Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:40:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2018 /първа част/  (Прочетена 73735 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 08, 2018, 21:06:25 »

Благодаря!  blum heart Със спкя не вярвахме, че пак ще стане бързо, ама ей на.
Чери, след тая снимка ме питаха сигурно 10 човека! Пък там не е щръкнал още корема, от колана на дънките и по-широката блуза изглежда така. Ама сега и да искам, не мога да се скрия.

 Offtopic
Уж скоро ще имам повече достъп до лаптоп, че писането тук през телефон е мъчение.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 09, 2018, 00:03:23 »

Ааа аз с една рокля те видях.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #92 -: март 09, 2018, 09:01:14 »

Нат, изключително много ти се радвам, че се завръщаш с такава хубава новина! yahoo Ще ги нашарите, браво Bravo
Жената на братовчед ми чака бебе в началото на май. Те са от Русе. Тя самата е лекар и първия път попадна на смотан АГ. Редовно ми се жалва колко са ограничени опциите там. Сега и за раждането върти, суче и търси уж варианти при липсата на такива. В крайна сметка май ще ражда в държавна болница, където тя самата работи. Доколкото разбрах имат само една частна и то името й било частно pardon Много неприятно с пътуването, но дано си във форма до край за такова предизвикателство.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 09, 2018, 16:10:07 »

Нат, честито! Много се радвам за теб!  heart Фифо ще си има сестричка.  heart Лека бременност ти желая!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 09, 2018, 16:54:38 »

Честито, nansita! Лека бременност! give_rose
Доста натоварващо ми звучат тези пътувания за прегледи, особено в последните седмици sad

Вики, не се давай на хормоните Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 09, 2018, 18:32:25 »

От 36гс се закотвям в София. В Русе VBAC НЕ СЪЩЕСТВУВА, сигурна съм. Планово секцио не желая, така че съвсем не ми е опция раждането близо до вкъщи.
Чери, каква рокля? Замисляш ме...
Али, останах изумена от много неща в Русе, не визирам здравеопазването  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 10, 2018, 12:03:02 »

Нансита, честито, радвам се за вас!
А опцията Плевен не става ли?много русенлийки раждат тук!Аз съм изключително доволна от болницата в която раждах-частна, защото можех да кърмя веднага след раждането, детето беше при мен и т.н.Поне е по-малко път!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 10, 2018, 17:28:07 »

Не съм проучвала за възможностите за вбак там, а и 1м няма къде да останем, опция хотел не ме устройва. Пак съм в София, защото много трудно се доверявам на лекари, а това Аг в момента ми носи спокойствие и не се напрягам. Така или иначе имаме ежемесечни пътувания натам, сега имам 1 задача повече smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #98 -: март 10, 2018, 18:23:10 »

Нансита честито! Пък и момиченце, страхотно. В София къде се следиш?

Тоя vbac не знам как ви идва обаче на акъл, и преди бях супер против, ама вече след историята на scilla съм убедена че не си заслужава изобщо, ама нали, вие си знаете.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 10, 2018, 20:00:23 »

Аз съм била така и смятам,че.ако лекарите го разрешат,си струва да се опита.

Естествено ще отчета факта,че от секциото се възстанових най-бързо (като лично усещане).
Въпреки това (и усложненията,но те са риск при всяко едно раждане) пак бих постъпила по същият начин.
Не го смятам за някакво фиксиране.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 10, 2018, 21:57:32 »

Знам историята на scilla, но има и доста други, които пък са имали успех. smile За мен секциото трябва да се прави, ако има реална причина, не заради графика на някой. Възстановяването ми беше трудно и полагах кански сили да си вдигна кокалите от леглото, психически също не ми се отрази добре. Не ми е фикс идея, но и не искам нечий график да определи каква ще ми е съдбата. Сега се следя в Щерев, за раждане не съм мислила още. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 11, 2018, 12:35:58 »

Аз също ще искам нормално след първото секцио, стига да позволява организма ми де. Знам, че тук в Авис медика го практикуват, поне моя близка се опита обаче не и се получи.Плацентата се беше захванала за разреза на матката от първото раждане и за малко да загубят и бебе и мама.Но го практикуват и знам, че ако няма предпоставка за проблем, ще се съгласят.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #102 -: март 11, 2018, 13:30:36 »

То предишно секцио ви е предпоставка пак за секцио, защото риска от руптура си е там, както и причините защо се е стигнало до първото секцио. Мари е друг случай, тя има едно нормално, та шанса з второ нормално след секцио беше по-голям. Секциото е ужасно, признавам си без бой, защото изпитах и от двете и болките от контракциите не се сравняваха при мен поне с болките от секциото, но риска от руптура и отново да изживея спешно секцио ме плаши много повече от планирано такова
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 11, 2018, 13:45:38 »

Булка, ти ме познаваш, аз няма да се оставя до такива крайности.Детето ми е по-важно от душевния комфорт да кажа родих нормално!Мерси съм!

Не ме разбирайте грешно момичета, но прекаленото фиксиране в нещо води само до негативи.Видях го от първо лице.Моя близка за малко на два пъти да загуби децата си, защото настояваше да е нормално.Втория път за малко и тя да си замине.Понякога природата ни играе кофти номера.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #104 -: март 11, 2018, 13:48:26 »

Знм Маги, аз съм на твоето мнение, няма какво д се чудим. Винаги съм казвала че раждането е 1 ден в живота, това което е от значение е преди и след това, раждането е просто раждане, нищо повече.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines