Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:26:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169586 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #765 -: януари 30, 2018, 15:14:22 »

Хубава си е зимата, на мен ми е идеална danceg Но от събота се започва студ и мраз. Гледах, че Февруари ще стигне до -17 - 22. Дано са преувеличили  nea

Къде това? ЩоТ аз до вчера гледах месечната прогноза в accuweather и минималната за Февруари беше -8.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #766 -: януари 30, 2018, 15:21:37 »

В Gismete.com. Oт 09.02  до 12.02 - го дават -8 - 16. вчера бяха още по ниски. Дано да се покачват всеки ден  Wink

Майли много кокетна, направо е дежа ву.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #767 -: януари 30, 2018, 15:23:15 »

Значи за пореден път се убеждавам колко съм изостанала със светските новини  pardon
Не искам и аз студ, е така от време на време колкото да е здравословно, да...ма иначе хич не ми и трябва, чакам си пролетта да си нося коженото яке  Wink
Рони, и да ходиш и да не ходиш на лекции за кърменето, все тая е според мен  pardon Единствено може да намажеш някоя мостра, на мен ми бяха полезни в ориентацията, иначе трябва ти и беб да се нагласите  smile
Майли верно не се е изложила този път, може да си е сменила имидж мекъра  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #768 -: януари 30, 2018, 15:26:25 »

Привет и от мен!

И аз разходих детето, но не на чист въздух. Нещо много се зариби да гледа коли и сега или се разхождаме улицата (по Екзарх Йосиф, за тези от Враца) или стоим на кръстовището (с Демокрация). На края беше толкова уморен, че искаше да го нося и заспа. Лесно си беше с количка, сега мъкна  12,5 кг и то гледам да не ме окаля като вчера. Та, днес добра тренировка си направих вече, сега мисля още малко.
Днес гледах Преди обед случайно и в здравната им рубрика говореше един еднокринолог, проф. Пандев (аз заради името се заслушах). Та, той много надъхващо говореше колко е важно да се движим smile

Маги, надявам се бързо да оздравее Моника!

Аз Майли започнах да я харесвам след като си отряза косата.

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #769 -: януари 30, 2018, 15:37:28 »

Ееее щом толкова ги обсъждате, влязах и аз да ги видя. Като цяло ми харесват де, ама тая Бионсе що така се е крокодизирала?  angry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #770 -: януари 30, 2018, 15:38:31 »

Панди, аз на теб не мога да ти хвана спатиите? Тук ли си или не, хаха ха?  funnytooth funnytooth Не иска ли вече да седи в количката? Когато излизам сама с Алекс, сме с количката, а когато сме с ММ, без нея. На мен ми е важно да се придвижим до парка или където ще играе, защото всичко ми в далече,  и после вече я оставям, а той си тича. Ако тръгнем пеша някъде (както Рат с Ники) до вечерта може и да стигнем до крайната цел. То ще е спиране на всяка крачка, ровене, връщане, гуши, хаха. Иначе ММ е забравил какво е да бута количка.

Нещо много се заплеснах тук, а щях да а чета.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #771 -: януари 30, 2018, 15:43:39 »

Миме, тук съм през седмица, събота и неделя в София lol той може и да иска да седи в количката, но от октомври не съм го слагала. Той може да ходи дълго, а и не ми се мъкне количка. В София си обикаляме нашия микрорайон по площадките, той си знае маршрута там. Тук нещо не прецених и затова се наложи да го нося толкова.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #772 -: януари 30, 2018, 15:58:28 »

Момичета, не си ли ползвате още Бобата? Аз ако тръгна някъде с нея без количка (което вече се случва рядко мама да я извежда де), задължително си взимам Бобата и като иска гуши - на гръб, малко в повече ми идва да я разнасям  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #773 -: януари 30, 2018, 16:29:22 »

Гледах част от дрехите, Майлито е страхотна с роклята.И гащеризона и е хубав.Като се събра с онзи австралиец и се поочовечи.Тя не е грозна, напротив и онзи и бунт ми беше в повече. Риана направо не е тя.Лицето и е същото, но тялото!Пинк ме кефи, и чувал да нахлузи, тя е бунтар по природа, винаги различна и много ме кефи.Бионсе и Джей Зи с тяхната мания да са номер едно, се изживяват като богове.ИДва ми в повече тая тяхна мания!Лейди Б, нам си ква!Особено снимките о бременността и с близнаците ми бяха свръх!
Няма да казвам колко много изпълнители има дето ги чувах за първи път, ама то това е от възрастта ми  pardon Кефя се на Бруно Марс, ама ми е прекалено обезкосмен, като гущер ми е smile иначе му харесвам музиката smile

Тъй, изказах се!

Моника е със зачервени дъги и с плитка кашлица.Не е сериозно, но ще си я гледам в къщи и ще я пазя.В хубавото време обаче мисля всеки ден на вън по 1 час да изразходва енергия.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #774 -: януари 30, 2018, 16:44:06 »

И Бобата не я е виждал скоро
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #775 -: януари 30, 2018, 17:00:21 »

Бобата ли... Какво беше това?!  girl_haha Ами ние не сме се носили и даже не знам къде съм я прибрала нашата. Алекс със сигурност няма спомен какво е тУй чудо раница.  pardon
Ходим си с и без количка и така.

Маги, Добре, че не е нещо сериозно. Гледайте се и ходете на игри и разходки.  smile дано и времето да позволява.

Аз нямам спомен за такава зима като тази. Ние почти никакъв сняг не видяхме досега. Даже ботуши не съм обували. Още си ходя с ботите. Не, че не ми е добре да е по-топло, но то не е и нормално чак такива пролетни температури. Дано не ни изненада февруари сибирски студ.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #776 -: януари 31, 2018, 08:35:12 »

Добро утро! Как сте днес? Аз съм в къщи с дребната, пия кафе и гледам сутрешен блок. Това не ми се е случвало от не знам кога! Днес по обяд ще я изкарам да потича, че времето ще е хубаво, а цял ден в къщи ще откачим и двете.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #777 -: януари 31, 2018, 09:30:12 »

Добро утро!
Ние вчера бяхме на среща с колегите от уни, много добре ми дойде  heart Ей, някои хора/неща никога не се променят, толкова същите ми се видяха  pardon Повечето развиваха теории как им е супер сами и откакто са се разделили с дългогодишните си връзки кривата била само нагоре  pardon Не знам, не ги разбрах изобщо, аз само казах, че вече изобщо не мога да си представя живота сама, пък за детето не посмях и дума да отворя щото всички са супер далече от тая тема...Днес ще се виждам с мойте кокошчици да видя какво са ми измислили за рд Wink Утре с едни други приятелки и приключвам със социалния живот, че ми идва в повече всеки ден  blush
Снощи така ме теглеше вече накрая към вкъщи, че като се прибрах и гушнах Мис ми се разля една топлина по тялото, кеф  heart
У наше село пък си има все още доволно сняг, Мис се пързаля всеки ден Wink
Маги ми е казала мнението за тоалетите на Грами, Пинк ми е много, много любима и като дух и като музика и като всичко и на мен  heart Като тийнейджърка яко ме беше треснала розовата вълна  blum
Айде дуи дуи, днес ще се обучавам на Линукс, явно се използва доста туй животно, а на мен ми е толкова далечено всичко дето не е произлязло от Майкрософт  huhhuh.gif
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #778 -: януари 31, 2018, 10:44:05 »

Аз си направих упражненията, пих кафе, избърсах прах и сега малко свободна програма. Чакам да дойдат да погледнат съдомиялната, а те са дали 3-4 часа диапазон crazy Много се надявам до обяд да са приключили, че да излизаме навън.
Фери, да ти завиди човек за социалния живот Wink Наистина след такава среща си даваш сметка какво те радва. Аз на среща със съучениците ми не съм ходила от нам си колко години. С колегите от унито пък съвсем - пръснахме се много, а и за една среща да бия път до София nea Там мога далеч по интересни хора да видя. Някак не ми се слуша кой в колко велика фирма е и какъв вещоман е станал - поклонник на скъпото, новото и луксозното pardon Поддържам връзка с конкретни хора. Калабалък не ми трябва!
Хехе, аз чак върл фен на Пинк не съм била, но съм тествала розовото като кичури в главата Girl_hide
Отивам да наваксвам с "Дървото на живота" докато таралежко спи.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #779 -: януари 31, 2018, 11:13:20 »

 Добро утро!
 
 Минавам само на бързо, че днес имаме стройна програма. Ще ходим на деня на отворените врати в Токуда и се свързах и с докторката, която моята АГ ми препоръча, та ще се запозная и с нея. По телефона звучеше много мила, дано съвпадне впечатлението и на живо.

 Иначе снощи дюнера беше голям успех. Мисля, че скоро няма да се сетим за уличен, а по принцип си обичаме.

 Пинк и аз я харесвах и до доста скоро си я следях. Сега тя ли не издава, аз ли не се интересувам, ама музика почти не слушам или поне не нова.

 Аз срещи на класа/ випуска не посещавам. По принцип съм забелязала, че слагам край на етапите в живота си от раз и поддържам връзка само с няколко колежки от унито. Сега ми е голяма болка, че единият колега нещо спря да контактува с нас, ожени се за дългогодишната си приятелка без да каже дума и въобще се дръпна рязко, та ми е интересна причината. Иначе ние от групата от 5: единият има близначки на годинка, аз съм ясна, едната е сгодена и този младоженеца, само едното момиче не е обвързано, но е много романтична душа, та сме си на един акъл явно.  Wink

 Хайде хубав ден, дано да е успешен и за нас, че нещо се развълнувах пък уж няма за какво толкова. blum
Активен
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines