Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:58:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126194 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #105 -: февруари 06, 2018, 09:18:56 »

Добро утро!
Аз съм по във форма от преди да забременея...не знам как става, нищо не правя по въпроса, но е факт, че трябва малко да стегна някоя и друга паласка  pardon Харесала съм си една 30-дневна програма (щото коремът ми е ина мен проблемна област), мисля от другата седмица да я правя, но вечер, понеже няма сила, която да е накара сутрин да се дигна по-рано за упражнения  pardon Остава и Мис да реши да си ляга по нормално време, за да има време за мама вечер Wink А иначе дано не си остана само с говоренето  blush
Киви, аз също не обръщам внимание...ма някак си каквото и да правя, все има нещо, което да ровна и да прочета, отсявайки простотиите Wink
Какво друго да ви кажа, освен, че снощи пак обикаляхме и гонихме котката, крещейки, към 23:30 и после с много въртене, пъшкане и мъка се предаде  angry
Целувкен!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 06, 2018, 09:37:04 »

Здравейте!
И аз се опитвам да вляза във форма - общата болка. Ям плодове и зелечуци, нестле фитнес. Не знам дали ще има ефект без тренировки- мързи ме. Ще взема да почна да правя бели денс. Току виж съм се вталила.
Фери, нашия заспива към 11 , че пак ми се струва късно. Аз не мога да се оплача, защото си поспивам след като изпратя всички. А ти трябва и за работа да ставаш  crazy
Търся из целия град евтин гел лак, ма по евтино от 35-40 лв не намирам. Сега ще погледна в продавалника.
Мацки, пак за Валентина ще питам. Каквио подаръци (освен тези в натура) ще правите на мъжете си?! Идеи???
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #107 -: февруари 06, 2018, 09:52:52 »

Гел лакове ММ ми поръчва от Али и Ибей, хубавите излизат по около 10 лв, но има и по-евтини, пак биват 3-5 лв идват.
На моя мъж както мислех да не му правя подарък, така изведнъж реши, че му трябва настолен циркуляр, та това намаза  pardon
Мани го тва Нестле Фитнес, по-добре оесени ядки, чисти, другото има захар до колкото знам и само дето на кутията му пише, че е фитнес...Мойто вталяване включва само плодове, зеленчуци и ядки докато съм на работа (между храненията) и никакъв хляб, освен на закуска, по принцип закусвам овесени ядки, но ми идват в повече всеки ден, та разнообразявам с филийки  pardon Гледам да готвя без да пържа, почти без мазнина (леля ми в Италия така готви и от нея свикнах, само полива накрая със зехтин) и не тежки храни. Това за храненето, другото ви го казах вече Wink
Иначе то не е новост късното и трудно заспиване на Мис, просто отдавна не съм ви спамила  pardon И да се оплаквам, и да не се, пия повече кафета и вино и преживяваме  blum
Айде стегнете се, втори пост пиша  girl_impossible
Ма вече наистина си почвам репорта  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 06, 2018, 10:17:53 »

Сладкото зимата по трудно се спира. Затова си правя лимец и залъгвам работата. angry
Йога и ходене в планината ползвам хаха- повече време нямам ....
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 06, 2018, 10:18:30 »

Оооо, Фери, аз имам предвид гел в салон. Друг да ми го прави, че както е общоизвестно - с 2 леви крака ще си съсипя и лака и всичко. Май намерих няква за 10-15 лв. Хихихи, а дано ми хареса. Ако ли не, ще си го изтрия и айде с обикновен. good
Целувкис heart heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #110 -: февруари 06, 2018, 10:52:18 »

Ехе 10-15 лв и тука няма, дано ти хареса  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #111 -: февруари 06, 2018, 11:38:54 »

Хайде, добър ден от мен Wink
Щом искате писане - влизам набързо да се отчета. Днес ще порасна с още една година. Рано е още - родена съм по ракиено време в деня на майстора. В този час майка и татко още не били съвсем уговорили нещата с името, че видиш ли имали само женско име предвид. Хубаво, че не съм ги изненадала Wink
Аз храненето по начало не го променям много-много лято и зима. ММ свикна вечер да ядем салати плюс разни мезелъци тип сирена, маслини и прочие. Сутрин от ужасно много години ям мюсли, като сменям видовете. Това фитнес е бъкано със захар. Аз слагам мед в мюслито и ми е екстра Wink След раждането възстанових кила, но си дадох 6 месеца време за физически натоварвания. След това започнах да спортувам и в началото ми беше ужасно трудно, напук на годините дълги и изтощителни тренировки. Месец и половина въртях програмата за начинаещи на Руми и се чувствах тромава. Тя прави по-различно нещата в сравнение с начина, по който бях свикнала. При треньорката ми нямаше много пауза между упражненията, а беше като цяло съчетание. После свикнах с на Руми тренировките. Ето днес бях на ден 30-ти от 90-дневното предизвикателство. Сега съм на ниво 2, защото си знам от край време, че е по-добре да изпълняваш макар и една идея по-лесно упражнение повече пъти, вместо да се узориш или да не го направиш правилно трудното. Та така - кила нямам зор да свалям, че съм си със старите от преди да забременея. Стягането обаче ми е осезаемо и това преодолява всякакъв мързел. good Ам шоколад всеки ден, а лятото с ММ си делим по една кутия сладолед girl_haha Предпочитам ги в сравнение с чипс, снакс, вафли, бисквити и други залъгалки.
Фери, вярвам, че и Мис ще се забавлява с теб. Защо не опитате заедно Wink
Киви, насъбирам материал за книга. girl_haha Такава битка на прости мозъци се води около градината ни girl_impossible Претенции, претенции - на коя приятелка детето какво знаело, пък нашите госпожи на нищо не ги учели crazy Видиш ли 4-5 стихчета за половин година били малко, а фактът, че им четат приказки всеки ден и ги карат да разказват (т.е. децата да мислят) не е важно. Правят и неща за изразяване на емоции, за фина моторика, обаче за майките рисуването, оцветяването и апликирането е маловажно. Едната се изказа, че видиш ли била много амбициозна, а като я погледне човек и амбиция е pleasantry първата дума, за която се сеща. girl_haha
На ноктите ми съм им дала време за възстановяване. Купих си много хубав заздравител. good Сега съм със сравнително къси нокти. Преди 15 години за последно бях с такива и ми е много странно lol В процес съм да си търся и аз маникюристка. Старата много пилеше и затова се докарах до това състояние. При фризьорката ми работи страхотна жена, обаче пусто няма часове с месец напред и трябва човек да може да си организира по-овреме нещата. При мен е малко сложно pardon
Отлитам, че трябва да изпреваря бабите в магазина и да купя най-хубавите розови домати girl_haha
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 06, 2018, 12:03:06 »

Здрваейте и честит Рожден ден АЛИ! Само на теб и на Тони ви знам рождените дни, та от снощи съм те замислила. Бъди здрава и каквато си искаш друга smile



Аз се опитвам да се държа към Зоната на Бари Сиърс, просто намирам ужасно много логика в нея, моя мъж много примежно ми я принтира и подвърза и сега ме чака да дам тон да я започнем, ама моя пословичен мързел... Иначе аз имам проблем с корема само, ама не мисля, че подлежи на промяна. Иначе всичко останало ми е само за стягане.

Иначе съм се хванала да си подбера снимки за принтиране от миналата година. Всяка година принтирам за албума най-яките от изминалите месеци.  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #113 -: февруари 06, 2018, 12:09:06 »

Имайте предвид, че при диета се губят мазнини И мускули, а ако качите после и не спортувате, качвате само мазнини. Аз така се бях омазнила постепенно и е кофти работа.

Али, честит рожден ден и от мен  give_rose give_rose give_rose
Нека ти се сбьднат малко мечти ! Да се чувстваш щастлива, но и да имаш още цели  heart

П.П Аз пьк на никой не знам рождения ден. Т.е изльгах, на две много близки (вече) приятелки оттук го знам, а за Свекьрва знам, че е април, но не помня датата. (близката приятелка я знае мисля, та мога да я науча)  blush
« Последна редакция: февруари 06, 2018, 12:19:24 от inaxastra » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 06, 2018, 13:41:16 »

Алиииии, честит рожден ден! Да си жива и здрава!
Аз знам на няколко човека от тук рожденниите дни, ама повече помня на малните форумчета нато се замисля.
Фери, аз ли нещо недоразбрах, ама защо тм си поръчва гел лакове от алито?! Прощавай за въпроса  blush
Аз съм на много специална диета- ям каквото има, щото рядко влизам в магазин, а мм редовно пренебрегва списъците ми или забравя. Упражнения трудно ще се хвана да правя, май предпочитам да се търкалям и това е.
Днес ходих най-накрая да си пусна изследванията, които още ноември трябваше да направя и утре ще ки е ден за ходене по лекари.
Фани, по-добре иди на някоя средна цена, че на евти ото да не стане фал. Аз също се чудя дали да не си подновя ходенето на маникюр, ама при моята маникюристка се чака 30тина дни за час, отделно поне 3часа отнема всичко и май не ми се ходи още чак толкова.
« Последна редакция: февруари 06, 2018, 13:43:29 от ratatui » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #115 -: февруари 06, 2018, 13:47:40 »

Хахах Рат, ММ МИ поръчва лакове от Алито да си се цапотя вкъщи, за Коледа ми подари лампа щото трудно вмествам в графика си маникюристката  pardon
ЧРД Али, много ми хареса на Чери пожеланието бъди на първо място здрава, после каквато пожелаеш  give_rose
И аз помня на подобрените версии рд кой кога, особени тези от 2016 Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #116 -: февруари 06, 2018, 13:49:22 »

Привет  Sunshine Sunshine Не съм се "погубила" (все още lol ), бях в странство + сериозни здравословни проблеми huhhuh.gif

Първо започвам с рождениците, които изпуснах. Маги, Скай, Фери, Алексия, Змей 2 на Киви и законната снаха на Свекърва, ако не е късно и още приемате поздрави, ЧЕСТИТИ да сте! Да не се отървете от здраве и положителни емоции kiss2
Али, Честит Рожден Ден! Бъди щастлива и усмихната kiss2 Ти си ми пример за организиран човек по отношение на време blush

Сега ще опъна един чаршаф lol

В неделя на 21-ви прискрипах (сецнах се) нерв на врата, от там ме удари в кръста, а докато стигна да го освободят в понеделник ми се беше възпалил нерва на десния крак до коляното. Та няколко дни бях тотален инвалид, не можех да ходя, защото не можех да си преместя тежестта на тялото от левия на десния крак, не можех да се завъртя. Болеше ме във всяка поза, денонощно, не можех да спя от болка. Вадила съм камъни от бъбреците, при това не малки, но това си беше най-болезненото нещо, което съм преживявала. На втория ден мозъкът ми вече се беше разпихтосал от болката, не помагаха никакви обезболяващи и се молех за морфин, но уви не ми дадоха lol lol За моя огромна радост се сдобих с прекрасна лечителка, която през ден ми прави масажи и вендузи и ме вдигна на крака. На 25-ти излетях за Мюнхен на изложение. Осем дена си изкарахме супер на панаира, видяхме конкуренцията, те видяха нас, ъпдейтнахме се, вечер си пийвахме винце и всички нерви ми се отпуснаха  blush Едната вечер откарахме до 3:30, а всяка сутрин се ставаше в 7:00. Общо взето беше работа и весела част, така че съм доволна. На 1-ви полета ни беше късен и решихме, че ще ходим на шопинг в едно аутлет село. Грабнахме се от Кирхдорф (до Мюнхен) и отидохме до Мецинген (до Щутгард), а после от там на обратно до летището lol lol Какво ли не правят три жени жадни за шопинг без мъже. Същия ден за малко да не излетя, защото личната ми карта беше в пухенката, която връщах с основния ми багаж по буса ни с нещата от щанда. Хубаво, че сутринта пазарувах разни сладки от Мюлер и видях, че я няма. Беше късмет свише иначе още щях да съм си в Мюнхен.  Girl_hide Girl_hide blush От шопинга съм мега доволна намазах хубави неща. Препоръчвам Мецинген като шопинг дестинация, има всички хубави марки накуп. Цените са добри, няма парцали или дрехи от преди 10 колекции.  good Прибрах се на 1-ви към 9 вечерта и директно изпаднах в кома lol На 2-ри отидох до офиса по обяд да си прибера багажа. След 8 дни в странство работата скочи върху мен от вратата. На 3-ти (рожденият ми ден) заминахме по обяд за вилата, събрахме се братовчедите, имаше песни и танци на народите до 4 сутринта. На другия ден екстремно си слезнахме от вилата, че заваля сняг на парцали. Вчера се черпихме в офиса, в момента живея в мини оранжерия, пълно е с цветя около мен, жалко, че не мога да ги гледам, мъча се и все ги убивам  cray Днес пак съм в работен режим и триста задачи скачат по бюрото ми. Не знам за вас, но на мен от Ноември до сега целият ми живот е една секунда, едно мигване, кога мина това време не знам  cray cray

За лятното часово време предпочитам да не го сменят, да си остане, както е. Много трудно преживявам смените, особено предстоящата  blush

Още нещо щях да пиша, ама като гледам как този пост го пиша 40 мин., забравих какво  pardon Хубав ден от мен и като се сетя ще си допиша...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #117 -: февруари 06, 2018, 14:21:17 »

 Привет!

 Миленка, пропуснах те, а хич не исках, ама така се завъртяха нещата... та честито със закъснение. Пожелавам ти здраве и повече свободно време да се наслаждаваш на любимите си неща и хора! Flower

 Поне Али не я пропуснах. Честита да си, да си здрава и обичана  give_rose

 Мен в четвъртък ме хванаха болки, които ме стреснаха.Не беше нещо страшно уж, но си се паникьосах. В петък ме гледаха всичко е наред, но аз започнах да се параноясвам... и сега само се ослушвам, което хич не ме кефи  crazy и ми се иска да го променя. Нямам вече никакви оплаквания, ама какви ли не щуротии ми се въртят из главата.  Иначе утре сме на 3та ФМ и чакам с нетърпение и лек страх да чуя и видя, че всичко е наред. Wink

 Аз диета признавам само 90-дневната. Винаги имам резултат, не ми е трудна и добре ми понася. ММ сега се мъчи с житния режим, но е до днес и каза, че повече не може. Вчера направо едва го преглъщаше пустото му жито, отвращаваше го. Добре, че в Била има едни дребни ябълки в мрежа на Клевър, които се оказаха адски вкусни (аз ябълки мразя, но от тези си хапнах с кеф), та чака тях от цялата работа. Обикновено 90-дневната я правим заедно и той също каза, че му е по-приятна и мотивираща. Упражненията ще ги мисля след време, радвам се, че нямам вълчи апетит и освен в корема нямам никаква разлика, та дано и накрая си остане така, че не съм спортен ентусиаст.

 Хайде лек ден от мен!  heart

 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #118 -: февруари 06, 2018, 14:47:30 »

Щях да се включвам по ракиено време да честитя, че помня от предни години, но то всички се изредихте, а най- мразим да съм последна Wink
Али, да си жива и здрава, да ти е светло на душата и да ти се случват нещата good heart Майко мила, от толкова Водолейци в темата и около мен в живота, чак почвам да се давя smile А преди години изобщо не се бях срещала с такива smile
Както казва Мечо в "Работната Мецана", аз направих важна грешка, като се метнах на HBO GO, особено пък като е на аванта.  blush Тръгнах да гледам пак "Момчетата от Медисън авеню" и откривам толкова неща за размисъл, че чак главата ми се разпуши. Нали и майка ми е болна, та направо си имам извинение да мързелувам с втренчен в екрана поглед nea Ще ходя в казана, вече съм прихванала смъртния грях леност.  cray
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #119 -: февруари 06, 2018, 14:56:56 »

Верно се е наводнило от водолеи, ама нека, хубави хора сме  tease
Рони, знам, че е трудно, ма не се шашкай за Бебка...иначе мисля, че всичко си е в реда на нещата, едва ли има жена, дето да не е имала размисли и страсти 9 месеца, лошото е, че после не става по-неангажиращо мислите положението  pardon И ние си купуваме от тия ябълки, фенове сме им, щото са бг, и не са от тия огромните лъскавите, които не знаеш с какво са ги обработвали за да добият този вид + са и вкусни Wink
Като каза Свекс Майко Мила, видяхте ли че са спечелили конкурсът на Нова за промяната? Вие бихте ли пускали смс-и за подобна кауза?  huhhuh.gif Аз май не...предпочитам да ги давам на енимъл рескю или за някоя болна душичка...
Мери Ми, супер ти звучи пътуването, хубаво че преди това са ти се разрешили здравословните проблеми. А от къде е тръгнало всичко?
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines