Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

февруари 18, 2018, 01:29:39

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2018 /първа част/  (Прочетена 1843 пъти)

addicted_to_u
Сватбар
Публикации: 270

« Отговор #30 -: февруари 07, 2018, 13:29:08 »

Днес минахме и последната фетална морфология. Всичко е наред с мама и бебе. Разгледахме си я обстойно и вече видях с очите си, че е момиче. Wink Колкото и да се назорвах до сега не посмях да купя нито розово, нито рокли, та сега до раждането ще наваксам (в рамките на разумното, защото имам много дадени и останали от мен неща, които на мен си ми харесват). Около 1 кг и 100 грама си е, това изоставане със седмица се е стопило до 2-3 дни, така че даже не ми смениха и термина, който си е 1ви май (съвсем в духа на некръстената баба Гертруда си е детето  funnytooth) И съвсем в духа на празника на труда си е свършило всички задачи като се е и обърнало с глава надолу и то в последните дни ,защото в петък краката бяха надолу,дано и е удобно така и да си седи. Докторката успя да направи и доста сполучливи снимки въпреки предната плацента, та съвсем да сме доволни. Таткото и бабата се размазаха от кеф като излязохме.

На мен шийката и кръвотока към матката са ми нормални, за което аз много се притеснявах след последните събития. Успях и в чакалнята да се претегля +6 кг съм от началото до сега и като цяло май е това.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 2245

« Отговор #31 -: февруари 07, 2018, 13:43:12 »

За обръщането, спокойно, та вече е голяма и е малко вероятно да има място да се върти smile
Иначе супер, много се радвам и за двете  heart Ех...много е миличко да имаш момиченце, ще видиш  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 3620

I'm wearing the smile you gave me....

Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 08, 2018, 13:21:55 »

Браво на мама и бебе  heart Какви хубави емоции..  Girl_hide heart heart heart
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: