Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 23:15:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 170143 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: януари 24, 2018, 10:01:39 »

Mаги, аз хванах попрегледах този онлайн аутлет на манго- ама женските дрехи ми се видят много безформени, тип онези на Ви Бекъм дето обсъждахме оняден, pardon
Харесах си едни ретро очила и една чанта плик де. blum Ама тия рокли като чували и развлечени ризии crazy

Ти какво си взе оттам?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: януари 24, 2018, 10:59:50 »

Поръчах един потник, една риза с дълъг ръкав-офисна и една без ръкави. Трябват ми за работа някакви по-изпипани дрехи. А за Моника едни дънки. Иначе чантите не ги гледах, че там все си харесвам и поръчвам и така до безкрай smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: януари 24, 2018, 11:08:24 »

Да, и аз така. Хубави детски дрешки имат обаче, при това с чудесни щампи.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #633 -: януари 24, 2018, 11:18:53 »

Сега ме карате да ровя и разглеждам tease без намерение да купувам. Търся си оправдание да не свърша някои неща из нас. Поставих си уж цел до обяд за едни супер досадни задачки. nea
Аз не мога да си обясня как в H&M детските дрехи са хубави (кройки, материи, щампи...), а дамското им са основно дрипи. Имам 2-3 рокли и те бяха откритие из между парцалите. А обувките им как тежат shok Няма да имам нужда да качвам стълби за изваян прасец.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: януари 24, 2018, 11:27:13 »

Али, за съжаление е така за ХМ, същото напоследък важи и за Зара. За още по голямо съжаление, дрехите от същите марки, примерно за Австрия, нямат връзка с нашите. Носят ми къде къде по хубави дамски официални дрешки, красиви дънки и от ХМ и от Зара и от Манго.
Бе и аз нямам намерение да купувам, че съм пред трансформация на майчинството във втората му част хахаха, ама... отбелязах си някои неща, за следв месец.

п.с Аз нямам нищо досадно за днес, гледам си сериала с Чатай Улусой- Inside, Icerde  на турски. Очарована съм. Играе и един друг мой любимец, от Времето лети сериала. Полицейски сериал си е, но е много заплетен и хубаво направен, играят разкошно. good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #635 -: януари 24, 2018, 11:31:21 »

Не знам в Австрия как са, но вьв Франция ХМ определено са ужасни парцаляци, които след едно пране стават само за боклука. Обувки не бих и помислила да си купувам оттам. Зара са с една идея над тях, но... аз сьм си предубедена и кьм Зара.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: януари 24, 2018, 11:41:06 »

Чери, тя даже Свекърва веднага измисли подъл план как с подобни компотени въпроси да стряска бъдещите кандидатснахи за НИ2 Wink

Къде ги тез бисери, кажете да ги потърся   funnytooth
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #637 -: януари 24, 2018, 11:42:35 »

Аз се боря с френския Амазон.Значи езиците не са ми сила ама френския не го знам въобще.Та сега на фантазия се надявам да поръчам една кукла на Моника от тъпите Уинкс, дето ги няма вече никъде в България  nea Ама съм луда майка дето е решила да направи макса за детето.  girl_impossible
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #638 -: януари 24, 2018, 12:01:16 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36833.285.html
Ето, Чери, специално Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: януари 24, 2018, 13:24:52 »

Добър ден!
Леле, колко назад ме върнахте с тия теми...
Абе Фери къде изчезна? Киви също ми се губи...
Маги, айде дано намериш ботушки най-накрая, и дано да завали хубаво сняг, та да си ги ползваш по пррдназначение  Wink
Аз от време на време си харесвам дрехи от ХМ, ама предимно он лайн пазарувам. Иначе мм е фен на Зараб ама в Турция. Тука все не си харесва нищо, а колекциите им са доста различни не знам защо  Hmmm . Даже сега дава зор да ходим да си пазарува, ама го планираме за март някъде.
Тука почти се топи снега, даже днес шейната до парка я носихме, че по тротоарите няма вече  pardon  прибрахме се и вода почти няма. Дано след обяд да са свършили ремонтните дейности.
Някой мисли ли да ходи на Сурва уикенда?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: януари 24, 2018, 14:09:11 »

Привет! smile

И при нас са боклуци дрехите на H&M, не забелязвам и да се ползват с голяма популярност. Не бих казала, че и детските и бебешки дрешки са нещо особено, но е вярно, че за възрастни дрехите са ...ужасни.
Аз отскоро пазарувам от zalando и съм супер доволна. Слагам отметки на намаление от 40,50,60%+ и за детско и бебешко купувам s.Oliver(примерно) на цените на H&M, че и по-евтини, а място за сравнение в качеството изобщо няма.
Особеното е, че трябва да се поръчва на моментът, защото следваш ден отстъпките не са вече същите.
Аз съм хвърлила око на един тренч Ralph Lauren, но още не мога да се престраша да си го поръчам.

Тук е 10 градуса, друго си е да напече слънце Sunshine
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: януари 24, 2018, 14:13:04 »

Здрасти!  Тук ХМ са на прилично ниво. Но аз си имам други фаворити: Colin's за дънки, incity за по-официални неща, Mohito, Love Republic,  а искам ли нещо по-евтино Gloria Jeans i
и LC Waikiki. В БГ имам един магазин където познавам собсвеничката и знам, че пазарува от Турция, харесва ми вкуса на дрехите там. Мисля сега като се прибера да понакупя 2-3 неща.
Еми, много мои приятелки са хвалили тоя сериал. Спечели и много награди.
Аз пък чух, че Берен Саат е бременна.  Още не е потвърдено официално.  Надявам се да е вярно,  че се чуваше,  че пробвали инвитро. Не играе никъде от 2 сезона насам.
Чакам сериал Великолепния век - Фатих. За завладяването на Истанбул става въпрос.  Още се снима. Говори се за рекордни хонорари и бюджет.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: януари 24, 2018, 14:54:14 »

Здравейте smile

Аз пък имам много дрехи от НМ и въобще не са ми парцаливи. Имам ризи, рокли, дънки, поли, блузи.
Може би са ми ниски стандартите, защото не работя в офис. Моите дрехи са от Лидл, НМ, Декатлон, Уайкики, Кенвело, Хаус и Ризървд. Преди пазарувах и от Бершка, Страдивариус и Пул енд Беър, но скоро не съм била в мол, в който ги има.
В Зара и Манго влизам понякога, но там няма нищо като за мен.

Много харесвам Есприт и Орсей, но са ми по-скъпи за ежедневни дрехи.

На обувки съм по-голям сноб, според мен, защото нямам много, но са скъпи. Той пък има сигурно двойно повече от мен, и не са от битака. Просто 46 номер често се намира намален. Вчера пак си е купил зимни обувки и вече има 5 чифта зимни обувки.

В събота може би ще мога да ходя по магазините. Не че ми трябва нещо спешно, но и мама е хора smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #643 -: януари 24, 2018, 15:05:36 »

И аз съм сноб за обувки, повечето марки по моловете не са ок за обувките. Инак и аз харесвам Орсей донякъде. За дрехи ми е все тая, стига да ме грабне, но рядко се случва. Повечето пъти се стига до там , че само в онлайн магазините ми харесват хиляди неща, но не и по реалните магазини. Затова и пазарувам предимно онлайн.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: януари 24, 2018, 15:20:24 »

Добър ден!

На нас ни докараха пак дърва, та с това се занимавах от сутринта. Много ни е топличко и добре, но си казваме, че един ден няма да се отопляваме на дърва. Ужасна хамалогия е. Освен това и не знам какво правим, но сметките за ток са ни все големи.  nea

От Манго аутлет пазарувах покрай празниците. Тогава имаше хубави намаления. Естествено за мен и ММ нищо не харесах, но Алекс намаза. Имаше малко бройки от номер и бързо свършваха. Надявах се да дойдат малко уголемени дрехите, но не би. Иначе ми харесват и дойдоха сравнително бързо.
От НМ и Зара същата работа. Само Дребния е обзаведен от там и аз най-много някоя рокля да си харесам. Нищо друго не ми хваща окото. И онлайн съм пазарувала и на място, но Зара с тази доставка от 10лв ми идват малко в повече. На НМ им дебна безплатните доставки.

Чанта не знам от кога не съм носила. Все с раничката си тичам.

Ех, и аз някога си гледах турски сериали. Така ми се гледа нещо с моя любимец Къванч.
Дано това за Берен е вярно. Фани, тя още ли е с онзи не особено готиния? pardon

Фери, оправихте ли се вие?

ЕДИТ: Ааа и забравих да питам - имате ли някакви впечатления от апреските на Демар?
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines