Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:16:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126150 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: февруари 23, 2018, 15:06:52 »

Еми  heart радвам се,че се сещаш за мен  heart страхотна е раницата,сега са много модерни тези мотиви,бродирани Wink аз нали съм хитра,поръчах от Алиекспрес за малката и за мен еднакви,та ще си правим модерни якета за пролетта Wink
Фери и Машка,ще чакам отзиви   Wink Иначе Коди са уникални,само че имам леко съмнение,че са оригинални,понеже в Ебей са в пъти по-скъпи,ма знае ли човек Wink
Този ,руснака не го искам,щом толко му е слаб ангела Wink иначе  за пиенето няма проблем ;)ще си пием двамата,,,ма женичките не ги ща..
Отивам да се трудя,,,
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #481 -: февруари 23, 2018, 15:50:23 »

Мерси Маги  give_rose
Дано да ми трьгне и да ми вьрви гладко.

Взех ключовете, дадоха ми кода за алармата и дано ми трьгне ок.

Интересно ще бьде. Сега пратих мейл на един колега да го питам дали иска да ми бьде понякога ко-терапевт, че имам едно семейство с 4 деца, чувствам се притеснена да се изправя сама пред 6 човека. Дано се сьгласи. И той се интересува от семейни терапии.

Прочетох си поста отпреди и сама не разбирам какво сьм писала. Срам и ужас ! Но така е на скрито-покрито, с половин лява рька и дребно висящо на панталоните.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: февруари 23, 2018, 15:57:05 »

Здравейте!

Свекървата, последно ходих през лятото и бях на 22г, та въобще не съм се впечатлила от терена. Не знам кои реставрации имаш предвид, но се сещам нещо интересно - Балдуиновата кула не се знае как е изглеждала, направена е по подобие на тази в Червен.

Аз изгледах всички състезания по биатлон на олимпийските игри. Много бяха интересни. В момента гледам кърлинг за жени. Много са симпатични състезателките.

Още не съм видяла за кой говори свекърва lol lol

Ина, късмет и успехи и на теб!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: февруари 23, 2018, 16:49:56 »

Аз изгледах всички състезания по биатлон на олимпийските игри. Много бяха интересни. В момента гледам кърлинг за жени. Много са симпатични състезателките.

И аз накрая до кърлиг стигнах, чак се зачудих какво му гледам. Нито го разбирам нито ми е интересен. Но... съм меко казано разочарована от биатлона. Много слабо представяне на нашите, много. Още на първата обиколка без обяснение загуби 40 секунди. Стрелбата им беше зле, през цалото време. Не знам как и къде им се провеждат тренировките, при какви условия, сигурно и там се крие част от причината, но не са ни нищо особено състезателите, нито при мъжете, нито при жените.  NO
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: февруари 23, 2018, 19:00:14 »

Еми, коя е твоята? Черната и на мен мк харесва, но си представям как дребното нищо мъниста с кеф и после ми ги сочи по земята с надежда да до еса прахосмука и да чисти  angry

Подозирам, че туЙ е от онези двулицеви мъниста, които на едната страна са черни, а на другата сребристи(бели). Та се предполага, че това и е чантата изобщЕ pardon
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #485 -: февруари 23, 2018, 19:28:28 »

Като ви слушам за маникюри да ви питам не мислите ли че пудрата е по добре от гела?

Аз много се бях навила за гел, купих си лампа, лакове една след друга щуротия и накрая все ми остава неизпечен.  angry Уж си поръчах една от най-силните лампи хем УВе хем ЛИД. Накрая тотално се отказах, а съм правила маникюри тук в един салон докато бях в университета.  cray И тука на приятелки правя  MANICURE  Bravo

 Сега обаче тука нашумя много пудрата и пак заредих, да ви кажа много по-бързо и много по-лесно става, няма печене, няма мацане  yahoo, и стои колкото гела да не кажа и малко повече. И незнам аз ли си внушавам или ноктите не са толкова износени след като я махнеш, не както след гела.

Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: февруари 23, 2018, 20:55:36 »

Лоли, аз си ги поръчах от официалния им сайт. Та се надявам да са истински. Видях, че в Али има техни ментета и не ми се рискува с поръчки от ebay.

Фари, аз ако съм на твое място, отивам и вземам гел-лак на Флормар и започвам  MANICURE

Теди , аз мисля, че не съм виждала такава пудра. Тук може би още не са дошли тези неща или поне аз не съм попадала.

Ина, честит кабинет! Да ти е запълнен графика, да нямаш време да си похарчиш заработеното smile
Не разбрах в Ирландия ли го отвори или във Франция?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #487 -: февруари 23, 2018, 23:52:49 »

В Ирландия, но работя с французи. То кабинетьт не точно сьм го отворила. Отворих си сайта, това беше важното. А кабинетьт -наемам therapy room почасово, за когато имам пациенти, в един wellness center. На снимка в нета много добре изглежда, наживо е доста по- ... реалистично  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: февруари 24, 2018, 07:58:29 »

Ина, важното е че си стартирала. Реалистично по едни критерии, знаеш че може да е Прекрасно по други нечии. Така че важното е работата да върви. smile

Теди, дай моля те линк към такава пудра. И две три думи как се работи с нея?  give_rose

Раницата уж се води едноцветни мъниста, да видим какво ще дойде. Имам съмнения и аз като Скай, но китайците повече инфо не са сложили. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: февруари 24, 2018, 13:47:04 »

Честит Тодоровден! Да са живи и здрави именниците!
Аз мислех, че на хиподрума в Банкя ще има нещо и отидохме, а то нямаше  sad . По е бяха изкарали 1 кон и Ники му се порадва, даже щяха да го качат, ама не хареса жената  pardon . Иначе успя бързо да бръкне в носа и устата на милото конче.
Подозирам, че туЙ е от онези двулицеви мъниста, които на едната страна са черни, а на другата сребристи
Ама аз верно съм много проста явно  badgirl добре, че сте вие да ме просвещавате  Wink
Сега чакам и пудрата да ме светнетеб да не оставам неука все пак.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #490 -: февруари 24, 2018, 14:39:19 »

Тази пудра изглежда супер яка, порових вчера в нета, баш като за хора с две леви ръце е, ама не я намирам тук, ще я изчакам да стане масова или нкой ако ходи в хамерика на командировка.

Честит имен ден на Теди!

Аз днес съм в цикъл и излезнах да свърша малко работа, по магазините, та успях само с трима да се скарам... То със закон трябва да е забранено да се общува с жена в цикъл, елем да я пререждаш в магазин.

Ще водя довечера Звяр да го подстригвам, че е като кошер в главата  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #491 -: февруари 24, 2018, 14:49:12 »

Тази пудра не е ли пигмент huhhuh.gif Ако е едно и също - тук ги има и да, повече време издържа. За мацането - когато ме правиха със златист пигмент бях с ревящо бебе в количката и после имахме златисти честички къде ли не. Може би само гащите ми бяха пощадени, че там само не се бях пипнала, докато не ме приключи маникюристката pardon
Тук е мрачно и студено, ама ние направихме разходка до центъра и обратно. Все още съм без ръкавици, което не е неочаквано за към края на сезона. Децата спят, аз слушам Savage Garden като спомен от младините crazy Ако ми дадат още време, ще мога да хвърля един поглед върху филм или книга. Тази олимпиада съвсем я изтървах...
Вчера ММ успешно завърши трети курс, та един дерт по-малко за следващите седмици danceg
Честито на празнуващите на днешния ден smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #492 -: февруари 24, 2018, 15:44:25 »

Аз пък да питам за класически лак за нокти crazy Гледах разни клипове, ама те все си правят разни изкуствени нокти и като не е директно върху плочката, може всичко да мацат. По принцип имам хубави пръсти и нокти, искам да са ми естествени. Не зная вече какъв лак да си купя, който е сравнително щадящ, ако ще и само един ден да стои. Трябва ли да слагам основа някаква?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #493 -: февруари 24, 2018, 15:49:34 »

Аличка, не е това, то си е цял сет, в ютюб има доста клипчета.

Свекс що не идеш да те намацат някъде, да си се кефиш и да НЕ миеш чинии 2 седмици, да разработиш съдомиялната  Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: февруари 24, 2018, 16:00:04 »

Ще я потърся тази пудра в YouTube да се осведомя и аз smile

Свеки, с по-изчистен състав са лаковете на Аврил и Фаби. Първите са по-евтини. Около 80% са им натуралните съставки и нямат формалдехит. Нямам идея колко са трайни и как се нанасят.

Честит имен ден на всички празнуващи!

Ина, много добре си го замислила - хем имаш зала, хем плащаш само при нужда.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines