Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:56:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2018 /първа част/  (Прочетена 73829 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 22, 2018, 12:53:08 »

Адиктед, и аз стискам палци да дочакаш 38 седмица. За теглото на бебчето не се притеснявай толкова. Възможно е да не е измерено точно, заради позицията на бебето. В 36 седмица и на мен ми казаха,че не е пораснал(в този период растеше с 200 гр на седмица), и на следващата седмица беше +400гр. Доки каза, че е от позицията и дори с най-добрия апарат теглото е винаги относително.
Мисли положително и не се настройвай, че нещо може да не е наред! И това ще мине и всичко ще е наред!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #121 -: март 22, 2018, 13:06:27 »

Адиктед, мал шанс с тази алергия sad Пращам позитивна енергия и броя с теб дните поне до Великден. give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 22, 2018, 14:53:29 »

Стиснати палчета и от мен имаш. Всичко ще е наред, само мисли положително.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 26, 2018, 10:07:40 »

Рони, кураж и стискам много палци! На 10.04 разбрах за инатото ми момиче... пожелавам ти тогава да излезе и твоята инатливка  heart  Най-важното е да сте живи и здрави, всеки стрес ще се забрави, всяка трудност ще изглежда незначителна  heart

Прегърдки и много положителни емоции и усмивки от нас със София  heart heart heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 26, 2018, 13:01:11 »

И аз да се отчета след първата ФМ.

Рони, дано нещата вече се поуспокоят и карате спокойно до 37ма и отгоре.  Good luck Good luck

Гледахме мозъка повече, другите органи на втората. Иначе бебчо изглежда чудесно, не шаваше много, май дремеше. Пулс 160+, расте и си отговаря на седмиците точно.
На мен вече си ми личи и на работа всички ме разпитват, шегуват се и всеки ме информира къде имало разпродажба на бебешки стоки  blum
Дадох кръв и урина. Като урината не беше предвидена в този преглед, но тази на регустратурата по инерция явно ми каза да напълня една пробичка. Аз си я разнасях навсякъде и никой не ми я поиска. Накрая тръгнах да си ходя и се сетих, че ми е в чантата. Срещнах една сестра в коридора и я попитах. Тя вика: Щом сте я направили, дайте да и топнем една тестова пръчица така и така я имате.
Дадох и я и след малко ме издири по коридора да каже, че е дало индикация за инфекция. (в този момент се сетих, че предната вечер усетих бодване като ходих до тоалетна, но не го отразих.) Препратиха го към лабораторията, чакам да звъннат да кажат какво е.
От теста за таласемия и sickle cells всичко е супер. Директно ми дадоха часове за следващата ФМ.
Сега на 10 април имам среща с акушерка.
Иначе обсъдихме раждането и за сега нямам индикации на проблем, строго препоръчват нормално.
Предложиха ни еднодневни курсове за родители - по двойки, само за таткото, и само за мен за кърмене - записахме се.
Случило се е някакво кървене в сакчето, сега е капсулирана зона и очакват да се разсее до следващия преглед - мога да очаквам кафяво течение ми казаха. Но уж не било проблем, гледам да не го мисля, само по-леко го давам. Май това е за сега.
За пола казаха, че нямат практика да казват толкова рано, но аз толкова продължавам да съм убедена за момиче, че вече се засичам как гледам неща само в розово.  crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #125 -: март 26, 2018, 13:37:44 »

За пола казаха, че нямат практика да казват толкова рано, но аз толкова продължавам да съм убедена за момиче, че вече се засичам как гледам неща само в розово.  crazy
Мда, личи си... По цвета на роклята за служебното парти Wink
Кафяво зацапване е стара кръв, но има ли ясна кръв да ти е червена лампа. Малко са ми шашави вашите доктори в тези седмици да говорят за раждане. Ама това са си мои си мисли Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 26, 2018, 13:48:51 »

Чери, браво за добрите новиниб все така да сте до Октомври! А те изобщо ще ви кажат ли пола или нямат такава практика там? Кога си пак на лекар?
Хубаво, че са те предупредили поне и да не се стреснеш. Реално и алената кръв не е винаги задължително да е лошо, ама и 1 капка кръв плаши бременната.
Адиктед, мини да кажеш как си.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 26, 2018, 14:00:19 »

Али, аз реално имам още едно ходене в болницата само до края (ако всичко е нормално) та то няма много закога да отлагаме разговора  Wink Иначе имам консултации, с акушерка в кварталния акушерски център, но то не е болница. Освен кръвно и килограми, друго там не могат да проверят.
И едно даване на кръв в 28ма имам.

Относно кървенето, знам си аз, паниката ми е на stand by постоянно.

Рат, на следващия скан в 20та когато и второта ФМ ще ни кажат пола. Тази болница го казва.
Аз обаче записах час за частен преглед в 16та, когато уж е най-ранното възможно време да ми кажат. Тоест на 21,04 сутринта - вечерта на служебно парти с розова рокля  funnytooth
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #128 -: март 26, 2018, 14:15:24 »

ей браво за хубавите новини!

Иначе за пола, недей да се настройваш, че ако кажат малко пипонче има да изпитваш едни чувства и после да се обвиняваш че си ги изпитвала... след като знаеш как си стигнала до тази бременност, наистина ли пола е от значение? nea момчетата са толкова сладки, виж само моя златен мамин, като ми каже "маманце, много си красива, гуши само малкичко" как да не се разтопиш  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 26, 2018, 14:23:21 »

Аааа Булче права си, аз просто си имам усещане. Както имах и за цялата процедура и до тука грешка нямам. А чуство не мисля, че ще изпитвам на вина или подобно, защото просто много ще се кефя как моя мъж се кефи. Ако има причина да не искам момче е, че вероятността да наследи проблема на баща си е 80%, само това ми е. И даже думата не е не искам, просто имам притеснения да е.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 27, 2018, 09:23:33 »

Чери, радвам се за добрите новини.  smile
Пробата от урината може да е била замърсена. В такъв случай при нас пускат втора. На мен ми се е случвало и втория път всичко беше наред.
За раждането и за мен е рано, но щом е практика там.. То и на теб сигурно още ти е шантаво, все пак има много време до финала.
Толкова си убедена, че ще е момиче, че чак и мен убеди. heart  Ще чакаме да се похвалиш.  smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #131 -: март 27, 2018, 09:25:30 »

За съжаление нямам добри новини, въпреки че я мерят 1800 гр за лекарите няма смисъл да седи повече в мен. Не получава необходимото количество хранителни вещества, въпреки моите усилия, заради артерията.Коремът й продължава да е малък на фона на другите мерки и е под границата на нормата и не става дума за сръчността на мерещия. И двете лекарки на различни апарати я мерят едно и също. Вече е по-добре за нея да е навън и преди Великден ще я изкарат.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 27, 2018, 09:33:20 »

Рони, много съжалявам да го чуя. Лекарите най-добре знаят какво е най-правилно във вашия случай. Не се отчайвай, пиши когато можеш, за да се разтовариш, колкото и да не ти е до това. Имаш много силно гуш от мен!  heart Изпращам ти много положителна енергия и знай, че сме с теб!
Скоро ще си гушкаш принцесата! Желая ти леко раждане и прекрасна среща с момиченцето ви!  heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #133 -: март 27, 2018, 09:33:55 »

Рони в една от най-добрите неонтологии ще родиш, в 36та седмица, така че ние тук дружно ти стискаме палчета, да е силна девойката ( по-принцип даже преждевременно родените девойки са много по силни), тя ще навакса на грамчета бързо, така че подготви се да си посрещнеш и да си я гушнеш! Всичко ще е наред, обещавам! heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #134 -: март 27, 2018, 09:36:02 »

Тогава силно те прегръщам и пращам позитивни мисли! heart Вярвам, че всичко ще е наред. Лекарите са подготвени, знаят предварително какво да очакват. Дано не те изнерви безкрайно очакването.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines