Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:34:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126184 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 01, 2018, 17:39:40 »

Фери,  той така се събуди. И аз се надявах да е нещо моментно(и още се надявам), но личната каза, че сигурно е конюнктивит. Не знам как го установи по телефон, но ако не се повлияе от капките, утре ще го водя да го види.

Ее, ако сега не се уважаваме, кога?!  girl_wink heart

Супер яко за хотела, хаха.  tease На мен ми се гледа третата част. Тук премиерата е на 14-ти,но сигурно ще е в 12ч вечерта и няма да ни огрее.  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 01, 2018, 17:45:34 »

аз за 14 ти искам някой да земе лапето за през нощта, ма никой не ще. инак други претенции нямам.
а за хашимото- вече след като родих и спрях да кърмя, съм само на хомеопатия. лично решение- хапчетата ме доскапват инак. smile
Наденце, хич не си ме обидила, радвам се че ти се откроявам. heart
За цифрите- зависи от умората, всеки си знае реално как е.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 01, 2018, 17:51:06 »

Миме, не се притеснявай. Конюнктивит е. И ще му мине много бързо. Аз си спомням като бях малка (по-голяма от Алекс де) и много обичах да имам конюнктивит. Постоянно си скубех миглите барабар с гурличките.  crazy Ама ми беше яко. А сега откакто нося лещи съм през месец така, все някога си бъркам с мръсна ръка да ги сваля.

ТъЗ пък Фани, ще ме умори  funnytooth

Аз серозно мисля, че последния ми секс беше ноември.... Много съм мързел, твърде голямо физическо усилие ми се вижда girl_haha
« Последна редакция: февруари 01, 2018, 17:55:23 от Cerise » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #48 -: февруари 01, 2018, 17:56:53 »

Еми,  heart

Миме, може да е от мигла вътре. Но и да е конюнктивит - аз в тийнейджърските години имах постоянно. Не е страшно и не боли, а и бързо минава. Но като ми бяха надути очите и слепени миглите носех слънчеви очила. Умирах от страх някое момче като ме засваля да не ми пипне очилата и да види действителността хахаха
Книгата ми харесва много, чета я с кеф! Мерси!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 01, 2018, 18:31:26 »

Али, защо така с лошо към хората от по-малък град. То половината от форума от София, не сме от София. Нашите деца къде да ходят градина? А децата на заминалите в чужбина?  Всеки има право да избере къде да живее и да установи.

Чери, що такава суша у вас?
Да ти кажа, аз след като родих оцених наистина секса Wink преди това го имах за даденост ха-ха
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 01, 2018, 19:36:22 »

Ми щото съм зла  witch А иначе де да знам... аз и друг път съм казвала, че ако не се налага крайно секс не правя  funnytooth Щото като правиш секс трябва да спреш да мислиш за друго, а аз не мога. Сериозно... понякога така се отплесвам на някви теми... от типа “Тая сутринта как ме ядоса в магазина“/ “Офф тоя моя мъж как ще паркира колата там, че да ни лепнат глоба“/ “Ооо забравих да отговоря на еди кой си...“
И като бях по-малка все си мислех, че тогавашното ми гадже е проблема, ама цЪ, аз съм си проблема  crazy

Той добре, че е търпелив.... ама то и това ще е до време  girl_haha
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #51 -: февруари 01, 2018, 19:42:46 »

Черешке, малка черешка няма да се пръкне без секс, я малко отпусни тая душа, пийнете, развеселете се, апетита идва с яденето  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 01, 2018, 20:38:42 »

Напълно съм съгласна с Али. Всеки има право да живее дето иска, но да е законно и да допринася за града, в който е отишъл. А не само да цоца.  good
Това с возилата и тук е редовно....
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 01, 2018, 21:21:20 »

Ми щото съм зла  witch А иначе де да знам... аз и друг път съм казвала, че ако не се налага крайно секс не правя  funnytooth Щото като правиш секс трябва да спреш да мислиш за друго, а аз не мога. Сериозно... понякога така се отплесвам на някви теми... от типа “Тая сутринта как ме ядоса в магазина“/ “Офф тоя моя мъж как ще паркира колата там, че да ни лепнат глоба“/ “Ооо забравих да отговоря на еди кой си...“
И като бях по-малка все си мислех, че тогавашното ми гадже е проблема, ама цЪ, аз съм си проблема  crazy

Той добре, че е търпелив.... ама то и това ще е до време  girl_haha

Направо ме разби! lol lol
У нас три деца и пак е по-добре положението,но пък добре го тренираш  lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: февруари 02, 2018, 08:33:38 »

Малко ни е още момичето, има време да спре да мисли Wink
Моите мераци се разбудиха чак към 40, преди това влизаше и при мен в графата "по разни причини" blush Де сега да сме на онези години и възможности...
То така са заплетени кой къде плаща данъци за коли, че май случайно се постига някакво равновесие blush Половината пловдивчани в активна възраст работят и живеят в София и я облагородяват smile
Булче, сега ми дойде на ума, че ако пак организирате инициатива за подпомагане на връщащи се в България от чужбина, може да предложите и сума за възстановяване на здравноосигурителните права - дори и да са прекратени по всички правила, тя е задължителна.
Днес май на Киви 32 става на годинка. Да е жив и здрав, отгледахме го и него heart
По едно време измислиха, че днес е ден на мъжкото чедо, та да ни е честито. Пък още по- преди, когато правеха големи гевреци от парено тесто, редовно купувах за колегите инженери и всички закусвахме с тях. Леле, 5ст. само струваше единия blum
Хубав и успешен ден good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #55 -: февруари 02, 2018, 09:35:58 »

Чери ме развесели с тези мисли рано сутрин funnytooth Аз нали бях сърдита тези дни на ММ, та дори мачкане нямаше в опит за наказателна мярка. Та предстои да се насладим и на секса за сдобряване. Wink
Днешният ден като празник го извратиха в годините, включително ако мъж е роден на днешната дата, го отнасяше в подигравки, не в честитки crazy Дано най-после го определят по някакъв начин по- като за пред хора.
За маЕченството съм ви казвала, че на мой приятел жена му получи в Париж толкова пари за 4 месеца, колкото тук би била на минимално майчинство 2 години. Е, да, ще стимулираш бизнеса и икономиката, ама никой не може материално да замени времето с децата. Покрай скандалите между родителите вчера се затвърди отрицателното ми мнение за яслата (не контретно за тази, а като цяло). От вчера с нови сили се надявам силно да не си го причиня всичко за втори път.
Панде, хич нямам лоши помисли за хора от малък град. Наши съседи са така - той от едно село, тя от много малък град. Живеят тук от години, тук са регистрирани, имат жилище, той има луксозно мощно возило, тя - мадамска сапунерка. И двете им коли са с тукашна регистрация. Щом искаш да живееш в голям град, трябва да плащаш цената в пряк и преносен смисъл за това си решение. blum Ама то тук кой къде живее е поредната сбъркана брънка в системата...
Днес ще правя голяма разходка и имам много важна мисия освен да си търся гримове - трябва да намеря "бяла кутийка", в която да сложа палачинка crazy Една баба след градината носеше купена палачинка, с която почерпи 2-3 деца и кокона се впечатли и само за това говори tease
"Мучилото" превзема все по-голяма част от пода в хола. Вече не се задоволява с килимчето от активната гимнастика. Отивам да го укротя, да си правя упражненията и да действам по задачи Wink

Напече и на З2 на Киви му пожелавам толкова слънчево и усмихнато детство smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #56 -: февруари 02, 2018, 09:46:42 »

Добро утро!
Аз съм потресена, как от ноември  Oh my ... Ама по празниците не ви ли е това основно, да седите вкъщи на топло и да се гушкате...даже няма нужда да чакате децата да заспят  pardon Ма как може да ви мързи точно за това, според мен това е една от основите на успешния брак и връзка като цяло де  pardon
Да е жив и здрав З2  give_rose
Не знам какво друго да коментирам, щото още се чудя на Чери lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 02, 2018, 10:33:47 »

Здравейте

Аз мисля, че Чери ни пързаля нещо

Али, ние имаме жилище и всичко ни е регистрирано тук. Но сестра ми са на квартира. Да сменят сега лични карти и като ги изгонят догодина пак ли? Не всички са далавераджии.

Скай, сега гледам за кучешки впрягове. Вие правехте, нали?

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 02, 2018, 11:34:21 »

По телевизора ли ги гледаш? Това са нашите хора, но ние нямаше как да се включим в предаването, защото съм на работа. cray

Иначе - да, ние си ги впрягаме, но тази година не много, че шофьора като имаше сняг, не беше тука pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 02, 2018, 11:43:46 »

цЪ бе, то реално си имам оправдание, медицинско, ама аз и като си нямам си намирам. Фери, аз пък още от булченските теми на вас се чудя... Направо като наказание ми звучи  nea Не е мойто нещо секса.
А по празниците, пък и доста често унас си е хан.... Даже и сега имаме един приятел вече месец е унас. Свеки беше до миналата седмица. Нито някой ще чуе, ама аз нИ давам.

Аз да ти кажа до преди време бях на твойто мнение, че секса е супер важен за една врзъка. И пак не го правех де  Girl_hide В университета най-заслужената ми шестица беше на едни дебати по реторика, където поддържах тезата ЗА изневярата. И може би от тогава, наистина приех, че секса хич не ми е важен.

Честит рожденник на Киви.

Аз тая вечер трябваше да ходя на първия български театрален спектакъл в Бирмингам, но нещо ме плаши грипа и да се затворя в една зала с кашлящи и кихащи не ми звучи добре. Та сигурно ще пропусна.

Вчера пък докато чаках при личния лекар за болничния, толкова ми дожаля за едно детенце, че се разревах на средата на чакалнята. Седят до мен и чакат да им излезе името на таблото и да влизат при доктора. Момченцето около 5-6 годишно, явно го болеше ушето. Така жално скимтеше и квичеше от болка, щото хем достатъчно голям, за да не иска да се разплаче като бебе, хем обаче го боли и се гърчеше от болка. И родителите му седя и чакат, проверяваха 100 пъти на регистратурата кога ще влязат, а аз толкова се ядосах на всичко и всички. Първо - като ти се гърчи детето, какво ми чакаш в няква тъпа клиника в 11 на обяд. Иди в спешното още сутринта/през ноща. Иди в частен кабинет.... Ядосаха ме и тъпите рецепционистки, дето по типичен мазен английски начин обясняваха “no worries, everything will be fine“  diablo diablo diablo diablo И аз както ми идеше на всички да се разкрещя, така се разревах. А детенцето едно хубавко.....  NO NO NO
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines