Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 08:15:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 125926 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: февруари 12, 2018, 15:55:34 »

Здравейте!

На мен уикенд ми беше гаден - детето болно и аз болна. Върнахме се в София още в събота сутрин, за да го заведем на лекар. Гадна работа, но поне вече няма температура и вече лудее, че в петък беше много жален.

В една от отчетните групи вече има втори след наборчета на Бамбук, и много се очакват лятото. На мен взе да ми изглежда много страшно да са две чавета . Вече си мисля, че другите мъже помагат повече, че да се навиват майките за второ. Или съм чак толкова мързелива. А от три нощи спя с Бамбук и съм (като) пребита. Не си представям как ще спя с две ако се наложи.

Сега като оставях два уикенда Бамбук на нашите ми беше много добре. Не съм го мислила много, а и той не се сещал. Първо с мм си говорим само за него, но след това успявахме да си говорим спокойно и за други  неща. А като се прибирах не се впечатляваше особено.
Ама сега е лепка горкия. Искаше да спи върху мен, но явно не му беше удобно и си взе възглавница, а аз го играх легло lol

Честита прическа на подстриганите. Фери, за първи път те виждам с очила.

ММ си беше сложил бебешката фотосесия за скрийсейвър, но сега смениха офиса и едва ли се е занимавал пак. На мен ми е много смешно, че винаги като му покажа друго дете, казва че нашето е най-хубаво lol lol

А сетих се какво още щях да пиша - и аз и мм сме първите от компаниите ни (условно казано), които се ожениха и имат дете. Вече почти не общуваме с тези приятели. Едната ми приятелка има дете вече и малко се сближихме пак. Един негов приятел се ожени и има дете. Всъщност сега просто различията в мирогледа са по отчетливи и някои вече не можеш да ги толерираш.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #256 -: февруари 12, 2018, 16:06:01 »

И аз така се офъках като Ферито, само без бритона smile

Бубе, не е до почивка, мисля че нещо ми омръзна да работя точно това  crazy ще го мисля.


За къде ти е да работиш? Теб ще те пращаме в моя отбор, на източващите ноЙ по повод отглеждане и възпитание на бъдещи данъкоплатци.

Фер, честита прическа! Защо си носиш халката на лявата ръка? Аз съм традиционалистка, на дясната ми е халката на лявата един пръстен любим, защото баба ми беше дала парите да си купя нещо за 20 рожден ден.

Да ми стиснете едни палци, щото вашата Киви са я отвлякли извънземните и сегашната дето я върнаха направи нещо, което не би се осмелила преди това. Направо не мога да се позная и дано да е за добро!  blush blush blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: февруари 12, 2018, 16:25:13 »

Брей, Киви, законно ли е направеното, че звучи страшно? Айде палци!

Панде, абе по спомен друг ти беше планът на теб, ама нещо го играеш по тъча.  girl_haha То и аз не си се представям на този етап с две. Ами, ако Алекс ми е кроткото дете?  tease funnytooth Хептен ще изчезна.
 Ама сигурно (не сигурно, ами със сигурност) ще дойде момент и ще го усетя.   smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: февруари 12, 2018, 16:29:42 »

Киви smile бе то едното не пречи на другото smile Я кажи какви си ги забъркала.Ти си отговорен човек, не вярвам да е нещо съвсем необмислено.Различно, нетрадиционни да, но необмислено се съмнявам.

Панде и аз така се чувствах като беше Моника на година и малко.Ако бях забременяла пак нямаше да го върна, но щеше да ми е ужасно трудно.

Чери, свекърва ти е номер едно, признавам я!

Подаръка на Моника е в София, остава сестра ми да го докара в събота.Нямам търпение да го видя  danceg
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #259 -: февруари 12, 2018, 16:34:22 »

Просто е смело smile законно, прилично, но смело, нетипично за мен.

Пък аз да ви кажа какво видях ей сега - някакъв човечец долу на поляната си заклал едно прасенце и тихо си го пърли. На 2км пешеходно разстояние от НДК и евро намквосито, на 5 минути от Южния парк, чудна страна smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: февруари 12, 2018, 16:40:48 »

Забравих да кажа, че и аз следя олимпийските игри. Гледам по Евроспорт, заради яките вдъхновяващи клипчета дето са направили.

Киви, първо реших, че си скочила с нещо, ама нещо бизнес ли си почнала.

Маги, направо ми просветна - не съм сама значи smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: февруари 12, 2018, 16:54:36 »

А Киви, върна ме на един гергьовден дето съседите зад нас си заклаха едно агне на паркинга и го обезкостиха пак там.Щях да припадна.

Панде, споко, хора сме.Аз познавам една жена с 4 последователни деца, голямото е колкото Моника, декември роди 4-то момиче.Не и завиждам ама хич.Нищо че минах по пътя на стерилитета за мен това си е психическо харакири.

И аз гледам Олимпиадата до колкото мога.Много обичам спорта по принцип.С голям кеф гледам биатлона и преследването, а за фигурното няма нищо да казвам-обожавам го!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: февруари 12, 2018, 17:12:13 »

И аз в отбора на отлагащите второто. Когато Мамин сладък беше на 6 месеца и нещата се бяха наместили и аз се бях примирила с ограниченията във всичко, си мислих че сега е моментът да направим 2-ро и едва ли не няма да го усетя. След 3 месеца вече изобщо не се сещах за тази идея. Сега си мисля, че 2-рото ще е след  още 5 години, ако още ставам за това  Wink

Иначе на мен още ми е уикенд. ММ си е вкъщи и най-вероятно цяла седмица ще е така. Днес най-накрая отиде на лекар, прибра се с една торба хапчета и 3 часа си търси картона докато се сети, че няма такъв  crazy Сега е при ЛЛ за болничен. Планувала съм му цяла седмица да си е вкъщи да гледа детето, а аз имам "работа" навън  girl_wink

Киви и мен ме заинтригува с деянията си  blum

Свеки, да се оправя бързо майка ти, че болен възрастен е по-тежко и от болно дете.

За сватбите и децата - ние бяхме едни от последните. След нашата сватба не сме ходили на друга, а с раждането на нашето дете започнаха да се раждат вторите деца на близките ни.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #263 -: февруари 12, 2018, 17:15:43 »

Киви, да не си се подстригала късо и ти с очаквания да има резултати на есен с песен Wink
Историята с прасето е номер едно good И винаги се сещам за:
- Да пием за здравето!
- Да, бе, да! Вчера прасето си беше в отлично здраве, ама гледай как нямаше грам късмет pardon
Булче, та ти си си опасна по природа lol Не е до снимка.
Ама, Чери, покажи ни италианските обувки Wink Нека оплакнем очи и да ти завидим.
До момента от Олимпиадата нищо не съм гледала, а с такова нетърпение я чаках... huhhuh.gif
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: февруари 12, 2018, 17:36:08 »

Обущаците са при нея на оговорно пазене, преполагала, че тука няма да искам да ги нося  lol

А Олимпиадата - биатлона и фигурното са ми топ, но тази година се зарибих и по ски скоковете. То там ни е най-доброто представяне. Тъжно ми е.

И доста абсурдно като си помисля, че са минали 20 години откакто седях с тате на дивана и гледах стартовете на Катя Дафовска. После имам по-ясни спомени от Солт Лейк Сити. Дори бях научила имената на състезателите тогава. Ама... Такива хора са изключение. Нужен е ресурс, нужни са пари за да се развива, а такива все няма за нашия спорт.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: февруари 12, 2018, 17:44:52 »

Киви, дай жокер понеб виж как ни заинтригува  Wink
Това с прасето ме разби, ама не се учудвам на нищо. Свека преди да се изнесе живееше над мангалско гето, където с повод и без се разпъват суфри на паркинга под блокаб а за Гергьовден по цяло ставо агнета събирали.
За вторите деца, ако имах нирмална бременност миже би вече щеше да е в ход номер 2, за сега се въздържам от страх / а и още не ми се възстановил цикъла де/. Когато желанието надделее над страха ще се реша, ако не ми прещрака нещо друго.
На мен ми е гузно като оставя Ники на тате /понеже само на него го оставяме, някак си чувствам че никой не е длъжен да ми гледа детето, за да ходя аз някъде. Вчера ги иставих на двора да се пързалят, за да си изгкедаме филма с мм и ми беше гузно, ме тате мръзне, докато ние си гледаме кефа blush
От олимпиадата и аз нищо не съм гледала, ама нещо нямам и желание да седна пред тв
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #266 -: февруари 12, 2018, 18:21:11 »

Ай не, не съм се подстригвала, още по-малко пък с идея за резултат, от няколко седмици съм с къдрици, ама то не се брои или е на близнаци знам ли smile
Водя едни преговори и направих доста смел ход, ще видим дали риск пИчели?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: февруари 12, 2018, 18:23:57 »

Ратче, ти си за бой, излизай чат пат от ролята на майка, ще ти хареса, ще видиш. Аз нямам никви угризения, ма не го щат често моя. NO
Фери, и аз един глас за пресата за коса към булчиния глас  good . Бретона нещо ще го правиш ли?
Киви, намирисва ми на чужбина или напусната работа  pardon
Пандич, никви такива не позволявам, легло може да съм само на новородено biggrin

ИИ още един глас в отбора на биещите отбой за второ. Тоест то аз никога не съм и искала две деца ( освен ако второто не го ражда мъж ми )  pleasantry pardon crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #268 -: февруари 12, 2018, 22:00:13 »

Приемам всички критики, просто сутринта си позволих да дремна една идея повече, че снощи киснахме до късно с ММ да си гкедаме сериала (Гомор, за италианската мафия, шляпат яко неаполитански диалект и мнофго се забавлявме), утре ще съм по-пригладена, бретонът може би настрани, че все нещо се отделя на пътя  huhhuh.gif
Панде, нося очила само в офиса smile Миличкият Бамбук...добре, че е по-добре вече  give_rose
Кив, на дясната ми е халката, лявата диамантът  Girl_hide Успех ти пожелавам, трябва по-често да изненадваме себе си и да си излизаме от зоната на комфорт  good
Ние сме първите със сватба (и може би единствени ще си останем) и с дете, но всичките ни приятели са с по-дълги връзки или колкото нас.
+1, Мис скоро няма да е кака  Girl_hide
Прасето ми се вижда нормална родна картинка, аз няколко пъти съм виждала разни индивиди да се бръснат на обществени фонтани/чешми  pardon
Леле черешке, твойта свекс си живее яко в нейния филм  girl_impossible
Забелязвате ли по кое време пиша!? Мис кърти до мен, аз съм изкъпана, изсушена и лакирана, Минка и Елка въртят и всичко е точно, ма щото верно вчера правих Кекс (здравословен, за Мис Wink )
Айде Гуте Нахт!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: февруари 13, 2018, 00:16:04 »

Аз днес май всичко гледах от олимпиадата - фигурно пързаляне, биатлон, сноуборд слоупстайл, шейни, бързо пързаляне с кънки, ски на бабуни smile а пропуснах ски скокове жени, само мъжете следя. Дано спре вятърът там, че да почнат алпийските дисциплини. Останали сноуборд също ги чакам smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines