Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 22:16:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 170076 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: януари 17, 2018, 09:32:58 »

Мен не ми допада линията на Бекъм, както и тази на Kanye West. парцалаци- както би рекъл мъж ми.
Харесва ми тя самата как се обличаше преди няколко години, сега вече и тя ходи в някакви странни дрехи, като торби.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #511 -: януари 17, 2018, 09:49:27 »

Здравейте!
Аз пък харесвам Виктория, защото е от малкото известни, които могат сами да се обличат и знаят какво им отива. Булчинската й рокля ми е още в главата Wink Нейните дрехи на живо не съм ги виждала никога, нямам идея с какви материи работи и каква е цялостната изработка. Тя се върти около идеята за малка черна рокля и залага на тъмни цветове. Аз обичам повече флорални мотиви, по-светли дрехи (дори и зимата). Роклите й са супер изчистени, но не и празни, както преди години братовчед ми каза. Може една пантифлюшка да има, но тя ще е на място. good Иначе толкова пари за рокля или чанта няма да дам в скоро време - категорично smile
Фери, то краен час на домашно pleasantry парти няма, ама в детските центрове се подразбира. Аз първия път не знаех, че е с фиксиран час и после "Допивайте, че ще метем.". По-скоро го приех от към бизнес план - защо да не изтопуркаш 4-6 рождени дни през деня, вместо само 2.
За Великобритания останах в шок за храненето покрай инициативата на Джейми Оливър. До преди предаването съм си мислела, че тях някак ги е подминала трашфууд вълната.
Леле, като ви слушам - сняг, шейни... При нас все едно е друга държава. Щом вече няма и скрежинка пред входа (чист север), представете си! Иначе снощи поседяхме пак до към 6 ч. долу и събрах студ. Скрие ли се слънцето и се озъбваш в един момент. Прибрахме се и исках горещ чай и в леглото с книга... Някой ден може и да се случи, ама не и сега, когато има "Мамо, Мамо, Мааамоооуууу!". Wink

Честит имен ден на Тони give_rose Дано не забравям някой друг.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #512 -: януари 17, 2018, 10:14:30 »

Е, за детските клубчета се подразбира, да  good
Имам чуденка. На ММ са му подарили от работата някакви билети за детски театър и са сега за неделя. Oбачеееееееее с толкова много болни се чудя дали някой няма да реши да си заведе детето болно и малко не ми се рискува. Отделно не мога да си представя Мис да седи толкова време на едно място  huhhuh.gif Но пък от друга страна, мисля, че ще ѝ е интересно, ново и вълнуващо преживяване smile И в Музейко тази неделя има събития за най-малките, но там пък още по не бих отишла баш сега  nea
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: януари 17, 2018, 10:26:56 »

Аз бих го завела, за да се разнообрази. Миналата зима си седяхме все в нас през тези месеци, но сега и за двама ни е тегаво. Та като сме здрави ходим насам-натам и се редуване да сме болни. Последно бях аз, ама сега на Бамбук му текнаха сополи и цяла нощ не можа да си намери място. Сега спи спокойно ще видим днес как ще е.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: януари 17, 2018, 10:30:31 »

Али, тя самата е класна жена и има добри попадения и ми харесва че е сдържана. Но това, нямаше как да ме вдъхнови  crazy, есен -зима:



За чая и аз си мечтая, но след осем вечерта получавам чаша вино, книга и евентуално ако не заспя в 11-филм. pardon

Макар че Уест я надминава  crazy:

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #515 -: януари 17, 2018, 10:36:29 »

Привет  Sunshine Sunshine

Честит Антоновден! На Тони и другите именници здраве, щастие и усмивки  heart

Скай, Чери, нормално е да е по-трудно да завържеш приятелства и то истински, дълбоки, когато си чужденец. Първо, чужденците са друга култура от културата на месните. Второ, чужденците са им конкуренция на пазара на труда и може да не си го казват, но малко или много това ги дразни (не всички, но т.нар. "работническа класа задължително, точно неинтелигенцията). Не знам защо оставате с впечатление, че говоря само за някакви интелигентни хора pardon Точно примерите ми са "работническата класа/неинтелигенция". Другите се предполага, че ако се считат за интелигенция, тези неща са ги осъзнали и превъзмогнали girl_wink

Чери, Островът не е това, което беше в началото на 2000г. Покупателната стойност на заплатите намалява и точно това породи в най-ниските слоеве желание за Брекзит. Производителността на труда в България и навън на един и същи човек е различна huhhuh.gif В чужбина всички рязко стават свръх производителни, защото няма кой да ги търпи, а и работодателят си е заложил някакъв бюджет и норматив, които гони. Тази производителност, която се изисква от нашенците, плюс неудовлетворението от социалния живот там за сметка на социалния живот тук, все повече ги кара да се замислят: Заслужава ли си "изстискването"?

Имам джинси (дънки) на Виктория Бекъм, но наистина дрехите й стоят добре на по-слаби структури. Като дизайн, качество, изработка и материя съм супер доволна girl_wink Мога само да препоръчам дънките й, много хубаво стоят, нямам приятелка/колежка, която да не е казала, че са хубави  girl_wink
« Последна редакция: януари 17, 2018, 10:42:07 от marry_me » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #516 -: януари 17, 2018, 11:23:48 »

Добро утро smile

 Ние от около 2 седмици имаме канарче някъде по комшиите и се грижи много-много да не се успивам, та сега е зачикчирикало и ей ме на. blum

 Фери, аз пак да се изкажа от позицията си "малцинството без деца", но според мен културата за посещение на театър, музей се гради от родителите, но и от това какво правят другите. С кумата миналата година водихме голямото дете на куклен театър и аз бях крайно разочарована, че хората масово оставяха децата си да ритат по седалките, да се качват и едва ли не им тикнаха телефоните да седят. Нормално е като са свикнали на ярките дигитални образи да не им е интересна доста по-постната реалност. Помня, че майка мен ме водеше поне един път в месеца в кукления театър и не си спомням да е имало такива неконтролируеми изблици, каквито сега бяха масово. Аз бих завела детето си първо на нещо с по-ограничена аудитория, в Пловдив помня племенницата я бяха водили на театър с ръце, бяха няколко дечица, на възглавнички  и тя беше успяла да усети изкуството, а не да се надпреварва по ритане на столове. Пък и вирусите в момента и на мен са ми болна тема и не смея много да се събирам с хора, но това си е твое усещане дали да я събереш. Едва ли ако са болни ще бъдат спрени да не идат на театър, не сте имали още досег с градините, за да видиш. Има и хора, които се съобразяват, ама не са всички smile
 
 Бекъм на мен ми харесва как се облича, ама хич не знам дали това съвпада с нейната линия. Доколкото видях не. Не разбирам толкова от висша мода да се изкажа, последното сиво от показаното може би бих го носила, но иначе са ми торбести. Дотук ми стига естетиката и въображението.biggrin

 Чужбина и на нас ни е болна тема. ММ много иска и много надалеч да идем, аз хич не си го представям и не го искам, ама ще видим, ако дойде на дневен ред. Бях в Америка, точно там от където са Кенеди, и на мен хич не ми допадна, добре, че си бяхме българчетата и македонците в една къща и си ни беше добре, колкото и да се карахме. За мен не е нормално 4 месеца да не видиш кой живее в съседната къща, при положение, че почти през целите свободни дни и особено вечери сме били на верандата. Другото е, че аз съм привързана много към нашите и той като човек, който не се е делил също, но не го осъзнава и абе... не ми се мисли да стигнем дотам. При положение, че тук си имаме всичко, той иска заради средата на децата, но не мисля, че средата на деца-емигранти първо поколение е чааак толкова много по и то след като отиваш там с тях, а не си примерно от 10 години преди да ги направиш... няма да задълбавам smile

 Аз мисля да си потърся някакви упражнения за бременни да се пробвам предвид че не съм най-атлетичната натура не знам колко е добра идея, ама пак де ще погледна засега.

 Ако има Антоновци други освен Тонито да са здрави и щастливи.

 Хубав ден  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: януари 17, 2018, 11:33:00 »

Честит имен ден, Тони  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #518 -: януари 17, 2018, 12:18:27 »

Честит имен ден на Тони, внучки да и носят името!  give_rose

Виктория я следя в инстаграм, ама не толкова заради модните и парцалки, а заради снимките от децата и личния им живот. Не знам до колко е постановка, но някак си демонстрират хубави семейни ценности, въпреки всичките им драми.

Фери абсолютно не бих водила сега дете на театър, в момента всички сме тръшнати с вирус, на работа половината офис го няма, обявяват грипни епидемии, тетатър не е за препоръчване като знам колко родители не им пука ако детето им е болно. Имам приятелка чието дете е с доказан грип, и е 5 дни с 39,9 температура. Лятото правят концерти на възглавници и подобни. Мерси и на възпитание на култура и всичко, натрових си детето с лекарства, по-добре да се зомбира с Маша и Мечока, отколкото да пие поредния антибиотик и нурофен...

Рони аз бях в Picture perfect USA, хората ме поздавяваха всяка сутрин без да ги познавам, докато седяхме на порча ни махаха с ръка, всички се познаваха и бяха задуржно community. Обаче в момента в коийто стъпих в Чикаго картинката ми се избистри тотално... Видях как живеят всички останали там с моя тип виза, малки апартаменти, мебели събирани от улицата, работеха по 2-3 работи, ами направих си сметката. Не ми се почваше обучение от начало, не ми се и търсеше мъж за подпис, исках да съм човек! Една година след това завърших висшето и почти веднага започнах работа. Вече гоня най-всиоките позиции във фирмата, а познатите които останаха там те първа получиха зелените карти, криеха се с години под фалшиви фейсбук профили че бяха женени за всякакви, те първа завършиха образование там, сега започват от нула.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #519 -: януари 17, 2018, 12:39:38 »

Да, същата причина, която посочва и НИ2 за ходене в ЕС или оставане в Америка на черно good
Другите приказки ми звучат малко като баснята за гроздето и лисицата pardon
На мен пък ми е интересно какви са причините някой да се замисли за връщане, освен горепосочените.
Зная за още две: единият случай е този на човека, който отиде в Атон и на едно семейство с две деца, родени в страна от ЕС, ама те само проучваха как стоят тук нещата с образованието.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #520 -: януари 17, 2018, 12:45:17 »

Чери, не знам къде живеете на Острова, но ако искаш изгодно да си купиш нещо хубаво, може да провериш тук - https://www.bicestervillage.com/en/home/ Най-добре на място  girl_wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: януари 17, 2018, 13:12:42 »

Чери, не знам къде живеете на Острова, но ако искаш изгодно да си купиш нещо хубаво, може да провериш тук - https://www.bicestervillage.com/en/home/ Най-добре на място  girl_wink
О благодаря, аз съм им хванала цаката, буквално мога да съм професионален пазарувач  laugh Но сега съм се поспряла, щото не ми се получават нещата точно като на Кари Брадшоу.
А относно колекцията не Бекъм - снощи видях самата нея облечена в една рокля и пишеше, че вече е налична за поръчки, та влязах да видя за какво става дума и останах безмълвна. За мен лично са голяма грозотия нещата и.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: януари 17, 2018, 13:24:10 »

Здравейте!

Времето сутринта тук беше много приятно и слънчево, сега е ужасен ветрилник.
Днес пак се носихме до личната, защото Алекс вечерта и през нощта беше с температура.  huhhuh.gif Щом заспа в 22.30ч значи наистина не му е било добре. Уж му няма нищо и може да е от зъби, но ще я видим тази работа. Днес и "любимият" сопол се появи.  beating

На Бекъмови им се радвам на семейството, но не им следя изкъсо живота. Иначе тия дрехи са ми много грозни, но не претендирам, че разбирам от висша мода. Wink

Фери, аз Алекс го водих на коледно тържество с ясното съзнание, че няма да седи мирен. Но там имаше песни и танци и той се изявяваше, като естествено не си седна на дупето. Беше му супер интересно. Просто сезонът е такъв, че има ужасно много вируси. Не, че и аз не рискувах, като го заведох, но за щастие нямаше последици. С две думи бих го завела на театър с голямо удоволствие и още повече, че можете да си тръгнете по всяко време, ако толкова не иска да седи на едно място, но май заради вирусите не е желателно. Не, че не може да се случи по всяко време на годината да лепнеш нещо. Демек...ти си преценяваш.  pardon

Тони, честити имен ден!  give_rose

Днес сте мълчаливи нещо...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: януари 17, 2018, 13:33:02 »

Здравейте! Тези дни нямах време да ви изчета, ама и много сте изписали!

Честит имен ден на Тони и на всички празнуващи smile

Аз продължавам да ходя по изследвания. Гинекологично казаха, че всичко ми е наред, не бил там проблемът. Пратиха ме на ендокринолог и има съмнения за изменение на щитовидната жлеза като при Хашимото. Но трябва да се пусне първо кръв и тогава ще го тълкуват. Та тук имам и един въпрос, в Щерев се изследвам, по здравна каса имам ли право на някакви безплатни изследвания на хормоните или понеже клиниката е частна, няма как с направление?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #524 -: януари 17, 2018, 14:07:18 »

Бубе, май в Щерев не можеш да минеш по ЗК...ама не знам де, по-запознатите да кажат smile Иначе успех, май ще трябва доста да си промениш начина на хранене/живот.
Май няма да я водим  nea
Ужасни са тия дрехи  NO Не че разбирам от мода и аз де...
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines