Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:03:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169576 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #600 -: януари 22, 2018, 15:55:54 »

ИИИиии, днес 22ри ли е?

Златс, едно голямо ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!! Да ти се сбьдне голямата мечта, пьк дори и да си изгубиш фейските крила затова... Да си много здрава, за да имаш сили да я носиш мечтата, физически, емоционално и психически, да се чувстваш вьтрешно изпьлнена и доволна от живота и да цункаш Жоро за неговия рожден ден, че не сьм проследила какви дати сме (както винаги).

Топли прегрьдки и целувки от нас !!!
 heart heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: януари 22, 2018, 15:58:05 »

Рат, ти все това питаш lol явно не му е скучно и тъпо хаха lol . Той е на работа все пак. Докато хапне, докато изгледа някой мач и ще заспи. Има и разни неща за оправяне из нас. Няма и да усети времето.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #602 -: януари 22, 2018, 16:01:27 »

Хелоу. Мнооого благодаря за пожеланията.
Името е "Къщичка под дъгата". Утре една колежка ще дойде да даде креативни идеи..и с желание да нарисува/изработи къщичка. Аз съм тъпа и не се сетих, че д-ра каза да ида утре по обяд..и няма да присъствам.  cray
Конкуренция няма, поне за психолог нито един кабинет няма, логопеди работят един-двама без кабинет. Реално сме първите с общ проект и. ....кабинет/помещение/център. И аз се чудя как се казва.
Дано има посещаемост. И узрели хора за мен конкретно, че от логопед всяко трето дете има нужда. В у-ще беше върволица за нея, нали е безплатно. И тя даже групово ги взимаше (понеже работим по график и й е допълнително) и бързо чистеше езиково-говорното нарушение. Рядко родители са идвали психолог да работи с детето им (но имахме педагогически съветник все пак). Сега на частно...да си плащат..хем съм притеснена много, хем ентусиазирана.
Реклама спонсорирана на фейса задължително в общината ще направим. Но още не съм направила страница. Тези дни.
Ох не знам. Дано ми потръгне!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #603 -: януари 22, 2018, 16:05:20 »

Наде, много се вълнувам за теб Bravo Явно съкращението е било необходимото зло към нещо по-добро. Много успехи ти пожелавам!
Скай, честит рожден ден! Здраве, любов и вдъхновение за красиви неща около теб give_rose
Ина, представям си колко се вълнуваш! Хем и децата ще са големи и ще създадат някакъв нов спомен. smile

Аз с последната бременност бях с постоянно много ниско при обичайно ниско кръвно. Ни чувах, ни виждах -
 глуха и сляпа акула. Вечно бях като под вода. pardon Нали ви казвах как като родих и на втория ден имах докторско предписание - кафе горе на терасата lol Айрянът действа много добре good
Хайде, болните да се оправят! То е голяма драма това нещо в София. От живот ли е, от въздух ли, но такова чудо при нас няма. Е, малко медиите стряскат с "нам си колко ученици са болни", ама статистиката им е сбъркана. Комшийтата от уплах по грипа извади фалшива бележка за сина си, че да не ходи на градина (той е подготвителна група). Е, ще го държи вкъщи една-две седмици, ама после... pardon
Витамини вкъщи пием странни - ММ за стави и кости, аз съм от време на време на Калмацин. За кокона за първи път купих Марсианци миналата година преди да тръгне на градина. Не знам от тях ли, ама един ден нямаше пропуск в градината. Тази година пак такъв сироп й взех. Колко е истински?! Иначе гледаме да сме повече време навън. След градина сме почти единствените в парка до нас. Цитруси, чай и някакви такива бабини девитини.
Днес сме под домашен арест с бебока. Фучи вятър, та се не трае. Все се надявах малко от малко да си подадем носовете вън, ама не би. ММ се прибра на два пъти от унито. Първият път беше разпален в разказите си и събуди малкия beating Имах мамин мрънльо после 20-тина минути, докато пак заспи и ММ пак се прибере lol Вторият опит за сън беше успешен и сега активната гимнастика идва тясна за бурно ритане с крака.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #604 -: януари 22, 2018, 18:54:45 »

Дано ! Стискам ти палци и името е много хубаво  Bravo
Това, че имаш логопед е супер. Много по-пьлна е услугата, която предлагате така  good Няма ли да си правиш сайт или само ФБ страница ще имате? В какви услуги си специализирана?

Мислиш ли да си допьлваш с нещо обучението от университета?

Представям си колко се вьлнуваш... И аз по празниците като правехме сайта не можех да спя чак. Теб поне са те чували хората, а то от уста на ухо най-много се добиват клиенти/пациенти  good

Успех  Good luck
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: януари 23, 2018, 01:14:50 »

Е аз само за празници ли се явявам  girl_haha
Честит рожден ден, Скай! Пожелавай си на воля и още по- на воля да ти се сбъдват. CHEERS

Утре чакам най-добрата ми приятелка от училище да роди малка пухкавелка. Планирано секцио, не мога да повярвам, че още нямам идея кога ще я видя на живо.
Туй от мен.

На Надето само искам да пожелая много успех, звучи чудесно, така и ще върви!

Цуууун и чао  tease
« Последна редакция: януари 23, 2018, 01:17:11 от Cerise » Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: януари 23, 2018, 05:54:17 »

Честита Нова Година  heart аз докато се добера до форума и замина месеца ...Но много тегаво започна годината за нас.ММ остана без работа ( за кратко,за радост) ,наложи се да работя по цял ден.После оперираха кумата ,та с нея по болници.Сега и двамата са ок,кой с нова работа,кой с една торба извадени камъни от жлъчката.Това да са трудностите на годината Wink друго да няма.
 Магииии,честита да си,с малко закъснение...С цялото си сърце се присъединявам към общото пожелание heart  и за теб и за Скай,нека тази година е вашата,да ви е на късмет и на  сбъднати мечти.Скай я поздравих и във фейса,та пред Маги съм по-грешна...
  Наде,много се радвам за новото начинание,смело напред,ще имате много успехи,сигурна съм heart ще дойда да видя в завършен вид мястото Wink
  Ина,чакаме ви лятото,ако имате нужда от каквато и да е помощ или съвет за Сандански и региона,насреща съм.Помислете за вариант да го съчетаете с моренце в Гърция,много добре ще се получи Wink

     Аз съм на вълна малки помощници в кухнята,взех Нутрибулет и пекарна,сега събирам мнения за мултикукър (Филипс или Тефал е въпроса ) ? Мързелива жена бе Wink 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #607 -: януари 23, 2018, 08:27:17 »

Привет! Последните дни ставам рано да гледам розови мъже и зелени жени как играят тенис и после ми се замотава денят. Нещо ми е безперспективно и безпланово, но и времето е безсъбитийно Wink
Честито със закъснение на Скай и момъка и, да са живи и здрави и само хубави неща да преживеят тази година.
Честито и на Тони с "дошло на белия свят" бебенце good Да се отварят лесно врати, домове и сърца за София, да е обичлива и мила с хора и животни. heart heart heart
И на Надето честито, да им е пълна къщичката с успехи и парички good Бе, можеше още малко да понатрупа опит на сигурна работа и да се възстанови напълно, ама като дойде, няма как...
По големите градове полека- лека започват да се консултират родители с психолози и предпочитат да е на частно, че да не се разчуе за трудностите на детето. И в интернет пространството има доста онлайн възможности, та никак не е малка конкуренцията, Ако и да няма реални кабинети... Хващайте връзки с педиатри и детски градини, навирайте се навсякъде good  Дъщерята на моя бивша колежка, психоложка, взе под наем помещение в голямо близко село и го организира като място за детски тържества, така си "лови" връзки за основния бизнес. Влезте и в съответните фейсбук майчински групи, има какво да се научи от там.
С деца и млади хора лесно се работи, за възрастни е голяма ниша, или аз не намирам, или наистина на никого не му се занимава. Иначе погребални агенции бол, явно печелят добре и не им трябва да разширяват дейности Wink
Като гледам, навсякъде има сняг, ние си останахме със силни ветрове само sad. Хубаво щеше да е да се поразчисти въздухът малко и да се скрие мръсотията поне за ден.
"Здраве, младост, красота" го е ударила на любов и духовни прозрения, та съвсем ми се губи, но твърдо съм решила да се измъкнем някъде поне за почивните дни през март. Намяркала съм "Вонеща вода" за 2 нощувки и после Трявна и Велико Търново, дано не ми мине котка път.
Преди това обаче ми са роднинските рождени дни на снаха лична, племенник и снаха на брат ми. Големите не ми са в обхват, но за подарък на племенника хич нищо не мога да измисля и направо се изнервям. Маги, твоят е на същата възраст, какво ще го правиш?
Хубав и успешен ден на всички good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: януари 23, 2018, 08:34:53 »

Добро утро.Днес май ще е тегав ден.Аз мислех да ходя да подавам документи за детски, обаче забравих да взема личната карта на моя мъж и сега ще си спестя тази разходка.

Лоли
, добре си дошла в новата година тук.Важното е, че всичко се е наредило при вас!

Свекърва
, моята баба е сърдита.Не знам защо и честно, не ме интересува, така ми е спокойно никой за нищо не ме закача!Искам отзиви от Вонеща Вода, гледам го от много време, но все нещо ме спира.
Ей това взехме за племенника, на тема Лего е в последните месеци и получава поредното вече

Мен проблема ми е Моника сега.Измислих подарък от нас, от бабите и най-близките и зациклих.Хората дето ще са канени с деца у нас взеха да ме питат какво да и купуват, а аз съм без идеи.  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #609 -: януари 23, 2018, 09:02:12 »

Добро утро!
Наистина е безсъбитийно тези дни. Едно лежерно... Както всяка година установяваме с моя мъж края на януари и февруари е времето да се трупат излишни килограми на дивана вкъщи. Някак след празниците идва леко еднообразие.
Ние  през Вонеща вода само сме минавали и там е една от спирките за почивка на връщане от Русе. Поразтъпкваме се, пълним вода, а вонята е промоция Wink
Маги, Легото е страхотно good
Аз си пазя моите стари Лего и преди време ги бях дала на дребната. Още обаче не може да им схване идеята, макар да обича конструктори. Аз бях доста по-голяма, може би на 6, когато започнаха да ми се купуват. Наскоро пък една приятелка ми даде от нейното детство запазени шезлонги, чадъри и тем подобни неща за Барбитата. Едно, че бяха безбожно скъпи, друго, че не се и намираха много такива играчки. Сега грижливо съм ги прибрала и ще чакам подходящ момент за подобни игри, ако има такива интереси. smile
Лоли, добре се завърнала! Дано лошото е зад гърба ви и да се очертае хубава година занапред.
Ние сме на интересен етап - подмяна на някои основни уреди из нас. След ремонта на пералнята казах, че няма да я правим още веднъж. diablo Сега сме я пуснали да се продава и ако/когато това се случи - нова от магазина. Даже съм намяркала един-два модела. Зорът сега е, че трябва да сменяме съдомиялната. Тази от стария апартамент (беше втора ръка и изкара три години) взе, че сдаде багажа. Сега нашата ще ходи там, а ние ще купуваме нова. Днес това ми е задача - да разровя сайтовете и да харесам. Много странно - в Зора нямат Електролукс съдомиялни huhhuh.gif А аз съм толкова доволна от нашата!
Имам и някои задачки с уточняващи банкови въпроси, трябва да си прехвърля номерата от старата СИМ карта, та ще ходя до офис на оператора. После ще намина пак, че да не се мотам много сега Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #610 -: януари 23, 2018, 11:20:04 »

Мерси Лоли, много си мила  give_rose Аз сьм живяла в Сандански пльтно 13 години и после още няколко на прибежки, но вече нямаме апартамент там. Но понеже сьм далече от реалността, ако има нещо няма да се колебая да питам  good

Али, нямате ли Дупло, че е по-лесно? При нас дребната играе много с такива. Нали знаете Марта каква стихия беше (е) - тя само ги изсипваше с тряськ, за да чуе шума и да ги разритва - до дете си е.

А показаното Лего е много яко !! Мисля, че супер ще му се зарадва. Това си е голям и скьп подарьк.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #611 -: януари 23, 2018, 11:36:07 »

Има Дупло, да. То е по-бебешко вече за нея. Става дума, че тя още е на етап да играе сама роля чисто физически, а не да одушевява предмет вместо себе си. Не знам дали го обясних правилно huhhuh.gif Както ние като деца определяхме - ще играем на големи, т.е. ние самите търчим, или ще играем на малки, т.е. ползваме играчки вместо нас. Определено е до дете! good Дай й да търчи и беснее. Май бебешокът ще е по-детайлен и вглъбен в игрите. Поне по начални впечатления.
Като кумувахме, успяхме да обикаляме из Югозападна България. Много ми хареса! А има още толкова места, на които не сме били. Кумците имат апартамент в Кюстендил и ни е мерак да отидем за няколко дни. Малко ще е сложно с децата, но да се надяваме на такава възможност това лято. Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: януари 23, 2018, 12:43:23 »

Говорете ми за Дупло в момента. По цял ден сглобявам влакчета (с кеф), а холандецът Ван Дал ги разглобява (което не е проблем), са след това хвърля навсякъде (е, това вече не е кеф) и го прибирам. И после пак го вадя, защото поне няма да счупи нещо с него. Сега му направих пластилин. Имаше мир известно време, ама ме заболяха ръцете да правя топчета. Сега майка ми го занимава, аз съм обедна почивка lol lol

Много обичам Лего, това дето е показала Маги е супер.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #613 -: януари 23, 2018, 12:49:41 »

Да, да Али, разбрах те  good
На мен ми се струва, че София "одушевява предмети", както го каза, но не мога да сьм сигурна, защото не й се разбира добре какво говори - иначе дьржи куклички, говори нещо, прави някакви неща с тях. Може да играе с часове сама и да си разказва истории, което ми е супер странно, защото с Марта такова нещо абсолютно никога не е било. Ако всички деца бяха като София, хората щяха да имат по 5.

Пластелиньт и при нас е фаворит. Имаме и една друга субстанция, с микро-топченца


Сьщо е супер вьрвежно, даже при Марта и по-големи гости. За кинетичния пяськ да не говорим, но майка го крие, защото не й се чисти (по точно й е писнало да чисти, защото го прави често, без видим ефект).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: януари 23, 2018, 13:00:57 »

Ако всички деца бяха като София, хората щяха да имат по 5.

Алилуя. Ама не са. Моето е подобно на Марта, в мъжки вариант. Засега поне за 10 минути върви игра с ключове, но това е новост, чак не смея да се зарадвам.  pardon beating
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines