Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:59:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169592 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #435 -: януари 15, 2018, 12:56:53 »

 Добър ви ден!
 
 Аз пак по нощите будувах, сега  sleeping. И ние сме се засили за 3 броя за героя, ама да видим... след първото какво ще мислим по въпроса. Баща ми са 3ма,той е най-големият, после нали гледах средно дете в занималнята, кумът е изтърсак след две сестри с по над 10 години по-големи от него. Та от тези си наблюдения все някой е пренебрегнат за сметка на останалите в 3-ката и аз все съм в контакт с пренебрегнатите. Не знам на какво се дължи дали са частни случаи или просто е трудно, ама ако дойде ще го мислим. blum

 Това за зачеване преди и след ову и пола го знам от свекърва ми. Тя го знае от някаква легендарна баба Юла от тяхната улица. Като момиче й го казала и свекърва твърди, че е вярно, даже знаела, че ММ ще е момче, макар че и двамата със свекъра искали момиче, ма той не изтърпял да прави по план-график деца уж. blush След като се родил ММ питали брат му дали не иска и една сестричка той само погледнал майка си и казал: "Мамо, ние да не сме цигани..." та ги разубедил набързо. Много странно аз моята ову се опитах да я следя и не ми се получи на 2 пъти, не че много се старах. Точно в месеца, в който му отпуснах края стана чудото, да не говорим, че и не знаем кой точно опит е бил успешният, та никакъв шанс да съм манипулирала "вота"  funnytooth

Фери, моето още не може да се твърди с точност, докато око не види, ръка не пипне не смея да твърдя нищо хаха. Така че май месец ще си вадим изводите майчината интуиция ли е по-силна или техниката. biggrin 

 "Дървото на живота" съм му гледала всички серии и за мен досега е най-добрият сериал. Моню Монев (куцият брат) за мен тук е много по-убедителен отколкото като доц. Мазов в Откраднат живот. Луиза Григорова във втори сезон беше много убедителна, Владо Карамазов също във втория сезон беше страхотен. Пак си го гледаме с кеф. Сега видях в една от групите, че и трилогията, по която е правен, са я качили и може да я сваля да чета. Е, имаше времеви неточности с музиката на този оркестър например, ама айде сега, ще го минем метър.smile

 Хайде хубав снежен ден. Който иска да му се радва и пързаля, другите ще го гледаме през прозореца. smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #436 -: януари 15, 2018, 13:17:18 »

Ау, Мис, дядо ти голям номер е направил! И по повод ведомствените жилища се сещам за един български филм как мъжът се зарадва, че им дават жилище. От мерак не отиде при Личен състав, а извади жена си от работа и хукнаха да обикалят цяла Младост да търсят в кой блок е. Пък блокът още не беше построен lol
Наистина Дървото на живота го даваха по едно и също време с листопад, ама аз нали имам алергия към турски сериали... Под общ знаменател са ми, макар да не трябва да е така blush
Моню Монев тук е страшен лалугер good Признала съм го lol Много му отиват такива шашави герои. По-скоро не бях запомнила Стоян Алексиев и Васил Банов (Генадиев старши и Камбуров в Откраднат живот). Битието съм го набелязала като книга за четене, но така и не съм я купила още. Знам, че филмът и книгата не са едно към едно и затова ще ми е още по-интересно.
Я кажи за музиката, че ми стана любопитно Wink
След два дни по над 12 часа сама с децата ми се искаше да има повече разходки днес. Хич не мога да се зарадвам на втория сняг. Гледам го какво го гледам през прозореца и да се маха! lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #437 -: януари 15, 2018, 13:50:12 »

Али, в една от сцените, където Бела говореше с Тодор, отзад свиреха The Entertainer. Първият запис на тази музика е от 1928, а действието във филма последния сезон свършва с атентата на църквата Св. Неделя (25-та), а в момента по-скоро сюжетът се развива към 1908, нали обявиха царство България, та малко не нацелиха музиката или тези музиканти са били на гастрол и по слух са я научили. На мен не би ми направило впечатление, но ММ го издразни сега при второто гледане, на първо четене не помни да го е забелязал. Той имам чувството, че гледа филми само да им набележи исторически неточности, та си е с номера, ама все пак нали исторически филм, епохата пресъздават не би трябвало да допускат някакви размитости. Това не пречи на цялостното усещане, де, ама все пак... 
 
 Васил Банов и ние го харесваме, ММ си го нарича бай Юнал (бе по-нецензурно му сменя началната буква, де и това му е страст, която делят с брат си) blush от образа му в Седем часа разлика и така си го знаем навсякъде biggrin Мен най-много ме впечатли в Откраднат живот пък той... Стоян Алексиев още от Вчера ми е все един и същ и даже бях забравила, че и тук има роля. След скандала лятото и след като разбрах колко жени има и колко деца съвсем ми падна в очите (хаха и аз съм си като бабите).
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: януари 15, 2018, 14:36:10 »

Добър ден!
Така се радвам на снега  danceg danceg danceg  добре си поиграхме с шефа на чисто и бяло  yahoo . Бяхме си самички, голям кеф! Приятелките ми се ерат в една сладкарница с детски кът  crazy
Евала на Бубулинката! Аз искам 3, ама надали ще ми се случи    sad нито време имам, нито ми се рискува. Имам приятелка, която вече има 2ма сина, работи се за 3то и ако не е момиче каза, че ще осиновят защото иска момиченце.
Уикенда мина супер бързо, вчера изнасяха 20 дни на бабата и после ходихме до свека. За пореден път се чудя на мм кво му прищаква и почва да се държи супер тъпо и да ръси простотии като сме при нея.
А тия щуротии с определянето на пола са ми пълна глупост. Китайски календари и не знам си какво. А не мога и да разбера каква е толкова драмата с това дали е ломче или момиче, нали е важно да е живо и здраво?! Аз не исках да знам, все тая ми беше, ама мм държеше да разбере  pardon .
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #439 -: януари 15, 2018, 15:01:05 »

Цитат
работи се за 3то и ако не е момиче каза, че ще осиновят защото иска момиченце.

що за лудост е това... не мога да го разбера,  мислех че само бащи кукавици има че искат синове, но то и майки имало... не мога да асимилирам как може някой заради пола да иска дете, ми я ако реши дъщерята да стане син някой ден??? girl_impossible

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 15, 2018, 15:06:05 »

Здравейте!

И ние най-после си имаме сняг.  smile Аз съм болна от събота. Всички вкъщи се изредихме. ММ в неделя ме изненада със закуска и чай. Беше запалил камината и ми беше много уютно на топличко, гледайки снега през прозореца. После излязохме да се разходим и да покажем на Алекс снега. Следобед дремнах малко с Алекс и отново ме изненада със следобедна закуска в леглото.  heart Цял ден се занимаваха с детето, та аз да почивам. Как да не го обичам този човек?! Много ми е миличък! heart heart heart
А вечерта Алекс постави рекорд на заспиване - 1.15ч. angry ММ пък ми вика - има ли значение, след като сме щастливи?! heart Сутринта го събудиха съседите с ремонта 9.20ч. Днес сме си отново двамата и се гледаме.  pardon

Булче, да се оправя бързо Звяр и повече болест да не го лови.  smile

Винаги сме искали да имаме 2 деца с ММ. Единственото, което би ме карало да отлагам е, че искам да знам дали ще можем да му осигурим всичко, което има Алекс и другото е да го обичаме, колкото обичаме и Алекс. Второто звучи егоистично и съм сигурна, че ще го обичаме така, както обичаме и първото си дете. Времето ще покажа. За мен семейството е най-святото и колкото по-голямо е, толкова по-хубаво.  heart

Не я знам коя е тази жена с 5-те деца, но да са им живи и здрави. Много смело от тяхна страна.

Не вярвам в тези изчисления. За мен това е нещо велико и уникално.

Сега, след като вече имаме момче, не мога да си представя какво е да имаш момиче. Обожавам го това момченце и се радвам, че разбрах какво е да имаш син.  heart Дано един ден имаме щастието да отгледаме и момиче.

Я кажете как се казва този сериал с Прислужницата, че нещо му изпуснах края?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: януари 15, 2018, 15:06:40 »

Аз може би не съм го написала като хората. Те ще имат 3 деца /всичко да е наред де/, не че 3тотот е само, за да е момиче. Ако имаба момче и момиче пак цяха да имат 3то. Не знам дали само тя иска момиче, мисля че и двамата с мъжа й го искат. Просто ако имат още едно момче, ще си осиновят и момиче.
Мис, дядо ти добре ви е прецакал. Мм нали за близнаци и заради брат му /по-малък е/ опростили младоженския заем на техните.
« Последна редакция: януари 15, 2018, 15:13:33 от ratatui » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #442 -: януари 15, 2018, 15:18:57 »

Аз може би не съм го написала като хората. Те ще имат 3 деца /всичко да е наред де/, не че 3тотот е само, за да е момиче. Ако имаба момче и момиче пак цяха да имат 3то. Не знам дали само тя иска момиче, мисля че и двамата с мъжа й го искат. Просто ако имат още едно момче, ще си осиновят и момиче.
Мис, дядо ти добре ви е прецакал. Мм нали за близнаци и заради брат му /по-малък е/ опростили младоженския заем на техните.

Не знам, на мама гарджето е най-перфектно, и не бих го заменила с нито едно момиче на света  heart

Миме Handmaid's Tale се казва.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: януари 15, 2018, 15:33:35 »

Еее никой не говори за замяна. Утре ако имаш момиче, и нея няма да замениш за нито едно момче на света  girl_wink
От няколко дни все забравям да питам някоя да има опит с квас? Решила съм, че трябва да завъдя такова чудо, обаче нещо не ми се получава. Ако някоя има опит ще се радвам да сподели.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: януари 15, 2018, 15:38:25 »

Здравейте!!!
Аз гледам 2 сериала. Единия е за гинеколог и се казва "Женски доктор", а другия е за изоставени деца - "подкидыши" На втория все рева.
Болна съм и аз тия дни, купих си билет за Руски Имперски - Ромео и Джулиетта, много се кефя. И на Плющенко щях да ходя, ма тогава ще сме в БГ. Няма да му простя!!! Може ли така да не съобрази датите  pardon diablo
Всяка сутрин като водя Кико на градина минаваме покрай йога център. Омъръзна  ми да гледам надупени девойки. Мъже да бяха друго  tease
Рат, квас като мая ли имаш предвид? Тук Квас е слабоалкохолно питие. Сега го пият топло като Глинтвайн.
« Последна редакция: януари 15, 2018, 15:40:14 от fanimira » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #445 -: януари 15, 2018, 16:18:01 »

Цитат
Рат, квас като мая ли имаш предвид? Тук Квас е слабоалкохолно питие. Сега го пият топло като Глинтвайн.

 lol

не тоз квас бре жена, квас за хляб, Рат се прави на мУдерна мама и до квас стигна  lol

Рат ама няма да я върна със сигурност, ама и няма да изпадам в някакакви ситуации в които да се тръшкам и да тюхкам защо не е момиче, искам живо, здраво и доносено бебе, точка, нищо повече.  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #446 -: януари 15, 2018, 16:19:23 »

... искам живо, здраво и доносено бебе, точка, нищо повече.  heart

В сладко очакване ли си?  blush

ПП. може и на лични  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #447 -: януари 15, 2018, 16:30:00 »

В сладко очакване ли си?  blush

ПП. може и на лични  blum


хаххаха таз па  blum не, цъ, няма да е тая година, гледам една колежка е напълнила блузката, та май ще трябва да поема нейната работа хахах ние така стресираме шефката всяка година, по 1 в майчинство, множко ще и е двечки
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: януари 15, 2018, 16:40:51 »

Хай аз да ви се измрънкам пак за тия моите в офиса...

Колежката - шефка днес следобяд е при клиент. И ей сега ми пише по скайпа, че една от фирмите ме искала за 2 дни на място при тях. Всичко е ОК. Това, че 2 дни ще пърувам с автобус до Пловдив и обратно няма драма, по- интересното е, че този с когото фирмата контактува седи на 6 метра от мен и вместо да дойде да ми каже, той казва на колежката, която я няма...да ми пише. Безумно ми е crazy crazy crazy

Преди 2 седмици ходих да говоря с HR-ката и да и кажа, че ако това ще е начинът на работа да миакжат, да започна и аз така. Ма половин час и дуднах. Тя ми обясни как съм се навивала...като цяло никакво добро впечатление не ми направи като HR-ка, за разлика от предната в майчинство, та щяла да инициира среща, да сме си говорели ама и в нейно присъствие...

Викам - ние това си го говорим от няколко години, че тоя човек не контактува с нас, като че сме чумави. Работата изостава заради него, защото има задачи които трябва да ни обясни, но е вено зает...и нищо не се е променило. Едва ли сега ще се промени diablo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #449 -: януари 15, 2018, 17:07:03 »

Оф Скай, от къде са го взели тва дърво при вас  angry СУпер дразнещо  nea
Рат, що се вкарваш в такива приключения  girl_impossible Ех тоя твоя много здравословно го раздава  blum
Чакайте сега, нали уж няма втори сезон на дървото!? Аз затова го отписах  huhhuh.gif Още един сериал ще ми дойде свръх, маааа иначе го харесвам и аз. От дъртите само бай Юнал харесвам  good А Моню от този сериал ми стана бая антипатчен, не че някой друг път съм го виждала някъде де...
Вие пък, не помните ли на Булчето няколко годишният план преди номер две Wink
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines