Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:51:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126151 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 05, 2018, 13:18:54 »

Добър ден!
Аз пък искамм непрекъснато да сме си на лятно времеб ако може така да го осъавя  danceg . Иначе съм на мнението на Маги,  Ники е още малък уж, ама яко му се разбутва режима.
И моята гимназия е на смени всеки срокб почвахме 7.45 и се свършваше към 18.40.
Събота и неделя минаха суоер бързоб но успех вчера да отида на козметик и да си видя 2 приятелки, а мъжете се гледаха самостоятотелно за малко. Ако беше хубаво времето щеше и за повече да е, ама като не влизам по заведения  pardon
Днес някак ми е усмихнат деня, детето на приятелка го изписаха най-накрая от болницата и днеска дойдоха до площадката за малко. Милия св е стопил и е толкова стресиран, дано ве оправи вече, че само болници вижда  sad
Хайде лек ден и спорна седмица на всички!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 05, 2018, 13:51:54 »

Аааа не, не си давам аз лятното време - да ми се стъмва в 8 юли месец  crazy

В събота точно изчистих и седнах и Т ми вика: Ще дойдат едни приятели с детето, да пием по бира.
Тя пък точно ми се беше обадила и една моя приятелка, че идва за по чай. Това момче дето беше в нас - беше в нас и той (от вчера се изнесе) и стана лудница. Детето на почти 2 г. търча с Марс, гушка го, храни го, що храна споделиха докато успеем да се докопаме до тях.  Марс дъвка една капачка от бира, в следващата секунда виждам как Коко му бърка в устата, взима я и я лапа  funnytooth После дава на Марс един картоф, Марс посяга да го вземе/облизва го и той си го дърпа и го изяжда.  lol Щура работа, остави ми мазни пръсти навсякъде и нямаше и помен от чистенето ми, та днес съм разхвърляла да оправям отново.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 05, 2018, 13:56:39 »

М да, спомням си как Моника разнасяше котешка храна навсякъде из апартамента и разнасяйки я я опитваше.Нищо ново под слънцето.Така растат децата!

Аз нали се похвалих, че имам нови ботуши, е отлепиха се.Сега ги връщам и чакам за нови sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 05, 2018, 13:57:06 »

Привет!
Аз тука философствам над един екзистенциален въпрос.  Струва ми се, че един курсист не е безразличен към мен. След събота неделя когато нямаме урок винаги казва, че уроците са му липсвали. Не пропуска да ме поздрави за хубавия урок. Оня денсе изцепи, че съм имала добро сърце.туй пък отде го разбра като ме знае само от уроците?! Не знам как хем да съм вежлива хем да му покажа да не се надява на повече. Дано да греша! Добре, че е онлайн и по всяко време мога да го банна!!!
Ние ходихме на ресторант в събота и още ми е празнично. Кивич, любовното няма и да ме остави скоро. Какъв цвят ти е бельото? И мен ме сърбят ръчичките за нещо по-така за празДника.
А я дайде идея за по-така меню за Валантайна  heart
Чери, тук не сменяме часа и се свиква да ти кажа. Въобще не прави впечатление.
Четох отгоре отгоре и честитя на всички поводите, които съм пропуснала. Живи и здрави!
Хорошего дня и настроения!!!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 05, 2018, 14:03:07 »

М да, спомням си как Моника разнасяше котешка храна навсякъде из апартамента и разнасяйки я я опитваше.Нищо ново под слънцето.Така растат децата!


Което ми напомни на един виц:

С първото дете гледаш всичко да супер стерилно, чисто, изгладено, прано на ръка.
С второто препираш на ръка, ама често и в пералнята, плакнеш шишета, ама не ти се стерилизира...
А третото като го видиш да яде от чинийката на котката, си е проблем лично на котката.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #95 -: февруари 05, 2018, 14:38:47 »

И Мис споделя храна и с котката, заека и кучето, ама лошото е, че заекът освен да яде и произвежда разни топченца, които също биват опитвани  girl_impossible
Ех Маги, ама как може да ги правят толкова скапани тия обувки  angry
Фани, аз ако има такива случаи демонстративно им набутвам безименния пръст на дясната ми ръка и в общия случай се приключва. Ама според мен си въобразяваш, може би е просто възпитано момчето smile Иначе никаква вежливост с такива, супер професионално се държиш и толкова  pardon
Айде, отлитам  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 05, 2018, 14:57:57 »

Добър ден!

Тъкмо му се оправи окото на моето дете и сега някаква кашлица се появява. Ходихме днес до личната да го чуе.
Иначе събота си имах почиващ мъж и бяхме МОЛци.  pardon И по-добре, защото тук е било ужасно време, с бурен вятър и много материални щети. Ние чак снощи установихме, че ни липсва комарникът в кухнята. Кой знае къде е излетял. girl_impossible В неделя бяхме на разходка с племенницата, че е тук междустрочна + грипна ваканция. После си починахме добре с ММ и вечерта бяхме на гости при майка ми и ни нагости с домашни дюнери.  smile

Маги, добре, че поне сте си били вкъщи, защото болен на работа е още по-ужасно.

Ммм за смяната на времето не съм се интересувала много. Но ми е по-добре лятното, да се стъмва късно. Дано не се отрази още по-зле на заспиването на Алекс, че не знам вече.  nea

И аз се точа за дантелено бельо (не ми пречи да си нося и сега), но баш за празника няма да мога да си го сложа най-вероятно.  bqsnasym lacnl8
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: февруари 05, 2018, 15:27:28 »

Ами, почерпете се за здравето на законната ми снаха smile Да се гледат с НИ1, да се уважават в пряк и преносен смисъл и да вземе да се еманципира целокупният женски свят, че да не и е трън в очите и да му бере дерта Wink
Хаха, тя яко е заклещена между РД на Алексия и Али, но съвсем малко им са общите зодиакални характеристики smile
Фанич, ако те ползват само за приятни фантазии, какво ти пука за някакъв виртуален флирт smile Нека ти е тръпка, пък ти си знаеш кога да сложиш границата.  blush
През 2000-та бях за две седмици из Франция на служебна командировка, по малките им населени места. Да ви кажа, никой не беше обърнал часовника и караха по старото време, с новите часове.  Oh my ... Работното им време, влаковете и телевизията просто се изместваха с час напред, обаче камбани и часовници си биеха по старо. Та ако е въпрос на икономии, всеки може да си ги прави, защо всички трябва да се променяме? Природата си знае работата, денят нараства плавно, по 2 минути на ден, да свикне организмът, а не така изведнъж - туп, час разлика. Ако някой ме пита, аз съм да не го сменят.
Майка ми се разкашля, явно леля ми и е домъкнала нещо... Тъкмо племенникът е във ваканция и щях да го взема за няколко дни, сега ми се объркват плановете.
Разкошно време, обаче паркът до нас е пуст и няма пукнато дете цял ден. Личи, че има грипна ваканция blush Wink


* torta_Riviera5.jpg (66.43 KB, 400x300 - видяно 1662 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 05, 2018, 15:46:05 »

Свекърва, да ти е жива и здрава снахата, да не ти ядосва детето и добре да го гледа! А майка ти дано нищо й няма!
Фани, може би е учтив простоби ма си такъв тип хораб които така си говорят без да влагат нищо. А ида влага, тебе кво ти пука.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #99 -: февруари 05, 2018, 16:11:01 »

Аз имам два случая на неместене на часовници - свекър ми не си бара ръчния часовник. Нагласил го е и хич не му върти стрелките. Знае си го! Както аз се смея - смята времето с пергел и транспортир. pardon Вторият случай е часовникът на колата ми. Ама грам нямам навик да го гледам или ако погледна, то ще са минутите, а не часовете. Тях по слънцето ги гадая Girl_hide
Днес се съсипах от ходене - бях до Театъра и в крайна сметка купихме ваучер, а не билети за постановка. Свекърва ми ще си харесват smile После ръшнах 1-2-3 магазина и ММ ме привика да съм ходела до работата му. На връщане вече мъжът в количката се възмущавеше, че е гладен, ама да е ял на обяд. Кой му е виновен, че се чудеше на пюрето Wink
Фани, смая ме с младежа Wink Аз имах колежка от унито, която говореше супер официално и някак старовремско - Извинявай много, би ли ми казала колко е часът? Ако обичаш, удобно ли ти е да ми подадеш химикала... и прочие  shok После следваха официални благодарности в същия дух на леко тромаво изказване. shok С кумицата обсъждахме, че или е видяло момичето як тормоз в детска възраст, или е нещо на религиозна основа.
Отивам да опъна малко кълки на дивана, за да заредя батериите star
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 05, 2018, 21:13:41 »

Абе май сте прави - хич дан ми пука. И не е младеж. Или е младеж на 50 и отгоре  shok ама пък за неговата възраст може и да е нормален тоя изказ. Днес си беше нормален урока, тъй че явно си въобразявам  tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #101 -: февруари 05, 2018, 22:23:32 »

Много сте тихички smile

Аз пък съм на път да зарежа отново онлайн съществуването си ... Ми то бива, бива... амааа днес пак се натъквам на тъпотиЙ, четох за алергиЙте... diablo

То пък толкос да не ти влиза в главата ... не знам, ма иначе на снимки с "джуджки" го докарвме нали...

Сега като сме на пролетна вълна да ви питам - как ше влизате във форма? Аз мисля да му спретна една комбинация между детокс и великденски пости, само да не финиширам с кутия бонбони на третия ден.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 05, 2018, 23:58:02 »

Киви, и на мен ми е идвало да зарежда онлайн съществуването си, ама много клюки ще изпусна lol lol lol
За влизане във форма - от нова година започнах, само че имах няколко прекъсвания, заради болести. Йога в къщи си правя, докато Бамбук спи следобед. Аз диета не правя.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #103 -: февруари 06, 2018, 01:47:18 »

Сега като сме на пролетна вълна да ви питам - как ше влизате във форма? Аз мисля да му спретна една комбинация между детокс и великденски пости, само да не финиширам с кутия бонбони на третия ден.

Диетата на Румяна Илиева (2 седмици) и упражненията (вече няколко месеца). От години не ми се беше случвало да нямам корем  good Ама тя е анти-постна  Girl_hide

Видях хубавите пожелания в темата на децата, но не мога да смогна. Надявам се утре вече да ви благодаря  give_rose  (вьтрешно се трогнах и се почувствах признателна още докато четях)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 06, 2018, 08:20:25 »

Добро утро и от мен.Киви, аз вече не се впечатлявам.То простотията по хората ходи  pardon

Ох във форма, заформила съм едно шкембе на бременна в 4-ти месец.Сега ще правя йога, плюс танци и ще редуцирам храненето и се надявам да се справя.И аз съм на антипостно хранене, спрях глутена, но трябва да спра сладкото, а това е ужасно трудно!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines