грип, само стискам палци да няма усложнения. И за капак ба ситуацията, снощи ми умря акумулатора... а го сменихме преди една година...

Тия нюанси нито съм ги чела, нито съм ги гледала. Обаче може да взема да пеочета книгите, че напослееък само разни сериозности чета, отделно на работа се спуках да чета, май ми трябва нещо леко.

Още веднъж, пожелавам на всички бързо оздравяване!

Иии малко със закъснение ,честит рожден ден, Али!

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 09, 2018, 16:47:08 »

Чакайте малко, аз пак не съм в час. Книгите не са ли 3+1 дето разказва Грей. Кога станаха 3 нови?! Скай,  Казвай бързо как се казват да ги почвам.

Тъй... +1 е дето разказва Грей ама то си е кника 1 от трилогията. Сега на 05.02 излезе +2 - той разказва книга втора от негов си поглед. Те таЯ си я купих. Даже почти я привърших. Искаш ли да ти я дам?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 09, 2018, 16:51:13 »

Боже, това го има през погледа на госпожицата  през тази на *****, няма да казвам думата smile Да се гръмне човек.И сигурно автора е спечелил милиони от продажбата.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 09, 2018, 17:01:11 »

То не става дума, че децата стават приятели и си играят групови игри, а за ползване на съораженията. Поне Ники си умира за люлки, пързалки, тия с прожините също ги уважава. И като отидеш няма как да не срещаш други родители.
В парковете около нас е пълно с кучкари, които не си чистят след любимците и за тичане на свобода трудно може да се говори   nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 09, 2018, 17:17:26 »

да, мен за съоръженията ме е яд, и за настилката- че точно в тия 3 метра е хубава мека, и не влизат кучета и прочие. Нейсе, ще се преживее някак и това.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 09, 2018, 17:23:54 »

Боже, това го има през погледа на госпожицата  през тази на *****, няма да казвам думата smile Да се гръмне човек.И сигурно автора е спечелил милиони от продажбата.

Хаха - да. Обаче трвърденията са, че втората трилогия е написана по силното настояване на феновете...ба ли му мяуката pardon
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 09, 2018, 17:36:14 »

Едва ли някой с дете под 3 години си води детето някъде за да създава приятелства. На мен основната ми презумция да посещаваме площадките е, че са оградени и има съоръжения. Мамин много се кефи на пързалките и като търчи не е нужно да му казвам да спре, още не се е научил да си отваря врата  girl_wink При нас има 3-4 площадки в квартала и ние сме на най-безлюдната. Явно аз съм майка-темерут - нямам нито една дружка от площадката  blush

И ние сме се натръшкали с ММ, Мамин е в процес на оздравяване, направо е ужасно. Чакам ММ да се прибере и си лягам, по рано от понеделник сутринта да не ме търсят.

Нюансите ще ги пропусна този път. А и по принцип според мен само първата книга си заслужава. Следващите са ми много любовно-романтични  pardon

Наде, успех в начинанието. Много е хубаво това, което сте направили. А за новото предложение - според мен няма начин да няма начин да ги съчетаеш двете неща. Няма да ти е лесно, но усилията ти сега ще ти помогнат и за бъдеще.
« Последна редакция: февруари 09, 2018, 17:47:11 от ma6ka_ » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #223 -: февруари 09, 2018, 18:15:40 »

Боже, това го има през погледа на госпожицата  през тази на *****, няма да казвам думата smile Да се гръмне човек.И сигурно автора е спечелил милиони от продажбата.

Баш! Организирам конкурс познайте думата, която Маги е скрила. По един опит обаче, че после ще ни банне за непристоен език  tease yahoo pleasantry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #224 -: февруари 09, 2018, 19:01:44 »

Кивич, ама да ти пращаме на лични, нали? Аз съм готова, думите са две - едно съществително от мъжки род от три букви, често срещани като неизвестни в математиката и едно притежателно местоимение. Обаче мисля, че трябва да се съгласува и прилагателното "тази" също в мъжки род. funnytooth, определя поглед. Мога и на месинджъра или вайбъра да го пусна, но се страхувам да не попадне мобилното ти устройство в неподходящи ръце blush
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines