Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:45:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 127246 пъти)
 
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #525 -: февруари 26, 2018, 18:01:53 »

Привет момичета, честит сняг дано се стопи бързо че като ви чета и си представям огромна зимна приказка  blush
По повод разговора с чужбината и чистенето на сняг и аз да не остана по- назад да си кажа  girl_wink
При нас съм забелязала че само капка дъжд да падне и се започват едни задръствания, едни опашки карат с 2 км/ч лудница  crazy може да си представите пък ако завали сняг какво става  girl_haha
Тук повечето пъти падне ли голям сняг, а при нас повече от всичко вали лед зимно време, училищата се затварят, някои работни места също затварят или пускат служителите по-рано да се приберат.
Случвало ми се е от 30 мин път до работа да се прибера за около 2часа 2 часа и нещо  pardon
Много сол се хвърля тук, но ако навява няма как да се изчисти напълно. Иначе първият ден от снега е ад после вече се нормализира обстановката и пътищата са асфалт. pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #526 -: февруари 26, 2018, 19:56:22 »

Значи само ако още някой ми се оплаче че не виждал снегорини... Не стига че в 18:30 задръстиха всичко за да чистят, ами и минаха покрай мен с оная смес и силно се съмнявам че колата не е одрана...  diablo

Значи така се зарадвах че няма да пътувам днес, да ама на, утре в 6 имам полет до Берлин... Реве ми се... Прибирам се вечерта
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #527 -: февруари 27, 2018, 08:41:50 »

Хаха, Булче, ами като си видяла толкова снегорини, пожела ли си нещо?
По- здрав на братята германци smile Следващия път да си с късен полет бизнес класа, липите да са цъфнали, хубав рус германец да те посрещне, на кулата да те качи и там сладолед да ядете smile heart
Ама как ми се е заходило пак в Берлин, пълно е с големи номера обувки - кеф ти Ара, кеф ти Рикер.
Нашето пътуване се отмени, единият ни шофьор снощи се подхлъзнал и счупил ръка, плюс, че Проходът на Републиката е затворен заради лошото време. Хубаво, че сме с връзки и не сме плащали предварително. Излезе и късметът на котката, хич не се разбира с "Младост, здраве, красота" и щеше да откара едно пролетно прочистване от 3 дни с пълен глад.
Теди, вчера случайно пуснах TLC и попаднах на "90 дни до сватбата", на двойка, дето и ти си гледала, че си правят изследване за деца. Много съм впечатлена, че не изоставаме във времето с филми и предавания. Онези ги остави, много им сложна работата, той с вазектомия, тя на 36 /изглежда на много повече/и искат деца веднага blum Стана ми интересно, че успяха да видят и преброят на видеозон нейните яйцеклетки и лекарката да реши, че нямат много време и трябва да минат на инвитро процедура, ей така, с един преглед.  Oh my ... Ама пък с неговия проблем от преди 12 години, трябваше първо обратна операция, да се изчака известно време и затова решиха да замразят яйцеклетки. Прозвуча като реклама на технологиите за репродукция, не като филм за любов и зелени карти Wink
Хубав ден на всички! Времето е само за тупане на килими в снега, ама няма кой да ми се върже на акъла funnytooth Само преди 17 години ги строявах и тримата и тръгваха като натоварени мравки с трите килими и трите тупалки да търсят чист участък в парка Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: февруари 27, 2018, 08:51:37 »

Боже това с килимите го бях забравила smile

Хубав ден и от мен.Свекърва съжалявам за отменената екскурзия, дано скоро отидете на някое място да се разнообразите.

Развали ни се кафемашината в офиса, не ми се излиза да търся такава със стотинки в снега, ама след малко май май ще изляза.То не си е работа без кафе така.Взех да се прозявам.От утре съм с термочашата, то това не е живот.
« Последна редакция: февруари 27, 2018, 09:08:21 от магито » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #529 -: февруари 27, 2018, 09:22:24 »

Добро утро!
Вчера по обяд майка ми се обади, че нямат парно и не се търпи от студ. Климатикът не смогвал при тях, че тя е в северна стая с много висок таван. Та прибра се тя по обяд и две жени и едно бебе за пет пари работа не свършихме lol Цял ден с гоблените! Ама то и ядене имахме, на топло вкъщи... Какво да правим pardon ММ се прибра по-рано от работа и ходихме заедно за кокона. Тя беше много щастлива!
Сега за физзарядка изчистих всички первази и къщичките на климатиците, изринах и терасата. Загрях и ще захващам гимнастиките.
Едно време съседите щяха да правят мечка на татко с тия килими lol Винаги първи излизаше, а комшийките врякваха по техните мъже и даваха татко за пример. Сякаш обаче преди имаше по-малко кучешки радости по улиците huhhuh.gif Сега направо да не му се рискува на човек.
Аз вчера пак полудях по съседски простотии. В 2 без 5 звънна едно момче от Виваком - някой си имал нужда от ключ за в мазето. ММ заключи бомбената врата преди време и обяви да си извадят ключове тия, които имат телефони и интернет. Да, ама по-лесно да идват и да ме безпокоят все дено съм им портиер. Има и квартиранти, дето хич не ги знам и не ми е работа да им давам ключове. Насмотах ги на бърза ръка и ги пратих по живо и здраво!
Свекърва, кофти за вашия приятел! Дано бързо се оправи, а пътуването ще си го спретнете в по-хубаво време.
Булче, леле, че стройна програма! Лек път и да се уредиш с придобивка от пътуването Wink
При нас миналата година минаваха със снегорини и малките улици, опесачаваха. Сега нищо не са направили. Давам им още време, че то чак снощи спря да вали. Обаче сме супер смотан град по отношение на вкаран ръчен труд. Хората масово излизат и си чистят пред блоковете. Циганките обаче само разнасят тия гребла и метли crazy Пред градини и училища е ад! (поне от това, което видях вчера, а ММ потвърди).
Хайде, после пак ще намина smile То се е видяло, че и днес ще сме основно вкъщи.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #530 -: февруари 27, 2018, 09:28:26 »

Добро утро smile
Тия снегорини май само Булче ги вижда, ама факт, че днес се придвижих нормално до работа smile
Хахахах това за Холандия и аз съм го чувала  pardon
Бубе, ТМ май работи в Полиграфията? Мяркам го по стълбите, но ми трябваше известно време да се сетя от къде го "познавам"  pardon Да не се жени Елиза?  Wink
Ех, мама също се отказа да си ходи към Берковица, ама тате е твърд решил  crazy Силно се надявам или да се откаже, или някой да му резне гумите, че Петрохан е ужасен  blush
Айде излитам  witch Целувкен  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: февруари 27, 2018, 10:45:50 »

Привет!
Фери, колко забавно! Да в сградата на Полиграфията работи. Трябваше да му се представиш - здравей, аз съм Фериботка  tease Ти значи работиш някъде там?
Не, не е дошъл още редът на Елиза, тя е малко кариеристка, сега работи за някакъв депутат и доста пътува и по чужбина. Ама, тя никога не е имала проблем с любовния живот, та ѝ давам максимум още две години да се мота  girl_wink

Ох, ние също май няма да можем да пътуваме за дългия уикенд. А ми се ходеше някъде, където и да е. Но с този сняг, който не спира...

Свекърва, ще се организирате пак, по по-хубаво време, тъкмо повече ще става за разходки smile

За днес имам сготвено, няма да ходя и до уни, взела съм си работа за вкъщи. Мисля обаче малко да релаксирам някак. Нали ви се оплаках, че ми е нервно и притеснено, ей така от нищото. Та ще си търся някой приятен филм или пък ще почета. Започнала съм една много интересна книга на братя Стругацки.

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #532 -: февруари 27, 2018, 10:54:43 »

При нас бедствието от вчера ме докара и като ясновидец. Неучебен ден е обявил кмета.
Ние звъним на родители дали ще водят децата при нас, те "дааа". Големи специалисти се пръкнахме и в бедствие фирмата ни работи на макс и вчера, и днес.
Да се похваля имам още три деца. Стискайте палци да се справям успешно...и ефективно!
Потеглям да си търся опаковка за днешното джапане в преспите.

Свеки, по-добре така. На пролет ще потеглите...може и за Берлин!



Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #533 -: февруари 27, 2018, 11:06:56 »

Хихихи Бубе, да, и аз съм тука, вече 4 години почти  girl_impossible Мда, както щях да се представя на НИ2 lol Хахах Елиза последно помня беше в разни драми с един момък дето много я натискаше, та да, сигурно не ѝ липсват все още обожатели  pardon Почини си, изключи се малко, ма тази нервност по спомен може да е и от липса на витамини, но кой беше...изследвала ли си се скоро?
И аз вчера наготвих, да не ме закачат, и Мис си има ядене...
Наде, браво  good Все така да сте, че и повече  Girl_hide
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: февруари 27, 2018, 11:15:13 »

Маги, в Амстердам е lol не знам колко чистят, но не нея и беше смешно, че бяха затворили университета при сняг, който едва и стига до коляното. А тогава и майка и беше пътувала 4 часа, вместо 2, от Антверпен до Амстердам, заради много задръствания по магистралата.

Декември майка като беше при Жоро имаха точно те там - БЕДСТВЕНО положение за 10 см сняг. Майка каза, че изобщо не са чистили улици и са си седяли със снега. Автобусите на единият ден в 6 вечерта спрели да се движат (това в неделя), та колежката на Жоро се прибирала с такси до тях си. На следващият ден автобусите работели до обяд - съответно всички си работели от вкъщи, освен моя хубостник, щоТ живее на 10 мин пеша от офиса. А ние тука умирахме от смях, защото при нас имаше по това време примерно 30-40 м сняг pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: февруари 27, 2018, 12:58:37 »

Добър ден!
Днеска има слънце и е рай навън  danceg danceg danceg бяла красота! Изкарахме почти 1,5ч. на вън и още щяхме, ама стана време за обяд.
У наше село сме си все така затрупани /по нашата улица снегорин никога не е минавал/, ама съседната е попочистена, все пак депутат живее на нея  pardon . Комшийте са подели акция и тормозят общината, надали ще има ефект обаче  nea
Сеекърва, жалко за екскурзията, ама вярно след някой месец ще си спретнете по-хубава  girl_wink
Мм е твърдо решен, че събота ще става за пътуване и не си променяме плановете за сега, но да видим. Сутринта рина 20мин, за да си откопае път, после още 10 с дружни узилия я изкараха с тате. Аз вчера му почистих място, изринах го хубаво, ама той в тъмното не го видял  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: февруари 27, 2018, 16:06:35 »

Здравейте!

И ние се порадвахме на снега. Хубаво е днес, но и опасно, като гледам колко много сняг има по козирките на блоковете. Аз събарях от нашите. Толкова много падна, че щях да изпусна метлата.

А вчера, където съм писала за Амстердам, не до коляното, а до глезена е бил снегът.

Свекърва, пожелавам ти по-хубава екскурзия през май, например smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: февруари 27, 2018, 16:10:29 »

аз напук на всичко го изведох малкия, няма едно бебе по нашите улици. Без количка- тя не минава по такъв сняг. Пънеше се да се тръшка, като на баща си, да го нося, ама не му се получи ( поне навън не ). Качих го на метрото за първи път, гледаше като теле в железница. pardon  Щом не пищя- па добре. pardon
После го метнах до един полумол, да му купя конверски на промо за лятото/пролетта. Барнах и едни ботуши за мен черни лачени за 10 лв . shok
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: февруари 27, 2018, 17:16:23 »

Сетих се, че исках да ви разкажа какво сънувах. Пиша тук, защото реших, че е породено от разказите на свекърва за Игор Скляр lol lol
Та, сънувах, че ситуацията е тийнейджъри спасяват света, стил Игри на глада, Дивергенти, Лабиринт и т.н. Та аз бях част от някаква такава групичка и на един младеж трябва да му шият ръката без упойка и аз отидох на го държа за другата ръка (ама и аз бях младичка). И след това ходехме насам натам, аз покрай него се бутаха, той все ми хващаше ръката. И аз си мислех, какво ще правя като отидем в София при Красьо (това е ММ). Та този младеж от съня ми, приличаше, на онзи на свекърва lol lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #539 -: февруари 27, 2018, 18:42:18 »

А така, Пандич Wink Питаш ли ме как ме стегна сърцето, хем не на сън Wink. Ръка ще му държиш, а....  laugh
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines