Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:06:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 125912 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: февруари 13, 2018, 00:59:29 »

Мхмм три бройки са се подстригали късо и две от тях не мислели за второ.  girl_wink

И тъй...

Не гледам Олимпиадата. Нямам желание, възможност и време.  pardon

Ние нали си имаме от братята тук в общинските жилища и преди няколко години, на Гергьовден, излизаме и гледаме агне пред вратата ни.  crazy Чудех се да се смея ли или да плача.

Фери, да ти завиди човек. Аз сега се добрах до тук. Кажи го Тоз здравословен кекс, де. Моята половинка е изолирана на дивана и сега си мечтая поне за здравословен.

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: февруари 13, 2018, 01:06:57 »

Чери, щом си отрязала косата, ако се и предадеш в ласките на любимия, ще има с какво да се похвалиш Wink
Мхмм три бройки са се подстригали късо и две от тях не мислели за второ.  girl_wink

 new user Аз ли само не знам за какво става дума?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #272 -: февруари 13, 2018, 08:39:39 »


 new user Аз ли само не знам за какво става дума?

Чери, поверието гласи, че е на бебе smile При мен се потвърди, аз 32 не го бях мислила дълго... ама те Змейовете бързо долитат, пускаш заявка от днес за утре и така.

Редактирам, за да си допиша ъпдейта за нюансите. Изгледах първата част на Нюансите, смях от сърце 1 час, а вторият час се питах как може да съм толкова проста да ди губя времето с това... ма се бях лакирала и нямаше мърдане.
« Последна редакция: февруари 13, 2018, 08:43:39 от Kiwi » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: февруари 13, 2018, 08:50:52 »

Добрютро!Киви е разяснила това за косата.И аз не знаех ама ме светнаха smile Е от тогава доста подстрижки имах smile

Днес съм крива, нервна и недоспала  huhhuh.gif Ужасна комбинация.Имам да правя сладки и украса и бързам да разпечатам едни чертежи.Прекрасен ден!

Хубав и усмихнат да е поне на вас!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: февруари 13, 2018, 08:52:15 »

аз по принуда за компания на приятелка гледах най новия Нюанс, без да съм гледала и чела нищо. ми скъпа продукция с хубави мъже (главният не ме квфи ), играят зле, хубава музика. и нищо интересно като секс. в маса европейски филми има бая по разкрепостени секс сцени.  nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #275 -: февруари 13, 2018, 09:26:55 »

Добро утро  give_rose
Миме, ми налазвай го тоя твой мъж като заспи Алекс  blum Или не смееш да го припариш заради бацилите, споко, той антибиотика ги трепе  Wink
Иначе аз верно говоря за кекс, правя го за нея с кокосова захар, био брашно от дм и домашни яйца и кисело мляко. Тя му вика Кеке и е много любим  blum
Айде стига с тия нюнси, прекално много време отделихме на нещо толкова абсурдно (лично мнение)  pardon
Маги, дано бързо си свършиш задачките  heart
Айде дуи дуи и целувкен , аз днес пак съм с програма максимум  girl_impossible
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: февруари 13, 2018, 09:56:24 »

 Добро утро!

Леле, ама явно само аз съм от малоумните, дето гледат Нюансите и го харесват. Ни съм за тук!  nea

Фери, да де, разбрах аз, че говориш за истински кекс. И аз за такъв питах.  pardon И Алекс е на такава вълна.  heart
А аз съм на тих режим сега, по разбираеми причини, затова съм го Оставила ММ да се пооправи тъкмо. blush Добре ми се получиха нещата и утре ще се вихря. pardon

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: февруари 13, 2018, 10:59:13 »

Здравствуйте!!!
Пък аз ши ходя в Театр опера и балета да гледам постановка на Руский Имперский балет. Да ви е яд.... Кака ви ще ходи на "Ромео и Джулиетта"
Кари пак я боли глава. Само да не е синузита!!!  cray ще ходим на преглед след малко
Утре пък ше ходя на маникюр - оня евтиния. Ще ви кажа резултата на обяд.
Въх, направо ме карате да се замисля дали ще се подстригвам като отида в БГ - дан взема да прихвана нещо...  crazy
Купих си пръстен със сърце  heart heart heart
Бягам, че имам урок
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: февруари 13, 2018, 11:44:02 »

Привет!

Фани, завиждаме! Аз на балет само веднъж съм ходила, но ми направи огромно впечатление, във Виенската опера на Лешникотрошачката  blum

Киви, много късмет и смелост в начинанието ти, каквото и да е то smile

Свекърва, дано бързо оздравява майка ти, сега вирусът е точно такъв с кашлица, но с антибиотик отминава за 5-6 дни.

Хм, какво друго запомних - и на мен ми се яде кекс, ама не обичам да правя сладкиши, защото веднъж започне ли се със сладкото... е като наркотик пристрастяващо.

За Нюансите - като заговорихте и си пуснахме с милото първата част, да видим за какво иде реч толкова. Е, дори до половината не можах да гледам, толкова безсюжетно, изкуствено и безсмислено! А и артистите не харесвам  nea

Олимпиадата я гледам с огромно желание, но кажете къде да намеря (и има ли въобще) да я гледам онлайн?

Панде, бързо оздравяване и на вас с Томи!

Защо всички сте така отрицателно откъм желанието за втори деца? Много песимистично звучи за бъдещото ми аз  girl_impossible
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #279 -: февруари 13, 2018, 12:23:53 »

Здравейте!
От вчера ми тръгна криво седмицата tease Дано днес да беше кулминацията, че нямам нерви понякога. Още ми трепери всичко.
Бубе, хич не с лошо Wink Просто всяко нещо с времето си. Аз, където не харесвам много голяма разлика, деца през 2 години е трудно и не знам дали изобщо бих го предприела като стъпка. Голямото още не е много самостоятелно, трябва да го пазиш от него си дори. Наскоро пак говорехме за деца - ами ако имаше шанс, щяхме да имаме трето. Сега шансове няма pardon Не харесвам и мнението на майките, че да имаш дете е свръхгеройство. Ако беше така - светът да се е затрил досега. Само не мога да си обясня като как така нашите баби са имали повече търпение като маки от нас. Или поне при моите е било точно така crazy
Много ми се ходи някъде на нещо културно. Дано най-после намерим време поне да заведем кокона на едни детски програми. Пак ще е разнообразие дори и за нас.
За пътуване преди/след деца мога да кажа, че нашите ходеха с мен къде ли не. Единствено не сме пътували заедно извън градица, но все пак последните години има много промяна в това отношение. Майка и татко се отвориха на пътувания заедно може би последните 7-8 години. Свекърите също започнаха да гледат основно себе си едва след като и двамата им сина вече се ориентираха с работа, жилище и тн. Все още са млади, що годе здрави и не виждам проблем тепърва да пътуват и да виждат нови места.
Най-после имаме запазена къща в гръцко. Чак не ми се вярва! Досега никога не сме резервирали от толкова рано почивка. Да си призная чак в един момент ми станаха досадни ММ и нашите в сметките без кръчмар кое, как и какво щяло да бъде.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: февруари 13, 2018, 13:02:35 »

Добро утро.

Ние сме криви.
Марс е повръщал някакви гумени неща, не разбрах къде ги е изял. Съответно сега гледа виновно и не иска да яде. Малко ме притеснява.  girl_cray3
Вчера на разходката, понеже го разхождам с каишка анти-дърпане, а той хич не я обича, защото заради спорове с баща му я купихме доста късно, а трябваше да си го свикнем от бебе. Та вчера на път за парка голямо скубане и дърпане беше да я свали, накрая си разкървави непцето. И аз седнах на тротоара да порава малко, че съм гаден егоист и го тормозя, заради себе си. И днес с това направо ме довърши. Ще му варя картофи и ориз за обяд.

Тука времето е гадно.

Вчера в Джордж както му викате вие имаше промоция на чаршафи, за 5 кинта взех един комплект с Ню Йорк, и сега за Валънтайн ще спим в Ню Йорк.  chee chee




Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: февруари 13, 2018, 13:04:13 »

Чери, поверието гласи, че е на бебе smile При мен се потвърди, аз 32 не го бях мислила дълго... ама те Змейовете бързо долитат, пускаш заявка от днес за утре и така.


КивЕ, я кажи откъде идва това 32, че аз нали чета през страница.... преди през месец biggrin
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: февруари 13, 2018, 13:26:25 »

Чери, З1 и З2 са кодови имена за Змей 1 и Змей 2 smile двете момченца на Киви.

Аз днес съм с ужасно главоболие, не мога да преценя от синусите ли идва от къде.Мисля че е от отминаващата хрема, която беше ужасна.Иска ми се да си легна и да поспя, но няма как да ми се получи за съжаление.

Чери
, ще свикне Марс на каишката.Той на колко е?Ние имахме куче и беше свикнало без повод навсякъде, но в един момент като се наложи, се научи и на повод, просто беше по-голямо и стана с малко повече тренировки.Колкото до повръщането нормално е да ядат какво ли не, ама внимавайте какво и къде го оставяте, защото знаеш може да стане проблем с коремчето.Те са си като малки деца.

Фани, ти май направи сбирка на пръстени като за нов магазин.Мине не мине и си си купила някакъв нов smile

Айде отивам да се мъча с чертежите!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: февруари 13, 2018, 13:49:40 »

Добър ден!
Панди, фигурното нацяло ли свърши? Много ми се гледат двойки, ама все забравям да видя програма.
Мм пак го изтреляха да замества и цяла седмица ще е до 20.30,  а така свикнах да е до 17, че следващите дни ще съм крива по презумпция.
Фани, айде дано си заслужава маникюра. Чудя се и аз дали да се прежаля пак да почна с гела.
Всички бол и бързо да оздравяват!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: февруари 13, 2018, 13:56:21 »

[Колкото до повръщането нормално е да ядат какво ли не, ама внимавайте какво и къде го оставяте, защото знаеш може да стане проблем с коремчето.Те са си като малки деца.
  funnytooth funnytooth funnytooth

Не, неЙ нормално след една определена възраст да ядат всичко. Да, докаТ са бебета ядат всичко...ма моето лайненце стана на 2 вече и ей я вчера - големия му станаха някакви рани и аз мажа с йодасепт, слагам едни широки лепенки и отгоре бинт. Ама вчера ги залепих по- хубаво, викам - няма да слагам бинта.

Прибирам се вечерта, големият без лепенки - това ОК, лепенки - нонче никъде. Познайте кой е "облажил" с жълти лепенки beating beating beating

Преди 2-3 месеца Жоро оставил гъбата за миене пред мивката, прибираме се - гъба нъцки. На другият ден като акахме и акото подскачаше tease

П.С. - нормално е да не му се яде като е повръщал. Ще му мине. Гледайте го дали ака и ако не повръща и ака нормално - всичко е ОК.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines