Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:21:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169580 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #735 -: януари 29, 2018, 12:36:35 »

Лоли, поне ще понаправиш малко пари, да има . good

Булче, верно са като за мен тия рокли. LOVING
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #736 -: януари 29, 2018, 12:45:50 »

Ей, май всеки си е в някаква дупка попаднал...и на мен ми се блъскат 1000 мисли в главата, ма и аз като другите още обмислям дали да ви занимавам в отдушника...не за друго, просто не искам да изглеждам неблагодарна на фона на това, че сме здрави  smile
Мойта рокля от бала не мога да я сложа никъде по никакъв повод, изключително неактуална ще е...а тпгава ми се видя най-прекрасната  pardon Но не искам и да я дарявам, сантимент ми е.
Хах Чери, тамън скоро го похвали Т, че изведнъж е пораснал lol
Тия рокли повечето са ми ту мъч, ма иначе са мнго красиви де  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #737 -: януари 29, 2018, 12:48:57 »

моята от бала ми е малка ( полата ) в талията. корсета не съм пробвала, може би ще ми стане.  crazy
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #738 -: януари 29, 2018, 13:06:09 »


Хах Чери, тамън скоро го похвали Т, че изведнъж е пораснал lol

Ма моля ти се... да не каже човек една добра дума и веднага се дъни  NO

Моята балска рокля ми е малка. Иначе е къса и черна, ама тя още тогава ми беше една идея по-къса от нужното.... А сега както съм направила малко паласки и съм разширила ханша, нямам шансове да се нацедя в нея освен с рибарска корда и олио.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #739 -: януари 29, 2018, 13:51:21 »

Добър ден!
Булче, Фери, Али, дано бързо намерите решение и да излезете ит главоблъсканиците!
Матурантките вярно от рано ги почнахме, ама и те явно са почнали с подготовката рано-рано. Аз януари бях толкова далече от бала, че ни рокли, ни нищо ме вълнуваше. Майка март взе да ме ръчка, няма ши вече да ида да разгледам, отидох, нищо не харесах и мм ме заведе в един магазин /разпитал съученичките си коя от къде и какво/ и на витрината си избрах роклята. Друга не исках да пробвам. Сега е много неактуална, но тогава ми харесваше много, даже в дискотеката хостесата ме пита колко ми струва роклята, като й казах че е 400-500лв и се учуди. Имах съученички с някви рисувани коприни, внос от Италия и не знам си кво за по хиляди левове рокли, ами в тълпата се губеха, сега като ги гледам по снимки.
А така като чета и се радвам, че имам момче. По е гримове и орически и рокли няма да мисля.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #740 -: януари 29, 2018, 14:20:36 »

Купих си ботуши, хахахаха най-накрая!Доволна съм , не са кубинки, но не са някакви супер елегантни, с груба подметка и една лека катарама на глезена, до средата на прасеца е дължината!Намалени с 50% в един италиански магазин тук в Плевен!Кеф!

Аз за моята рокля съм казала, при нас не бяха модерни баловете вече, а се ходеше на екскурзия.Ние трябваше да сме в Охрид, ама тогава стана конфликта с Косово и ни отмениха екскурзията, та бяхме на ЗЛатните.Взех си рокля права, с дебели презрамки с В образно деколте, дължина не къса, ама не и над коляното, да кажа средата на бедрото, със сако към нея.Беше много странен цвят не мога да го опиша.Абе изглеждаше като златиста ама според ъгъла приемаше и други нюанси, а най-интересното беше че не блестеше  pardon И я купих ей така на майтап, отидох за шуба, тръгнах си с бална рокля  blush

Фери, понякога това не е достатъчно.Казвам го от личен опит.Здрави сме, но страничните проблеми са толкова много, че не знам до кога ще съм здрава аз лично!
« Последна редакция: януари 29, 2018, 15:36:24 от магито » Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #741 -: януари 29, 2018, 15:13:11 »

Булче,същата е да...Емили Wink разбива ги тук момите.Много са и хубави материите,не пропуска фестивал в Турция,там е много тачена.Но цените и започват от 1400 евро нагоре.Аз ходих за сватбата,но нямаше много модели тогава, а и това ,което и нарисувах ми каза 5000 и ме отказа тотално.
 Аз за бала нямах рокля,понеже не правихме бал,а обиколихме Европа,толкова бях доволна,че няма да го има това суетене и помпозност.После двеста пъти се видях с дълга рокля,нагласена,но по Европа на обиколка така и не отидох повече.Та матурантките,ако имат малко в кутийките,ще се замислят къде могат да отидат с тия 5000 лв,,,ама пуст нарцисизъм бе.
  А пък в Македония като ходих да търся рокля за кума,е точно при Елена Лука отидохме,тогава беше многоооо начинаеща,не е като сега.И меря аз едно рокле, ма супер смотано ми стои,ни  цвета ми отива,ни модела,а тя ми казва на чист македонски:
 Е,па ти не гледай сега,како седи.Като се нафризираш и се нашминкаш (гримираш,в превод),ки ти заспе фустано
  Та,,,и матурантките така,да се нашминкат,нафризират,пък университета и бъдещето са подробности.
Наде,ела да те нашминкам,че си ми най-близо Wink
 Фери,не знам колко съм добра,ама тук матурантка без грим няма,та си е голяма борба за часовете Wink
Рони ,много често се сещам за теб и малката госпожица,целувки ,специално на коремчето heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #742 -: януари 29, 2018, 15:35:00 »

Пфу Маги, така е, имаш право, ма просто гледам все да откривам положителното във всичко...затова  pardon Честити ботушки  heart
Мойта рокля за бала също беше нещо от порядъка на 400-500 лв, една от евтините тогава, иначе и мойте съученички дадоха суми дето може да те заболи главата за шивачки и не знам си какви платове  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #743 -: януари 29, 2018, 15:40:31 »

Маги, честити ботушки! Със здраве и удоволствие да си ги ползваш!
И аз разгледах роклите на тая дизайнерка, която Булче показа, има разкошни  heart . Почти ми се прииска пак да съм абитриентка.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #744 -: януари 29, 2018, 15:42:55 »

Честити ботуши, Маги

Моята бална рокля беше 300лв. Ама тогава това бяха скъпите. На Романтика беше. Имах грим и прическа, ама гримът беше много зле. Това беше във Враца през 2005.
Затова на сватбата исках хубав грим и съм доволна smile

Днес е много кално, всичко е в пералнята.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #745 -: януари 29, 2018, 15:49:08 »

О, роклите са разкошни heart Имат много блясък, сексапил и женствена линия - баш като за повода good Ако съм на 18, може и да се затръшкам за такава рокля. Иначе за кумска ми се свиди да дам толкова пари, колкото казвате, че струват.
За университетите не е важно. Те сега лесно влизат, не е онова бъхтене, което ние сме изживели. Пък и наскоро майка говореше с една баба тук от квартала, която все се хвали с внучките си. Та едната завършила моята специалност, ама в някакъв измислен колеж, както татко казва за такива "Завършила изгорялата гимназия". Да, ама нейният баща я уредил на хубава работа по политическа линия. Та къде си завършил може и да няма значение стига да имаш "вуйчо владика". pardon
Маги, честито! Сега показвай, нали обеща Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #746 -: януари 29, 2018, 15:52:20 »

Благодаря!Трябва да почерпя, то такова обикаляне ще кажеш булчинска рокля си купувах smile

Тия рокли са ми малко в повече на мен.Аз не обичам толкова напомпани рокли, ама вкус приятел няма!За грима и прическата беше голяма веселба при нас.4 момичета в една стая, една навива някой, друга гримира, трета, прави нокти, четвърта глади.Толкова не съм се забавлявала скоро, както тогава.А излъгах на Пазарджик беше същото, изживяването е веднъж и е по-готино от постигнатия краен резултат.Аз не обичам да се гримирам, камо ли да съм със силен грим и тоя на сватбата ми беше свръх.Постара се момичето, всички мноого ме харесаха, но не бях аз самата!

А Али сега с работата уреждането е по-лесно от комунистическо време, по думи на майка ми!Ужасно е в малкия град, дето всеки втори е нечии човек!

Сега ще снимам и ще се опитам да кача в тоя форум, че ми прави проблеми от телефона!


* 27400284_10212844271333404_588178506_n.jpg (63.66 KB, 720x960 - видяно 105 пъти.)
« Последна редакция: януари 29, 2018, 15:56:08 от магито » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #747 -: януари 29, 2018, 16:11:44 »

Здравейте!

Днес се радвахме на хубавото време. Ходихме на разходка и игри.  yahoo

Ааа, рано, хич не е рано. Знаете ли в бгмама-та откога ги говорят тазгодишните абитуриенти.  nea

Аз не знам с кой акъл нашите са дали 370лв за роклята ми за бала.  nea Спомням си, че това беше втората рокля, която премерих - дълга, черно и бяло. Към днешна дата не ми харесва, пък и тогава не ми беше нещо уау, ама просто не знаех какво искам.  pardon Ходих на прическа и грим, покрай нея. Имах запазен час за 3ч, а седнах да ме прави в 5ч, заради една неориентирана преди мен. Резултатът беше плачевен. И сама щях да се направя по-хубаво, но го преживях. Пък и се гримирам 100 пъти по-добре сама.

Маги, честити ботушки. Със здраве да си ги носиш.  give_rose

Горе главата на всички, които са в дупка. Ще дойдат по-добри времена.  heart
И аз съм в нещо такова, има и какво да пиша в отдушника, но не ми се занимава и ще си трая. Много ми е смотано нещо.  nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #748 -: януари 29, 2018, 16:20:53 »

Начи така като ви слушам,  моята рокля е била най-евтина - 160лв. преди 9г.
Ама то после и сватбената ми може да мине за една от най-евтините - 480 беше.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #749 -: януари 29, 2018, 17:09:44 »

Е тя и моята сватбената беше около толкУ. Само дето после за една бродерия дадохме малко повече пари, та общо дойде към 600лв crazy Ма такава драма беше с тая бродерия...2 реда сълзи, 3 реда сАполи...и после късмет pardon
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines