Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:59:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169594 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: януари 19, 2018, 08:39:22 »

Добро утро от мен!Аз започвам великото готвене за събота.Направила съм план график(в това ме бива) и се захващам с многото работа.Измислям и местоположението на гостите.Сестра ми с децата си е в Плевен и леля от Англия също, та няма да са никак малко хората, добре че хола ни е голям. И менюто съм измислила, после ако стане вкусно, ще ви пиша какво готвих и каква торта направих.
Хубав ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #571 -: януари 19, 2018, 10:25:18 »

Здравейте!
Днес ще се възползвам от слънцето и липсата на вятър smile Тъкмо и свекърва ми заяви желанието си да гледа кокона събота и неделя. Тези почивни дни пак ще съм сама с децата/детето, че мъжо ще работи с баща си, та може и да се възползвам Wink
Не знам дали се оплаках, но ми бяха изчезнали номерата от СИМ картата. Мислех, че стария телефон не ги чете, ама не било от него. Минах през центъра на оператора ми, а момичето ме подсети, че номерата мога да ги имам в СИМ-а на досегашния ми оператор. И наистина yahoo Ако знаете колко смешно ми стоеше една стара Нокиа в ръката, докато тествах картата girl_haha Отвикнала съм на толкова малко телефонче. Ще ходя да ми ги прехвърлят номерата. Чувствам се като Рат с лаптопа Wink Много мразя техниката да ми създава грижи, а не да ми служи вярно.
Да попитам - някоя от вас дали попълва домакински панел?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: януари 19, 2018, 10:27:42 »

Представяте ли си да му се бях изтипосала да кажа, здрасти НИ2! Аз съм Фериботка, Свекърва ни е разказвала за вас с НИ1, верно си много висок! lol
Щеше да е върхът!  funnytooth

Привет!

Искам да кажа, че откакто ходя на работа, най-после вечер ми се приспива по някакво разумно време, преди 12! Това никога не е било, нито като студентка, нито като ученичка, нито когато съм спортувала повече или въобще никога! Започвам да разбирам милото, когато не успява да изгледа и един филм вечер.

Тези дни освен умората, заради прегледите може би, ама се чувствам като развалина... Днес обаче станах, правих гимнастика, ядох плод, ще пия чай и ще се променям към добро!

Тази година много бързо ми тече януари, може би, защото времето през по-голямата си част е пролетно, знам ли, ама не усетих кога се изтърколи месецът.

Али, какво е домакински панел?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #573 -: януари 19, 2018, 10:56:40 »

Да, какъв е тоя панел???!

Ние с логопеда май намерихме помещение за кабинет. Последни размисли и вероятно ще го вземем. Я дайте идеи за име на центъра. Уж се имам за креативен и идеен човек, а сега само тъпизми измислям. Нищо иновативно и запомнящо се.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #574 -: януари 19, 2018, 11:01:38 »

Али, какво е домакински панел?
Вид анкетни карти какво пазаруваш. Трупат се точки, които после обръщаш във ваучери за определени магазини. Не съм запозната обаче с детайлите кое как става, та затова питам smile
Да, ходенето на работа няма общо с друг тип натоварване. Бубе, браво за амбицията към добър начин на живот smile
Наде, хвана ме в момент на щуротии из главата, та мислите ми няма да ти помогнат много girl_haha
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: януари 19, 2018, 12:13:10 »

Бубе, ама вие правите ли нещо? В смисъл ходите ли за нещо в университета? При нас нямахме никакви задължения. В университета ходехме за разни подписи, минимумите и конференции. Иначе свободна програма
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: януари 19, 2018, 12:37:24 »

Панде, ходим всеки ден, почти по цял ден сме там. Екипът, с който работим е половината от Германия  и нещата са наистина сериозни. Започнала съм едва в началото на месеца, а вече искат да участвам в статията, която ще излиза през пролетта (е, разбира се повече в техническата част, докато навляза в баш науката). В момента, отделно от самия проект, по който работим, кандидатствам за Жените в науката. Очертават се и две конференции, на които искат да представя поне постер. Общо взето не съм си представяла, че ще е така, но предполагам, че е до екип.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: януари 19, 2018, 14:30:16 »

Добур ден!
Днеска вреемто е разкошно и малко сте писали, та бързо наваксах  Wink. Толкова беше хубаво времето, че даже карахме без шапки и ръкавици навън. Довечера очакваме свека на гости, та вчера и аз пробвах ebag-а, вярно много удобно било.  А вчера дойде кума, хапнахме китайско, много зареждащо ми подейства.
Али, за прйв път чувам за тоя панел и нещо не разбрах за какво точно иде реч.
Бубе, много надъхано звучиш, браво на теб! А какво стана, пусна ли изследвания?

Какво ще правите почивните дни? Ние се отказахме да ходим на юбилея на баба, че много пйт за 1 ден. Ще ходим февруари на ски, а може и до скитр да стигнем ако е писано.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #578 -: януари 19, 2018, 15:02:22 »

За тези панели би трябвало Фери да даде разяснения
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #579 -: януари 19, 2018, 16:22:58 »

 Привет!

 И аз си направих добра разходка, че 5 дни не бях мърдала почти. Дочетох си книгата за Фрида пред Народния, пих си кафе и въобще си блаженствах. Напазарувах някои неща и се прибрах.

 Али или Фери да раздухат, звучи интересно. Една от влогърките дето следя обясняваше за някакъв сайт, в който се вписваш и ти пращат всякакви неща да ги тестваш и да си кажеш мнението, но тя е в Швеция. Не знам дали за това става въпрос, но ако го има или е сходно ММ какъвто е вещопоклонник веднага ме е записал, за да се докопа. biggrin

 Бубе, наистина звучи много сериозно работата в университета. Една близка колежка от университета кара докторантура, но май води упражнения в един ден от седмицата и е квестор по разни изпити, иначе си пише статии разни. На мен това като нейното би ми било скучно, въпреки че досега най-добре съм се чувствала като съм преподавала. Твоето звучи по-динамично и интересно и най-вече стимулиращо и полезно.  good

 Аз също отпочивам и започвам да готвя, че след празничните пости, в които може би от НГ до сега сме яли месно веднъж, сега съм се наточила на чисти пържоли с гарнитура от зеленчуци на пара. Утре ще ходим да гледаме бебето колко е порастнало на по-добрата техника и вече започваме с леките ремонтни дейности поетапно вкъщи, че нещо ту се успокоявам, че имаме време, ту се стряскам, че едва ли бе сме назад.  huhhuh.gif

 Хайде дано и уикендът е приятно времето, че аз след днес съм решила, че идва пролетта. Такова ми е едно леко на душата.  crazy blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: януари 19, 2018, 17:16:23 »

О, да, да си квестор, голяма досада. А като си помисля, че на кандидат-студентските изпити се притеснявах от квесторите. Поне на мен грам не ми дремеше някой дали преписва или си подсказват. Толкова ми се спеше. Е, сигурно, някои се вземат на сериозно.
Бубе, аз направо съм изнедана. Аз си мислех, че този факултет ще изчезне скоро. Имах позната, която учеше лазерни там и тя ми разправяше как за всеки изпит има по 3-4 дати, за се яви поне някой. И тя е от сериозните, после беше докторант в БАН.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #581 -: януари 20, 2018, 10:09:16 »

https://www.askgfk.bg/index.php?id=12&no_cache=1&L=de
Доколкото разбирам, тук получаваш пари във вид на ваучери за сметка на попълване на анкетни карти.
Лично аз не бих се включила, ако те ми определят какво да тествам. Напомня ми за един епизод от Двама мъже и половина, където малкият брат се беше жертвал да пие лекарство и го бяха налетели всички странични ефекти. blum Тук оценяват и услуги, имам много въпроси, на които не мога да си отговоря само от написаното в сайта, ама ако "авантата" беше голяма, едва ли щеше да има толкова малка известност.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #582 -: януари 20, 2018, 19:19:10 »

Свекърва е уцелила мойта фирма Wink
Аз не съм в този отдел, но съседите по офис са баш в тоя. До колкото знам не е  никак лесно да влезеш в тоя панел, ние също имаме панелисти де, но те са всичките в чужбина и тестват главно сайтове и приложения и всичко се случва онлайн. Иначе да си панелист е бая досадно, доста дълги и протяжни обяснения са, питат те 100 000 пъти един въпрос по различен начин, попълваш много подробно всичко и общо взето клиентът диктува горе долу какво трябва да излезе като резултати  pardon Да не си помислите, че дават много пари/точки  blum Това не го знам от нашта фирма, а от една друга голяма конкурентна, които ме бяха вербували безуспешно, но предполагам горе долу навсякъде е една и съща системата  pardon Имам и приятели панелисти, те трупат точки в една система, ма е голямо разнасяне на писма от и до пощата и бая точки трябва да събереш...та с две думи занимавка си е, ма ако нямате друга работа и имате време, си е един бонус, макар и не паричен. Иначе съм била таен клиент като ученичка и беше много яко - отиваш, ядеш безплатно и после само докладваш за обслужването Wink
Ние сме болни, в четвъртък Мис се разболя, петък цял ден поддържаше температура, днес вече е добре, ма аз си пожелах вчера да ме тръшне мен вместо нея, да не се мъчи, и желанието ми се сбъдна  pardon Вчера работих от вкъщи, любимото ми, в понеделник ще се пазаря пак ако не съм добре.
Та така, три дена сме си "идилия" вкъщи, ама понякога има нужда малко човек да си седне на д...то да не лети наоред-назад всеки уикенд.
ЧРД на Маги  give_rose give_rose give_rose Тя си знае какво ѝ пожелаваме всички  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: януари 21, 2018, 01:09:19 »

Честит рожден ден, Маги! Надявам се да си си прекарала прекрасен празник!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: януари 21, 2018, 14:40:27 »

Маги, да си жива и здрава, много щастие и късмет, лпбичите ти хора.да са винаги до теб и да те радват!
Фери, бързо да оздравявате!
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines