Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:26:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169604 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: януари 13, 2018, 15:37:21 »

Здравейте!

Аз нещо се мъча да се разболявам.   girl_impossible Ей, няма да ме подмине значи.

Чери, да са живи и здрави и двете!  give_rose И много сили да се справят с всичко.

Аз на Мари шапка и свалям и за това, че е намерила време да я направи. Покрай майка ми, която също не се занимава професионално, знам че поне два дена работа си е. Тя сама си прави и пече блатовете, прави кремове, пък докато стегне... украси. Фондан ползва готов. И после като ми каже, че й е неудобно да си иска парите, зле ми става. Почти нищо за труд не взима, защото се притеснява хората да не си помислят, че е много. А такива торти в някоя сладкарница ще са поне 2-3 пъти по-скъпи и няма да имат нищо общо на вкус. Много труд си е това, но хората сякаш не са узрели достатъчно, за да го оценят. И така, нека си бухат от сладкарниците, дето всички са с един и същи вкус.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: януари 13, 2018, 15:55:10 »

Чери, да са живи и здрави мама и бебе! Дано да успеят да се справят сами и лесно да се гледат!
В групата на Ники една майка прави торти, хоби й е, но е добра, имахме малко недоразумение с тортата, ама не беше виновна тя. Предлага 5-6вида блатове и 7-8 крема. Прави си всичко сама, само фондана май й е готов. Излиза по-евтино от сладкарници като Неделя, а със сигурност продуктите й са по-качествени. Има си ценива тарифа, дава ти я /на парче е м/у 3.80 и 5лв/ ако искаш. Човек трябва да си цени труда.
Днес ми се вижда много студено навън. Уж само час разходка направихме, а с мм замръзнахме. Айде да стане вече истинска зима, че това никакво време ми е много сдухано.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #392 -: януари 13, 2018, 17:07:13 »

Хаха, тъкмо да изтърся, че не виждам вече в интернет пространството Бубулинка, онази майка на 4 момчета, дето имената им почват с Д и прави много красиви торти и хоп- снощи родила 5-то дете, момиченце smile Леле Oh my ..., нямам думи за такава смелост smile Е, объркали им са се плановете за баскетболен отбор blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: януари 13, 2018, 18:00:43 »

Хаха, тъкмо да изтърся, че не виждам вече в интернет пространството Бубулинка, онази майка на 4 момчета, дето имената им почват с Д и прави много красиви торти и хоп- снощи родила 5-то дете, момиченце smile Леле Oh my ..., нямам думи за такава смелост smile Е, объркали им са се плановете за баскетболен отбор blum

На това му се казва новина! Oh my ...
Интересно ми е името какво ще бъде Girl_hide
Е, те първите вече не играят, най-голямото е пълнолетно вече.
Да са живи и здрави, много се радвам на такива дами good

Супер новина и от Вики, да е живо и здраво бебенцето и дано всички премеждия са вече зад гърбът им! smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #394 -: януари 13, 2018, 18:23:20 »

 Момиченцето е Белослава. И аз се шашнах, те живеят някъде около нас, засичала съм таткото с по-малките момчета. Браво на тях, радвам им се, дано има повече такива смели родители  good
 
 Аз в момента много харесвам на вкус тортите на Савенко и на Вила Росиче, в Неделя отдавна не ходим. Червеното кадифе на Савенко е единственото, което съм яла в България и имаше вкуса, в който се влюбих когато опитах за първи опит.Цените верно са по-скъпи, но Савенко със сигурност си ги прави всички тя. На ММ едни приятели от художествената бяха правили самички тортата на детето си беше направо УАУ динозавър, ама те са учили склуптура. Лошото е, че наистина парите са малко за труда и много за джоба, но пък защо да не се пробваш Мари, мисля че би било много удовлетворяващо за теб. smile

 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #395 -: януари 13, 2018, 19:16:08 »

След толкова принцове си имаме и принцеса! Вече официално можете да ми викате Кралицата Майка или Оная лудата с петте деца.
Милата, няма да и е лесно. Ще се наложи да вземат таткото в отбора, че да станат 5-ма. smile
« Последна редакция: януари 13, 2018, 19:22:01 от svekarva » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: януари 13, 2018, 19:22:04 »

След толкова принцове си имаме и принцеса! Вече официално можете да ми викате Кралицата Майка или Оная лудата с петте деца.

 funnytooth funnytooth funnytooth
Свекърва, слагай кавички, да не стават грешки lol

Белослава е разкошно име, много го харесвам. А иначе, сигурно, да, повечето ще са ей така shok, но чувството ми е познато и тя сигурно е много щастлива, че и при нея дойде принцеса smile

Аз напоследък казвам, че ако първото дете беше принцеса...принцове можеше и да няма.
И още си мисля, че страховете ми от момчета(когато разбирах тази новина, особено първият път) са били напълно основателни. Както казва Ина, момиченцето си е друга работа... smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #397 -: януари 13, 2018, 19:44:00 »

А, Ина може да каже това, колкото и аз "момченцето е друга работа" Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #398 -: януари 13, 2018, 19:49:36 »

Що страхове от момченца? Аз пък не искам честно момиченце, не мога даже да си го представя, не че ще го върна Love girl
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: януари 13, 2018, 20:32:39 »

А, Ина може да каже това, колкото и аз "момченцето е друга работа" Wink

Ама аз мога и го потвърждавам blum

Що страхове от момченца? Аз пък не искам честно момиченце, не мога даже да си го представя, не че ще го върна Love girl

Защото не сме от една кръвна група, просто ....аз съм нежна душа funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #400 -: януари 13, 2018, 21:28:58 »

А, Ина може да каже това, колкото и аз "момченцето е друга работа" Wink

Лично-не, но професионално - напьлно. Част от работата ми е да познавам междуполовите различия  gape Tongue

(специално тьрсих половин час много изплезенето човече. Наложе се два пьти да ги прехвьрля, та от яд (и за да е рентабилно) ти слагам две)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #401 -: януари 13, 2018, 21:35:51 »

Ихааа... браво на Буболинката! Много са ми сладки такива семейства, но все пак 4 момчета и после още едно... много смело smile

Свекърва, ти с толкова снахи си си точно кралицата майка smile Грешката е вярна Wink

Днес 32 реши да заспи на време и играхме тримата със 31 “Не се сърди човече”. Много ни беше забавно, мо мисля да взема някаква игра и за големи. Монополи ми се играе, но ще се радвам на предложения.


Ина, каква е далаверата с девойките? Питам си просто имформативно, ако някой ден реша след змейовете да се пробвам за хала smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 13, 2018, 21:47:33 »

Киви,внимавай какво си пожелаваш....за Монополи говоря blum Симеон сън не спи заради тази игра. Питай баща му дали иска да види Монополи girl_impossible
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: януари 13, 2018, 21:58:04 »

Хаха, тъкмо да изтърся, че не виждам вече в интернет пространството Бубулинка, онази майка на 4 момчета, дето имената им почват с Д и прави много красиви торти и хоп- снощи родила 5-то дете, момиченце smile Леле Oh my ..., нямам думи за такава смелост smile Е, объркали им са се плановете за баскетболен отбор blum
Видях я есента. Изглеждаше прекрасно и си личеше с мъжът й колко се обичат. Много и се зарадвах.

Винаги съм искала момиче, но знам че ЖЗ и второто ще е момче някой ден Wink
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #404 -: януари 13, 2018, 22:09:26 »

След толкова принцове си имаме и принцеса! Вече официално можете да ми викате Кралицата Майка или Оная лудата с петте деца.
Милата, няма да и е лесно. Ще се наложи да вземат таткото в отбора, че да станат 5-ма. smile

Хаха и аз го видях преди малко.Страхотна новина.Ако имах още едно момиче щеше да се казва точно  така.Много харесвам името.

Иначе да и според мен има огромна разлика между момчетата и момичетата, нищо че някой момичета са хали.
Момичетата са си момичета.Друго си е и според мен.

Киви, и аз щях да кажа  Монополи, но З1 май е малък  за нея.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines