Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:50:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2018 /първа част/  (Прочетена 73562 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #30 -: февруари 07, 2018, 13:29:08 »

 Днес минахме и последната фетална морфология. Всичко е наред с мама и бебе. Разгледахме си я обстойно и вече видях с очите си, че е момиче. Wink Колкото и да се назорвах до сега не посмях да купя нито розово, нито рокли, та сега до раждането ще наваксам (в рамките на разумното, защото имам много дадени и останали от мен неща, които на мен си ми харесват). Около 1 кг и 100 грама си е, това изоставане със седмица се е стопило до 2-3 дни, така че даже не ми смениха и термина, който си е 1ви май (съвсем в духа на некръстената баба Гертруда си е детето  funnytooth) И съвсем в духа на празника на труда си е свършило всички задачи като се е и обърнало с глава надолу и то в последните дни ,защото в петък краката бяха надолу,дано и е удобно така и да си седи. Докторката успя да направи и доста сполучливи снимки въпреки предната плацента, та съвсем да сме доволни. Таткото и бабата се размазаха от кеф като излязохме.

  На мен шийката и кръвотока към матката са ми нормални, за което аз много се притеснявах след последните събития. Успях и в чакалнята да се претегля +6 кг съм от началото до сега и като цяло май е това.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #31 -: февруари 07, 2018, 13:43:12 »

За обръщането, спокойно, та вече е голяма и е малко вероятно да има място да се върти smile
Иначе супер, много се радвам и за двете  heart Ех...много е миличко да имаш момиченце, ще видиш  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 08, 2018, 13:21:55 »

Браво на мама и бебе  heart Какви хубави емоции..  Girl_hide heart heart heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 19, 2018, 13:06:33 »

Голяма тишина тук, айде идвам и аз - да не и е самотно на Адиктед  blum

Рано е още, но пък вярвам, че тук само подкрепа и положителна енергия ще намеря   give_rose
Миналата седмица видяхме тупкащото сърчице  heart  LOVING
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #34 -: февруари 19, 2018, 13:13:48 »

 yahoo yahoo yahoo Много се радвам, Черешкеее, нещо ме усъмни някой от скорошните ти постове, ама не мога да се сетя точно какво. Пожелавам ти една лека и спокойна бременност и пухкав резултат heart Приветствам те в темата, тъкмо да не си кукувам самичка, пък дано има и още много попълнения.  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 19, 2018, 13:21:52 »

Еее честито Чери! Лека и безпроблемна до пухкав финал!
Ама я ела разккажи повече- как си, кога чакате нивото попълнение...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #36 -: февруари 19, 2018, 13:31:16 »

 Bravo Много се радвам! Лека бременност и много положителни мисли smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: февруари 19, 2018, 13:51:46 »

И на мен ми беше съмнителна с тези болнични, но рекох да си замълча Wink И с дългия сушав период съвсем ме накара да си затвърдя подозренията funnytooth funnytooth funnytooth
Хайде, честито да ти е! heart Нямах предвид теб в прогнозите за 3 момченца тази година, та затова ги качвам с едно повече, стават 4 stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 19, 2018, 14:46:59 »

Благодаря ви smile

Svekarva, дълбоко ще ме/ни шокира, ако е момче. Oh my ... Почти съм сигурна, че е момиче, надявам се да не стане и при нас като при Вероника.

Какво да ви разкажа - то на този етап много няма, както ви е известно.
Ин витро, чрез ICSI е бейби Христов.
Още не сме си измислили как да му викаме.  pardon
Иначе съм много добре, никакви проблеми за сега, много силно се надявам така да си продължи.
Началото на октомври ми е термина.
Положителните мисли ту преобладават, ту ги изместват всякакви филми.
Друго май не се сещам да ви кажа сега  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 19, 2018, 14:52:19 »

Знаех си smile Честито тупкащо сърчице!Сега ще чакаме да разказваш как се чувстваш и какво ще пазаруваш smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #40 -: февруари 19, 2018, 15:01:15 »

Черешкеее честитооо! Лекичка до термин! Всъщност кога е термина?  Cerry

Ей сега те схванах как си запозната толкова тииии! Сладури!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #41 -: февруари 19, 2018, 15:16:01 »

Svekarva, дълбоко ще ме/ни шокира, ако е момче. Oh my ...
lol И аз по- като с момиче те виждам, ама такова харАктерно като моето, а не някое кротко, дето да пиете чай и да решите кукли Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #42 -: февруари 19, 2018, 15:30:10 »

Хаха, Чери, преживява се, още повече, че мен нагласата ми беше за момиче, но някак не усещах, че ще е и сама си се навих, че е момче (е и бебето не спомагаше с криеницата). После пък взех, че се шокирах от розовите гащи, ама да ти кажа преживява се всичко. Важното е да е здраво.

 Филмите си текат до края, дори и всичко да е най-гладкото възможно. Аз съм типичният пример, но сама си се успокоявам, че е нормално за всяка жена в това положение smile

 В началото от приложението, с което си следя в кои седмици съм, ползвахме плодчетата, които показваха колко е голямо за обръщение, та всяка седмица беше различно. Междудругото на мен ми е супер полезно това приложение и сега като ми няма телефона усещам колко много ме е успокоявало. Казва се Pregnancy calendar and tracker (логото му е едно розово сърце с бебе вътре) в гугъл магазина го има и го препоръчвам. Откакто казаха, че е момиче баща й си й казва по име и си й говорим на име помежду си. За другите хора си е бебето още, та само ще си дойде какво ще му викате, докато си няма официално име и рожденна дата blum
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 19, 2018, 15:34:55 »

Ей, Чери, страхотна новина . Браво. Аз пък не знам защо си мислех, че не сте на вълна бебета.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 19, 2018, 15:53:08 »

Руми, аз че не съм на вълна бебета, не съм. Ама се радвам, че бебето беше на вълна нас  girl_haha
Мъжа ми е ентусистът в семейството. Когато решихме да пробваме в самото начало - точно преди 3 години бях мнооого по-убедена, че съм готова.

При мен нещата колкото по-натам във времето оставаха, толкова по- не готова се чувствам.
Дори когато ни казаха, че сме за ин витро почти спряхме с опитите за нормално, въпреки, че не ни беше малък шанса. Даваха около 20-30% вероятност за нормално забременяване. Аз си бях решила, че ще отида и ще ми го направят и така и стана.

Филмите си ги имам и да, постоянно съм притеснена за нещо, без особена причина. Лошото е, че след скан ми държи спокойствие - 2-3 дни и после пак мисля, че нещо не е наред  crazy
До тук съм имала два - първия да видим сакчето, втория да видим сърце.
Сега чакам писмо за първата фетална. Междувременно записах час при Чавеева, на съм убедена дали ще събера смелост да летя или ще го откажа, но много ми се иска и в Бг да ме гледат.

Али, и аз точно така си я представям  good Но само искам всичко да е наред, другото е лесно за адаптация.

Адиктед, аз имам едно Bounty, което ми препоръча акушерката, всеки триместър ми пращат подаръци от там и всяка седмица отчети. Иначе няколко има, които само щото си ги звалил ти дават пакет памперси и разни други мостри, та ще ги преслушам и тях, по-натам.

Избрах си болницата където да раждам и да ме следят, сега съм дилема за едната ваксина, която искат да ми слагат в 16г.с. но май ще я пропусна.
« Последна редакция: февруари 19, 2018, 16:01:20 от Cerise » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines