Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:11:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2018 /първа част/  (Прочетена 73568 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #180 -: април 23, 2018, 15:14:43 »

Панде, в училище учителите ми по химия и биология ми викаха Мелани  shok shok Защото бяхме английската паралелка, аз стоях на един чин със съученичка Елена, на която всички викахме Хелън, и онези двама образи казаха, че след като сме на един чин сме Хелън и Мелани  angry angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 23, 2018, 15:20:24 »

Малина не е много рядко срещано име smile аз имах две учителки, които така се казваха. Сега в гласът на България има едно момиче Ягода. Това вече е рядкост smile

Мери ми, явно Милена на английски е Мелани lol lol
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 23, 2018, 15:42:53 »

Али, аз дето съм убедена, ама въпреки всичко съм си Тома Неверни, та имах и аз такива мисли. Обаче се сетих, че ми дадоха диск със снимките, щото в цялата еуфория само го прибрах и забравих. Сутринта го пуснахме - имаме снимка точно от прегледа на пола, ясно се вижда, че е девойка  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 24, 2018, 21:02:49 »

Идвам да драсна някой ред, че нещо нямам много друго какво да кажа.
Мина ни феталната морфология и се предполага, че приключихме с ехографските прегледи.
Малка Сладка си отговоря на седмиците точно, мерихме дължина на ръце, крака, броихме пръсти, гледахме камерите на сърцето, мозъка и останалите органи. Нищо смущаващо. Не се забелязват и малформации по личицето. Мноооого обстоен преглед и съм страшно доволна, 50 мин. продължи само ехографията.
Подритва редовно и стабилно, реагира на звука на гайда, което ме изненада, защото ми се струва още малка за това, но пък 3-4 пъти се случва и не го огдавам на случайност. Имаме си режим на шаването, докторката каза, че се очаква това да и бъде и режимът след раждането, а той мен доста ме устройва. Надявам се да е вярно  Love girl
Аз както в началото имах коремче, така нещо не расте главоломно в момента. Още минавам за преяла хлебарка.  tease
Купихме някои неща, основните все още ги мислим. Ходихме на бебешкото изложение, харесахме една количка - модел на два месеца и сега съм в дилема дали да дам тия пари, защото много ни хареса или да си вземем друга, по-стар модел, за да се придържам към мнението си, че е абсурдно да налея толкова пари в нещо, което ще се ползва има няма 12-18 месеца.
Бебка ще се казва Моника, това го бях писала преди време още. Нямаше много голямо чудене, аз чуденето го ударих преди да забременея и бяхме свели опциите до минимум. crazy Ако трябва да съм честна Мери Ми наклони моите везни в тази посока, Христов си го харесваше по начало.
Никой не изяви някакво дразнещо мнение по въпроса, както и се очакваше.
Аз се чувствам много добре, оплаквания никакви и за нищо нямам, надявам се така да продължава.
Друго май не се сещам  give_rose

Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines