Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:43:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169593 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #555 -: януари 18, 2018, 12:34:27 »

Фани, да са живи и здрави!
Приказката е по стар стил, има още 2 седмици до тогава Wink
Мари, ходи и им разправяй... Те винаги всичко знаят по- добре diablo Лично аз и един път не бих отишла, стига ми дето треперя когато са там, в Северна Корея, Тайланд, Шри Ланка  и безброй други затънтени и опасни места diablo Пак ще се позова на "Малката булка", там и местни непрекъснато нападат, ограбват или отвличат, без значение дали са бедни или богати, грозни или красиви. После намиране няма, да пази Господ. Ама много филми съм била гледала, те били информирани, знаели как да се държат и какво да очакват.  pardon
Както и друг път съм казвала, пътуването се смята за заболяване, наравно с хранителните разстройства, пазаруването, фитнес манията и работата diablo
« Последна редакция: януари 18, 2018, 12:56:54 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: януари 18, 2018, 13:22:53 »

Както и друг път съм казвала, пътуването се смята за заболяване, наравно с хранителните разстройства, пазаруването, фитнес манията и работата diablo

Факт. Познавам такъв човек- бягство от реалността му се вика. Е, тяхното не е в такава степен де. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: януари 18, 2018, 13:26:11 »

Аз ще си умра от страх да ходя в Индия по принцип.Но те може би са попили и от начина на мислене на Американците.Знам ли?!

Иначе аз искам да пътувам, много ама не на такива неща.Глезена съм и страхлива, а и тия миризми и подправки при мен вървят ръка за ръка с хапче против главоболие.Демек там ще си умра  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: януари 18, 2018, 14:33:08 »

И преди обсъждахме Индия и си казах мнението - едно от местата, които се надявам да не посетя.

С НИ1 и аз бих се снимала, но госпожата ще я пропусна.
С моите служебни така се бяха снимали в Камбоджа. Те са високи, руси и със зелени очи.
Камбоджа ми се вижда по-интересна, заради големия храм (сещате се, не ми се търси точно как му е името). Но след това се сещам за Пол Пот и не искам да стъпвам там.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: януари 18, 2018, 14:38:10 »

Фани, да са ти живи и здрави родителите! Много готино да са на един ден!
Ооо Свекърва, много интересно звучи разказа им за Индия. Мм е казал, че в Индия и Австралия никога няма да стъпи. В Австралия го е страх от змиите, медузите, паяците и всички останали отровни твари които е гледал по нат гео.  pardon Предвид задължителните ваксини и аз няма да стъпя, иначе.от любоюитство бох се прежалила.
Панди, дано удържиш фронта, а на Бачбук да му минава бързо!
Ние излизахме и даже на слънце се порадвахме, ако не духаше.щеше да е перфектно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #560 -: януари 18, 2018, 14:39:03 »

хах това за височината се смяхме ония ден. Имаме един много висок колега, и го бяха пратили във Филипините. И там всички искали да се снимат с него и го питали всички ли в България са толкова високи? И той понеже е майтапчия им казал "ааа ми да, че даже аз съм от ниските  lol"

Индия и аз съм пас! angry angry angry но за Северна Корея съм навитак!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #561 -: януари 18, 2018, 14:42:03 »

И мен не ме привлича нищо в Индия, дори религия и обичаи не са ми интересни  NO
Аз пък бих се снимала до НИ2, само да видя разликата във височината, особено след като го мернах наживо, макар и само за малко  Wink Госпожата и аз ще я пропусна, имам такива снежанки около мен бол  pardon
Ама да ви кажа имах онова чувство, че го познавам, като да съм чела някоя книга и да припозная някой образ  pardon Явно Свекърва доста се е постарала да ни го обрисува добре  blum
Представяте ли си да му се бях изтипосала да кажа, здрасти НИ2! Аз съм Фериботка, Свекърва ни е разказвала за вас с НИ1, верно си много висок! lol
EDIT: Северна Корея искам и аз, заради културния шок  Wink Супер интересно ми е!
« Последна редакция: януари 18, 2018, 14:53:00 от Feribotka » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: януари 18, 2018, 14:53:35 »

Фери, според мен щеше да те сметне за някаква откачалка, а като се усвести Свекърва може би щеше да има проблеми  pleasantry
Май ще реанимираме лап топа  yahoo само харда бил за смяна. Издръжлива пръчка излезе.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: януари 18, 2018, 15:04:33 »

Фери, аз като го видях НИ2, почти тръгнах към него да му кажа здрасти lol толкова ми беше познат smile ама така през време и Боби бях видяла и щях да му кажа здрасти lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #564 -: януари 18, 2018, 15:17:51 »

Представяте ли си да му се бях изтипосала да кажа, здрасти НИ2! Аз съм Фериботка, Свекърва ни е разказвала за вас с НИ1, верно си много висок! lol
lol lol lol lol Доста смахнато звучи!
НИ2 навсякъде го заглеждат, та е свикнал. Като прекалят да искат да се снимат с него, почва да иска пари;)
Иначе не пита кой откъде го познава, покрай спорта не му прави впечатление. На "здрасти" отговаря със "здрасти", особено на хубави жени smile.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #565 -: януари 18, 2018, 15:29:05 »

Със сигурност щеше да ме помисли за луда  tease Хехе и бизнес ще завърти покрай ръста  blum
Панде, ММ най-вероятно щеше да те изгледа лошо, той не обича да го заговарят непознати, особено жени  Girl_hide
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: януари 18, 2018, 16:01:10 »

Споменах ли, че още една мечта ми се сбъдна, ама не знам да се радвам ли или да си плюя в пазвата. Начи днес минаваме покрай йогата и виждам кикерчести се неща от мъжки пол. Не бих казала мъже щото бяха толкова дръгливи, че им се броя ребрата, иначе с белия потник на Вин Дизел. С татуировки и брадясали. Честно предпочитам да гледам жени пред тия същества. Тъй че внимавайте какво си пожелавате, та да не вземе да ви се случи  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: януари 18, 2018, 16:06:54 »

Споменах ли, че още една мечта ми се сбъдна, ама не знам да се радвам ли или да си плюя в пазвата. Начи днес минаваме покрай йогата и виждам кикерчести се неща от мъжки пол. Не бих казала мъже щото бяха толкова дръгливи, че им се броя ребрата, иначе с белия потник на Вин Дизел. С татуировки и брадясали. Честно предпочитам да гледам жени пред тия същества. Тъй че внимавайте какво си пожелавате, та да не вземе да ви се случи  pardon
funnytooth funnytooth funnytooth ама аз още в началото ти се чудех за кво ти е да гледаш мъже на йога... Обикновено са изпоталяли, застаряващи и в трика  bad
Да беше по е фитнес, да има батки, а то... йога!

Мм е като на Фери, гледа лошо ако го поздравят. Лошпто е че после създава проблеми на брат си. Не веднъж е имало спорове, кой на лого е стрдит и защо не го поздравил... pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #568 -: януари 18, 2018, 16:25:18 »

Споменах ли, че още една мечта ми се сбъдна, ама не знам да се радвам ли или да си плюя в пазвата. Начи днес минаваме покрай йогата и виждам кикерчести се неща от мъжки пол. Не бих казала мъже щото бяха толкова дръгливи, че им се броя ребрата, иначе с белия потник на Вин Дизел. С татуировки и брадясали. Честно предпочитам да гледам жени пред тия същества. Тъй че внимавайте какво си пожелавате, та да не вземе да ви се случи  pardon
funnytooth Много яко!

За НИ2 аз по-бих се засилила да кажа - аз съм една от снахите на майка ти lol lol lol

По повод ръста да ви кажа 2 истории с ММ. Първата техни съседи правят ремонт. Синът им е приятел на ММ и го викнал да види какъв шпакловчик имат. Надникнал ММ и вижда "конникът без глава", ама и без кон. С други думи през вратата на стаята се вижда мъж до раменете, ама главата му - не. При свекърите таваните са малко по-ниски (2,40 м), но все пак онзи шпакловал тавана без стълба, а само с протегната нагоре ръка lol
Вторият случай беше наскоро в магазина до нас. ММ гледал храната на топлата витрина и се превел леко. В един момент до себе си видял човешки лакът, ама нали не е свикнал да вижда лакти, та се опулил леко. shok Изправил се и после каза, че разбира как го виждат някои хора. ММ със скромните 196-7 см бил до рамото на този мъж shok
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #569 -: януари 18, 2018, 18:23:52 »

Наскоро се снимахме с братовчед ми и излезе комична снимка. Аз джобното гадже съм му буквално до кръста..и изглеждаме ужасяващо смешно. Лелинчо ми не спрял да показва снимката на колеги и познати. А леля каза, че сме децата на Чернобил - един не могъл да спре да расте, а другия се запушил с растежа.
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines