Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:54:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2018 /първа част/  (Прочетена 73578 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #165 -: април 20, 2018, 13:35:07 »

Тони, нещо тоя набор не го нацелваш, иначе мислех, че си 100% познавач. Моя мъж за женско цял живот харесвал Зора, та пак леко се разминахме biggrin
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #166 -: април 20, 2018, 13:36:13 »

Ехаа Череш, бях убедена че ще си колежка-свекърва! Ама нищо, повече моми да има, че да оженим децата  heart

За името аз съм на принципа, или слагаш/кръщаваш с пълното име или не. Такива само корени, първа буква на "старите" не ги отбелязват. Милена е страхотно име, хем не е чуждестрано, хем пък изчистено и лесно са произнасяне. Хем баща ти с кеф ще казва ето ми я адашката. Питай я на Рат баща и как върви с адаша smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #167 -: април 20, 2018, 13:37:07 »

...а Мила пък ми е толкова не в унисон с моята същност, нито с на мъжа ми. Това дете малко от малко да е взело от нас, хич няма да му приляга това име  lol
Направо си я представих в действие lol

То сега се чудиш какво име да изберете, а после се чудиш как изобщо си се чудила, като името е било "пред теб" girl_wink
Добре, че второто ни е момче. Всичките имена със С, които харесах, са супер изчанчени според мъжкия вкус. Както казвам често - докторът ни улесни.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 20, 2018, 13:57:13 »

Питай я на Рат баща и как върви с адаша smile
Така е! Като го питат или представя на някого Ники и мед му капе от устата, че е кръстен на него.
И аз мислех, че ще е момченце малката черешка, ама ето че голямата си е знаела  girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 20, 2018, 16:06:32 »

Чери, ще връзваш панделки! Честито!  yahoo heart
От изброените от теб имена най-много ми допада Моника.  good

Щом Свекърва не позна, не знам... girl_impossible Вие и на мен не ми познахте пола, всички с момиче ме свързваха, но Свекърва рече и отсече.  Wink

И аз преди исках, ако имаме момиче да се казва Вивиан (поредната момичешка работа), но от толкова повтаряне, взе че спря да ми харесва толкова. А държах да е с буквата на ММ. После измислих и друго за момиче, но няма да го казвам, защото ми е вариант, ако си имаме мома.  heart А Алекс го решихме още преди Алекс да е заплануван и това ни улесни, защото подозирам, че щяхме да се изтрепем, хааха.  pleasantry
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 22, 2018, 10:51:51 »

Чери, честити розови панделки и роклички и то мен!!! Спокойна бременност и красива черешка на финала.
С М-тата да добавя още някое и друго. Сигурна съм, че Мариите и производните им си ги минала в ума си, тъй че направо минавам към Мина, Магдалена, Малена, Маргарита, Мартина, Мая, Маиса, Милана. Имаме едно момиче от гимнастиката която се казва Мина-Магдалена. Звучи ми хубаво.  blum толкова от мен засега. Ако се сетя нещо ще пиша.
На Кико името ми го измисли моята приятелка АГ. Просто се влюбих в Керем. Аз мразя турските имена, които се пишат адски изчанчено на кирилица. Имена с у, ъ, мекото Г на Доган /на турски се чете Доан/, ш,ю,ьо и т.н.  crazy
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 23, 2018, 12:19:57 »

Така като гледам набор 2018 са девойки. stork-gurl Ама живи и здрави да са smile

Останаха Моника и Милена, ама Милена я разказах на всички вече и май натам отиват нещата.
Поне дрешки няма да купувам (не, че не искам) ама около нас само момичета и всички така се зарадваха “че ще ги отървем от няколко чувала“.
Аз попитах тате дали има нещо против на него да е кръстена, той ми отговори: “Решението си е ваше, както и да се казва ще е на дядо принцесата“. А Теодор само ми вика “ Е, ако толкова не можеш да избереш с М, винаги остава варианта Християна/Хрисия“  DANCE как да е... имаме време, без име няма да остане.
Важно ми е сега ФМ да не покаже аномалии или проблеми и да си договоря раждането.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #172 -: април 23, 2018, 13:48:02 »

Чери, сигурна ли си, че Milena ще се произнася правилно при вас? На мен много чужденци (но не са native англоговорещи) ми казват Милина, като второто И е ужасно странно. А испанските ни клиенти, даже го мяката  angry angry angry

Моника го харесвам много, хубаво интернационално име, както и Марта. А иначе за предложения с М, мога да ти пусна и Meghan/Мегън, Malvina/Малвина, а за кратки Mika, Minna, Mia  blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 23, 2018, 13:50:35 »

Чери, ние тука всички с по една камара имена без да си питала, ама и аз да кажа едно- Мирела. Мисля, че лесно би се произнасяло и е подобно на Милена.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #174 -: април 23, 2018, 14:19:59 »

шътт, тъкмо се убеди за Милена, трайте си сега!  yahoo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 23, 2018, 14:26:50 »

Хахахаха да, това е последното изпитание пред Милена, да накарам няколко колеги да го произнесат, да видя как ще звучи.
Малвини има много полякини, сакън, не ща...
Мика, Мина и Миа не са нашето.

Мирела не е никак лошо, но братовчедка ми се казва така, а баща и е Теодор. А и фамилията им е същата. Живеят в къщата където са нашите и ще стане твърде голямо съвпадение, отпадна.

Иначе аз съм отворена за предложения, просто както казах съм ги прехвърлила вече всички.  Искам да е универсално име, което е достатъчно популярно и в Бг и ако не популярно, поне да се изписва лесно и да се произнася на En
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #176 -: април 23, 2018, 14:34:48 »

Абе, Чери, тупни една Маринела и ще си топ актуална в София поне lol lol lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 23, 2018, 14:47:49 »

И  аз пак с предложение lol lol

Вуйна ми се казва Милена и братовчедка ми е измислила, ако има момиче да е Мелани  на майка й lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 23, 2018, 14:53:17 »

Булче, тя има още няколко месеца да ги върти имената.
Мариа/я/на казахме ли го? Иначе нашата лл се казва Малина, много ми е смешно и все се чудя скакъв акъл са я кръстили техните  pardon
Малко като градове и държави стана тука  tease
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #179 -: април 23, 2018, 15:06:53 »

Хехе, Малина се казва една от семейните приятелки. Много хубав човек и съм свикнала с името. Друга позната пък даже е Малинка. Много сладко звучи от устата на внучето й.
Милена аз много го харесвам, Милен още повече даже. Не съм питала братовчед ми как са го наричали в Англия, но явно не е имал особени случаи, които да си ги каже през смях.
И накрая след толкова имена да не се случи Свекърва да познае и да изскочи един истински Милен  Wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines