Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:58:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126163 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 03, 2018, 08:52:43 »

Мери ми вярно не е писала скоро, о днес може да мине да ни почерпи за рожден ден  blum

ЧРД, Мери ми!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #76 -: февруари 03, 2018, 09:43:18 »

Честито на Алексия за вчера и на Мери_ми за днес! Да сте живи и здрави, да ви върви по вода smile и усмивките да не слизат от лицата ви good heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 03, 2018, 09:57:51 »

Мери ми, честит рожден ден! Да си жива и здрава!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #78 -: февруари 03, 2018, 12:19:51 »

Честит рожден ден, Мери ми smile
Благодаря за пожеланиятана всички!

Моят РД вчера за съжаление беше извънредно гаден sad гледам рядко да се оплаквам, обаче вчера ми се счупи гадостомера. На фона на всички неприятности, които имаме, с такова нетърпение чаках малко да отпразнуваме... и след цял ден гърч на работа, отивам да взема детето от градина и го намирам в покъртително състояние в леларския кабинет, реве тресе се, коремът го боли, иска да повръща, въобще страшна картинка. Та в крайна сметка завърших деня в спешното  pardon но не се оказа толкова сериозно, за щастие, просто той се уплашил много. Но цяла нощ сваляхме температура, малкото и то не спа изобщо, легнах си в 5 сутринта...

Оплак оплак. Дано днешният ден да бъде по-хубав!

Хубав уикенд на всички и весел празник, Мери ми!
« Последна редакция: февруари 03, 2018, 12:22:08 от Alleksia » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: февруари 03, 2018, 12:53:08 »

Алексия, още някоя и друга година да пораснат и няма да боледуват толкова жално heart Пък и си е страшно като си сам в лекарски кабинет и ти е лошо, как да не се изплашиш...
Дано днес сте по- добре.
Аз прибрах зелето в буркани, докато не се е размирисало. Уж е топло времето, а направо ми замръзнаха ръцете от солената вода и вътрешните листа.  nea Дано се сетя през лятото да направя няколко пъти сърми, че обикновено застъпваме старото с новото.
На всички спокоен ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 03, 2018, 13:23:23 »

Аз бях на фризьор и като се прибирахме някаква висша сила ни помилва с мм - падна стъклото на входа от 8мия етаж. Ние спряхме пред блока, тръгнахме към магазина, а не към входа. Добре, че бяхме решили да пазаруваме. Аз се уплаших. Крайно време е да се смени дограмата, ни едни съседи дължат 1790лв (специално погледнах) и заради тях много се спъва работа. Но има много спускани стъкла и ще трябва мм да се разправя пак. Дано поне пари за дограма дадат.


Алексия, дано днес да сте по-добре и да празнувате на патерици
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #81 -: февруари 03, 2018, 13:45:44 »

Олел, Пандич, как сте се разминали на косъм! Запали една свещичка, ако сте вярващи.

По-добре е, вдига си температура и покашля, ама вършее из къщата. Дано малкото да не се зарази.

Свекърва, как ме заитригува с това кисело зеле smile ще си имате да си хапвате. Аз много обичам и това е единственото нещо дето не мога да си набавя тук. Продава се кисело зеле,  но е правено с оцет или вино и не е съвсем като нашето.

Сега се сетх, че щях да пиша на Мари за осигуряването. Мари, следващият път, като ходите в България, минете през клон на НАП или НОИ и те щв ви кажат какво трябва да направите. Аз преди години ходих и ми обясниха какви документи трябват, ако се връщаме, за да докажем, че се осигуряваме в чужбина и не беше никак сложно, просто трябва да питате. Един документ е, но трябва да ви кажат точно какъв.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #82 -: февруари 04, 2018, 07:04:54 »

Привет в новата тема!

Благодаря заа поздравите, 32 си е голямо дете вече smile Да ми е жив и здрав! Поздрави за Алексия, МериМи и другите водолейки smile

Пандич, Господ ви е запазил. Ужасно направо!

А да ви кажа изчетох ви, видях колко ви развълнува луната и на Буля астрологът, ама най-се изкефих на любовното настроение на кака, че и на хотел иска.

ЕВАЛА, Кака, аз съм на същата вълна. Празнувам края на кърменето, купих си бельо на дупки ( дантела Wink ), посмених прическата и съм го ударила на любов тия дни и нощи. Целувкен и на вас да ви е любовно!

 heart
« Последна редакция: февруари 04, 2018, 07:08:46 от Kiwi » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 04, 2018, 13:50:21 »

Пандич, каквото е имало да става, е станало. Не е било писано да Ви удари smile Късмет.


Шушулки, хайде понеделницши да ви дам тема - какво мислите за обсъждането за премахването на лятното и зимно часово време? Мен не ми приче, даже ще ми е странно ако го махнат. Но като им прочетох аргументите, пак се почувствах от друга планета. То болести...то чудо.  Oh my ...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 05, 2018, 08:51:30 »

Добро утро.Вече съм на работа и ми е по-лесно да ви наглеждам smile Нали знаете какво става след като боледува детето?Боледуват и родителите.Та ние с моя мъж се тръснахме много болни и едва гледащи вчера и онзи ден!Невероятна почивка си беше  angry

Чери, аз съм За да го махнат това време.Преди не ми пречеше, но от както имам дете е много гадно.Сутрин не мога да я събудя, вечер дивее до 12.Как да му обясниш, че сменяме времето.И поне седмица и нещо сме така и всички ходим като пребити. Не съм им чела доводите, няма да е нещо много умно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #85 -: февруари 05, 2018, 09:07:37 »

Добро утро!
При нас минаха много спокойно почивните дни. Имахме време да сме навън. Даже вчера много бързо изсъхна асвалтът след дъжда и прекарахме следобеда по площадките. ММ бързо приключи работа и двата дни, та имаше време за всичко.
Честит празник на МериМи и на Алексия с малко закъснение give_rose Днес май истинската снаха на Свекърва има рожден ден, та да е жива и здрава и тя, за да обгрижва НИ1 почти толкова добре, колкото само мама може Wink
По темата на Чери - аз преди бях много против тази смяна на часа, но все повече съм ЗА лятното часово време, което всъщност е измисленото време. Така или иначе към днешна дата повечето хора работят от по-късно (8-9 ч, а не от 6-7), то поне нека денят е дълъг, за да има време за разходки след работа. Някак не го виждам да се стъмва лятото още 8-8:30 вечер. Четох доста мнения по въпроса и наистина нас южните държави по- ще ни засегне.
По-голямата простотия я виждам със смените в училищата. Това ми е създавало огромен стрес в прогимназията. Първа смяна бяхме от 7:30, а втора - до 19:30. Сменяхме смените всеки месец и в това училище до ден днешен е така. Петък си на училище до 19:30, а в понеделник - рано ранил crazy Три години се измъчих. После в гимназията беше песен, защото започвахме от 8, смените се застъпваха някак по обяд, а вечер в 18:30 училището беше вече затворено. Зимата може да е все тая, но есен и пролет имаше много плюсове good
Изчаквам ММ да мисли, каквото ще мисли, за да си направя план за разходка днес. Сега отивам да поскачам малко Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #86 -: февруари 05, 2018, 09:28:00 »

Морген!
Честит рожден ден на момичетата с хубава зодия (като мен)  give_rose
Аз също съм свикнала с лятното часово време, но май предпочитам да не се сменя. Не съм се интересувала много, много по темата, но е фак, че на децата особено съмвсем им се разбиват представите за време  nea
Ние в събота бяхме по обиколки и малко шопинг, вечерта играхме настолни игри с компанията, а в неделя го ударихме на чистене и мързел. Вечерта ММ прави пица, та се паркирахме пред тв с пица + бира + сериал, по американски, ма не с Нетфликс  pardon
Али какви са били тия смени всеки месец...ние сменяхме на срок  huhhuh.gif
Панде  Oh my ... Запалете верно една свещичка, и действайте да ги смените тия стъкла/прозорци, че недай Боже някой може да няма вашия късмет  angry
Киви ме уби с дантеленото бельо, ма и аз така си отпразнувах края на кърменето  blum heart
Айде целувкен, днес съм по обучения цяяяял ден  Girl_hide
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #87 -: февруари 05, 2018, 09:41:28 »

Здравейте. Станала съм днес рано и чакам да звъннат да домонтират тапицерията на пейките...ииии сме готови откъм вкарване на мръсотия, остава да излъскаме. Много яко се получава, доволно ми е. В четвъртък освет и откриване. Идеи какви почерпки да купя?

Панде, луда история. И при нас има съседи, които се скатават и за нищо не плащат. Дано скоро го оправите!!!

Сменя на смените всеки месец е абсолютна лудост!!!! В училището, където работех, и в гимназията, където учех, си беше регламентирано по класове - 1,5,6,7 клас винаги първа смяна; 2-3-4 винаги втора...и т.н. И за ученик, и за учител си е въпрос на навик.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #88 -: февруари 05, 2018, 10:23:10 »

Да, училището е много голямо и продължават с тази за мен грешна практика. Не знам как, но тогава от инспекторатът им разрешаваха и последни часове ни бяха все български, математика или нещо подобно, което иска съсредоточаване. Невъзможно на практика в 19 ч да се мъчиш над някоя формула или да учиш синтаксис pardon
О, Панде, голям късмет си е! Аз защо принудих всички да вървят пеш миналата пролет beating Откакто направихме основен ремонт на асансьора, се е развалял 2 или 3 пъти и са го оправяли на деня. Иначе се разваляше 2 или 3 пъти месечно и по 2 или 3 дни пак ходехме пеш beating Таксите си вървяха... При нас има друга простотия - съседите на последния етаж са отрязали тръбите за вентилацията в кухнята май преди 2 години. Защо да ги скрият в кутия! И сега зимата при високо налягане връща миризми тип улична шахта. Тази зима е по-мека, няма сняг и миризмата е обострена. Не е нормално кухнята да мирише по-зле от кенефа. Сега масово съседи пропищяха, ама не знаят от какво е. Ръчкам ММ да си направи приказка със съседката и да вземе да си снажда тръбата обратно diablo Аман от селски майстори, които не знаят какво правят. По тая логика имам два комина за бутане, че само място заемат Wink
Наде, ще качиш ли снимки? Не знам защо, но си го представям много весело и приветливо място в свежи цветове pardon
Хаха, Киви и мен ме разсмя с края на кърменето. Като нищо и аз да го отбележа на лято с потно узо и дантела girl_haha Не съм ви разказвала - когато играха карти ММ с братовчед ми и с нашите, ММ казал: Баба ти, сега ще те ядосам, за да паднете на карти. След малко отивам и събуждам жената да правим третото. lol Пък майка се смяла и питала дали си е намерил някоя да му ги ражда pardon Та така - към кака Фани - да се стяга щом може да ражда blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 05, 2018, 10:46:12 »

За смяната на времето - да си призная и аз съм от онези, които много не виждат смисъл.

За смените в училище нямам положително или отрицателно мнение. Ние бяхме 2 гимназии в една сграда и се редувахме на смени всеки месец. Не помня точно в колко ни свършваше последният час на втора смяна, но може би към 18.30 - 19.00 часа. На този принцип съм карала от 6 до 11(12) клас (защото имахме една подготвителна година, която реално прави до 12 клас) и не ми пречеше pardon Но пък и Бургас не е мега огромният град, аз пеша се прибирах за 10-15 мин, а другите и автобус да е трябвало да хващат е пак долу- горе толкова pardon
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines