Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:19:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126239 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 01, 2018, 15:14:52 »

Тръсвам се в новия месец с цялото си достолепие и 3 седмичен болничен. То тоя гръб хич не болял на шега бе... Проблемът е, че съм много висока и с неправилна стойка... Йогийствам си сега в нас, ще оцелея.  tease


Аз иначе съм запланувала ходене на психолог като се прибера към БГ, че сериозно взех да усещам нужда. Не просто for fun biggrin Ама все пак щом го осъзнавам си мисля, че не съм толкова зле.  crazy Просто това чужбинство ме бъгна и малко ми изкриви всичко.

Бубе, дявола никога не е толкова черен, колкото изглежда! Сериозно и от опит.

Брей... сутринта си мислех, че отдавна не сме клюкали за секс във форума. След, което се замислих, че на мен дори още по-отдавна не ми се е случвало  badgirl
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 01, 2018, 15:21:04 »

Аз преди имах лична здравна към Уника. Беше супер. Хванах и началото на бременността. Трябваше да я подновя в пети - шести месец, но вече не можело да е индивидуална, предлагали само групови при старите условия. Не съм и търсила повече. Не им излиза сметката при индивидуалните, при груповите рискът е по-малък и печелят повече.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 01, 2018, 15:24:17 »

Палаво започва месеца Wink Фани изби рибата с тези цифри funnytooth то на тоя студ какво друго да се прави Wink ние, на 17 градуса днес,ще си спим в отделни стаи.
 За 14-ти на мм нищо няма да му взема,но аз си самоподарих едни обици на Фоли Wink Много си се зарадвах на подаръка,доволна съм много и не искам нито цветя,нито бонбони.Хич не ми е романтично на тия години вече.Даже ми става смешно,като направи някой жест мм,,ма не се издавам.Пърхам щастливо с мигли.
  Аз имам и друг подарък Wink пак ще ставам леля Wink снахата решила,че ученето е много трудно,та си направили бебе,докато и дойде мерак пак да става уж зъболекарка.Да се роди живо и здраво и дано поне това да го гледат повече.
 Днес една смешка да ви разкажа,моя кум има гостенка.От Белгия,жена на около 60-65 год,,
И разхождаме се с малката и тя пита,колко ми е майчинството ,аз казвам 340,а тя: За една седмица???? И аз не,не за месец....После пита колко време е майчинството и аз казвам две години,а тя: Два месеца ли имаш предвид,как години ????
и цели три нови отговора,докато се наканя
  Та,много я шашнах и с двата отговора,веднага пресметна как ако ми дадът тези пари на куп за два-три месеца,съм щяла да си подпомогна бизнеса,да имам начални пари за дететгледачка и да мога да работя.
  Та,,много са различни нещата в различните географски ширини:)
  
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 01, 2018, 15:25:18 »

Добър ви ден!Не мога да стигна до тук.

Бубе
, положението не е толкова черно, е виж ни колко хора сме с Хашимото тук!Прот съвет, намери си свестен лекар, намести си дозата на хапчето, не става лесно искат се чести изследвания.Гледай ТСХ да е в рамките на 1-2, като стойност, по-висока, макар и в граници, не е добре за теб.И си живей живота.Да хубаво е да спазваш режим, но за това се иска узряване и време.


Булче, да споделиш какво е казал!

За 14-ти сме планирали ресторант с детски кът с най-добрата ми приятелка и мъжът и.Девойката има РД тогава, ще има подаръци и ще пада игра.Съботата и неделята след това, ще са силно пълни с празнуващи деца, баби и дядовци smile Важното е Моника да е щастлива. Подаръка е поръчан, дано дойде до тогава.

Фани
, моля те, кво ни е на годините?Аз съм по-голяма от теб, моя мъж е почти колкото инж.Да не сме за изхвърляне.Секс си правим редовно и е много хубав даже  blush Ще кажеш, че на тия години не ставаме за нищо.Айде айде!  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #34 -: февруари 01, 2018, 15:50:20 »

хахах ако знаете и аз как реагирах на астроложката като чух първия път, ама пуста мода, като почнаха всички да ходят и такива хубави насоки им даде, и аз искам да видя какво ще каже... ще споделя определно!

Бубе, спокиЧ! Кой с ИР кой с ХАшимото, всички сме в кюпа, няма да ти се промени кой знае колко живота, просто ще пиеш по едно мъъъъънико хапченце сутрин и 1 час няма да пиеш кафенце. Тоя хАши е лесен за управление!обещавам good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 01, 2018, 15:56:54 »

За 14... нищо няма да правим, може да отскочим до българския да вземем някоя бутилка вино. Иначе the long bastard се пада на работа до 11 вечерта, аз имам час за лекар и това е изключително вълнуващия план за деня. По ми е належащо какво да правим за РДто му, на 7ми е.

Тая статия не ми хареса, и едното ми е пресилено и другото. И изобщо цялото коментиране без значение с каква нотка ми идва в повече.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 01, 2018, 15:57:11 »

 в астрологията няма нищо спиритуално, чиста математика и други науки. good

Наденце , стилът на статията е верно бунтарск като моя, но аз па вдинственото нещо което съм на една позиция с нея , е снимането на самата себе си. инак приемам и двете страни- кой както се чувства щастлив, така да го прави.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 01, 2018, 16:02:39 »

Бубе, малко хора в наши дни могат да си позволят  да ядат и правят каквото искат. Гастрит, колит, диабет, Хашимото и други автоимунни, те са част от света сега.
Аз спазвам режим от денят, в който ме диагностицираха и пия по 6 големи хапчета на ден.
Ти си много млад, бързо би свикнала към нов режим. Създай си нови навици и ще ти е лесно. За мен качеството на живот се повиши с режима. Например, много по-рядко имам главоболие и вече не ме боли жлъчката. Хайде, кураж!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #38 -: февруари 01, 2018, 16:03:07 »

Брех, че сте писали Girl_hide
Мари, Свекърва ти е дала част от кривотията на нещата. Аз под гурбетчия не разбирам хора като теб. Говоря за тези, които тук им е било криво, отишли са някъде си, там им е станало още по-криво и дай да се върнем обратно. Връщайки се тук, не си оправят документално нищо, а гледат да цоцат дали Здравна каса, дали друга институция. Ние например в Пловдив имаме огромен и все по-наболяващ проблем. Нашите данъци са високи (данъкът за МПС например). Масово придойдоха хора от Смолян, Хасково и Кърджали, които подбиват пазара на труда, и които категорично не плащат данъци тук. Ходят и си регистрират мощните возила по селата, откъдето са, а ги карат ежедневно тук. pardon После все общината и пътищата им из града виновни. Същото е и с яслите и градините - дали си по лична карта или с настоящ адрес тук няма значение, имаш равни права. Че откъде накъде?! Едва сега се започна промяна за прием в училищата за след 3 години. А дано се пооправят нещата!
Адектед, това с допълнителните здравни си е баш като със синдикатите girl_wink Много хубаво за тия, за които могат да се доберат до там.
Статията не съм чела, та още не мога да коментирам, но пак предполагам какъв дух лъха от нея.
Бубе, най-важно е, че знаеш какво е. Другото ще се нареди good

Леле, ако знаете тази Луна или друг спътник как разбърка женските глави! girl_wink Страшна словесна война се води от майките в нашата градинска група. Ама претенции, ама простотии! Децата им не учели стихчета, не учели песни, не учели нещо си друго. Ама едни високопарни думи, едни претенции girl_impossible Ей, всичките академици ще станат след години. Слушайте ми думата girl_wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 01, 2018, 16:31:47 »

Момичета, много благодаря за подкрепата!  give_rose Сигурно ще влязат нещата в ред постепенно, ще свикна и с някакъв по-здравословен режим. Колкото и гадно да звучи, малко ми олеква, че не съм единствената с подобни проблеми  badgirl

Но днес определено не ми е най-хубавият ден, изгоря ми е компютърът в университета... Та новото начало ще го почвам от утре  Wink

Много не мога да се включа по другите теми, запомних обаче, че Лоли пак ще става леля - честито!
Хайде, ако не от днес, то поне от утре само хубави емоции да носи месеца за всички  smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #40 -: февруари 01, 2018, 16:40:59 »



Наденце , стилът на статията е верно бунтарск като моя, но аз па вдинственото нещо което съм на една позиция с нея , е снимането на самата себе си. инак приемам и двете страни- кой както се чувства щастлив, така да го прави.
Там в статията и тя не хейтва традиционното, просто си прави каквото си знае. Извинявай, ако съм те сравнила с коренно различна личност от теб. Познаваме се само от тук все пак. heart а и свекърва се сети за статията от описанието ми хаха та споко...супер си, но открояваща се личност.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 01, 2018, 16:53:27 »

Честит ни нов месец! Нека да е влюбен и слънчев!  heart

На мен нещо не ми започна добре месеца. Алекс се събуди с едно залепнало око. Като го измих се пооправи, но му сълзи и постоянно му се събират гурелчета. Звънях на личната, но беше в банката и ``ако не е спешно'', да я потърся по-късно. Много ми е криво и на ММ не съм казвала, ама и без това има ужасно много работа и не искам да го притеснявам, че като го знам какъв е... Само за това ще мисли.
Иначе ходихме в парка и добре си поигра.
Аз се разсейвах с готвене после.

Още не съм измислила какво ще подарявам на Свети Валентин. Трябва да избера подарък и за малкия Бандитко, че вече си имам и друг мъж, в който съм влюбена.  heart  Не знам дали ще излизаме някъде или ще сме си вкъщи. Имах някакви идеи, но те най-вериятно няма да се осъществят. Нито пък ще имаме честа да останем за дълго насаме, защото малкия господин на дали ще ни изненада с ранно заспиване. Се ще го измислим някак.  pardon

Статията ми е абсолютен хей отвсякъде. Иде ми да питам нещо, но не съм такава.  crazy Чак пък ТолкоЗ.

Аааа, Лоли, извинявай, ама майчинството е вече 380лв,хихи. Защо заблуждаваш жената?!  funnytooth Аз го очаквах другата седмица, но ме изненадаха днес.
Няма да хейтвам и за тия 40лв увеличение, защото 40лв са си 40лв. Кажи речи половината памперси за месеца. И детските са увеличили!  pardon

Не знам луна ли е или какво, но 4 вечери вече не помня спа ли или не. Дребния се буди по хиляди пъти и съм дроб на друг ден. Сигурно са зъби, но е едно въртене и ритане.  tease

И тъй, хайде със здраве.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: февруари 01, 2018, 17:02:49 »

О, аз също съм в кюпа с моите артритни заболявания... Свиква се с режима, малко по- скъпо излиза, но пък ще пестите от ресторанти Wink Това да ни е кусурът, къде по- страшни неща има Wink
Крайно време е да размърдаме нашата тема за АИП рецепти. Аз съм в другите групи във ФБ, обаче ме е яд да слагам каквото и да е diablo Що книги се издадоха на чужд гръб...  blush
Наде, аз мен си разпознах в статията Wink Хаха, майките ги чета за да ги контролирам кога, какво и от къде крадат  angry Наистина и аз не я приемам като хейт или като /как му беше обратното, в статия на Мама Нинджа го имаше/, нито пък като на инат, просто е едно различно виждане, изразено с твърд и неоправдаващ се глас.
http://mamaninja.bg/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3/item/1934-bebeto-ne-e-restart,-a-apgreyd
Хайпнат му е името, обратното на хейтнат funnytooth
« Последна редакция: февруари 01, 2018, 17:12:43 от svekarva » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #43 -: февруари 01, 2018, 17:07:20 »

Ей, човек малко да залипсва и сте изписали света  girl_impossible
Маш, да, и ние се преместихме скорострелно, щото и аз не успях да ги чакам да се натутат с тия пакети, но съм доволна де, пак бих я завела там, дано несе налага само  smile
Аз имам допълнително здравно от работата, а Мис е към това на ММ, доста е удобно, но иначе сама не бих си правила  pardon Правих си зъби, ходих по разни доктори профилактично, изследвания, всичко върнаха и не съм тормозила ЛЛ за направления, сега мисля да се обзаведа с нови очила. Ма самосиндикално не бих си направила де...А, не покрива бременност и раждане, та това е малко шайзе, но се преглъща.
Лоли, честито, дано ѝ дойде акъла на снахата  blum
Бубе, горе главата, има достатъчно хора, от които да почерпиш информация, тук включително  good
По темата с цифрите, ние с ММ редовно се уважаваме, ми трябва си, човещинка е  pardon Малко понякога посред нощ ми се спи прекалено, но никога не си позволявам да откажа по ред причини  Wink
Миме, може някоя прашинка да е влязла или нещо от вятъра  huhhuh.gif
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 01, 2018, 17:23:22 »

Хихих, пък да знаете тук си имаме хотел: "Петдясят оттенков", стаите му изглеждат като стаята с играчките на Грей. Плащало с ена час - 35 лв на час, може да се наема минимално за 2 часа  blush heart
как ме сърбят ръцете за 14-ти. Ама пусто нямаме баби  tease
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines