Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:56:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169591 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #750 -: януари 29, 2018, 17:21:46 »

Начи така като ви слушам,  моята рокля е била най-евтина - 160лв. преди 9г.
Ама то после и сватбената ми може да мине за една от най-евтините - 480 беше.

ааа моята беше около 100 лв, обувките ми бяха обаче двойно по-скъпи  lol

Булченската ми беше към 700лв

lolitkabg lol ще ме умориш хахах понеже я познавам Елена (от Елена Лука) братовчедка е на братовчедка ми, и си я представих как говори хахха, най-любимото там на продавачките е като бях затлъстяла след раждането и ме успокояваха "Ееее душо, не се секири, ка ке проходи ке се изцедиш"  lol lol lol.  Иначе Елена,тя не е дизайнър, тя е просто много богата, и за да я държи кротка баща и й прави бизнеси. Нае си тя млади дизайнери и прави модни линии. Сега станаха по-добре, преди бяха доста зле
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #751 -: януари 29, 2018, 18:05:11 »

Преубави им са фустаните good  heart Няма как да не струват майка си и баща си, всичко е шито на ръка, много малко е лепено, поне на това, което гледам good Bravo
За матуранти са доста натруфени и разголени. Като за червен килим и сватби обаче стават.
Хихи, спомних си как на Аличка кокона си късат манистата в знак на обич и приятелство, та си представих и тези рокли проскубани на сутринта след събитието Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #752 -: януари 29, 2018, 18:23:58 »

 Като сме заобсъждали роклите Майлито Сайръс много ми хареса на Грами наградите. Някак много неочаквано и нежно на фона на предишния й имидж. Като цяло ми харесаха повече от дамите на Златния глобус, някак и идеята с белите им рози по ми допадна от черните изрязани рокли, които обсъждахме.

 Иначе тези рокли са много уау на македонката. Най-вече си личи, че материите не са имитации и кройките и цветовете са много красиви. Амааа... не знам дали има толкова лъскаво събитие в живота, дето да си ги позволя, щом са по-скъпи от сватбената ми. Не се знае, де какво ще донесе живота, дай Боже да мога да си позволя да си купя и да има къде да нося. Свекс, тези хора трябва да са ми много на сърце да им дам от тия мъниста  blum

Иначе моята рокля за бала беше къса и различна от другите (250 лв беше), но и преди съм казвала съжалих, че позволих фризьорката да направи уж една идея различно от това, което бяхме пробвали. Изобщо не беше сполучливо. Гримира ме козметичката, при която си ходех през цялата гимназия и жената ме познаваше много добре, та гримът си беше точно моя. Имах същия късмет с грима и на сватбата, където пък гримьорката е ученичка на Коклин и съученичка от гимназията на ММ, та ме знае как се нося и гримирам, когато излизаме заедно. Малко подсили за пред камера, но беше много нежно, а и беше през целия ден с мен като гост, та ако станеше гаф щеше да оправи, но само червилото ми поправи. Смело мога да кажа, че наистина на сватбата си съм се чувствала най-красива до сега. smile

 Съсипват ме как откровено и прямо действат тия македонски консултантки, ама ми харесва подхода им, де...  blum

 ПП: Лоли, много мило, че се сещаш за мен. Благодаря много и целувки и на Кари. Като прочетох се сетих точно къде бях като разбрах, че се е появила и ми стана много мило. heart
« Последна редакция: януари 29, 2018, 18:28:50 от addicted_to_u » Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #753 -: януари 29, 2018, 19:09:19 »

Леле това са страховити цени  girl_impossible. Аз като се сетя за бала ми едвам събрах пари да си купя билет за Бг че там мислех да си го празнувам, а наще ми купиха роклята като подарък но в сравнение със всички изгледани тази беше да не кажа най-евтината ама една от най- евтинините. Като се сетя с каква мъка ходих на работа и на даскало и тъкмо се бяхме преместили да живеем в чужбина не съм си и помисляла да натоварвам родителите ми с каквито и да е финансови драми, на всички ни беше трудно. Но в крайна сметка нямах парти за бала като повечето ми съученички, нито фотографи, нито купища подаръци но пък бала ми беше един път  danceg много се забавлявахме и честно казано не си спомням на някой да ми е направила впечатление роклята чак толкова. Wink Но това беше отдавна в днешно време сигурно е по лъскаво  pardon Но разни хора разни идеали, с времето се менят уж  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #754 -: януари 30, 2018, 09:22:16 »

Морген!
Тази седмица всеки ден след работа съм някъде, ама няма празно  angry Малко ми е мъчно, че няма да се прибирам веднага да гушкам Мис, ма тя си има баба  pardon Иначе такова скитосване не ми се е случвало от преди да забременея...
Не съм гледала снимки от Грамито, трябва да се поправя.
Като говорим за рокли трябва да споменем и че за различни години става въпрос smile Мисля, че около моят набор - 89-90-91 беше пикът на скъпите рокли и после се кротнаха, отвориха и повече магазини, конкуренция и има от къде да си вземеш достатъчно красива рокля без да изсипваш една торба с пари. По-миналата гпдина братовчедка ми се обзаведе с много красива черна рокля, маркова при това, за около 100 лв ...по наше време за тия пари можеше да се намери само нещо старо, грозно и лъскаво на Пиротска.
Лоли и мен ме уби от смях lol
Айде чус, пращам ви целувкен  heart
 Offtopic Кивито съвсем се затри, дано са добре  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #755 -: януари 30, 2018, 09:35:31 »

Добро утро!
То и Кивито и Цветето липсват, дано за хубаво ги няма Wink
Свекърва, пак изби рибата, да си разменят части от роклите в знак на ориятелство ще е върха просто!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #756 -: януари 30, 2018, 09:39:16 »

Добро утро smile

Много сте тихи днес. Маги, честити ботуши! С това време на вън, толкова ми е пролетно, направо ми идва да прибирам ботушите. Февруари щяло е да студено, да минава и да идват пролетта  girl_wink

Струмските рокли са много красиви. Следя ги във ФБ да плакна окото, едва ли ще имам повод да ги облека, ама ми действа добре да ги разглеждам  pleasantry
От вчера съм хванала едни скучни неща да правя и само си търся извинения да ставам от стола. Вчера изчистих, изпрах, сготвих и не знам още какво. За днес се чудя какво друго занимание да си намеря  blush

И аз не съм гледала снимки от Грами, после ще надзърна да намеря вдъхновения  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #757 -: януари 30, 2018, 10:29:26 »

Маги, честито good
Хехе, толкова камъни има по тези рокли, че на всеки приятел във ФБ ще има по нещо за подаряване Wink Плакнете очи и хич да не ви е. Току виж по сватбите на децата ни се накикиморим с такива рокли Wink
Такива Грамита, Оскари и тем подобни - добре, че сте вие, за да пуснете някой линк и да гледам. Иначе хич не са ми приоритет да ги търся. Сега по-скоро чакам февруари, за да гледам хубави филми по телевизията.
Днес се очертава пак прекрасно време и ще се възползвам да чета книга на открито butterfly Вчера взех кокона с тротинетката от градината, а после половината група се събрахме в близкия парк. Дай на това мое дете да тича, скача и вилнее speed Беше много щастлива!

Чакам Киви, Цветето и Руми с отчет за хубави емоции около тях smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #758 -: януари 30, 2018, 11:09:53 »

Привет на всички.Аз си имам болна Моника в къщи и ще се гледаме двете.След обед сме на лекар да видим какво ще каже.

Киви, са добре, малко се е отдала на почивка и змейове smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #759 -: януари 30, 2018, 13:35:40 »

Маги, дано не е сериозно и бързо да минава!
Ама дайте вярно някой линк да оплакнем око, аз не намерих нищо  blush ама и имах само 30сек, че дребното се размйрда за събуждане.
Машка, май ще пренаредиш шкафофевете и ще переш пердета  blum
А дано февруари да я отсрами тая  *db*зима pleasantry , че това не е нормално. Ама поне децата се радват на слънце. Днес закарах шефа на собствен ход до площадката и сам се и прибра, малко е като муба без глава на моменти, ама ходи. Тия дни площадките са пълни с деца, които ходят на детска, били здрави, но превантивно си седяли вкъщи и е някакъв ад на площадките.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #760 -: януари 30, 2018, 13:43:13 »

Гутен таг!
Какви ги вършите, много сте мълчаливи  smile Аз направих един тигел в обедната, времето е супер, рефрешнах и продължавам със задачките  blum
Прехвърлих набързо тоалетите на Грами...ми не съм очарована, Пинк не е изневерила на себе си и ми хареса, останалите по-биват от черните рокли на предишното събитие де  smile
Бързо да се оправя Моника  give_rose
Маш, ма заповядай вкъщи, работа колкото искаш ако си търсиш де  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #761 -: януари 30, 2018, 14:40:18 »

Здравейте!

Ние излязохме малко преди обяд и времето беше супер - топло и приятно. После се изду един вятър, беше ми трудно да бутам количката. Парка беше пълен с деца. Дано да са били здрави. pardon

И аз не следя модите около Грами. Добре, че сте вие, че да се разровя, за да съм в час със случващото се. Не съм впечатлена от тоалети. Някои хорица дори не ги знам кои са или не успявам да ги позная.  blush Поне да бяха написали, за да не гадая. Риана надебеляла ли е? Джон Леджънд ще става татко.  Bravo

Маги, какво казаха на Моника? Дано се оправи бързи.  give_rose

Аз ще хапна, ще си оправя ноктите и ще правя списъци за пазаруване. ММ снощи беше до по-късно на работа и не успяхме да идем до магазина. А хладилника е доста празен. Ако остане време и ще чета.

Хайде хубав, слънчев ден от мен!  smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #762 -: януари 30, 2018, 14:42:47 »

Хихих, бързо ме наредихте smile Добре, че нямаме пердета в тоз апартамент. Много ми е досадно гладенето и закачането ... уф, направо ми изтръпват ръцете като се сетя smile
Възползвах се от времето и ходих при ММ в обедната да се разходим (т.е. да гледаме плочки  badgirl). Сега имам 1 час да си свърша скучната работа и да излизам,че ще се скрие слънцето пък и детето да разходя, малко енергия да изразходи.

Хубава си е зимата, на мен ми е идеална danceg Но от събота се започва студ и мраз. Гледах, че Февруари ще стигне до -17 - 22. Дано са преувеличили  nea
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #763 -: януари 30, 2018, 15:00:41 »

 Привет!

 Аз сутринта се чудих дали да ходя на лекция за кърменето, но реших, че щом е бум на грипа ще изтърпя и тая седмица да не ходя. Дано повторят темата докато не съм родила. После излязох да купя пилешко, че свекърва ми взима месо от едно място близо до нас, нещо като борса. Върнах се в 90-те години и търговиите на Брезовска за пловдивчанки е познато, ама наистина имаха всякакви видове меса, в съседното беше специалзирано само за зехтин, отделно имат и явно само за колобаси и сирена. Ще се посещава май често. smile

 Аз от онзи ден гледам едно клипче за печене на месо все едно е дюнерджийница, а както обичам, а не мога сега да си купя от будките съм се засилила днес да го правя. Та сега ще ида да донапазарувам салати и запретвам ръкави.

 Грамитата не че са нещо особено, ама са по-добре от Глобусите. Сега ще ги видим и Оскарите какво ще измислят. Миме, той Джон второ чака, ако имаш предвид това, че иначе си е татко от около 2 години Wink Риана нещо спекулираха, че е бременна, че е дебела още като беше на посещение при Макрон, но не се заинтересувах достатъчно тогава. Не знам защо Майли масово са я дали само с черния гащеризон, но на мен ми хареса тоалета на самото й изпълнение с Елтън Джон: http://akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2018028/rs_634x1024-180128193425-634.Miley-Cyrus-Elton-John-Grammy-Candids.ms.012818.jpg?fit=inside|900:auto. Иначе вече я бях отписала, че ще се поправи, но изглежда много свежа и умерена. smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #764 -: януари 30, 2018, 15:10:01 »

Да, да, знам за първото дете - момиченце. В годината на сватбата ми (2015г) май станаха родители за първи път. Много ми харесват като двойка двамата.  heart
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines