Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 18:02:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169665 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: януари 23, 2018, 13:33:28 »

Добър ден!
Лоли, дано всичко лошо е зад гърба ви и вече.само хубави емоции!
Най-накрая ползвахме шейната, Ники обаче май повече се кеги да я дърпа, отколкото да се вози. Поне да можеше да ме тегли, не бих отказала едно возене   girl_wink
Панди, твоето лего дупло е голям хит- бива размятано в момента, в който бъде сглобено. Наскоро го "спасих" от забрава зад дивана. Сега е из целия апартамент.
Вчера каква мигрена имах ,май и днес ще ме хванеб а мм е до 21 на работа. Дано оцелея, че като ме заболи и зрението ми отива на кино  pardon
Събота или неделя искам да ходим на кукерите в Перник. Някой да е ходил преди?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #616 -: януари 23, 2018, 13:43:39 »

Абе хора...мойта свекърва нали е унас. И то по мое желание, че нали съм любител на силните усещания. Побърква ме! Ама ще ви разправям като ми остане време, да се посмеете. То е и тъжно де, тая жена е луда  Oh my ... crazy Ама върха на всичко беше, предната вечер, защото аз си мислех, че тя е тук за 5 дни. До 23ти. И съответно давам зор на безценния и син пред нея да и принтира билета и викам: “Айде, жената си тръгва утре, ти до кога ще се моткаш?“
И тя: Ама не, аз в четвъртък си отивам. И аз каква физиономия съм направила не знам, ама много ми се смяха  Oh my ... Определено бях неприятно изненадана.
И грам за нищо няма усет... 3 души и едно куче сме в хола, тя решава да мопира. Е добре де, след 2 часа излизаме за работа. Мопирай тогава .... angry

Оплак.

А приятелката ми роди - прекрасна Леа  chee Love girl
А другата с инсулта се възстановява много бързо след като вече не е бремнна и може да приема лекарства, ще си вземат бебка тази седмица - кръстили са я Стефания.  yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #617 -: януари 23, 2018, 14:16:22 »

Хаха, Чери, вярно си любител на силни усещания lol lol много бенки покрай теб. Май ти идва ред smile

Като каза, свекърва, се замислих, защо ММ не постоинс Бамбук при техните за някоя седмица. Когато аз съм на работа, за да е честно. Според мен има логика. И в същото време падам от смях как въобще ми хрумна lol lol lol

От кинетипен пясък ме е страх. На девата ще му прилошее.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #618 -: януари 23, 2018, 14:24:03 »

Как само се смях за холандеца funnytooth Страшен лаф!
Пластилин не смея сега да вадя, че миналата зима добре беше набит в килима. На пролет - като махнем килимите, на лято- по двора на вилата, и в свекърва ми, че са на тИрИкот. ММ не е дева, ама има подобни изблици.
Чери, ние дружно на свекърва ти сме й фенове. Няма да забравя как разказа за запознаването ви: Обичаш ли компот? Даже Свекърва тук го беше цитирала и беше казала бързо да те привлечем, че да ни разнообразиш ежедневието Wink
Аз днес съм като невидяла! Има слънце, малко озъбено, но все пак слънце, няма вятър и не ми се прибира чак. Свърших си чудесна работа.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #619 -: януари 23, 2018, 15:05:27 »

Привет!

 Чери, както е казал геният: "Човек когато си знае какво му е, само аз си знам какво ми е". Ама и ти какви са тези авантюристични идеи свекърва ти да я каниш на гости.

 И аз наскоро се сетих, че имах цяла розова кофичка Лего. Беше сцена на парк с люлки и деца. Сигурна съм, че е някъде запазена. Не помня само на колко съм била, но вероятно на не повече от 6 като са ми го подарили. ММ само мрънка, че не е имал или че брат му е губил частите и се беше наточил, че на сина си ще купува много. Сега за дъщеря си не е споменавал, май не знае, че има и женски Лего. Нищо тя ще го светне  blum Снощи му показвах какво съм набелязала за гардероба й и той остана изумен, че имало и други цветове за момиче освен розово, но и доволен, че няма да е банална. На мен пък ми стана едно пролетно, то бяха едни цветя, едни слънца и пеперуди по тези дрешки. Едва ли не ми замириса на зюмбюли и ми стана 8мо мартенско  crazy

 Вонеща вода си я спомням от уроците по география, добиваше май още нещо освен водата, хаха. Сандански много екстремно го посетихме в един майски порой от Гоце Делчев през Папаз чаир. Баща ми искаше да обърне колата и да се прибира, майка ми твърдеше, че като минем Пирин ще е съвсем друго времето. Е, не позна, та "маахме краци" в локвите по празните улици и още се смеем на този неин хъс.

 В занималнята много вървеше направата на фигурки от солено тесто и след изсъхване оцветяването им. Правихме и топчета от същото с дупка за нанизване и за развиване на фина моторика. Сега гледам тия слаймове ама май не всяка рецепта е успешна. Половината приличат на носов секрет. ММ е решил по-нататък да боядиса и стена за рисуване с тебешир, ама да видим ще има ли желание детето за такива занимания. smile

 Хайде хубав следобед аз си чакам слънцето, лалетата и пеперудите нещо, ама ги няма  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: януари 23, 2018, 15:27:20 »

Добър ден!

Днес си имах помощник в кухнята. Правихме смес за палачинки. После заниманието премина в игра с брашно. Беше повече от доволен и доста време се занимава с това. Всичко е за пране, даже и стола, върху който се подвизава, защото пропуснах да сложа нещо отдолу.  pardon Заспивайки искаше да ходим пак да меси питка, но остава за после.  smile

Панди, кажи рецептата за пластелин? Наточила съм се да правя и такова.

Скай, честото на патерица! Да си здрава, щастлива и все така креативна и вдъхновяваща! give_rose

Лоли, добре, че всичко се е наредило вече и дано лошото е зад гърба ви.  smile

Али, съчувствам ти за подмяната на уредите. Като тръгне едно и по него още, за да е по-весело.

Алекс засега има само едно Лего Дупло, но мисля да попълваме колекцията. Предлагат много и различни, така че зависи от интересите на детето.

Ина, как се казва това с топченцата? Пак ли е някакъв вид пластелин?

Чери, търпение със свеки. Наближило е да си ходи.  pardon Честита да е Леа.  give_rose

Къса памет имам. Не го помня това с компота на Чери.  nea

Вероника, много сладко за дрешките. Голяма радост е да избираш гардероба на малкото човече. А пък после като ги видиш и облечени.   heart

Аз вчера си писах с една съученичка, която е родила преди няколко дни и ми каза "никога повече!". Не съм я разпитвала подробно, но е категорична.  blush

Хайде, аз отивам да си пека палачинките.  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: януари 23, 2018, 15:32:40 »

А аз напазарувах от Манго, он лайн.Така ме сърбяха ръцете  blush

Миме
, вчера пита, правихме коледна фотосесия да.Моника е много пораснала и променена, а и подстригахме и косата след снимките та съвсем на момиче си прилича.Пораснало момиче smile Браво за играта с Алекс.И у нас е на почит все още.

Чери, така е със свекървите, добри-лоши все те побъркват.Аз от моята не мога да се оплача, но да не сме заедно.Лятото като гледа МОника ми идва в повече и гледам да хвана баира на някъде.

На всички целувки!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #622 -: януари 23, 2018, 15:35:56 »

Чери, аз още помня, как те забелязах измежду булките, че беше написала "моята свекърва е луда, непрекъснато получава факсове" funnytooth
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31188.msg660899.html#msg660899
Така де, пак добре, че идва единично, страшно е като са двама. :)Ей го де е четвъртък, стискай зъби и събирай материали да се смееш след време smile
И племенникът е като Марта - няма заиграване за дълго. НИ1 също беше бръз и пъргав, ама ставаше примерно да обиколи няколко пъти стаята и пак сядаше да строи с Легото. Колкото по- дребни сегментчета имаше, толкова повече се радваше. На НИ2 му доскучаваше да работи по схемите и си измисляше сам разни ъгловати движещи се работи, с които после правеше катастрофи и се хилеше как падат, но и той откарваше бая време. Племенникът предпочита истински неща, не играчки. Ама то вече нищо не остана, дето не му е подарявано - фотоапарат, истински домакински уреди, готварски книги, бая скъп дрон, та чак и мобилен телефон му купиха... Той единствен в класа имал, другите били с часовници /онези, дето избират няколко номера/. Под часови контрол играе на лаптопа, всички игри му са ясни и дали защото има ограничения, това му е единственото нещо, което го вълнува изцяло pardon Това Лего е страхотно, на мен да ми го подарят, ще си играя... Още повече, че има движещи се части и разни механизми, направо е мечта blush Подарявали сме му, но баща му проявява по- голям интерес Wink Строи
ги по един път и ги складира на рафта и ги забравя.  nea Трудно детенце е, освен и че е презадоволен с всичко crazy Взе и за дрехи да има претенции и да се пише на голям познавач, няма пет четири. Не иска пуловер без етикет, тоест аз да му изплета. Подмамвах го да си избере модел и прежда, като дизайнер уж, ама не ми мина номерът blush Имам още време, ама както е тръгнало, сигурно ще е само картичка и нещо в брой.
Ина, Марта спомня ли си за последното ви идване тук? Тогава май пак бяхте ходили до Сандански и до едно село, където имаше разни животни и бяхте преживяли пътуване с влак smile.
« Последна редакция: януари 23, 2018, 16:13:38 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #623 -: януари 23, 2018, 15:48:48 »

За Мимето

https://youtu.be/f2gz63lTnPI
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #624 -: януари 23, 2018, 16:14:44 »

Не знам как се казва. После ще видя какво пише на кутията, но то е на френски. Много е яко, не цапа, не сьхне...

Свекс, помни Марта много неща от Бг - как я рьгна козата в корема хахаххаха Количките в Сандански, черешите и ягодите на Благоевград - като бяха проблемите околко кьщата (които не са разрешени де) и се разбра, че вече няма да ходим там, тя много плака.

А София никога не е била.

Добре ще й се отрази на бьлгарския на Марта, че говори все по-развалено. Даже малко се притеснявам, че ще й се смеят там децата, но доколкото я познавам, тя набьрзо ще ги отреже в това, че говори 4 езика. Голяма гордост й е, явно усеща, че я прави специална.

Вчера някой ми е гледал сайта от Канада. Този пьт не е познат - оттам не познавам никой. Много ми е любопитно как е попаднал на него. Утре ще ми пристигнат визитките и флайерите и най-сетне ще мога да си дам малко гласност, макар че сьм с големи сьмнения за това как ще потрьгне.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #625 -: януари 23, 2018, 16:40:45 »

Е, по-бързи палачинки не съм правила. Този път реших да включа големия котлон, вместо да ги обикалям един час и май така ще правя вече. pardon

Маги, ти от Манго ли поръча или от Манго аутлет?
И аз съм нещо такова с моята свекърва.

Аааа, да,  сега се посмях с написаното от Черешказа свекърва й от линка на нашата Свекърва. funnytooth funnytooth Аз там май не съм писала.  blush

И Дребния не се заиграва за дълго. Все трябва да има някой над главата му и да се забавлява с него. Но ние така сме си го научили. Ей го, продължава да ни води в кухнята да готвим по 364 пъти на ден, пък нека да си има негова. И инструменти детски си има, но на баща му са по-интересни. А пък на баща му му било мъчно, че не сме по-цял ден навън, както преди и иска да му купува още играчки, за да не му е скучно.  girl_impossible

Свекърва, посмях се с твоя пуловер като от дизайнер.  funnytooth Ама хич не са луди тези деца. Трудно ще ги и излъжеш.

Видях, че в Емаг има до 30%на Лего, ако някой се интересува.

Панди, благодаря! Ще го погледна.  give_rose

Ина, не помня дали съм писала, но ти пожелавам много успехи! Бъди по-уверена в себе си! smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #626 -: януари 23, 2018, 16:44:11 »

Ина, не помня дали съм писала, но ти пожелавам много успехи! Бъди по-уверена в себе си! smile

Мерси за успехите  give_rose
За мен е хубаво човек да бьде реално уверен - достатьчно, но не твьрде много - просто нужното равновесие  danceg
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #627 -: януари 23, 2018, 23:01:50 »

Чери, аз още помня, как те забелязах измежду булките, че беше написала "моята свекърва е луда, непрекъснато получава факсове" funnytooth
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31188.msg660899.html#msg660899
Така де, пак добре, че идва единично, страшно е като са двама. :)Ей го де е четвъртък, стискай зъби и събирай материали да се смееш след време smile

А бе Свекс... къде ме върна biggrin Но всичко е все така. Само дето с времето тя става все по-идтрещяла, а аз все по сприхава. Чудна комбинация сме. Но и двете сме наясно какви сме и това много помага.
Събрала съм бисери, в съобщения до приятелки, ще ви разказвам. Ама да минава и да заминава, да имам цялата история да ви разкажа.

Сега само едно кратичко: (казвала съм ви, че тя е голям спестовник, плюшкин и тн, но някак си за определени неща, слава богу за важните е наясно, че не парите са от значение.)

В събота им викам: Искате ли да отидем на пъб да хапнем довечера, хем да се разходим, хем да видиш тукашните заведения.
Тя: Ама... това с пари ли?!  kezz
Теодор: Е майко, то къде е без пари?!

Да де, ама на шега, на майтап вярно стана без пари. Отидохме в едно заведение известно със стейковете си и Tеодор супер наточен да яде телешко. Тръгваме да поръчваме (късничко отидохме явно) обаче се оказва, че денят е бил непредвидено натоварен и вече не предлагат месо, само напитки и вегетариански. Докато се чудим какво да правим, там ли да седим и тн си поръчахме по един малък стартер и бира. Мина се някакво време няма ни храната, а те са супер бързи и в повечето заведения готови. Още макло...нищо...още...Накрая отидох да попитам какво се случва и се оказа, че сервитьорката е забравила да ги изнесе. Съответно ни ги сервира на секундата, но ни върна и цялата сума, защото бяха изстинали.  pardon Та.... свеки предизвика Вселената и ядохме за без пари  tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #628 -: януари 24, 2018, 08:38:07 »

Добро утро.За събуждане ме разсмя Чери с историите си smile

Миме, от аутлета пазарувах, до сега не съм.Но вчера ходих до Н§М и до Уайкики и нещо нищо не можах да си харесам.Бях в дупка, защото няма нищо за мен и реших он лайн да пазарувам, че да изляза от дупката.В единия магазин само боклуци, в другия хубави дрехи-отвратителни материи, та се надявам на Манго.

Ина, успех и на теб.Интернет е голяма работа и може да намериш хора с който да работиш от цял свят.

Ние снощи сме заспали за норматив и днес съм леко изкривена и ме боли малко главата.Но главата май е и от това, че спрях глутена, има един период на чистене на организма и винаги така става.

Хубав ден от мен, аз днес при повече късмет ще си взема ботуши най-накрая.То зимата свърши, а аз нищо не мога да си харесам.А не съм капризна  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #629 -: януари 24, 2018, 09:00:12 »

Добро утро! smile
Днес има малко сняг по колите - просто за цвят. Дано има и друга полза от снега от типа на една идея по-чист въздух. За щастие не е натрупал по тротоарите. Вчера взехме от градина кокона с тротинетката. Миналата година по това време баща й ходеше с шейната. Даже братовчед ми се чуди за това какво значи зима (по принцип) тук. Той не е свикнал на сухи тротоари и улици girl_haha
Миме, хич не съм се запритеснявала с уредите smile Даже по-добре така - при работещи да се подмени pleasantry автопарка, а не като е крайна необходимост. Съдомиялна май окончателно харесах, за пералня пак имам поглед върху един-два модела. Вчера са се обаждали за пералнята. Да видим дали ще правим демонстрация на някой.
Чери, тя даже Свекърва веднага измисли подъл план как с подобни компотени въпроси да стряска бъдещите кандидатснахи за НИ2 Wink
Вчера щях да казвам - за Гоце Делчев като град. Някак много ми напомни на Хисаря - беше много зелено, с ниски блокчета и големи къщи, огромен център за размерите на града, хубави паркове и има какво да се види в околностите. Въобще си е супер дестинация за топло време. good
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines