Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:13:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169603 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 12, 2018, 14:56:33 »

Мари, датата на сватбата не ти ли е важна lol lol lol


Не и повече от моят РД funnytooth

Еми, пълнежът е Филаделфия, Маскарпоне, черен шоколад и заквасена сметана, тортата е от блога на Ирина Купенска, много интересни неща има, ще го проучвам тепърва.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: януари 12, 2018, 15:01:42 »

звучи невероятно !! Ти ли я прави?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: януари 12, 2018, 15:13:01 »

Една статия за гледането на внуците. Нали скоро го обсъждахме.

http://www.obekti.bg/chovek/dlzhni-li-sa-babite-da-gledat-vnucite

Тя, Мари, все хубави ги прави.  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #363 -: януари 12, 2018, 15:27:04 »

Мари шапка ти свалям  good, само за сравнение, вчера "любимата Ванилка" я разкостиха в Майките

Поръчаната торта :



получената торта

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #364 -: януари 12, 2018, 15:27:26 »

Я да се посмеете малко  funnytooth funnytooth funnytooth

Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: януари 12, 2018, 15:33:16 »

Хаха, торатата на Ванилията направо ме разби снощи. Показвам я на ММ, той си помисли, че дете I-ви клас я е декорирало. Направо не повярва, че това са сложили в кутията на хората  blush Почти същата е като от каталога  funnytooth

Мари, браво на теб! Много изпипано. Децата сигурно са във възторг  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: януари 12, 2018, 15:33:33 »

Бахахахаха тва с тортата е велико. Преди време гледах един такъв дъълъг лист със снимки на точно такива гафове и беше брутално. Направо ми ставаше жал за всички хора, в този случай също nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: януари 12, 2018, 15:34:16 »

Ванилката отдавна ми е противна. Сега и смешна хаха

п.с мен и горната торта над нея жълтата не ми харесва. нз къв е този нов стил на индианец хванал перо да рисува, навсякъде по био тортите го правят напоследък. pleasantry
« Последна редакция: януари 12, 2018, 15:36:41 от emmmmmy » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: януари 12, 2018, 15:41:46 »

Мари, жив и здрав да е е Сами!
Съчувствам на тези с неспящите деца. Ние днес.откарахме до 10.30  shok, но и много се буди вчера, а на мен в 8 неми се ставаше и го прикотках пак да заспи. Вечер гледам 21-21.30 да сме се изкъпали и да е готов за лягане, та до 22-22.30 да отнесе плувката.
Булче, браво за звяр! Дано се оправи бързо! За съседите, нали знаеш -простотията ходи по хората. Не е до ибразование, баща ми има приятел професор по кинезитерапия, ами няма.такъв простак /и живее в Младост хахах/! Образованието и културата са чного различни.
Леле, като ви слушам а тия кредите така св радвам, че не трябва да купуваме. Не че не искаме да си вземем къща, но не е като да плащаме наем ида няма къде да живеем. Мен също изплащането много ме стресираше в началото, а винаги сме взимали за кратък период. Сега преди Коледа ми отказаха да взема на мм телефон на изплащане, щото съм майчинство  pardon
Тортата е брутална! А за Ванилката от доста места чувам, че изобщо не е това, за което се представя /т.е. тортите й/
« Последна редакция: януари 12, 2018, 15:44:09 от ratatui » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #369 -: януари 12, 2018, 15:44:34 »

Ванилката ме изкърти и мен  girl_impossible Ма верно горката жена  nea
Я да ви питам аз нещо на по-сериозна тема: хареса ли ви речта на Доналд Туск снощи? smile Аз бях силно впечатлена от българския! Показа много високо ниво на политическа класа и уважение към България според мен smile Показно  good След него ББ беше просто още по-умопомрачителен  girl_impossible
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #370 -: януари 12, 2018, 16:07:10 »

Ванилката отдавна ми е противна. Сега и смешна хаха

п.с мен и горната торта над нея жълтата не ми харесва. нз къв е този нов стил на индианец хванал перо да рисува, навсякъде по био тортите го правят напоследък. pleasantry

голямото чудо беше че се извини и че е потресена че от нейната сладкарница е излезнало такова чудо, даже предложи пълно възтановяване на сумата.

Аз забравих да се включа за заспиването, при нас е военен режим също, под час ляга и става, жал а будене нямам, въпреки че снощи будува заради сутрин беше събуден в 07:45
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #371 -: януари 12, 2018, 16:15:41 »

Фери, аз като коментирах сутринта, ти що не се включи за Доналд? Аз също съм потресена blum.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #372 -: януари 12, 2018, 16:37:54 »

Ааа не смей да ме отписваш. Аз всяка година чакам класиране. Пък сега е началото още.

Хехе, целия отбор бъдещи свекърви ще се цаним за шаферки тоз твоя момък само да склони smile
Мари, датата на сватбата не ти ли е важна lol lol lol


Мари, сега те сядох и аз ... ти собствения рожден ден не го ли броиш?! Иначе тортата е великааааа.... твоята, не ванилковата. На нея това не и е първи публичен гаф, вече се чудя толкова ли е смотана тя, клиентите ли са се объркали там да поръчат или просто и подливат вода... не знам, не ми е приоритет... не ям толкова често торта, че да де мъча с имитации, като ще е гарга да е рошава, за имениците правих една с крем с топен шоколад.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #373 -: януари 12, 2018, 17:22:20 »

Туск мен ме срази. Но и Бойко си ми хареса. Държа се много уважително и на няколко пъти каза колко е впечатлен и че след такава реч нищо не би могло да докосне.
Кой ли му е писал речта на Туск? Ще се разровя.
И това не е първия път, в който поляците показват такава привързаност към България.



Потрресена съъъъм от тая торта!!!!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 12, 2018, 17:32:43 »

И последните снимки от фотосесия с бански на Роузи Хънтингтън, родила преди 6 месеца. Харесва ми че не се е хвърлила в обичайното състезание- модел съм, родих преди две седмици и вече съм фит. beating

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5257037/Rosie-Huntington-Whiteley-showcases-post-baby-body.html
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines