Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:08:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126183 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #195 -: февруари 09, 2018, 08:34:50 »

Добро утро, Фани! Говори си smile Аз варя макарони за закуска.

Наде, поръчала съм си една книга за фокусиране върху наистина важните неща, но ще дойде следващата седмица. Сега съм на вълна избери сигурното, но докато не те пуснат в дълбокото няма да се научиш да плуваш. Ако пък те пуснат, може да не изплуваш. Ти го знаеш това smile

Твоят мъж на какво мнение е точно? Мъжете са по-рискови играчи, но често имат много по-добър усет от нас жените за инвестиции и начинания.

« Последна редакция: февруари 09, 2018, 08:36:21 от Kiwi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #196 -: февруари 09, 2018, 08:58:43 »

Ето на, сетих се за нещо важно чак сега huhhuh.gif Работата в училището пак ли е по Програма, ще те обучават ли и съответно после ти ще обучаваш ли други?
Мисля си, че ще имаш повече случаи в училище и това ще те подбутне да се развиваш, да трупаш опит и да търсиш нови знания.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #197 -: февруари 09, 2018, 09:27:12 »

 Добро утро!

 Наде, да ти кажа моите шефки в частната градина бяха психоложки, но си работеха и на други места, вземаха случаи сутрин или вечер след работа, а децата ги гледах аз и при нужда звънях на водещата случая. Същото беше и с логопеда- имаше консултации, когато на нея й е удобно. Често имаха много часове в събота и неделя и това е вариант. И двете имаха и малки деца, така че има начин явно. Сега е много рано да можеш да си дадеш сметка кое как ще бъде и да прецениш дали ще има чак толкова много работа, че да си заета по цял ден с центъра. И при работата ми в учебен център също имам наблюдение, че такива неща отнемат време да се разработят и докажат и едва на 2рата година си изплащат инвестицията, но ти естествено ще вземеш най-правилното за себе си решение.  good Иначе аз малко съм встрани вече от училища и детски градини, споделям опит от преди 2-3 години, а явно има промени.smile

 Фани, нацели ме с клипа. Любимо съчетание ми е това и другото на Ювиги хан. Всеки път ми се насълзяват очите на тях и настръхвам.

 Не разбрах какво са решили за смяната на времето. Май ние ще трябва да си преценим на кое да останем и за нас е по-добре лятно, та ако е така добре, че зимата съвсем изпадам в депресия и летаргия като се стъмни в 4.

 Али, дано Мария е добре и да не е било нещо сериозно. good
 Хайде хубав ден  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #198 -: февруари 09, 2018, 09:48:46 »

Фани, откраднах си минутки за клипчето и ме зареди с ентусизъм. Сега така ще подскачам на килима в хола докато оправям багаж smile Има ли записани съчетания на Кари някъде, аз не чета много детските теми, та може и да съм пропуснала.

Хубав ден!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #199 -: февруари 09, 2018, 09:49:43 »

Добро утро, много сте изписали, а аз вчера бях отпуска, счупихме се от тичане по задачи и едвам ви изчетох...
Бясна съм на 1ДКК, но ще пиша в нашата тема, понеже е свързано с Мис, но от вчера не ми дават мира разни мисли в тая връзка и терзания на вечно мислещият глупости маЕченски мозък  crazy
Наде, заложи на сигурно и според мен   good Центърът няма да избяга, а наистина не се знае как и дали ще се завъртят нещата там. Ако това ще ти е ориентир - винаги искам мнението на ММ, но правя това, което разумът ми подсказва, а не той  pardon И според мен нямаш проблем, а даже обратното - късмет  Wink Ако ти бяха предложили работата в училището по-рано, щеше ли да направиш изобщо центъра? Не мисля  Wink
И моето детство е били точно както Еми го описва, но аз бях и от спокойните, четящи и любопитни деца...природа  pardon Виждам сега същото и в Мис, ама по-често щуротията надделява  blush
Рат уби ме от смях с тая псувня lol
Друго не запомних, сори, отлитам да мъча един репорт и се надявам да намеря време днес да си събера  мислите да си излея яда/възмущението/терзанията...
Чус и целувкен  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 09, 2018, 11:34:18 »

И аз да се изкажа smile
Според мен приеми работата в училището и развивай центъра в свободното си време.Наблюдавам доста психолози тук в училища или ресурсни, съчетават двете много добре, а ти още нямаш и дете което да ти виси на главата.Винаги часовете в центъра могат да се записват в свободното време след училище и събота и неделя.Също училището ти носи допълнително клиенти, име и хората ще те опознаят.Две дини могат да се носят под една мишница за определен период от време, а и има друго.Влезеш ли веднъж в системата, опознаят ли те, работата тръгва много по-леко.
Успех!Не е лесно, но такъв е живота!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 09, 2018, 11:39:58 »

винаги можеш да сложиш раб време на центъра вечер и уикенда. или само едно от двете.
аз съм по сигурните неща- бих избрала училището. smile smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 09, 2018, 12:23:42 »

Пак здрасти!  Радвам се, че съм ви заредила с клипчето. Беше от сърце  heart
Тъкмо излязох от киното и правя равносметка над кола и латте. За да не ви развалям гледането ще коментирам като го изгледате. Гответе се да опознаете голите Джейми и Дакота отвсякъде. Особенно Дакота... Не знам дали е използвала дубльорка обаче ц..ците й бяха 3-ия главен герой  Yes
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 09, 2018, 13:32:44 »

Fani, разказвай, аз тоя филм няма да го гледам.

Как сте днес?От сутринта имам много работа едва успях да погледна какво пишете.Излизах и за подарък за майка, за сега на 50% е купен.Тя си поиска пижама, аз добавям от мен фон дьо тен и очна линия smile Е добавеното го взех ама пижама нъцки smile Гледах че Х§М имат някаква оферта за бельо, а аз искам нов сутиен, та може утре да се разходя да поогледам какво е останало.Имам подарък и за сестра ми да купувам, ужас!Разорих се.

Чакам на Булчето отдушника и на Фери да кажа, дишай!Ще мине, не че няма да го мислиш.

Целувки и аз отлитам на събрание.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 09, 2018, 13:48:26 »

Наде, аз се присъединявам към съветите на Маги и Свекърва smile

Фери, дано скоро се успокоиш!

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #205 -: февруари 09, 2018, 13:54:33 »

Благодаря ви  give_rose Ама предполагам повечето от вас знаят, че майчиното сърце все нещо го тревожи  pardon Да не те стига тва дето майка ти ти мисли, от известно време насам започнах да разбирам този израз  blush
Нито един от тия филми не съм гледала, не обичам такива истерии, не е за мен нещо толкова популярно, може пи като стихне малко еуфорията ще се заинтересовам  pardon Казвала съм ви 100 пъти, точно заради това си разбиране изчетох Хаери Потър 10 години по-късно, и то само защото ММ беше луд фен и ме запали  blush
Предадох си репорта, дишам спокойно сега следобяд и ще се занимавам с малко по-неработни дейности  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 09, 2018, 14:03:57 »

Добър ден!
Наде, честито откриване! Какго казва Божинката "човек като си знае кво му е, само той си знае кво му е", та и ти само си знаеш кво ти е. Колко време имаш да претеглиш плюсове и минуси и да вземеш решение? Ако има как и аз съм ЗА да съчетаеш двете неща. Успех  give_rose
Фани, май няма много фенове, та давай! Разкажи! Аз така и така не мисля да го гледам, нито първата част, нито книгите ме влекат. Веднъж го предложих на мм, каза че простотии не му се гледат  pardon
Фери, гуш!
Ние вчера ходихме на гости и режима на Ники днес е нов  angry , точно го отработихме и айде пак мъка! Повече никъде не мърдам, ако не ми се вписва в времето.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 09, 2018, 14:12:51 »

Здравейте! Томи пак е болен. За сега е с лека хрема и от време на време вдига 37,5, която спада от самосебе си. Малко ме е яд, защото се зарази от баща ми, който се държи като бебе. Не си сложи маска, казваме му са иде в другата стая, той се мотка. То може и преди това да го е заразил, но можеше да се постарае все пак. Утре ще сме си в София, да го заведем на лекар, ако още вдига Т.

Аз съм чела трите книги 50 нюанса сиво, но няма шанс да прочета следващите три. Чела съм Здрач, няма нужда да чета същата история трети път. Гледах първия филм, но този Джейми, колкото и да е секси на снимка, актьорска му игра е като на пирон в кисело мляко. А аз рядко се впечатлявам от лоша актьорска игра.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 09, 2018, 15:05:31 »

но този Джейми, колкото и да е секси на снимка, актьорска му игра е като на пирон в кисело мляко.

 funnytooth funnytooth funnytooth

Да си призная - аз трите книги ги проетох, чета и новите 3. Новите 3 ми харесват повече, ако има какво да се харесва де pardon То неговата гледна точка е по- интересна от тази на една деФственица - тъй де been there all of us lol. И ако махнем безмислените и еднотипни секс сцени в книгата, си е една лИбпвна историйка с хепи енд.

Виж филмите са друга бира - при това топла. Аз бира не пия, ма знам за топлата, че е като пиш* (да не употребявам по- гадният израз). Сега за третата част чак сЪ чудя дали ОТНОВО да си загубя времето. Не стига, че няма нищо общо с книгата, не стига че главните герои са и двамата като пирони в кисело мляко, изобщо не ги Аресвам и двамата, ама за тоя филм пък Ич. И като гледам какви "пищаци" се размятат в трета част миЙ ясно, че пак няма да има нищо общо с книгата, цици си имам, мерси...и косАми си имам кЪТ ми порЕснат, та може и да си го спестя този път crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 09, 2018, 15:32:36 »

Аз пък съм в интровертна драма- не ми харесва аудиторията по детските площадки, нито как се държат децата- блъскане, удряне, врясъци... а малкият май започна да му се нрави точно там. Досега седеше като пенсионер до мен, ама оттук натам.. Не знам само на мен ли ми е неприятно по такива места. И не знам какво ще правя лятото- не мога да го държа изолиран, а от друга страна ме натоварват безкрайно родителите. Едно безкрайно перчене, сравняване...  angry

Фани, аз почнах единия филм по тв и направо... толкова тъпотия че няма накъде повече. А и наистина играят зле. Така че разправяй тук smile.

Пандич, баща ти е за скандал.. мразя такива изпълнения. shok
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines