Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 21:55:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2018 /първа част/  (Прочетена 73806 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 27, 2018, 09:46:53 »

Адиктет, стискам палци малката да е борбена.А ти не се отчайвай!Знаеш ли какво ми казва моят лекар винаги - споко това е момиче, те са жилави, оцеляват smile Прегръдки!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 27, 2018, 09:50:35 »

Стискам палци, Рони! Всичко ще в наред! С вас сме  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #137 -: март 27, 2018, 09:53:03 »

Забравих - нали знаеш, че не всичко опира само до килограми. smile Всичко ще се нареди! Говори много с лекари, акушерки. Питай ги, съветвай се с тях... От теб зависи! И ако искаш да кърмиш, и това ще стане. Личната ти мотивация тук е много важна. Търпим и мрънкане. Когато ти се налага, може да ни използваш Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #138 -: март 27, 2018, 10:18:16 »

Силни прегръдки и кураж heart heart heart
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 27, 2018, 10:25:59 »

Рони, със сигурност докторите знаят най-добре и ще сте в добри ръце!

Според мен говори с някой, който е минал през това, за да се успокоиш поне малко, например fiiby (Ваня), която има голямо, силно момче Явор!

Чери, стискам палци да е панделка щом това искаш! Когато разбрах, че първото ми дете ще е момче (ужасно исках момиче), започнах да заглеждам момченца по улиците и да се убеждавам, че и те са сладки, прекрасни и т.н. smile, за да му пращам положителна енергия все пак. Като се появи, разбира се, го обичаш най-много на света независимо от пола.  heart За щастие по-късно се сбъдна и мечтата за момиче!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 27, 2018, 10:54:15 »

Рони, пращам ти прегръдки! В до ри ръце си и съм сигурна, че всичко ще бъде наред с момата и теб!
В нашата група имаме подобен случай, момченцето го извадиха в 34г.с. 1500, бързо си навакса и не е имало усложнения, но само майка му си знае какво й е било.
Желая ви бързо да минава времето и всичко гадно да е зад гърба ви, а вие да сте си вкъщи, да се радвате на една сладка принцеса. Ето и времето се оправя, да си ходите по разходки с количката, а всяко изпитание сега да е само спомен.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 27, 2018, 11:23:36 »

Рони, опитай се да останеш колкото се може по-спокойна, това е единственото, което зависи от теб в момента, за другото - лекарите ще се справят! Кураж  heart
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #142 -: март 27, 2018, 11:33:33 »

Рони, кураж!  Моето голямо момче се роди в 36 седмица и при мен имаше усложнения и беше по-добре да е навън. Беше една шушка, ела да го видиш сега - един от най-високите, чете, пише, плува на 5 години. Всичко ще бъде наред!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #143 -: март 27, 2018, 11:42:59 »

Рони  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 27, 2018, 11:54:44 »

Адиктед.... Палци, мисли, позитивна енергия, откаквото имаш нужда това пращаме, само да си спокойна. Важното е, че проблемът е установен и се работи по него. Гуш  heart
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 27, 2018, 14:55:50 »

34-36 г.с не е нещо страшно. Вярвам, че всичко ще е наред. Овните са толкова силни характери, че ще се справят с всичко. Моя позната преди 4г роди дете три месеца преди датата на термина. Сега е младеж които по нищо не отстъпва на синът ми. Между другото той и когато се роди не беше по-различен и нямаше усложнения. Даже го изписаха по-рано от предвиденото.Важното е да са здрави. Моят го извадиха 14 дни по-рано заради високото ми кръвно и факта, че последните седмици не качваше и грам.   
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 27, 2018, 15:20:19 »

Рони kiss2  heart heart

Всичко ще е наред  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #147 -: март 28, 2018, 08:47:13 »

Рони, всеки път СЕ давам за пример. Аз съм родена в началото на седми месец, в години, в които е имало няколко кувьоза в цяла София, само мама си знае какво им е било, затова и на мен ми трепереше до последно като бях бременна, та ето ме днес, преборила съм се да стана човек от 1,100 кг  pardon Както казва мойта бивша шефка (щото и тя роди недоносени близнаци и я успокоявах), не просто човек а топ пърформанс в екипа lol Та, ще се нареди всичко  heart Кураж и късмет ви пожелавам и на тримата smile  heart heart heart
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 28, 2018, 12:10:52 »

Адиктед, съжалявам че така се случиха нещата при теб! В този случай изборът ти на болница ще помогне. Неонатологията им е една от най-добрите. Въпреки стресът и тревогите, ти пожелавам бебка бързо да навакса и всичко да е наред!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 28, 2018, 14:26:23 »

Вероника,кураж и от мен!!!
Със сигурност това не е мечтаният от теб финал на бременността, но е край на едни неволи и старт на нещо прекрасно smile

Не се опитвай да разиграваш всички сценарий,не можеш.

Довери се на специалистите.

Мислено съм с теб:)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines