Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:59:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126145 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 06, 2018, 15:26:11 »

Здравейте!

От вчерашното висене при педиатърката при болните дЯца, нещо съм се разкашляла и ми пада гласът. Дано не съм се наквасила добре.  nea ММ пък решил да отвори прозореца да влезе въздух през нощта и сега всичко го боли. Ще видим докъде ще я докараме.

Свекърва, честит празник и на законната снаха! Да е здрава, добричка и да се уважават с Инвестицията! give_rose

Честит рожден ден, Али! Желая ти много здраве и усмивки! heart

Чери, не лъжиии! И моя РД знаеш кога е. pardon girl_wink

Мм диети за сваляне не спазвам, но може нещо за качване на някое и друго килце.  pardon Младият Господин ме държи във форма и не дава да надебелея.

Гел лак не съм си правила отдавна. Трудно, даже невъзможно ми е да се организирам и да отида. Мисля да се възползвам покрай някой повод. Заздравител и аз си намерих хубав и съм доволна.

Мери ми
, много неприятно. Важното е, че вече е минало. Супер и за пътуването.  smile

Вероника, то си е за паникьосване, но важното е, че всичко е наред.  smile Трета ФМ - егаси как минава това време.  girl_impossible
Клевърските ябълки сладки ли са или кисели, защото аз съм фен на киселките?

Свекърва, аз мислех, че лелята вече не идва и си спряла да ходиш по любов.  pardon Да се оправя майка ти!

Ами хайде! Обикновено не пишете много по това време. blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #121 -: февруари 06, 2018, 15:40:17 »

Хелоу, да се разпиша докато съм намерила 5 мин време, да поддържам активност на форума.

Четох,четох и всичко забравих...

Добре дошла на Мерими обратно и честити дрешки!

Аличка да си жива и здрава, аз ти писах и на Вайбър ама те нема хахах, аа токущо си ми писала heart

Рони какви болки? Казаха ли дали има контракции? Шийката как е?

Свекс тоя сериал е много добър, и аз го зяпах едно време  blum ех тоз секси Дон Дрейпър  heart air_kiss Дано се вдигне бързо майка ти, лошо, хубаво един имунодулатор няма да и се отрази зле.

Аз тези дни съм забила в борбата за детските градини, не че съм редовен участник, ама се боря за каузата.Днес пък, добре че се сетих че трябва на Звяр да пусна изследвания за яслата че се събраха 2 месеца отсъствие, ужасно мразя да му бъркам в златното  bad

Хайде лекинка
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 06, 2018, 15:51:40 »

Али, честит празник! give_rose
На болните да оздравяват бързо, зимата скоро ще си отиде ! good
аз направих един бърз шопинг в лидл- имат хубави неща за деца сега, а и някои са намалени.
намазах и аз и една съфорумка по нещо секси за св Валентин, пак оттам . heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 06, 2018, 16:11:15 »

Здравейте!

Честит рожден ден, Али! Да си здрав и щастлива!

Аз знам няколко рожденни дни тук, например Рат е на Голяма Богородица и много лесно се помни smile

Миме, по това време пишем тези дето сме по майчинство, защото децата спят Wink та не сме толкова малко

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #124 -: февруари 06, 2018, 16:24:01 »

 Миме, сладко-кисели са и са много ароматни. Отдавна не ми се е случвало така да ми мирише на ябълка, въпреки че баща ми отглежда и на село. Може моите възприятия да са различни сега, де. Иначе са дребни, но са хрупкави, а не хлебни, каквито мразя.

 Булче, шийката е нормална, няма скъсяване, нямах и контракции като отидох да ме видят, а вечерта ми се стори, че ми се втвърди корема еднократно и за краткго, то и от там тръгна цялата олелия, защото аз контракция до тогава не бях усещала и сега пак не съм усещала. А и същия ден може би една идея се разходих повече отколкото вече съм свикнала. Лекарката каза, че по-скоро съм се уплашила. Завиши ми магнезия и но-шпа и каза да си полежа за всеки случай повечко, но нямало никакъв повод за притеснение. Ще видим и утре какво ще кажат. Не знам и дали от ходенето в Токуда не се вкарах в някакви размисли и филми, че на мен малко ми трябва.crazy

 В четвъртък ще преслушвам Лидл (или майка в ранни зори техния, че й е под блока) за бебешки чаршафи, че ми изглеждат като икейски пък са с 13 лв по-евтини.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #125 -: февруари 06, 2018, 16:31:41 »

Съвсем нормално си е , почват Бракстън-Хикс, подготвителните, вече влизаш в 7-я месец. Почини си малко тея дни, повечко вода и така
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 06, 2018, 16:39:08 »

Али, да си жива и здрава и много щастлива, да те слушат и обичат домашните.
Нямам време девойки ще пиша утре по някое време kiss2
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 06, 2018, 16:41:05 »

Привет и от мен smile

Али, честит рожден ден! Честито и на всички от предните едни smile

Булче, какво ги тормозиш градините, не сте ли в ОДЗ?

Ние направихме един дълъг уикенд във Варна и си изкарахме супер. Племенникът стана на 1 година. Беше много топло и бяхме само по разходки. Видяхме се с всички, а Мамин беше изненадващо послушен. И за да има баланс във Вселената, от неделя вечер е с кашлица и сополи. Хванал е някой вирус и сега се лекуваме вкъщи с денонощни инхалации с какво ли не  angry За капак на всичко и работа имам и да не ми е скучно и едни курсове подхванах и на дърти години домашни пиша  GROAN

Завиждам на всички за гел лака и всички му там маникюрни работи. По Коледа се поглезих с един гел лак в Гоцето. Направоооо все едно с лепило го правиха, 4 седмици не мръдна - нищо не се отлепи, нищо не мръдна. Много ми израснаха ноктите, стана грозно и затова го махнах. Другия път пак ще отида при тази девойка, тъкмо и времето да си уплътня Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 06, 2018, 17:37:44 »



Чери, не лъжиии! И моя РД знаеш кога е. pardon girl_wink

Аааа да, което си е вЕрно, верно си е  Wink

Сега съм ударила безлаков период, ноктите къси и не се лакирам.

Бях си дала телефона за ремонт, че постоянно се рестартираше, а беше в гаранция. Днес си го получих и сега трябва да го сет ъп-вам от нулата  crazy Мнооооого досадно.

Тука сняг вали  winter-ski

Бях се хвалана да пиша една тема за колежа - за сватби зад граница. Таман я написах и аха да я пратя...и я изтрих  GROAN GROAN GROAN И сега хич не ми се пише на ново, а ползвам да докато съм болничен, да отметна повече теми.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #129 -: февруари 06, 2018, 18:20:21 »

Чери, виж си темпорари файловете, обикновено там има сламка за възстановяване на файловете.

Фери, от врата, чистих на отворен прозорец и предния ден висях 40 минути на стол за миене във фризьорския салон, че ми правят една терапия, явно се е насложило и прискрип  angry angry

Забравих Марта на Ина, да е Честита и все такова прекрасно дете  heart

Сетих се, за Валентиното щях да пиша lol Ще ходим на ски  yahoo yahoo yahoo Да се повозим малко. Ще уча ММ, той не се е качвал, само не знам как ще го вдигам като го уча как се пада правилно  girl_impossible

Рони, дай си почивка бе, момиче  beating Стига се чуди каква разходка да си спретнеш. Три месеца имаш още, потрай си  girl_wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 06, 2018, 18:43:45 »

Чери, виж си темпорари файловете, обикновено там има сламка за възстановяване на файловете.

цЪ, то си е в сайта и има blank поле и пишеш там. То си пише, че не се запеметява и да внимавам, ама моя комп е стар и върти номера.  diablo Мерси все пак

Вие пък с тоя Валентин, сега пак ме замислихте. Господин моя мъж има рожден ден утре. В събота пак ще е джангър унас. А валентинско хич не знам какво да измисля.  nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #131 -: февруари 06, 2018, 19:00:55 »

Всяка сряда, в една крьчма близо до нас правели най-вкусните пилешки крилца в цял дьблински район. Понеже моят Валентин това е едно от нещата, които най-много го интересуват на този свят (е.g. яденето) му предложих на 14ти, като се пада сряда да отидем там.
Той ми се присмя: "Хахаха, каква романтика." Малко се обидих и след няколко дена му казвам: "Понеже ми се присмя на предложението за пилешки крилца на Св. Валентин, ще ги оставим за някоя друга сряда. Така на 14ти имаш вьзможност да ми покажеш ти как разбираш романтиката. Топката е в твоето поле."

Беше бесен. Навика ме, колко мразел така като правя, но смятам, че си беше напьлно заслужено.  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 06, 2018, 20:21:54 »

И аз по никое време да се разпиша, сега съвзем никой няма да има  sad , ама да не го забравя ще си кажа са св. Валентин.
Ние, както вече писах, не празнуваме такива комерсиални и измислени празници, обаче шампионска лига се завръща, та се надявам моите хора да ми подарят хубав подарък и да размажат противника, ако не заспим до края на мача може и да си честитим  girl_wink
Ина, добре си го подредила!
Аеиктед, карай го малко по-спокойноб ама щом не се повтаря си свиркай.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #133 -: февруари 07, 2018, 09:47:28 »

Морген!
Адиктед, Булче ти е казала, започват ти Бракстън Х контракции, които не са страшни изобщо. Пий си магнезия и тейк ит изи  good Аз в 4-5 месец имах контракции още от много обиколки, плашещи са, факт, ама щом всичко е наред спокойно  give_rose Иначе си се разхождай, в умерени количества е полезно и за теб и за беб  blum Аз си качвах и стълби до последно, абе действай си, не се залежавай, освен ако нямаш изрични такива инструкции smile
Ние и да искаме, няма да празнуваме, щото моят Валентинчо е на работа, ама се опитвам да пробутам идеята уикендът след това да оставим Мис на баба и дядо и да прекараме малко време само двамата...едва ли ще ми се получи, ма ще пробвам  pardon
Ина lol Ми те хем не дават идеи, хем отхвърлят нашите...мъже  pardon Ма хубаво си му казала, понеже знае, че не е прав е реагирал остро  pardon
Лидл само на мен ли ми прави впечатление, че преди бодитата бяха 2 за 10 лв, сега са две за 15...не че е голяма драма, ма в Джордж са по 1 паунд, та аз вчера там вършах и поръчах пролетни дрешки за Мис, нямам тъпрние да дойдат  blush
Отлитам, чус и целувкен  heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 07, 2018, 09:55:13 »

"Понеже ми се присмя на предложението за пилешки крилца на Св. Валентин, ще ги оставим за някоя друга сряда. Така на 14ти имаш вьзможност да ми покажеш ти как разбираш романтиката. Топката е в твоето поле."

Беше бесен. Навика ме, колко мразел така като правя, но смятам, че си беше напьлно заслужено.  good

Много ясно. И аз така правя. Не стига, че се опитваш да разнообразиш нещо, ами после - защо.

Ние 14-ти - се таА. ДеТ се вика - всеки месец има 14-ти и все е последният ден за подаване на ДДС pardon crazy

Може да си подарим нещо, може и да не си подарим. Обикновено избягваме да излизаме по тоА повод, защото всичко е фрашкано с народ. Даже миналата година решихме да отидем в пицарията, в която по принцип ходим и си има хора, но все пак има винаги места. Съответно беше препълнена с народ. И се смяли с моят мъж, че хора дето цяла година не са се вяснали или не се понасят, сега - романтика, свети Валентин, а за нас, дето сме редовни там - място няма...та си взехме по една пица за у нас и си ги ядохме с добитъка... pardon
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines