Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:13:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169615 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: януари 21, 2018, 22:22:37 »


ЧРД на Маги  give_rose give_rose give_rose Тя си знае какво ѝ пожелаваме всички  heart
Баш! И от мен честит  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #586 -: януари 22, 2018, 08:57:14 »

Честит празник на Маги с малко закъснение! И аз й пожелавам тази година да е нейната, както аз почувствах 2017-та за своя give_rose
Фери, бързо оздравяване! smile

За тези панели си обяснявам, че става в един момент досадно да си редовен и подробен в описанията. Попрочетох тук-там и излиза, че 100 т. се трупат за около година, а като гледам колко точки се изискват за наградите... girl_impossible Адектед, ще те имам предвид. Чат-пат попадам на кандидатстване за тестове за телевизори. Wink Иначе анкетни карти не ми пречи да попълвам, стига да са добре обмислени въпросите. Тъкмо завършвахме университета и имаше някакво проучване съвместно с Инспекцията по труда. Една колежка ми каза, аз не бях чула преди това. Хванах се и извадих много хубави пари, но и имах късмет за районите. Паднаха ми се гимназията ми, работата на татко, бивша работа на майка, фирма на наш съсед и прочие lol Все едно аз си бях избирала контингента. Там си спомням колко тъпо бяха зададени някои въпроси тип "От колко години сте на платена работа?" и в съзнанието ми изникваше контравъпрос "А от колко сте на НЕплатена работа?" lol Явно анкетните карти бяха превод от чужд източник.

Вчера по случай Бабинден по стар стил баба ми дойде на гости, придружавана от майка. ММ се скри в мазето, че три жени от три поколения и едно бебе му дойдоха в повече girl_haha Следобяд от чудене какво да правя взех, че си направих гимнастиката, че изоставах с един ден и съм доволна от себе си. Привечер си прибрахме кокона от свекърите с презаредени батерии. Беше се разнообразило детето и настроението беше еуфорично.
Сега допивам кафето и се захващам с упражненията, докато ме е налегнала музата (не ме е хванал мързелът). Тия дни ще са ни много съкратени май разходките, ако ги има изобщо. Времето е отвратително мъгливо, мокро, ветровито или в комбинация. pardon
Хайде, усмихнат ден на всички! smile

Брех! Взе, че изпече Sunshine
« Последна редакция: януари 22, 2018, 09:02:57 от Alichka » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: януари 22, 2018, 09:39:50 »

Добро утро smile Благодаря на всички ви за пожеланията.Да ви се връщат  blum Аз днес съм работна, в добро настроение, макар да съм спала малко.Снощи като се оцъклих до 2 часа се въртях в леглото, не знам защо  pardon Днес тук е бяла приказка и довечера ще има пързалкаааа  Yes

Хубава и усмихната седмица на всички ви пожелавам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: януари 22, 2018, 10:36:26 »

Маги, честит празник на патерици! heart
Здрава да си !

Момичета, някой да подарява матраче, 120/60 размери за едно още неродено бебче на близка е. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #589 -: януари 22, 2018, 10:54:22 »

Добро утро!

Магиии честит РД на патерици! Много здраве, здраве, здраве, здраве желаем!

Ние успяхме да отскочим до Велинград на балнолечение. Много хубаво си изкарахме, спане до късно, спа цял ден, вкусна храна, приятна компанийка. Препоръчвам с две ръце хотела, бяхме в Роял Спа. Цените не са от най-ниските, но ние имаме 25% отстъпка с тях тък като наемаме от тях  Пловдивския офис.

Е картинката се влоши при мен от снощи, гърлото ми е жар червено, наливам се с разни хапове, пръскам, смуча таблетки и започнах Изопринозин, колко и да не ми се искаше, обаче имунната система от декември ми е тотал щета... Дано само не заразя Звяр.

Емче нямам за съжаление, че ие още ползваме кошарата smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #590 -: януари 22, 2018, 11:04:30 »

Баш! И от мен честит  give_rose

Включвам се кьм общото пожелание  give_rose
И освен него Маги, бьди здрава и имай повече малки причини за малки радости, по-често  heart heart heart

Ние май тази година най-сетне ще се дотьтрим до БГ. Планувам за 20ина дена, да стоим само в Сандански (поради мьрзел и ограничени средства). Нямам тьрпение  danceg
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #591 -: януари 22, 2018, 11:59:21 »

Маги, честита да си! И се включвам от все сърце към общото пръскане на позитивни мисли и благопожелания.

Ние днес взимаме ключа за помещението. И край. Първата крачка е направена. После отивам с чували да си прибера всичко от у-ще.
А утре съм в Сф за консултация. Дано се окаже, че съм вече копче. Към ден 100 съм. И да се стегна по-упорито да я раздвижа ръката.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #592 -: януари 22, 2018, 12:20:11 »

 Привет! Много сте тихи smile

 Маги, честита да си give_rose И аз естествено се присъединявам към общото пожелание heart

 Наде, измислихте ли име? В Петрич има ли други такива кабинети, ще имате ли конкуренция? Ще правите ли някаква реклама или имаш база за започване? Много интересно и вълнуващо! Стискам палци вече всичко с ръката да е наред и с лекота да потръгне новото начинание.  good

 Хахаха, Али, точно го улучи какво му се тества на ММ.

 Аз в събота бях на преглед. Всичко е точно само кръвното ми е прекалено ниско, та трябва да ям повече сладко, за да се качва. Той и ММ от време на време се грижи да го вдигне, де  blum Вчера бяхме да се виждаме с нашите приятели дето уж са разделени, ама честно да ви кажа аз не можах от срещата да разбера дали е истина или не. Не ги и питахме, детето е щастливо, те си говорят както обикновено, щяха да молстват за майката и момиченцето дрехи. Та се зачудих дали грешно сме разбрали или съм твърде консервативна за една такава либерална може би връзка. crazy

 Пак съм във фаза поръчване на аксесоари за количка. Предният път исках светло сиво да е всичко и нямаше, сега пък има светло сиви аксесоари за купената вече тъмна количка, ама да ви ги пратим ли... е щом искам тъмно, светло дали ми върши работа  beating... Та кръвното трябва да е в нормални граници сега. И на Токуда звъня от сутринта, за да се запишем за ден на отворените врати и няма и няма отговор... та цял ден ще съм телефонистка явно.

 Този сняг пак показа кой е кръчмарят за сметките и въпреки че имам ново яке за бременни, нямам планински котки за излизане, а вчера градинката ни беше цялата замръзнала, та ще си седя и ще си чета за последните три дни на Помпей.

 Хайде хубав ден  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: януари 22, 2018, 14:34:07 »

Благодаря, благодаря!

Ина
, в Сандански си има какво да се прави, на басейн, разходки, на близко са Рупите, Мелник, все места за разходка.А ако искате можете и за ден до Солун да отидете.И най-вече си е откъсване от ежедневието.

Булче
, аз не го харесвам тоя Изопринозин.Колкото помага, толкова и вреди.Аз нали съм с Хашимото, на нас са ни забранени имуностимуланти.За мен истината е много и хубава храна, много време на вън, а на вас софиянци, често бягане от града.Е Витоша е на един хвърлей.Мои познати за поредна седмица събота и неделя са горе в планината и се пързалят с шейни.Аз мисля до Блеклемето да стигнем, че е на 70 км, ама искам да махна МОника от тук и да смени въздуха.

Еми
, и нашата госпожица си спи още в детското легло, отделно, че и нейното е по-голямо - 70/140.

Адиктет
, чети, сега имаш време.А колкото до кръвното, аз бих те посъветвала солен айрян.Вдига много по-бързо и за по-дълго време.Шоколада е временно явление, отделно не е хубаво да се яде много сладко през бременността.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #594 -: януари 22, 2018, 14:49:07 »

Добър ден!
Днес е снежна приказка, е и малко кална вече. Така ме е яд, че шейната е при нашите и пропускаме снега, т.е. не го пропускаме, но не се пързаля. Дано утре да мдонесат. У наше село има педя сняг, ама Ники едва ходи в него. За това се търкаля, като новородено мече е, едва се движи tease
Булче, браво за хубавия уикенд, сега бързо да ти минава!
Адиктед, браво на бебока. И з айран щях да ти предложа, аз понеже съм с ниско непрекъснато и ендоти все айрани минказва да пия, със сол, пък аз не обичам солено.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #595 -: януари 22, 2018, 14:51:28 »

Ooo Инче завиждам за Сандански, чист въздух, много слънце, ще натрупате вит Д за цялата година. А и наистина има какво много да се прави наблизо, даже и до Гърция ще можете да отскочите на плажче, до Македония на скара. Може да си наемате кола smile

Маги и аз не го харесвам, даже в 1дкк съм записана в системата че изрично отказвам Изопринозин. Но и двамата със звяр изкарахме тежко вирусно заболяване, той нали и с пневмония, и факт е че след 2 седмици заради срив на имунитета се разболяхме отново, и не можем да оздавеем. Ядем, на Витоша се качваме редовно, слънчеви бани, домашна храна... дрънки... нищо не действа, направо сме ходещи сополи... та ща не ща време си е за химията  cray
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: януари 22, 2018, 14:57:55 »

Здравейте!

Най-после и ние да се видим в сняг. Skiing
Вчера водихме и Дребния да се пързаля с едни приятели. В началото не искаше да се качи на шейната, но после едва го свалихме. После пихме топъл шоколад във въпросните приятели и се прибрахме. Алекс заспа още е колата.  smile

Маги, честито и тук! Много здраве и сбъднати мечти ти желая.  give_rose
Какво приготви в събота?
Коледни снимки ли сте си правили? Видях една на Моника и ми се вижда пораснала. heart

Болните да се оправят бързо.  give_rose
Майка ми препоръчва едни хапчета Авирон Рапид. Пият се по схема. Има и детски сироп. Изписваха го и на Алекс преди време, но не помня дали го пи. Иначе според майка ми бил много добър. На другия ден си топ.  blush

Ина, много хубаво, че ще си дойдете. smile

Наде, мнооого се радвам за теб!  heart  Звучи супер и дано да имате успех. Дано и ръката вече е по-добре.  smile

Вероника, и аз бях,а и по принцип съм си с ниско кръвно. Айрян обичам много и си го пиех с удоволствие.  smile

Сякаш и друго исках да пиша, но забравих какво.
Хайде хубав, снежен ден от мен!  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: януари 22, 2018, 15:07:23 »

Здравейте и от снежна Враца!

Ние пропуснахме спа-то, защото бях сополива, но поне бързо се оправих. Дребното и то е по-добре, вече няма жълти сополи и спи по-спокойно. Днес майка ми си е в къщи и то си е като курорт. Мислим за събота и неделя да се прибера аз в София, а Бамбук да остане тук, и след това още една седмица тук  blum ММ чак му се прииска да изкараме така зимата lol lol

Аз бях питала майка ми как е избутвала зимата през 3те години майчинство и тя каза, че не помни да е било много зор. Ама като гледах снимки от тогава разбрах - ходела си е за по месец в при майка си lol и там вуйчо ми е бил ученик в гимназията, леля и начална училителка, та все е имала компания. Та сега следвам нейния пример lol

Булче, дано бързо да се възстановиш.

Честит рожден ден на Скай!  Пожелавам и здраве и да е удовлетворена от работата и творчеството си!

Ина, супер за Сандански, само се настройте за жега. Ама ти си знаеш Wink

Наде, не помня писах ли, но и да се повтарям - Успех!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: януари 22, 2018, 15:27:48 »

Скай, честит рожден ден! Много здраве и сбъднати мечти! Добре, че е Панди да каже, аз не знаех  blush
Наде, пропуснах да ти честитя, успех и много професионални успехи!
Панди, е това е курорт  Bravo ама на тм не му ли е скучно и тъпо без вас?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: януари 22, 2018, 15:39:14 »

Скай, да си много здрава и щастлива.Вътрешен мир и спокойствие и сбъднати мечти!

Наде, успех в начинанието!Ще стискаме палци и се надявам да ви провърви!
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines