Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:35:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126144 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 02, 2018, 12:01:29 »

То аз познавам такива хора и без медицински причини, така че Черито не си измисля да ни бъзика.
До темперамент е. Имах такова гадже- наистина си го зарязах заради това. Опита се да ми пробута номера че един път на месец стига и че го мързи. Е, не е моят човек това. crazy crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 02, 2018, 12:17:36 »

Да, Скай по телевизията. Аз, знаете не съм много по животните, но Бамбук много им се радваше. Ако ги види на живо ще има да пуска от кеф.

Чери, и Мин винаги ми се плаче като видя дете, дето го боли.
Ти нали някакви любовни/чиклит романчета четеше? Аз като се зачета в нещо такова и нямам търпение ММ да се прибере от работа и детето да заспи lol lol lol
Но се се случвало заради болести с месеци да не можем и през цялата бременност. Че и 3 месеца след това.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #62 -: февруари 02, 2018, 12:18:36 »

И аз съм на сух режим от 4 месеца. Не ме пипа от страх , че ми предстоят още рентгени. Аз малко изкукуригвам от това и си мисля, че само това ще ме извади от нервността и яростта от простотиите, които ми се случиха. Не знам как тия топки не гръмват вече честно.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 02, 2018, 12:28:37 »

Ха здравейтИ!!!!
Как сте?
Чери ме срази направо!  А ти такова - желание нямаш ли???  shok Аз издържам 3 дни най-много без  pardon
Киви, ЧРД!!! Жива и здрава и много обичана!!!
Миме, при нас премиерата е на 08 февруари - на Нюансите.  Ще отида и ще ви докладвам после.
Айде чао засега слизам от автобяса!!! Отивам да препРодавам
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #64 -: февруари 02, 2018, 13:22:31 »

Привет-мривет и от мен smile

От време на време мятам по едно очо, но напоследък такива проблеми и сложни житейски ситуации ни бяха налегнали, че просто се бях роботизирала съвсем...

Минавам да ви “почерпя” виртуално рождения ми ден днес, гледам и едно малко змейче има РД, Киви, да ри е жив и здрав юнакът!
Пожелавам си освен здраве и късмет, да се поизчисти небето над нас най-накрая!

Гледам отново се е завъртяла темата за здравеопазването и данъците и прецакването на системата. За данъците нямам достатъчна информация как стоя нещата, но ви уверявам, че нито хората с постояно пребиваване в чужбина, нито неосигурените могат да точат касата. Казвам го, защото в момента от един месец с това се занимаваме и на практика понякога дори спешна помощ се отказва. Просто в момента, в койт се види, че не са платени осигуровките, си плащаш всичко. В момента, в който се платят, 5 години назад, човекът си придобива права.
Аз примерно съм ходила веднъж на лекар в България за последните 7 години, платих си пълната такса Wink децата си имат карти от местната каса и пак тя се грижи за плащането. Просто е почти невъзможно да прецакаш системата и да не плащаш smile

За Св Валентин от години си разменяме едни и същи подаръци - той на мен цветя и бонбони, аз на него бонбони. За лични празници си купуваме подаръци предназначени лично за нас. Аз лично съм против подаръци свързани с децата за лични празници, има си ден на майката, ден на бащата. Може да е много крайно,  обожавам децата си, но ако им позволя да окупират и малкото време и внимание за нас, няма да е здравословно за никого smile


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 02, 2018, 13:39:49 »

Ха здравейтИ!!!!
Как сте?
Чери ме срази направо!  А ти такова - желание нямаш ли???  shok Аз издържам 3 дни най-много без  pardon
Киви, ЧРД!!! Жива и здрава и много обичана!!!
Миме, при нас премиерата е на 08 февруари - на Нюансите.  Ще отида и ще ви докладвам после.
Айде чао засега слизам от автобяса!!! Отивам да препРодавам
p
Много съм тъпа!!! Киви, извинявай!  Честит рожденник!  Да ви е жив и здрав, ма и ти да си жива и здрава де
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 02, 2018, 13:42:23 »

Алексия, честит рожден ден!Много здраве и късмет, избистряне, прочистване и само хубави неща!

Киви, да е жив и здрав З2 и много да слуша Wink

Има всякакви хора.Чери става за жена на моряк, него го няма по няколко месеца, няма да и се прави секс и всички ще са щастливи.Аз не ставам  blush Ама ние сме се намерили и имаме баланс smile

И аз гледах за впряговете и се сетих за Скай, беше разказвала миналата зима, че ги впрягат и колко готино било.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 02, 2018, 13:45:47 »

Добър ден!
Тая година като е тръгнало да ни се чупи техниката, мй всеки месец ще подменяме нещо. Вчера от нищото останах без телефон, просто екрана не се светва и това е. Дойде си мм, отнесох лекцията " ти нищо не пазиш" и отиде спешно да купува нов. Ама, за да си спестя скандала, аз взех неговия /същия е като моя и съм му свикнала/ и сега той да си ходи с новия  blum и без това искаше. Другия месец очаквам, я печката, я нещо друго да се предаде  nea , тая нощ сънувах че плейстейшъна се чупи  crazy
Чери, дори и мен разби! А на нас рядко ни се случва, покрай дребното.
Али, има и нещо друго, тия хора които не са се регистрирали издържат пък по-малките населени места. Майка от 20год не иска да се премести в София и нарочно си седи регистрирана в Смолян. Искала там да гласува  crazy

Честит рожден ден на Алексия и на З2, живи и здрави!

Абе и Мери ми нещо я хвана липсата.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 02, 2018, 13:56:45 »

Здравейте!

Честит рожден ден, Алексия, пожелавам ти желанията ти да се осъществят smile

Честит рожден ден и на З2, да порасне голям и силен!

Много пикантни теми, ама да отиват и на месеца! Хм, според мен всеки си има периоди на сух режим, важното е, че и двамата сте съгласни на това, Чери.

Наде, дано скоро всичко лошо е зад гърба ти и да си наваксате  girl_wink

Днес настроението ми е коренно различно от вчера, правих гимнастика, пих си хапчетата (не било страшно  tease ) и ще чакам брат ми да дойде на гости та вечерта да ходим на кино smile Имам малко време и да поскучая, какво повече да иска човек!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 02, 2018, 14:05:17 »

Честит празник,  Алексия!!! Всички желания да ти се сбъднат!!! Щях да почвам диета, ама с толкова рожденници може ли да не изям едно парче - три шоколада?! Ами ще се почерпя я. Как иначе?!
Их пък тая Берен мълчи като партизанин на разпит. Абе кажи си, та всички да мирясат. Пък на Кейт коремчето толкова сладко. Не е честно пък аз да приличах на кит, а тя да изглежда като от корица на списание.
Верно в БГ и майчинството дигнали, ще вземя да родя третото вече. Тъкмо и няма да мисля как да се оправдавам на работа. Още 3 годинки ще ми дойдат тамън за Российските планове.
Осигуровките са ми болна тема. Винаги съм била редовен данъкоплатец. Дори за наема си плащам данъка. Да не говорим за данъците на Инж. - повече от даскалската ми заплата. За сметка на това пък децата ми никога не са получавали детски. Да са живи и здрави от другото малцинство. Да раждат на по 13 години по 5-6 деца. Пък ние ще им ги учим даже на Инглийски. Пък току виж почнали да упражмяват Ало-то на чужд език.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 02, 2018, 14:28:33 »

Честит рожден ден на Алексия и Змей 2! Да са живи и здрави!

Днес на площадката имаше деца. Много отдавна не сме срещали и Бамбук побесня. Най-напред много им се зарадва, но като видя, че и те се качват на кончето и се пързалят направо подивя. Аз не го оставих да ги доближава, така че не ги е удрял или блъскал, но май уплаши едно момиченце с виковете си. Накрая стана вир вода и го взех да си ходим. Поне и даде чао чао и целувка

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 02, 2018, 15:13:59 »

Здравейте!
Честит Петльовден!  give_rose

Днес се раздвижвахме в нашия район, защото е ветровито и се ровихме в градината. Снощи ме прихвана и мен от Черито и ме боля кръста. Въртях се, докато се наместя в удобна поза, но Бандитко се разбуди и после не можах да заспя. Четох до 2ч. Боля ме глава, но се проветрих и ми мина.  =]ю

Чери, Наде, вие ме изненадахте с това, че минавало бързо. Аз знам точно обратното. Че е заразно и упорито. Спомням си майка ми като се роди Алекс колко време не можа да се излекува. Нищо де, лекуваме се и ще видим. smile

Наде, радвам се, че ти харесва книгата. Аз с нетърпение исках да чета и чета от нея. Много е добра. Сега чета друга, пак нейна, но като я свърша, ще ти кажа как е. Не е толкова силна тази, засега.  smile

Чери, добре, че с ТМ сте съгласни на туЙ въздържание.  girl_wink Аз сигурно ще полудея така. Много се изнервям без. Добре, че нямахме забрана по време на бременността. Много си е важно даже, ама стига да ти доставя удоволствие.  heart
Аз си имам М.календар и преди редовно си пишех всичко. Имах много сърчица, особено по време на бременността.  blush Сега забравям да отбелязвам. Яд ме е, че си затрих информацията от календара, от стария телефон.   girl_impossible

Честит рожден ден на Алексия и на 32 на Киви!  give_rose

Ехее, Панди.  girl_haha Ама ти какво четеш. Аз бях така, докато четях Нюансите. А пък, като водих ММ на първата част... blush

Фани, ами Берен може да няма с какво да се похвали още. Или пък е много суеверна. Дано да й се случи чудото и на нея.  heart Кейт и аз я гледах наскоро. Наистина много й е сладко коремчето, ама на мен си ми харесва по принцип. Струва ми се, че скоро роди, сега пак бременна...ама кралски им работи. Те освен деца, какво да правят? Поне не се притесняват дали ще могат да им осигурят всичко (материално). pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #72 -: февруари 02, 2018, 15:17:01 »

Добър ден

Чак сега сколасах, егаси турболентния ден...

Честит рожден ден на Алексиа и КиуитУ!
Цитат
Булче, сега ми дойде на ума, че ако пак организирате инициатива за подпомагане на връщащи се в България от чужбина, може да предложите и сума за възстановяване на здравноосигурителните права - дори и да са прекратени по всички правила, тя е задължителна.

Инициятивата продължава, чак ме изтипосали на първа страница, ще умра от сТрам! ааа малко ли са им 5000лв+самолетни билети, сега и осигуровки... даваме им след 6я месец допълнително здравно,та да се оправят
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #73 -: февруари 02, 2018, 20:41:58 »

Киви и Алексия, честит празник! Усмивки и радости желая!!!  heart

Миме, ти прочете ли тази, която ми прати? Аз само я преполових.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 03, 2018, 00:51:02 »

Наде, прочетох я. Аз за нея писах, че много ми хареса. Вече чета друга.   smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines