Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:28:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2018 /първа част/  (Прочетена 73548 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #45 -: февруари 19, 2018, 17:08:49 »

Черешке, честито give_rose Лека бременност!

Каква хубава новина, да продължава да се пълни тазгодишната тема!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 19, 2018, 17:50:40 »

Ураааа!!!! Много се радвам, Черeш  yahoo

Между другото чакам ввче поне 2 седмици и все надничам тук, за да видя кога ще се разкриеш.. Бях убедена  heart

Лека бременност.. параноята ме гонеше до втората фетална.. после вече дойде пазаруването и то ме разсейваше, макар тръпката да я има до финала  heart Много целувки от нас с бебе София!

И аз залагам на момче  Wink

Някой друг може да се разкрие също.. Липсва и без това kiss2  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 19, 2018, 17:53:53 »

Ураааа!!!! Много се радвам, Черeш  yahoo

Между другото чакам ввче поне 2 седмици и все надничам тук, за да видя кога ще се разкриеш.. Бях убедена  heart

Лека бременност.. параноята ме гонеше до втората фетална.. после вече дойде пазаруването и то ме разсейваше, макар тръпката да я има до финала  heart Много целувки от нас с бебе София!

И аз залагам на момче  Wink

Някой друг може да се разкрие също.. Липсва и без това kiss2  give_rose
Ако ти кажа, че заради теб не се разкрих по-рано, ще ми повярваш ли  girl_haha Прехвърлих миналата седмица темите, да видя долу-горе кога е момента да се казва и като те видях, че ти чак в 12та си казала и си викам “Ооо Тони дето толкова е ходила по изследвания и прегледи не смее да каже, аз ли тука с един пиклив тест...."  blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #48 -: февруари 19, 2018, 17:58:48 »

Хахаха, Чери, и аз се водех по Тонито да взема решение кога се казва, макар на няколко пъти преди това едва да се сдържах. Пък тя и за мен твърдеше, че й изглеждам като да е момче, още една причина да съм твърдо настроена за мъжко biggrin

 Хммм, много конкретно се обръщаш към някого Тони и Свекърва с тая заявка също ме съмнява. Има нещо тука, ама явно аз съм в дълбоко неведение.blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 19, 2018, 18:10:03 »


Някой друг може да се разкрие също.. Липсва и без това kiss2  give_rose

Тука май  postman имаме новина. Ама айде де кой е? Бързо да си признава, че много ми малее темата само 2  nea
Иначе и аз залагам на момче, за Черешката, ама да е живо и здраво.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 19, 2018, 21:47:52 »

Черешке, честито! Леко бременеене и по-малко параноя Wink
И аз си помислих, че скоро ще се разпишеш тук след разказа за свекърва ти и къщата не-помня-в-кое-село-до-пътя. Там основната идея беше майка ти да ти мога за бебето Wink

Все да се пълни темата smile Дано и други се разкрият. Другата заподозряна и тя да пише  blum
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 19, 2018, 22:33:38 »

Коя е другата заподозряна, аз как все никой не подозирам и все съм изненадана  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 20, 2018, 08:50:58 »

Честито, Чери smile

Аз сега видях тази тема. Адиктед, всичко за Токуда е така. Има само една малко дръпната акушерка и точно тя трябваше да ми сложи абонат и клизма, ама тогава въобще не можех да и се трогна. За кърменето на мен ми помогнаха не акушерките, а бебешките сестри. Според мен няма нужда да си сама в стая. Стаите са за 4, но ние бяхме три. И са много големи, има си и завески, който стоят постоянно дръпнати и все едно си си сам. Но аз бях там 5 дни и накрая си ги дръпнахме, за да си говорим. Три дни няма да ги усетиш.
Само, че в стаите ги разделят пациентките на раждали  и не раждали и съм чувала, че ако ти се налага по-дълъг престой, пък даже и за 5 дни, се е случвало да те местят от една стая в друга, което е малко дразнещо, според мен.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #53 -: февруари 20, 2018, 09:21:50 »

УАУАУАУАУАУААУАУАУАУАУАУУАААААААААААААААААААААААА АААААУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ  danceg
Вярваш ли ми, чер никога дори за момент не си помислих, че може да си бременна!
Ама Честито!!!!!! Леле ще си ударя четирибуквието в тавана, толкова много се радвам  heart heart heart Ето защо Т те изненадва и е станал по-отговорен  blum Приготвя се за бащатко  heart
Аз пък съм сигурна, че ще е момче...още помня как ми обясняваше, че двамата имате грозни черти (ДА БЕ ДА!) и ако е момиче ще е много грозно lol
Май подозирам коя е следващата заподозряна, да се разкрива бързо  give_rose
Гуш Черешке, пожелавам ви всичко най-хубаво и спокойно да мине  give_rose give_rose give_rose
 Offtopic Бтв сутринта в метрото видях сигурно 10+ бъдещи мамчета с табелка бебе на борда и си викам тва тряжбва да е знак, някой скоро ще ме изненада с новина и ето  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #54 -: февруари 20, 2018, 10:29:50 »

О, Чери, тепърва ще нахлуват съмненията и колебанията Wink Това е формулата за осъзнато майчинство.
Сега осъзнавам още повече колко абсурдно абсурдна е била ситуацията с къщата-до-нам-кое-си-село girl_haha
Разкажи ни кой как разбра, реакциите какви бяха?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 20, 2018, 12:56:15 »

Сега вече спокойно мога да ви разкажа за свеки  lol Просто повечето истории все минаваха през ситуацията бебе/ин витро и за това си мълчах.

Първия тест си направих на 19ти Януари, когато показа 2 черти. Но аз знаех, че е твърде рано.  Хвърлих се в четене и се оказа, че е от тригера (последната инжекция, която сложих). Та радостта ми трая много кратко, но казах на ММ и той подходи малко със съмнение. На следващия ден повторих теста и чертата беше почти изчезнала. Вместо да потъмнее и съответно ми се потвърдиха опасенията. Смених тактиката, но се учудих на себе си колко лесно приех “че не съм бременна“.Заявих на Т, че не съм бремнна biggrin Вътрешно знаех, че има още време, но се настройвах отрицателно, не вярвах да се промени.

На 23ти повторих теста, вече тригера трябваше при всички положения да се е изчистил и резултатът трябваше да е реален. Показа се втора черта отново.  Тука няма никакъв момент на изненада и емоция  nea

Беше 6 сутринта и моя мъж се оправяше за работа. Той не беше съгласен да правя тестовете по-рано от уречената дата. Аз се мушнах в тоалетната докато той още се разсънваше, за да не му отнемам от времето, да се оправи за работа. Излязох, той вече беше станал. Аз в тоалетната си се зарадвах, но някак докато изляза вече ми трепереха ръцете, зави ми се свят и изобщо стана мармалад в главата ми. Влязах в стаята и само му връчих теста. Той видя чертата и вика: “Ми мноу хубаво, ама що не изчака до петък?“
И така...започна едно правене на тестове от вторник до петък всеки ден (защото тук кръвен се не прави) различни марки, различна сензитивност и всичките положителни. В уречения петък позвъних в болницата и си казах резултата, както ми бяха казали. Казах “Бременна съм“, те казаха: “Поздравления“ и ми дадоха час за след 3 седмици. Общо взето това е реакцията.
Да ви кажа нямах никакъв проблем изобщо със самата процедура, изобщо не разбрах какво толкова хората се депресират и стресират.В деня на трансфера (понеже тук не лежиш в болницата изобщо, слагат ти ембриончето и веднага ти казват да става и да тръгваш) от болницата директно в супермаркета. От супера вкъщи да разтоварваме пазара, от там директно на гости. На имен ден, майката на именника ме помоли да я гримирам, айде около нея 40мин суетене. До 2 часа през ноща си стояхме. На следващия ден пак не намерих време да легна. Защото другите момичета лежаха яко след трансферите. Аз бях убедена, че няма нужда. Така първите 3-4 дни направо разкош. Но.... следващите дни до края на двете седмици чакане от трансфера до теста, бяха НЕЩО СТРАШНО! Никога не съм се чувствала така, никога не съм губила контрол толкова, никога не съм се плашила от себе си. Не спирах да го мисля, ама като казвам не спирам - не ядях, не спях, ревях, а вътрешно бях 100% убедена, че ще е положителен. И това ме тормозеше - от къде на къде ти ще си толкова сигурна???  crazy
 crazy crazy Общо взето тогава взех решение, че ако не е успешен опита, няма да правим друг. Просто не можех да си го причиня отново, не и на този етап. Просто желанието ми да съм психически здрава, беше по-голямо от това да имам дете. Не можех да си позволя лукса да отглеждам човек, когато самата аз имам проблеми.

Нашите бяха убедени, че е положителен и като им се обадих - казаха само “Аз казах ли ти“ - мама, “Аз с кожата си те усещам, бе дете“ - тате.
Свеки беше сензацията, но... това ще ви го разказвам отделно  funnytooth

Благодаря Фери, Панде  air_kiss

Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 20, 2018, 13:49:48 »

Ах че хубаво Чери smile Все така да вървят нещата занапред и на всеки, който иска, да се случва най-хубавото и най-трудното нещо! (аз така го наричам)
Тези тревоги, чакане, мислене са ми много познати, но пък си заслужава smile А отсега нататък си повтаряй, че трябва да спиш, ядеш и да си що годе спокойна заради бебчето  pleasantry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 20, 2018, 15:51:55 »

Добре, че не се прави кръвен... Аз болният мозък.. хем препишквах всяка сутрин, хем правех кръвен всеки дрн  Girl_hide

Реакцията на баща ти ... heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 21, 2018, 19:13:20 »

Чери,честито  heart много лека бременност ти пожелавам и един прекрасен финал heart heart heart heart heart heart heart heart  Аз също те подозирах,особено след като каза за сушата Wink викам си,тука има нещоооо Wink
 Да се похвали,който има за хвалене,че ме гложди любопитството  blum
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #59 -: февруари 26, 2018, 12:06:44 »

Чери, Честито  yahoo heart Лека бременност и прекрасен бебок по термин kiss2

Надявам се не подозирате мен  blush blush blush Че напълних графика до Октобър фест lol lol lol Ако се случи някакво чудо през този период на екскурзии, ще информирам своевременно  Girl_hide Girl_hide blush blush
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines