Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:17:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169611 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #345 -: януари 12, 2018, 10:56:42 »

Аз пък имах колежка, която предпочиташе да дава 800 лв наем, отколкото да изплаща собствено, щото не знаела след време какво и дали, можело да ходят в чужбина, може децата им изобщо да не искат да  живеят в Бг...ей такива от 100 кладенеца. За мен е безумно да се плаща толкова скъпа квартира, но всеки луд с номера си  pardon
Пффф Миме, как не знаеш какво да правиш като Алекс заспи...що сериали и книги имам приготвени  girl_impossible Иначе използвам това време (въпреки че рядко се случва да заспи рано) за малко глезотия с домашните любимци, че и те си имат нужда да им се обърне внимание smile Успоредно слагам някоя супа/разкрасявам се/упражнения...бе има си какво да свърша, ма кой ти дава  pardon Наистина као тръгнеш на работа друга песен ще запееш smile
Пробвала съм и в нейната стая и в нашата, няма заспиване, ще беснее и вика до последно  crazy Тъй че радвайте се на спящите деца, няма по-хубаво нещо  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: януари 12, 2018, 11:01:09 »

А Али, спеше първия месец като се роди  blum после почна да стачкува, хахаха И тя като госпожицата на Фери, каквото и да направя все тая.Оставях я сама в стаята, с мен, четем приказки и какво ли не.Лежала е по 2 часа в леглото и не и не!Накрая прецених, че няма смисъл да лежим 2 часа и чак тогава да заспи, а аз да съм задрямала 2-3 пъти и главата да ме цепи от събужданията и седим в хола, играе до определен час, после ляга и за 30 мин е готова.И това при положение, че сутрин става в 7 и спи по 1,5 часа на обед.А от няколко седмици събота и неделя не спи на обяд pardon

Аз ще трябва пак да си почна йогата, яко съм се схванала в раменете с тая работа на бюро.Всичко ме боли и прави пук-пук.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #347 -: януари 12, 2018, 11:05:28 »

Привет!

 Ей, и аз снощи с това кино тук съм изпуснала. Честно казано от седмица-две се чудя имам ли права да пусна тема и как става цялата работа, защото не върви да пиша в 2017, та ако някой разясни бих направила, та да видим дано някоя бременлинка се престраши да ми прави компания. Wink

 Днес пък се събудихме с ново допълнение към родата. Една от братовчедките ми е родила момченце. Тя е една година по-малка и са далече от нас като квартал иначе можеше да въртим с количките заедно. Да е живо и здраво, голямо се е родило 4 кила мъж Кристиян. Тя имаше планирано секцио за 18ти, ама явно сам си е избрал кога да се представи на света.  give_rose

 Вчера филмът на Никито Илиев ми хареса. Е, този креолецът беше главен виновник. След това си говорехме с ММ, че и 3торазряден актьор да сложиш до нашите, ще изглежда като печелил 3 пъти Оскар, пък и песните му хубави, а такива матови синеоки как ги харесвам. После четох, че разбивал на приятелката си носа, та кокаини и всякакви простотии. Както свекърва ми беше възкликнала като разбрала за Мел Гибсън, че пиел и биел... ама как с тия добри и кротки сини очи този човек не е способен на лошо. Имаше и друга забавна закачка с женско име и характер, та през цялото време се смяхме с ММ.  Wink

 Нашите на 40+ теглиха два ипотечни и ги изплатиха. Преди това не са имали възможност и никой не им е помогнал с 1 ст, та съм им благодарна, че ето отдавна забравихме, че сме имали заеми и ме изучиха без някога да разбера и да чуя думата не може и нямаме пари. Ние с ММ имаме достатъчно той апартамент и половина и аз един след време, та и за това съм благодарна. Мога да си позволя да си избирам работа, защото наеми не плащам. Взехме си кола, засега идеална, ще покачим нивото след време и така. Нашият приятел дето ходим на НГ си взе също апартамент със заем за възможно най-много години и най-малка вноска с идеята, че каквото и да стане да може да изкара 100 лв и да си плати и очакването, че някога все ще стане инфлация и ще го плати с една вноска. Така се завъртя колелото, че той се издигна и ето за 7-8 години е приключил с кредита, та даже и друг специален апартамент си строи. Та явно съдбата обича смелите.  Wink

 Мари, да е жив и здрав Сами. Да расте безгрижно и добро момче, да е добър брат и батко и да живеят в хармония тримата, та и вие покрай тях. Хубав празник!

 Хайде толкова от мен засега  heart

 

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: януари 12, 2018, 11:06:23 »

Здравейте!

Като ви слушам и оценявам свободното си време сега!

Мери_ми, аз си мислех, че след сватбата искахте дете, кога се разколебахте? Според мен, отпусни си душата, изясни пред себе си какво точно те притеснява и тогава вземете решение. Мога да ти кажа какво спира мен - аз тепърва навлизам в професията си, не искам да родя сега и после след майчинството да нямам къде да се върна. Но при теб случаят съвсем не е такъв.

Честит празник на Мари! Да е жив и здрав Сами smile

ПП. Дадох си сметка, че май тази година няма да имаме нови булки... Добре, че е говорилнята, че никой не побутва другите теми.

« Последна редакция: януари 12, 2018, 11:16:21 от Bube » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: януари 12, 2018, 11:34:15 »

Нашите на 40+ теглиха два ипотечни и ги изплатиха. Преди това не са имали възможност и никой не им е помогнал с 1 ст, та съм им благодарна, че ето отдавна забравихме, че сме имали заеми и ме изучиха без някога да разбера и да чуя думата не може и нямаме пари.

На, точно good good good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #350 -: януари 12, 2018, 12:06:12 »

Специално за Мери-ми съм на другата позиция - нека мине още една година. Не насилвай нещата при мъжа ти, в крайна сметка и той има думата и правото. good

Нещата са наобратно, аз съм насилената lol lol lol За жилище и бебе накуп, две такива сериозни крачки в едно да поема обърква свободолюбивата ми душа Girl_hide Girl_hide За жилището аз съм най-виновна, все отлагах този момент, защото не бях сигурна, че искам да останем в София. Наскоро ме убедиха, че дори да не живеем в София, ще го развържем бързо. И после опънах един списък с изисквания към потенциален апартамент и тези, които отговарят, са за едни суми, където 15-20 години трябва да ги събираме. Иначе дано сме все така, но сме добре от към заплати и затова пръстите са ни широко отворени lol lol lol Което също ми е в списъка за промяна тази година badgirl badgirl badgirl Целият проблем си го създавам сама, защото явно го мисля прекалено много  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #351 -: януари 12, 2018, 12:21:21 »

Нещата са наобратно, аз съм насилената lol lol lol
"Мейдей!" Още по- лошо и още по- твърдо заставам в пълен и преносен смисъл за гърба ти! lol
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #352 -: януари 12, 2018, 12:51:37 »



ПП. Дадох си сметка, че май тази година няма да имаме нови булки... Добре, че е говорилнята, че никой не побутва другите теми.


Ааа не смей да ме отписваш. Аз всяка година чакам класиране. Пък сега е началото още.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #353 -: януари 12, 2018, 12:54:01 »

Ааа не смей да ме отписваш. Аз всяка година чакам класиране. Пък сега е началото още.

 funnytooth Само така, Наде. Да знаеш, че ще имаш много неканени гости lol lol lol
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: януари 12, 2018, 13:01:33 »

Благодаря, момичета! Порасна ми момчето! give_rose

Моля ви да не раздухваме историята, защото от всички съм най-много аз виновна, две грешки допуснах, извиних се на когото трябва, но не помага, защото за мой късмет, нищо не може да се направи.
Писането на допълнителни неща в случая и търсенето тук и там, никак не помага, а ме кара да се чувствам още по-виновна.
Наясно съм, че допуснах грешка, ако някой не е разбрал, но нося отговорност само пред един човек и моля всички останали просто да забравят тази тема. sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: януари 12, 2018, 13:12:58 »

Добрютро  Wink

Аз съм абсолютно ужасена от изплащане и кредити, за сметка на моя мъж. Него хич не му дреме. Предпочитам да съм на квартира, вместо да изплащам. Баща ми все повтаря как на 53 никога не е имал задължение към институция и аз много съм го приела като мантра това. Всичките ни къщи и апартаменти са си наши, друг е въпросът до колко са функционални. Още повече, че ми омръзват неща и места бързо и като не е мое, мога да си го сменям често.

мери-ми, аз нямам много виждане, щото съм в много подобна на твоята ситуация бебе-кариера, но .... съвет от човек пускал изследвания, не вярвам да ви натежи много на бюджета, пуснете си ей така един тест на него и някой друг хормон на теб, да се уверите, че всичко е наред и си продължавайте по план. Защото това, дето казват момичетата е вярно, че не винаги става по план.

На Мари честит рожденик. Много здрав да е, будно и усмихнато детенце  tease

Танчета ако имаме да са живи и здрави.  give_rose

П.с. Мари, вината е моя, но както казах изобщо не се усетих, че за някого може да е проблем. Мисля, че всичко е точно, извинявам се още веднъж и аз.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: януари 12, 2018, 14:42:47 »






Киви, датите май са само две girl_haha и тортата е шоколадова Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 12, 2018, 14:46:56 »

Мари, изглежда вкусна, какъв е пълнежът?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #358 -: януари 12, 2018, 14:49:26 »

Киви, датите май са само две girl_haha и тортата е шоколадова Wink

Мари, датата на сватбата не ти ли е важна lol lol lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: януари 12, 2018, 14:54:55 »

Здравейте!

Ходихме на проверка с Алекс. Червено му е още малко гърлото и продължаваме с антибиотика и другите неща до събота. nea
Снощи пак 1 без 15 заспа. Днес го събудих по-рано, защото иначе нямаше да се оправим навреме за прегледа. Честно, ама ми се скъса сърцето. Толкова му се спеше.  sad Сега заспа 2 без 15, два часа по-рано от вчера.
Това, че не работя не означава, че не съм съпричастна с работещия в семейството ни. Мъчно ми е за ММ, защото виждам колко е изморен, пък и той стои до последно с нас. Не си ляга по-рано. Не, че има и как. Алекс постоянно го търси. На мен ми се доспива, ако легна.

Това, че няма да знам какво да правя, ако заспиваше по-рано си беше точно в кръга на шегата. Просто ми е толкова нереално, ако стане. Нали точно това казах, че най-много ми липсва - времето прекарано с ММ. Понякога и 2 приказки не може да си кажем, като ми заспи толкова късно Алекс. Иначе през деня като спи много добре знам как да си прекарам свободното време.

Машка, ти вече си свикнала с този му режим на Иван, ние с нашия си. И на мен ми е странно за ранно заспиващите, но и ние не сме сами явно. И ние се усамотяваме в спалнята. Говорим, пеем, разказваме...но като му щукне нещо, става и отива в хола. Снощи се сетил, че ще готви на кухнята си.  girl_impossible

Мари, честит празник на цялото семейство! smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines