Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:14:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2018 /първа част/  (Прочетена 73874 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 02, 2018, 10:30:02 »

Чери, първо честито и лека бременност!
В началото наистина няма какво да усещаш, освен, ако нямаш неразположения. Само може да се радваш, че си добре. Бебето за първи път го усетих 13-14 г. с., но може и няколко седмици по-късно. А за спокойствието след преглед трае само няколко дена. После пак започваш да си задаваш въпроса дали всичко е наред. И така до следващия преглед. Хайде бременей си спокойно.

Вероника, съжалявам, че се е стигнало до тук, но важното е, че сте добре и си осъзнала, че сама си докарваш безпокойството. Горе главата и повече положителни мисли. Ей, сега ще се изтърколят седмиците и ще се гушкате. До тогава почивай и се радвай на времето си.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 02, 2018, 15:08:00 »

Чери, първо честито и лека бременност!
В началото наистина няма какво да усещаш, освен, ако нямаш неразположения. Само може да се радваш, че си добре. Бебето за първи път го усетих 13-14 г. с., но може и няколко седмици по-късно. А за спокойствието след преглед трае само няколко дена. После пак започваш да си задаваш въпроса дали всичко е наред. И така до следващия преглед. Хайде бременей си спокойно.
Благодаря, Миме  give_rose И да, много съм съгласна с това, че спокойствието трае само няколко дни сле д преглед. Последния път успях да го удължа до пълна седмица.  yahoo

Благодаря и на останалите, върнахте ме към здравия разум.  crazy

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 06, 2018, 20:35:42 »

Да се отчета от седмото небе днес  yahoo yahoo yahoo yahoo
Моя мъж ме пита какво искам за 8ми март и аз директно изстрелях - преглед  blush
Забравих си всички предишни размисли дали е добре или не и започнах да търся клиника.
Оказа се, че има една, на страхотни цени на 7 минути от нас с кола!
Обадих се за час и нямаше за 8ми, но ми предложиха за днес.
Отидох и видяхме бейби Х. Направо само чакаше да чуе : “Памахайте в онази камера“ и започна.
Докторката каза да се приготвя за много ритници, защото е доста активно за размера си. Мърдаше, видяхме пулсациите на сърцето - 170 удара в минута, което док. отчете като много добре.
Беше изостанало малко преди, сега е наваксало, че и върви напред. Малко по-големичко е от средния размер по това време - 3,6см., термина ми го преместиха малко напред и ако продължава така, ще вляза в септември.  blum
В 10г.с. съм от днес.  Yes
Подариха ми страхотен журнал/дневник и 6 снимки, въпреки, че в пакетната цена влизаха 3.
Записахме час за преглед за пола - на 21.04  stork-gurl stork-boy
Във въпросния дневник има много яни неща, които да попълня - “Какво мисли тате, че ще съм“, “Какво мисли мама, че ще съм“, “кога разбрахте за мен“, “на кого казахте първо“, “коя беше новината на деня, в който разбрахте за мен“, “кой е премиер“, “коя премиера на филм е излязла“ и тн.. Сега ще си го попълвам с кеф.  writer
Симптоми продължавам да нямам и се чувствам супер.
Моя мъж днес се е похвалил на един приятел и той директно заявил: “Като си изберете количката, от мен ще е“  girl_haha Той на другите ни близки приятели купи креватчето, та няма да се изненадам  pardon И това е от мен...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #78 -: март 06, 2018, 23:44:59 »

Честито Чери! Страхотни новини, нека все така е безпроблемно всичко и нямаш кофти симптоми. При мен се почна леко със гаденето от към 8 седмица, така че ти се движиш много добре. Браво и на бебчето, че е дръпнало. Аз също ходих на частни прегледи, нямаше как да издържа само с тия на nhs. Дадоха ли ви записа на прегледа?
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 07, 2018, 11:11:27 »

Чери, хубав подарък си си избрала! smile Напълно те разбирам, и аз все исках да гледам дали всичко е ок и си бях организирала прегледите през 2 седмици - веднъж по здравна каса и веднъж на частно на хубав ехограф.
Сега вече се увери, че и без странични симптоми (гадене, отпадналост), всичко е ок! Това е най-важното! Опитай да си го припомняш, повтаряш и да си спокойна доколкото е възможно.

Не знам защо е тази тревожност в женската психика ... дали защото жената е по-пряко отговорна за поколението и гледа да следи и предвиди всичко, дали нещо хормонално все ни човърка да мислим какво ли не ... после като се роди пак се чудиш за хиляда неща дали са ок, дали ги правиш правилно и т.н. Затова е най-хубавото и най-трудното нещо smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 07, 2018, 16:36:04 »

Виви, ти да нямаш и ти новина smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #81 -: март 07, 2018, 16:55:45 »

Супер Чери! Много е важно да имаш ей такъв вариант да се успокояваш като те удрят чевиите, че иначе става лошо... ама какво да се прави
Цитат
Виви, ти да нямаш и ти новина smile

опаа конспирацийка  badgirl
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 07, 2018, 22:43:17 »

Да, да...определено спокойствието си е друго нещо... Girl_sing

Благодаря, Виви  give_rose

Следващия ми преглед е на 24 март, ранна фетална ще правим. Понеже не бях много убедена за кога ще ми дадат, се бях записала и при Чавеева, но мама се обади да го откаже. И без това не ми се летеше.
Но като цяло започнаха да ми печелят доверието тук, което е много успокоително.... В крайна сметка няма по-добро от това да си вярваш в докторите.
От другата седмица планирам да се връщам на работа. И времето се пооправи, и да се видя малко с хора, ако нещо не ми е ок ще пускам болничен пак.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 08, 2018, 09:08:29 »

За Виви, почти съм сигурна smile

Чери, и на Моника пулса беше над средния и по това се ориентирах, че ще е момиче smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #84 -: март 08, 2018, 10:51:35 »

Тц, не съм. Съжалявам, че ви разочаровам. smile дори не планираме, така че не ме чакайте. smile мъж ми дори не иска второ, та ще е чудо да го убедя. smile пази се като дявол от тамян ахаххаха.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 08, 2018, 10:57:28 »

Сладури smile Все пак се радвам, че се завърна.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 08, 2018, 18:11:00 »

Черииии, честито! Само може да се радваш, че нямаш неразположения! Пожелавам ти до края да е така!
 give_rose heart

Аз се записвам с бебе #2, което трябва да дойде през август. До скоро имах ужасни денонощни неразположения, попаднах на машоумен лекар, но всичко е ок вече- пътувам до София за месечни прегледи.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 08, 2018, 18:29:42 »

Честито Нансита, аз те разконспирирах по една снимка, после поразпитах за да потвърдя  blush blush
Това с пътуването си е доста неприятно, но ако е най-доброто решение... smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #88 -: март 08, 2018, 18:32:54 »

Честито, nansita  heart Лека бременност и само добри доктори до края  blush

Пък аз се сетих за теб от пост на Тони  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: март 08, 2018, 18:43:14 »

Нанситка, честито! И момиченце чакате, браво! smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines