Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:58:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126166 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: февруари 01, 2018, 13:45:02 »

http://www.maikomila.bg/%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%85-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0-%D0%B8/
Предполагам, че е за тази статия. С изключение на спазването на традицията за името,  разсъждавам по същия начин, няма нужда от престараване. Това обаче не значи, че не ходя по пити, кръщенета и рождени дни, даже и фотосесии подарявам Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #16 -: февруари 01, 2018, 13:45:27 »

ох то че съм за психолог съм си, аз си знам проблема, ей даже в момента си чета един тест който правих за emotional intelligence и съм в потрес колко не успявам да се справям със стреса, но това с астролога го обмимслях още преди това, просто сега се отвори един час и реших да се възползвам. 120 лв в момента не са ми голяма сума, искам да се поглезя, пък каквото ми каже, каже, ако не ми хареса едва ли ще го приема за чиста монета  girl_impossible
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 01, 2018, 13:48:17 »

Девойки, Булче има нужда от това, това си плаща. Ако имаше нужда от нещо друго, щеше да си даде парите там. А и да няма "нужда" - иска там да си ги дава, нейни са си.

ДеТ се вика - аз имам нужда от 120 лева за пъзел да си вея главата, тя от астролог, друг от фризура, обувки и т.н.  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #18 -: февруари 01, 2018, 14:01:43 »

Аз не знам от какво имам нужда за 120 лв, ма знам от какво имам нужда за повече  pardon
Иначе аз не вярвам много, много в такива спиритуалки, ама дано свършат работа да ти олекне на душичката ако от това имаш нужда  give_rose
Всички си представяме пенсионерите в Западна Европа като от филмите по Розамунде Пилхер (май така беше), ама явно реалността е съвсем различна, както за друфи сфери, които наскоро обсъждахме  pardon
Тия майки ми идват вече в повече спамът колко е яко да си нетрадиционен  nea Ми не мерси, накефила съм си се и на изписване и на кръщене и на питка и всички такива приятни събития свързани с бебето и пак не бих ги прескочила.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 01, 2018, 14:03:42 »

Наде скъпичко е 120 лв, прави и по-скайп. Ако имаш интерес ще ти дам контакти. Иначе интересните неща са не очакавай гадаене а насоки, казва дали си си излизал от пътя, кога е благополучно да приемаш нови стъпки в живота и ей такива неща smile
На ЛС / ФБ ако може координати smile Отдавна се каня да си направя хороскоп

Хубав месец, лейдис!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: февруари 01, 2018, 14:14:28 »

120лв. изобщо не са много crazy Разни известни в бранша взимат 2000 и нагоре.  smile Предполагам, че излиза нещо като личен хороскоп, нали?
Сега и друг път е ставало въпрос за вноските за здравно осигуряване и защо се ядосваме. Виновна е системата, недообмислена е, а не онези от ромски произход и чужденците.
Мари, всички се дразним, защото хора умишлено или неволно ползват безплатно спешна медицинска помощ. Парите се дърпат от здравната каса, болниците винаги са в загуба, закриват ги и в крайна сметка страда редовният данъкоплатец. Няма как да не се лекуват бедни и безработни, няма как да бъдат оставени неосигурени жени да раждат по улиците, така, както не се оставят и в чужбина. Трябва обаче да има друг фонд, правилно предвиден, от който да се дърпат средства, не от здравната каса. И всичко трябва да е под строг контрол, кой може и кой не може да плаща. На мен ми са криви и всички безсмислени болнични, ненужни прегледи и операции, трудоустроявания и още ред бодящи очите нередности, които всички ние знаем и допускаме от криворазбрана съпричастност.
Вярно е, че и администрацията в НОЙ прави щуротии с тези задължителни вноски diablo И двете деца всяка година са внасяли документи, че няма да се лекуват в страната, надлежно отписани са. Обаче това не попречи преди две години да платим 2000 /две хиляди/ лева, когато НИ2 се върна и правиха обследване в полицията дали наистина е отсъствал през описаните периоди. Да, доказа се кога е влизал и излизал, но се и доказа, че поради това, че няма директен полет до Америка, а е излизал от страни от ЕС, е трябвало да попълни евентуално и този вид бланки, та пак излезе нередовен. Същото ще се окаже и за НИ1, щото и той няма как да литне директно от София, та поне сега попълва де що документ има.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 01, 2018, 14:18:03 »

Не видях къде съм написала от какво има нужда Булче или който и да било, skylife. Ако мен имаш предвид под "девойки".

Говоря в общия случай, по мое мнение - по-добре е да се отиде да психолог, отколкото на астролог, защото психологията е истинска наука.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 01, 2018, 14:20:10 »

Привет!

Криво ми е и сигурно съм за отдушник, ама няма да се дам на драмите! Дойдоха резултатите от изследванията, ще си пия хапчета значи... Хашимото казаха. Яд ме е, че сега трябва да водя правилен начин на живот, а иначе можех да си правя каквото искам  blum

Влюбени дни ви пожелавам  Girl_hide Ние за 14 винаги ходим на ресторант, ама някой "по-така", дето в друго време не бихме си го позволили. Милото го избира и ме изненадва smile Тази година съм му харесала и мъничък подарък, допълнение към Нинтендото ни.

Астролог Oh my ...



« Последна редакция: февруари 01, 2018, 14:34:55 от Bube » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 01, 2018, 14:31:17 »

Бубе,  Friend добре дошла в клуба  pleasantry ! Ами да ти кажа аз и сега не водя кой з ае колко здравословен начин на живот, просто мразя ограниченията  GROAN
То е ясно, че Булче ще си даде парите за каквото иска, ние си казваме за какво бихме ги дали ние  Wink . Аз 120лв не знам за какво бих ги дала. Нещо съм гладна, та май за храна- нещо скъпо и изискано бих си поръчала  girl_wink
Фани, утрепа мъ! Връзка с НИ имала  funnytooth
Благодаря за статията, ами малко ми е досадна. Макар за някой неща да съм съгласна. За кръщенето особено, но сигурно тая година ще трябва да склоня, но пък като порастне сам ще си реши така или иначе.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 01, 2018, 14:35:02 »

Не видях къде съм написала от какво има нужда Булче или който и да било, skylife. Ако мен имаш предвид под "девойки".

Под "девойки" визирах всички нас, защото всеки започна - за тия пари какво да направела. И не съм го казала да се заяждам с никой.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 01, 2018, 14:38:22 »

Бубе, неприятна ситуация! Може би ако се разровиш, ще видиш, че от много неща ще се лишиш, но и алтернативите не са толкова лоши или е просто до свикване. Кураж и се съсредоточи върху ресторанта за Св. Валентин  smile

Четох я тази статия от линка на Свекърва, ми не ми хареса и хейта не ми хареса. Нищо, което не мога да си позволя не съм купила и с голям кеф продължавам да купувам особено дрехи, но и аз нямам кой да ми дава. И даже ме е яд, че Венера не се снима. Знам ли дали ще има N2? Като и да е, важното, че генерирахме трафик на сайта, рекламите им станаха по-скъпи Wink

За здравеопазването няма какво да кажа, надявам се да не ми се налагат задълбочени прегледи и лечение по здравна каса. Въпреки, че този месец преоткрих детското здравеопазване и където и да съм питала "Колко дължа?" ме гледат шокирано. Днес даже и секрет по здравна каса пуснахме и не ми искаха пари даже за материалите  Oh my ... Още ми е странно  pardon
« Последна редакция: февруари 01, 2018, 14:39:56 от ma6ka_ » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: февруари 01, 2018, 14:48:14 »

От сега ми е любовно. Снощи се уважихме както отдавна не бяхме  blush ехххх, още ставаме явно - макар единия да чука 35                         
Ей тук швейцарката и сестра и ме прекъснаха за около 15 минути и прец цялото това време ми трепереха от завист краката Wink. За 3 и 5 /пъти/ съм чувала, ама за 35 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #27 -: февруари 01, 2018, 14:49:11 »

Маш, да не сте сменили педиатъра? Не сте вече в 1ДКК?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 01, 2018, 14:59:36 »

Маш, да не сте сменили педиатъра? Не сте вече в 1ДКК?

Да, декември не можах да ги чакам да се наканят с тея пакети. Ние на 20,12 тръгнахме от София и на 19-ти го записах при друг ЛЛ. Не исках да оставям нещата без решение и да се налага да си прекъсваме почивката, ако евентуално не ми харесват пакетите и да идваме между празниците и да търся лекар. Ако по-рано бяха изпратили инфо какво ще е положението след Нова година, едва ли щях да ги сменя. Сега пак са ми опция, ако имам нужда или ако не съм доволна от настоящия ЛЛ. Видях, че и ти си ги сменила.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #29 -: февруари 01, 2018, 15:13:20 »

 Хахаха Свекърва ме утрепа, как ги виждаш толкова задълбочено грешките.  funnytooth Ма и Фани си се хвали, де:P

 Аз пък понеже съм си една традиционалистка не се кефя на такъв тип хейт. Същото ми е като веганите, аз не те карам да си кръстиш детето на дядо/баба, самата аз не бях християнка до преди сватбата, та такива са ми малко изтъквам се, че съм много различна, пък тия другите сте смотани. Венера ще се снима, аз си плащам снимките, така че ще си снимам корема, бедрата, ако искам и на билборд ще си ги лепна, това си е мой избор, както и да не се снима някой си е негова воля и право. Аз също не харесвам неща, ама си ги пазя за себе си. Хора различни;)

 Ходих да се виждам с кумата на обяд, ама кума ме докара до предродилно състояние хаха. Излиза от офиса мъж, гледам фигура като неговата, гледам бяла коса, викам си тва е някъв дърт клиент, поглеждам кумата до него. Щях да падна изрусил се, да дразнел хората. Христовата възраст и тя не е лесна, от утре личният ми Христос пък ще е на житен режим. Много ще ми е интересен колко точно часа ще издържи, ма му накупих орехи, ябълки, има си мед, че и био жито спазарил от някакъв колега, сега чакам сеир. Wink

 Аз честно казано не разбирам защо човек не може да си направи индивидуална здравна застраховка. Откакто ползвам такава съм много доволна, че и да ми правят разходи си ми ги покриват. Изчислихме работата по чудо да не съм бременна когато я сключа, но да изтече след като родя, та не се и тревожа за раждането. Удобство си е, лятото рових дали човек може сам да сключи, така и не видях да се предлагат.  NO

 Астролог, психолог, обувки кой от каквото има нужда за лично пречистване, дано може да си го позволи. Аз миналата година когато бях най-бръмнала карах ММ да ме води до Драгалевския манастир, не че съм особено набожна просто от това чувствах, че имам нужда и ме успокои за известно време.

 
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines