Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 08:49:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 170170 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #315 -: януари 11, 2018, 16:35:03 »

И аз да кажа за Маги, че стискам палци и имам хубаво усещане, че така като гледам 2018 самичка ли ще си я бутам Wink

Рони, точно и аз за теб си мислих, че си самичка  heart На Маги и желая от все сърце да й се случи по-бързо и да има прекрасно спящо бебе  girl_haha

Аз предчувствия нямам за никоя друга дама във форума, ама има няколко, на които им пожелавам второ blush Няма да ги издавам, някои даже не пишат вече редовно blush blush
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: януари 11, 2018, 16:39:17 »

Аз, от позицията на тия почти 40 годишните, с повече от 10 годишен стаж по болници...да, няма подходящ момент. И аз си мисля сега ако стане на колко ще съм детето като е на 20, а на колко е била майка ми, аз като съм била на 20 (на 38-39). Та - по- добре пийни винце както си решила и да знаеш, че таА работа не е като онаА рабора girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: януари 11, 2018, 16:39:54 »

Аз пък ако имах този шанс, бих се върнала назад и бих поступила по два различни начина и варианти. или бих родила на 23 , по причините описани от маги и рат- сили и нерви за тичане и да има детето млада майка катп порастне. Или бих се забАвила още няколко годинки след 34- мамка му, много ми се живее свободно.., понякога освен радост, семейният живот с дете ми е голям камък на волната въздушна природа...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: януари 11, 2018, 16:44:55 »

Много пишете, забравям така!

Наде, кураж!

Булче, да оздравявате!

Киви, нощни кърмене махнах на 2 седмици, кърмих 13 месеца. Още не мога да повярвам колко добре се получи всичко.

Мери, БЕБЕ БЕБЕ БЕБЕ! Стига с тази кариера.

Маги, пожелавам на Моника да стане кака вече smile

Мими, аз го будя и сутрин и следобед, колкото и да ми е трудно, защото иначе вечер и той стой до 12--1ч, а това не е ок за малко дете.

Отивам да го будя, че вече с 10 Мин си надвишава часа.

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #319 -: януари 11, 2018, 17:56:55 »

... че таА работа не е като онаА рабора girl_wink

Скай, май баш това трябваше да прочета good good good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #320 -: януари 11, 2018, 18:14:38 »

Благодаря за подкрепата момичета.Ще стане, де ще ходи, само да е една идея по-спящо от Моника!А пък аз чакам още две дами тук, ама ще си замълча.Имам усещане, че едната ще е по в началото на годината другата към края!Ама времето ще покаже smile

Малкият змей спи повечко от големия smile Те просто първите са уникални образи, второто ще спи повече де ще ходи smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #321 -: януари 11, 2018, 18:53:06 »

Специално за Мери-ми съм на другата позиция - нека мине още една година. Не насилвай нещата при мъжа ти, в крайна сметка и той има думата и правото. good Да, не е останало неизгледано дете и както и да си правиш сметките, винаги може да не излезнат, но не бързай, щом все още си задаваш въпроси. На мен ми бяха нужни 3 години след брака да съм сигурна, че това е точният мъж от когото и с когото ще отглеждам поколение.
Леле, апартамент без заем да купите толкова млади  Oh my ...
Машка, значи успяхте с жилището, май не си се похвалила good
Аз си мисля за три известия за чакани бебета тук и все за момченца blush
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: януари 11, 2018, 19:05:59 »


Машка, значи успяхте с жилището, май не си се похвалила good
Ние купихме преди година и половина и е готов строежа. Остана вътре да оправим, не че е малко, но поне като време ще е по-кратно smile

Аз си мисля за три известия за чакани бебета тук и все за момченца blush
Хвърли ме в размисли, ще чакам с трепет и повече да са  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: януари 11, 2018, 19:06:17 »

Накарахте ме да се замисля с тези дилеми, я да видим....ние нашият жилищен кредит го преполовихме(друг е въпросът, че не живеем там), с децата мисля, че изпълнихме плана, до никъде сме с кариерите lol
Не е много приятно чувството да си стигнал до някъде и да се редиш пак на старта, но ... какво да се прави, луд умора няма pardon

И аз мисля, че не трябва да се насилват нещата, има ли колебание... и 100 човека да дават едни и същи съвети, все тая. Дали ще се получи или ще има проблеми...Божа работа. Не сте престарели...
Има я и другата страна, живееш в колебание или с убеждението, че не си готов, а като дойде първото дете се чудиш защо си чакал толкова време. Моята половинка често повтаря, че сме закъснели с 10 години..., което не е съвсем така, защото 10 години по-рано и мен и него ни вълнуваха съвсем други неща....така че ... и друг път съм казвала рецепта за тази работа няма.



Брей кои ли са тези девойки?! blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #324 -: януари 11, 2018, 19:17:08 »

Брей кои ли са тези девойки?! blum
Не са девойки, признали са си, че не са девствени blum
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: януари 11, 2018, 20:00:09 »

smile
« Последна редакция: януари 11, 2018, 20:38:31 от Cerise » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #326 -: януари 11, 2018, 20:33:16 »

Аааа не е редно това...изтрийте си постовете, момичета!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: януари 12, 2018, 00:53:20 »

Изпуснах ли нещо?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: януари 12, 2018, 01:49:12 »

За спането - Алекс откакто се е родил, винаги е заспивал късно. Имаше кратък период, на морето, когато заспиваше към 22ч. Никога не е заспивал по-рано от това. Сутрин също си спи до късно 10-10.30ч. Имаше и кратък период на ранно събуждане 8-8.30ч, около годината, но наистина беше кратък. И това не означаваше, че вечер си ляга по-рано. Толкова съм свикнала на този му режим, че 23ч като час на заспиване ми се виждаше нормален за него. Но вече 12 - 1ч ми е множко. Да го събуждам винаги ми е било мъчно и съм го правила изключително рядко, само ако имаме по-ранен час за консултация. Не ми изглежда естествено да ги правя. Той не е робот да спи точно определен час, колкото на мен ми се иска, а колкото на него му се спи. Не виждам как сънят му така ще е качествен и пълноценен. Но може и аз да бъркам. Ето, Маги, Моника дори и с режим заспива късно. И Алекс на Фери става рано, но вилнее до късно. Затова не знам дали и това е вариант. По спомен и Панди каза, че Бамбук заспива късно, пък го буди рано.
Винаги съм се чудела на децата заспиващи рано. Имам чувството, че ако Алекс заспиваше в 8-9ч нямаше да знам какво да правя след като си легне.   pardon

И ние още си и имаме нощни кърмения.  Не съм се опитвала да ги махам. Надявам се сам да ги откаже, но няма такива изгледи.  pardon

Вероника, коя е групата, може да съм член там?
 Членувам в няколко такива групи. Има Една тема в бг мама, там много бързо ми изпратиха книгите на Джорджо Мойс. Един+един я имам, но не й е дошъл редът. Чела ли си я? Корабът я нямам, може да я изпратиш.
Бакман и аз съм го заплануван, гледам че е хвален, но ще почака.

Наде, стискам палци да се наредят нещата. На бюрото не разчитай. Отчитат дейност. Аз поне нищо не видях от тях.

Свекърва, съгласна съм с теб, ама ти пък какъв ренген? Директно антибиотик ще изпишат.  nea

Мери ми,  не че ме питаш, вие си решавате,  но и аз съм За бебе. Радвам се, че съм млада майка. Родих на 25г. Дано имаме щастието да имаме още едно такова човече... Не знам кога, но предполагам сами ще разберем. Уверих се, че за нищо няма подходящо време. Нещата се случват неочаквано и колкото и да си неподготвен, всичко се учи. Най вече детето те учи.  Не е лесно, но е голямо щастие. Бих писала още, но ще ме помислите за лигла.
Иначе и мен ме впечатли с покупката на жилище без кредит.  good Браво на вас. 3

Рат, изолиран е в другата стая. И ние сме на консултация другата седмица, но уж тогава ходят само здравите. Ще видим..

И аз изпуснах... Ееее
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: януари 12, 2018, 01:55:45 »

Нищо не сте изпуснали good
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines