Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:54:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169613 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #420 -: януари 15, 2018, 09:13:11 »

Личи си, че вън е студено Wink Събота и неделя сте изписали бая!
Добро утро от мен! Пих кафе, след малко се захващам и с упражненията. бързам обаче да се вкарам като черна станция по темите blum
За броя на децата - ако не се налагаше да ме кастрират своеобразно още първия път, демек ако можех да раждам нормално, със сигурност щяхме с ММ да имаме 3 или 4 деца. До там ми опират силите в стил "ако баба ми беше мъжка". pardon Аз не виждам лошо от много (разумно много деца). Обаче озаптяването трябва да е с мисълта дали във времето ще мога на всяко дете да подсигуря елементарни неща. Така например кумецът са 3 деца, той е средно дете. Най-големият е женен, но както мама е направила всичко. 10 години са давали зор кумците да се женят, а когато са казали, че ще е "догодина", свекърите са казали - Ние нямаме пари crazy beating Да не говорим, че най-малкото дете още е ученик и тепърва ще трябва бал да има. Пак кумците първи са си купили жилище и останах така Oh my ... от подаръка на свекървата. Чиния! Една, не сервиз, а чиния shok
Приятели на наши приятели имат много деца - май пет към момента. Бащата е свещеник, майката само ражда. Пак хубаво, че в църквите касов апарат няма и се помага pleasantry на хората в нужда. Даже май обмисляли и шесто дете, което ми е вече свръх! Аз например не бих искала децата ми (второ, трето и десето по ред) да живеят живот втора употреба, да носят гащите на брат си/сестра си до протриване. Не е въпрос на вещомания и краен материализъм, но елементарни неща трябва за всекиго поотделно. Там са и на принципа на спомагателната система. Работата на децата е да играят, а не по задължение да гледат бебе - лично мнение.
Не харесвам и голяма разлика във възрастта. Съученичка имаше 18 години разлика с кака си. Ами то все едно имаше още една майка pardon Коренно различни бяха като разбиране кое как и какво се прави в тоя живот. То и с малка разлика децата може да са различни, но поне подкрепа да имат, а не малкото да гледа болни и възрастни родители, защото голямото дете вече си има собствено семейство и грижи.
Та така - пет деца е супер, стига да си си преценил силите Wink
Хехе, тези дни гледам Дървото на живота и ми е интерено какви порядки са били. Точно разгръщат темите за големия род, материалното и идеализма. Сега обръщам внимание на някои актьори, които ги познавам от Откраднат живот, а тук не съм запомнила при първо гледане.

Нашата Есмералда прави номера - пералнята демек. diablo Има неща, за които мъж не трябва да се слуша, ама айде. Когато дойдохме в този апартамент, той реши да дадем досегашната ни пералня на нашите, а ние да вземем една Бош втора ръка (от проверено място). Яд ме е, защото вече 3 или 4 пъти прави номер, а при нас всеки ден нещо се пере и трябва яка машина. Ще е нещо елементарно като ремонт, ама накрая ще я подарим на баба, че и без това има нужда, а ние ще вземем нова. Остава да убедя мъжо, че това е негова идея lol

Аз съм ви казвала лафа на мъжа ми - ако момиченцето ни е кроткото дете, представи си момчето girl_impossible lol
Хайде, отлитам да се потя, докато малкият бръмбар спи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 15, 2018, 09:29:37 »

Добро утро и от мен, как сте?Тук най-после има сняг и довечера ще се пързаляме   danceg  Yes Ще е голям кеф за дребната и мен.

Не смятах аз тия неща, истината е в сперматозоидите.Все пак мъжът е носител на Х и У хромозомите.Женските сперматозоиди са бавни, издържат дълго в различна среда.Мъжките са бързи, но умират бързо в различна среда.Та ако искате женско преди овулация 2-дни някъде, като пак не е гаранция.Абе късмет му викат хората smile

И аз четох за Буболинката, да ви кажа радвам и се, но на мен 5 са ми в повече.Моя психически предел е 3.Може би защото аз винаги съм искала 3.Ама тая мечта бавно и постепенно отлетява.Иначе имам позната с 4 момичета.След време ще трябва да си купуват аптека.Само на дамски превръзки няма да могат да смогнат.

Аз събота и неделя мързелувам, излизахме да си търся ботуши и едно голямо нищо.Продължавам издирването!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #422 -: януари 15, 2018, 09:51:31 »

Добро утро!

Ей заради този сняг чак сега долитам в офиса... ама пак добре че вална да изтрепе тея бацили... Звяр ни побърка тея дни, през ден бяхме по лекари, вчера даже с багаж отидохме в белодробна, ама слава богу гърдичките се чисти, та си е на домашен стационар...

Това за децата си е лично решение, това че аз нямам мераци не означава че други не могат да се справят. Едната от собственичките на фирмата е с 3 деца, ама и с 3 детегледачки... А и подсигуряването на децата никога не ми е било важно, важно е да ги направим добри хора. Баща ми са 7 деца, модерно е било на времето, директор е бил и е било много важно да има много деца, до 9 са целяли че е кръщавал 9то великия вожд на дъжавата,баба е била даже 9 пъи  бременна. Разказвах ви как си разделиха имота, с усмивки и веселба.

Цитат
Не смятах аз тия неща, истината е в сперматозоидите.Все пак мъжът е носител на Х и У хромозомите.Женските сперматозоиди са бавни, издържат дълго в различна среда.Мъжките са бързи, но умират бързо в различна среда.Та ако искате женско преди овулация 2-дни някъде, като пак не е гаранция.Абе късмет му викат хората smile

а късмет... смятай че щом всички звезди вече ползват ПИД  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 15, 2018, 09:55:05 »

А то това е друго ПИД-а. Там вече е яко машини е в БГ е забранено във връзка с пола, освен ако няма някакви заболявания който се предават на деца от мъжки или женски пол специално(има такива).Но реално моята госпожица е станала точно по гореописания метод без да съм го целяла.Секс 2 дни преди овулация.

Ох Булче, дано се закрепи звяр.Просто ми напомня една наша спирала, ама беше лятото при нас.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #424 -: януари 15, 2018, 10:00:38 »

Морген!
И аз не я знам тази, но жива и здрава да е, радвам се, че си има момиченце, наистина са друга бира  smile Аз винаги съм искала момиченце, ама и на момченца много се радвам и мога да си се представя, номер две вече има име, мъжко, та по-добре да е, тамън малко да възвърне баланса в нашта къща и да не ни вкарва в размисли за женско име  pardon Третото може пак да е момиче, макар че имаме още две любими мъжки имена  blum
Изобщо не е вярно това при нас, ММ беше на 25 - момиче Wink
Събота нагънах 3 серии на прислужницата, доста ме разтърси, исках да го гледам цял ден, но имахме други планове, та ще се опитам да крада време вечер...Командирът много ме кефи  heart
Мисис, тя и Адиктед така беше сигурна, че ще е мъж, ма нъцки....та нищо не се знае до последно  Wink
В събота бяхме на гости на наши приятели, които се обзаведоха с апартамент наскоро, да го видим и откарахме до 100 часа, ММ и другото момче като хванаха джойстиците  girl_impossible Мис закърти на спалнята им, та после просто я пренесохме на дивана им и останахме там да спим  pardon В неделя трябваше да се виждаме с наши приятели с няколко месеца по-голямо момиченце, но ни се обадиха, че през нощта много е кашляла и пропуснахме  nea Миличката откакто тръгна на ясла есента, когато и да им се обадим все е болна  sad
Още сме коледни вкъщи...ма снощи като се прибрахме с ММ решихме просто да прекараме време заедно (след като наготвихме де, ма и това вече го броя за време, прекарано заедно), та се надявам тази седмица той да свърши сам тая работа  pardon Тия обиколки събота и неделя понякога ми идват свръх  angry
Маги, аз пък още издирвам хубаво червено сако  pardon Поне дънки си намерих...
И аз се радвам, че има сняг, Мис най-после ще намаже шейна, а и дано убие малко бацилите  nea
Ох Миличкият Звяр, дано се закрепи  heart
АЙде дуи дуи и целувкен  give_rose
Два нови отговора...ма пускам
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 15, 2018, 10:09:00 »

Привет! smile
На мен такива примери,за 5 деца в наши дни, по друг начин ми действат,казвам си "я се стегни,не бъди лигла,виж,хората с пет се оправят" lol

Иначе аз не обичам да разгадавам фокуси или да разучавам специални ефекти,за мен това е магия и точка. Същото е и с пола. Даже с втората бременност бях решила да научавам пола преди раждането,за разнообразие. Тя пък приключи зле и после ми минаха тези мераци.
Та съм твърдо против менажирането на пола,дори да имах три момчета. pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #426 -: януари 15, 2018, 10:29:52 »

Тук има сняг, ама за нищо не става, даже не е покрил покривите както трябва. По- добре е от мъгла е обаче smile
Първия път, когато даваха "Дървото на живота", хич и не обърнах внимание, защото се ядосах на препратката към "Листопад" - същото едно такова дърво и проблеми на голямо семейство при смяна на ценностната система. Сега го гледам, колкото да подкрепя българското Wink Започва и някакъв по бтв, ще си ги мерят двете телевизии. Вероятно ще гледам новия заради Цветана Манева, а другия ще наваксвам по Нова плей.
Порядките от онова време /след освобождението/най- добре ги описва Емилиян Станев. Пловдивската баба е имала записки, които обаче е изгорила заедно с томовете на Иван Вазов, когато го обявили за "вреден". Изобщо много щуротии е преживяла нашата история, много неща са затрити и по този начин творческата фантазия може да се развихря неограничено. Гледах научнопопулярен филм за родово издирване на американци в Англия - ами там пазят архивите на църквите от 1600, знае се кой, кога, какво... При нас - огън да го гори миналото, барабар с досиетата blush
Жалко, че от разказите на двете си баби помня само това, което тогава ми се е струвало интересно. Майка ми и баща ми мълчаха по разбираеми причини, такова е било времето им, а на това, което говори сега майка ми за баба си и дядо си ми е трудно да повярвам, ако не го потвърди и леля ми. В някои моменти съжалявам, че интересът ми към историята е предимно литературен и не ми иде да си седна на д-то и да разчовъркам останалите тук- там архиви от онзи период.
Приятен и ползотворен ден на всички. Закъснявам с плановете си, но и не бързам, щото какво ще правя, ако нямам работа? Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #427 -: януари 15, 2018, 11:01:52 »

Баща ми са 7 деца, модерно е било на времето, директор е бил и е било много важно да има много деца, до 9 са целяли че е кръщавал 9то великия вожд на дъжавата,баба е била даже 9 пъи  бременна.
Това съм го чувала, ама то вашият социализъм хич и не е социализъм, щом е позволявал кръщенетата  Wink. По това време при нас е имало "облаги" за многодетни майки от друг характер - по- ранно пенсиониране за 4 и повече деца, безплатни билети за влак и рейс, привилегии за настаняване на децата в седмична ясла и детска градина, стипендии в училище за 4-то дете и някъде към 77-ма изплащане на всички детски за трето дете наведнъж. Мисля, че по този начин се събираше сума за автоматична пералня и хладилник и много хора по селата се възползваха. По градовете отиваше към другата крайност - само по едно дете, максимум две.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #428 -: януари 15, 2018, 11:13:48 »

А, май и медал е имало за многораждащите Wink
Море, пари си трябват за образование най-малкото. Едно е да тръгнеш с летящ старт, друго е да драпаш с гол младежки ентусиазъм.
В интернет има разни календари за определяне на пола. Даже наскоро попаднах на една прогноза за ръста. Очаква се кокона да е около 180 см. ММ се зарадва, че цитирам "няма да е лонгурин като мен". Запритеснявал се човекът как ще омъжи щерка си, ако току виж мине 190 см lol
Излиза ми се, ама като гледам как е скрипнало, хич не е работа nea Май ще съм на тихи занимания вкъщи и чак привечер за кокона ще има кратка разходка.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 15, 2018, 11:19:50 »

Добър ден ! smile

Видях Бубулинката и аз.. никога не бих могла да се справя с 5 деца, а и не искам.. ама аз съм си аз.. евала на жената, че се е навила.. Белосвала е прекрасно име, много го харесвам.. да й е жива и здрава... от къде пари за 5 деца.. Сигурно трябва да се откажа от доста неща, за да успея да гледам 5 деца.. Доста над предела на възможностите ни са или поне на този етап..

Иначе и баба ми е имала 8 братя и сестри.. даже тя е имала близначка + още едно момче, които са починали.. т.е 11 деца, но са оцелели 9. Но в днешно време да имаш толкова деца е извратено.. до 3, при стабилни доходи ми е ок.. все пак трябва да им се подсигури добра възможност за живеене.. не е само като да ги родиш  nea

Днес ще съм в нас, една бременна приятелка може да дойде и Боуен терапефтката.. Вчера сготвих, днес само пера и суша Wink  + наваксване в дневника на принцес, ако тя позволи smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 15, 2018, 11:22:02 »

Ще ви черпя ако второто е момиче  girl_wink На мен ми е мечта, но не вярвам. За синът ми имах надежда, че може би греша, но той показа характер и още в 13г.с затвърди категорично пола си Wink Моя мъж тогава каза „Добре, че рано се показа, преди да си изкупила всички налични рокли в Европа и САЩ за новородени”. И не мислете, че не го исках силно да е момиче, чак ги бях убедила с майка ми, че ще е с розови гащи и им отне няколко дни да го асимилират. Явно много обедителна съм била  tease

Булче, дано бързо оздравее сладура и това му бъде с болестите тази година.

Ние сме близнаци с брат ми и е трябвало нашите да получат апартамент. Само дето дядо ми отишъл в завода и казал, че баща ми живее в голяма къща и апартамент не му трябва. Др е въпроса, че не е било така, но старото мислене е оказало влияние да живеехме дълги години като в приказката за дядовата ръкавичка.

Колкото до децата ... ще ми се две момчета и на дърти години и трето, по възможност момиче. Но като знам уж сравнително кроткия ми Номер 1, не знам дали след Номер 2 ще имам сили за Номер 3.  tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: януари 15, 2018, 11:24:55 »

Булче, не видях, че Звяр пак е болен sad Съжалявам.. Нека тази година да е здрав и боледува малко sad
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 15, 2018, 11:52:10 »

Дааам и аз видях за Буболинката, ама при 4 момчета, може пък да им се е приискало момиче. Освен това - големите и дец аса си големички. Дай Боже всеки колкото иска и може pardon

Съседските деца бяха - 2 момичета през година и малко, после много време майка им беше (до колкото знам) със спирала и после 2 момчета. Така, че най- голямата кака е колкото мен,а най- малкият младеж сега влиза студент pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #433 -: януари 15, 2018, 12:06:08 »

Това съм го чувала, ама то вашият социализъм хич и не е социализъм, щом е позволявал кръщенетата  Wink.

aaa не, грешка съм се изказала, не ги е кръщавал, само име им е давал. Ти пък... майка ми и сестра и брат и на дърти години се кръщаваха че разбраха че са католици, безплатно било и никой не следял за католиците... Брат ми е тайно кръщаван, яйца са се боядисвали на 1ви май. Ама то дядо ми е бил върл комунист, партизанин с медали, директор човек, не е имало как.

Малее побърках ви с прислужницата, а втория сезон изглежда още по жесток! Аз уикенда забиха на The Crown, интересен е доста  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #434 -: януари 15, 2018, 12:37:13 »

А, да! Забравих за медала blush Колежката ми /четвъртата дъщеря/ го пази и го е заковала на видно място в къщата. Първата дъщеря, която има изключително чувство за черен хумор, откога се кани да го премести на кучешката колиба, да го припикава кучето им за блясък blum
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines