Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:55:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169590 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: януари 14, 2018, 00:51:40 »

На мен много любима игра ми е Китайска дама, става у за малки и големи. Също черен Петър.
Сестра ми имат една игра Хотел, не е лоша, но винаги печели ММ.  angry

Тази жена за първи път я чувам, но да са живи и здрави.

Забравих да се изкажа за кварталите lol аз живея в Люлин, говорете ми за контингент lol но и в Павлово съм живяла, не е много по-различно, само дето няма метро.
В Люлин около блоковете има много .... аз им казвам седенки. Масички с пейки, специално направени, и си се събират от блоковете през лятото там и си мезят и пийват, а на около играят децата им. Мен ме кефят, все едно са на градинско парти. Около блоковете където има седенки винаги са здрави пейките и люлките и има кошчета.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #406 -: януари 14, 2018, 09:42:39 »

А, то за професионално познаване, аз също имам, нали три години учителствах  gape Tongue
Да не говорим, че и международно после се е налагало покрай обучения и работа в човешки ресурси. Хихи, ама нали теоретично не бива да има разлика в подхода на възпитание? Wink
В тази връзка, "Големите малки лъжи" е доста по- симпатичен сериал. Оставя почти същите послания за насилието и правата на жените, като всичко се развива в реално време, пак с отличен актьорски състав.  good
Много интересно ми се получи снощи, докато пренасях текста от ФБ.  blush Копирах всичко, с името и размерите на бебето, но упорито ми се появяваше само първата част при публикуване. Исках някак да го изхитря и въртях с пренасянето, та по тази причина е без кавички Wink Добре е защитено, ама клюкарското в мен напира ли напира funnytooth
Е туй пък съкращение ЖЗ какво значи? И ако не си в напъпило положение вече, как пък ще знаеш с такава сигурност? Wink
Без съмнение родителите се обичат физически и духовно, иначе защо да създават деца pardon
Това пък по повод една статия на Мама Нинджа, която направо ме шашна /и статията, и майката/. Лично тя твърди, че и четирите и деца са непланирани. Връщах се няколко пъти на текста, но колкото и да се взирам в думите, разбирам го и така, и така. blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: януари 14, 2018, 10:49:41 »

мен пет деца ми идат малко в повече като идея, ама секи с капацитета си. pardon
и аз да питам кво е жз?
гледала съм отвратително палави и неспящи момиченца- не мога да се съглася с раздялата по полове.
Сънувах че Свекс има внуци близнаци, та посланието й без кавички ептен ме втрещи! shok
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: януари 14, 2018, 10:55:15 »

Изгледах я Прислужницата. Хареса ми! Можеше и повече награди да вземе. След първите 3 епизода нещата стават по-поносими или се свиква някак с насилието и болката. След Хиляда сияйни слънца на Хосейни, това е първият филм, при който изпитвам физическа болка. "Големите малки лъжи" също е хубав, но не ми е толкова въздействащ.

Вчера видях за Буболинка, направо не повярвах. Много са ми симпатични. И мен са ми много, но се радвам на хора като тях.

ЖЗ - Живот и здраве Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #409 -: януари 14, 2018, 11:00:48 »

 Аз пък вчера по повод Буболинката с майка си говорих за полове и т.н. Та някаква си жена позната като разбрала, че съм бременна питала ММ на колко навършени е бил като съм заченала. Майка й казала и тя изстреляла, че ще имаме момиче. Казала, че за пола имало значение само този фактор и трите деца така си ги предвиждала -ако били четни се раждало момиче, при нечетни - момче. Мен ми се вижда много проста математика, ама сметнахме на всички дето знаем тая информация и децата си излезнаха. Хаха та дайте да докажем или отхвърлим експериментално и току- виж вземем да си поръчваме децата.  Wink blum
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: януари 14, 2018, 11:04:04 »

При нас не работи тази проста математика Wink
Когато забременях, ММ беше на 32 навършени, имаме момче  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #411 -: януари 14, 2018, 11:27:20 »

Аз не разбрах какво смятаме??

Иначе за фенките на прислужницата, ще трябва отделна тема да си направим tease, Лъжкините и на мен не ми бяха толкова силни, но и там ще е интересно да се види, тъй като и там книгата приключва с 1я сезон

http://ew.com/tv/2018/01/12/handmaids-tale-season-2-first-look/
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #412 -: януари 14, 2018, 11:43:04 »

И при нас- първия път 27, втория 34, все момчета blum Твърдя и че са от един баща, щото от различни едва ли има значение blum
Може и да сме изключение, понеже моят тогавашен шеф правеше някакви сложни сметки със смяна на кръв на родителите, кой каква храна яде по време на зачеването и още нещо по звездите отчиташе и НИ2 беше 100% момиче, после в картона от видеозон пишеше "вероятен пол:женски", коремът ми беше в ширина развит, с огромно д. бях, готвех се за момиче, даже червена количка имахме, ама на - както каза разраждащият доктор "...ташаци до коленете, какво да гледам пак!" funnytooth
За многото деца нямам твърдо мнение, даже клони към максимум три. Казвала съм за бившата ми колежка - 4 деца, тя е последна, след починало единствено момченце. Баща им е искал момче, надявал се е отново да е мъжко. Четирите са с висше образование, много свестни жени, имат се и си помагат, но когато става въпрос за повече деца, или за деца изобщо, твърдо са против. Най- голямата има 2 момчета, втората е с едно, третата не е омъжена, а моята колежка е имала един спонтанен аборт след случайна /нежелана/ бременност на 36г., не е правила никакви опити за забременяване преди и след това. И още един пример със съученичка от езиковата - 6 деца бяха, през едно разнополови и без близнаци, майка и баща с образование и добро здраве, не от малцинствата или отявлени католици, съвсем нормални хора. Децата също се оказаха читави, ученолюбиви и задружни... Съученичката ми се срамуваше и възмущаваше от положението си, макар да обичаше всичките си братя и сестри. При последното ни събиране, тя и сестрите и не бяха омъжени и нямаха деца, единият брат имаше три деца от три брака, а другите двама имаха по едно дете. Може и съдбата им да е била такава, дори и да бяха по 1 дете, но няма как да не се замисля blush.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 14, 2018, 12:26:00 »

Когато съм забременяла ММ беше на 29  blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 14, 2018, 13:05:36 »

При нас 35-момче, 40-момче, 42-момиче  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 14, 2018, 16:15:34 »

27- момче

Машка, винаги съм си мислила, че ТМ е по-малък от нас lol явно съм си го измислила. Мислех, че е '87-'88 някъде lol lol
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: януари 14, 2018, 16:37:47 »

Панди, направо му вдигна самочувствието smile Казах му какво си писала и сега се подсмихва доволно  girl_wink Набор '83 е.
Аз пък мислех, че ТМ е по-голям от нас  smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #417 -: януари 14, 2018, 19:32:42 »

Адиктед, тази сметка при нас не излиза smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #418 -: януари 14, 2018, 22:40:10 »

Раздялата по полове е, че поне по класическия начин, момиченцата ти дават вьзможност да ги обличаш с рокли, розови панделки и цетенца, да им слагаш лак, да им плетеш плитки и пр.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 15, 2018, 07:04:40 »


Е туй пък съкращение ЖЗ какво значи? И ако не си в напъпило положение вече, как пък ще знаеш с такава сигурност? Wink

ЖЗ = живот и здраве
Колкото до другото. Ами знам си. Всички ми се чудят, но аз знам че и номер 2 ще е момче и затова и отлагам все още проявата му. Към момента няма с какво да се похваля girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines