Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:08:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 170173 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #255 -: януари 10, 2018, 11:32:54 »

Добър ден!

Аз днес се успах, звънна алармата , изключих я и викам я само 2 мин и бам станало 7:30, та добре е звяр ревна и ме събуди.

Панде ще ходим в Роял Спа, имаме фирмена отсъпка там и ще се възползваме. Едната мацка с която ще ходим е от Велинград и ни е подготвила програма

Свекс, очтайващ е, но отваря и очите. Според мен трябва да има обратния ефект върху размножаването, че нещата не отиват на добре и да се туткаме и кариери да правим също не е добре. После загледай и Victoria, ще си го обсъждаме и него, има го на HBO GO

ma6ka_ Big Little Lies те първа се снима втория сезон 


Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: януари 10, 2018, 12:16:07 »

Привет!

Фери, започнах си докторантурата, на нея ѝ викам работа  blum Та вчера се настаних в кабинета си, извадих си ключ, такива работи.

Напоследък си търся само комедийни сериали, защото ги гледаме докато вечеряме, а предпочитам по-сериозните, също и филми, да ги гледам с повече внимание, та така и не стигаме до тях. Добре че ходим на кино почти всяка седмица, защото иначе само уикендите имаме за по някой филм.

Аз знам, че не се изхвърля и боклук преди път, но не го спазвам. Преди бях много суеверна, ама много! Та сега всеки път като има нещо такова, нарочно не го спазвам. Не мога и за това да се притеснявам, стига ми всичко останало, което ме тревожи.

И да ви мрънна малко, нещо здравословно поддавам, записах си някакви профилактични прегледи за утре, да видим какво става. И преди съм имала подобен проблем като сега и отговора на специалистите и двата пъти беше, че е от стрес. Ами, как да го лекувам това!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 10, 2018, 12:30:02 »

Бубе, лекувам го с изкуства, спорт и книжки тип Уейн Дайър. tease
Къде успешно, къде не- ма по-д0бре от нищо.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 10, 2018, 12:57:20 »

Еми, за спорта съм много съгласна! Имаше голям ефект при мен, когато бях редовна. Сега съм се занемарила и знам, че от там ми идват и всички такива проблеми... Ще започна пак, даже от днес! Мисля някакви танци да запиша или нещо друго групово, защото в момента нямам мотивация да спортувам сама във фитнес или вкъщи.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #259 -: януари 10, 2018, 13:11:12 »

Приключих си работата, че успях да платя и градината. Голям номер ни врътнаха - уж тези дни трябваше да са с удължено време, обаче жената отсъства и такси се внасят в много сбутани часове. Едва ги хванах, при положение, че не работя и уж съм свободна по цял ден nea Татко съдействаше за гледане на дребния, но ми беше съвестно на ръшна магазините в това време blush
След малко ще запретвам ръкави да готвя и ако се оправя по-навреме може и все пак да си направя тренировката. А, Бубе, не така! Млада жена си, амбицирай се с нещо Wink
Това за метене и чистене след гости го чух в друг вариант, много по-краен. Хич да не ми го бяха казвали girl_haha
Ох, няма да се размина без кафе! Придремва ми се от това мъгливо време tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #260 -: януари 10, 2018, 14:05:58 »

Бубе, радвам се за докторантурата smile Може пък това да те мотивира, действай, че както каза Али, младо момиче си  give_rose
Пфу, аз редовно се успивам до 7:30  angry Ма то с това епично приспиване всяка вечер не мога да си легна навреме и после сутрин бързам...а много обичам да си пия кафето на спокойствие  pardon
И на мен ми се дреме, току що се почерпих с едно кафе и викам да ви навестя Wink
Напоследък като виждам колко динамично се развива Мис и са ме налегнали мисли/терзания, че ѝ изпускам развитието  nea Ма се успокоявам, че поне си е все още в домашна обстановка  pardon Та това е мойто мрън.
А, и сагата с ДСК продължава  diablo Отворихме пликчето с данните и познайте - не се е принтирало добре и пак трябва да се ходи до офис nea Супер тъпа банка, казвах аз на мама да мине на Уникредит, ма не, да си караме по старому  NO Хич не разбирам хора, които не обичат промените  pardon Според мен човек трябва по-често да си излиза от зоната на комфорт...
Марта не е писала много отдавна  huhhuh.gif Дано да са добре тримата сладури  heart Ей сега ме осени...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #261 -: януари 10, 2018, 14:35:41 »

 Привет!
 Аз станах рано, реших, че ще си свърша всичката работа и ще чета, закусих обилно, че лекарката ми се скара, че изглеждам по-слаба от преди и съм заспала. blush  Нещо напоследък хич ме няма в организация и концентрация. Купих си една от книгите на Монтесори уж да чета, ма нищо не ми влиза в главата. ММ само ми се подиграва, че мозъка вече е колкото кубче бульон. Иначе си взех и една книга от читалнята, дето много отдавна исках да я чета - Свещената билка дневникът на Фрида Кало, много е странно написана, въпреки че биографията й я знам ми е много интересна, има и рецепти, свързани с всяка случка  описани. smile Сериали пак по причина слаба концентрация не ми се гледат. ММ докато беше в отпуска искаше и свалихме нещо със Стив Бушеми, Престъпна империя ли беше, нещо такова хич не ми беше интересно.

 Това мъжете деви по параметри ходене и харчене на пари май нямат общо с жените. Майка много обича да обикаля и да ходи по нови ресторанти и хотели. Сега за 65 години на татко иска да идат или в Риу Правец, или в Инфинити във Велинград. Аз я съветвам да са в Правец, че ако зараждам да са наблизо, ама да видим какво ще измисли.

 Бубе, и аз след раждането съм се насочила към танци. Във фитнес не търпя, а да танцувам обичам, спортни танци съм танцувала 2 години, та само нещо такова ще ме накара да се мръдна май. Иначе аз пък с това следене на показатели, кръв и урини вече ми омръзна. Като родя казах на ММ, че не искам да чувам за изследвания поне 2 години. Никога не са ми правили изследвания толкова често и съм като преди изпит и инфаркт едновременно. Сега и кръвно меря сутрин и вечер като бабите. На тая ФМ на мен ми откриха 3ти бъбрек, дето и да го имам не ми е пречел никога, ама се шашнах яко, но не ми се занимава сега да се мъкна по болници и след май ще го мисля. Аман, то като почнеш да ходиш все нещо ти откриват. Добре и спокойно си живеех преди това.  Wink

 Майка някой път изпира чаршафи преди да сме тръгнали, та да не го мисли... дева кво да я правиш biggrin

 Айде лек ден от мен  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #262 -: януари 10, 2018, 14:47:58 »

Аличка аз май ви бях разправяла едно време за гадния вариянт за метенето. Майка ми стриктно го спазва, ама я разбихме и ние, всеки ден някой пътува  Wink

Днес ми е супер крив деня, първо видях една ужасна новина във фейса, работихме в САЩ с бащата , той си е американец, ама ми е пред очите, няма да споделям какво е, че не му е мястото. Свека цял ден е в паника, Звяр е кашлял сутринта, сополи текнали, повърнал... на тръни съм а не мога да мръдна от офиса, даже и след работа ще оставам...

addicted_to_u аз бях същата, не можех да четя нито сериали да гледам, 24 Kitchen гледах по цял ден

Бубе какво ти има?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: януари 10, 2018, 15:00:55 »

Вероника, то и аз не обичам да прекалявам с изследвания за щяло и нещяло, имах такъв период и само ме караше да ставам още по-вглеждаща се в себе си, всяка болчица ме тревожеше. От 3 години обаче съм редовна на профилактични прегледи, защото имах към допълнителното здравно. Веднъж в годината мисля е нормално и "здравословно".

Булче, имам си аз едно слабо място, около овулация понякога имам прокървяване. Ходила съм няколко пъти, все витамини ми предписват и съвети за по-малко стрес. Ама сега реших да отида на друго място, може пък нещо друго да ми кажат. Така или иначе ми е време за преглед.

Да, момичета, знам, че не бива на моята възраст да нямам стимул... ама, понякога така ме мързи... И го свързвам най-вече с това, че като бях студентка и на общежитие в Студентски, всякакви спортове ми бяха под ръка и на достъпни цени. Сега не е толкова лесно и все отлагам да тръгна. Но няма да си търся оправдания вече, нали е нова година, ще си поставя такава цел, да намирам време за спорт smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #264 -: януари 10, 2018, 15:05:03 »

Булче, не помня. Обаче се успокоявам с едно - щом се вторачвам в такива суеверия, значи нямам сериозни дертове и се чудя за какво да се притеснявам crazy
Дано не е нищо сериозно със Зверчо heart
Адиктед, така се хилих с тоя бульон. То пак добре, че още е на кубче, а не втечнена консистенция Wink
Аз съм разсеяна откакто бебешокът се роди. Ама е на моменти. Обичам да чета сериозни книги, имам ги, набелязани са, обаче обичам да потъвам в тях. Не мога да прескачам ту бебето, ту каката, ту книгата. Та сега книгите си седят и чакат по-добри дни pardon Същото е с гоблена ми - хвана ли се да шия и мога половин ден това само да правя, че чак пръстите да ме болят накрая. Майка може за два бода да седне, аз трябва да разполагам с време, за да се насладя.
За фитнес не съм много мислила, че няма как с бебето.  И не че нещо, ама в София в Студентски плащах смешни пари за карта, а тук цената е нереална shok По-скоро вариант имах да се раздвижа на уредите в парка до нас и после вкъщи малко упражнения. Обаче сега с аеробиката ми е Ок. Сутрин и без това се мотам по  pleasantry пардесю. Бебокът много ми се радва като се клеча около него. Само почва да скимти, ако правя повече упражнения легнала на пода, че не ме вижда. girl_haha Отделно ми е кеф да ходя по много пеш. Като цяло съм си намерила вариант да не завися от някого тип - Идвай по-бързо вкъщи, че искам да ходя към залата.
О, в Правец е много хубаво good Била съм за много малко, но с ясен спомен.
Фери, добре дошла в клуба на осъзнатите майки give_rose Това ще са ти мисли за доста дълъг период от време.
Бубе, и аз съм имала такъв период. sad Все лятно време беше. Много е неприятно, но при мен с витамини и нормален живот се оправиха нещата. Дано намериш твоята формула good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: януари 10, 2018, 15:06:07 »

Здравейте!
На мен Кивито ми се губи от няколко дни, дано за хубаво я няма!
Бубе, дано всичко е наред!
Булче, звяр дано не се разболява. Браяо за почивчицата.
Панди, а защо не искате СПА? Не казвам да се размажете, ама някоя сауна,басейн поне?
Ние имаме поан февруари да отидем до Смолян и уж да покараме ски, ама да видим дали ще се случи. Искам и дребнито да кача горе и да се попързаляме с шейна.
Свекърва, майка ти ме съсипва просто! Много ме кефи! Баба ми има рожден ден след 10 дни, та я питам по коледа какво планира понеже е южилей/80год прави/, а тя ми отговаря- оооо да доживея до тогава, ще го мисля    pardon
Адиктед, споко след 1-2 чгод малко по малко може и да ти проработи мозъка отново Wink. Моя на моменти още дава заето, аз за това гледах само стари сериали /хем да не изпускам като съм разсеяна, хем да не ме натоварват, че всичко ми идваше ту мъч/.
От времето ли от какво ли ми е толкова сиво и убито. Вчера и братовчедка ми си замина, днес като останахме сами навън и така тъжно ми стана изведнъж  crazy  накрая видях и една котка почти същата като Моли и само дето не се разревах на улицата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 10, 2018, 15:08:02 »

Напълно нормално е покрай овулация да има зацапване или леко прокървяване.Не е често срещано, но е нормално.Ако е обилно кървене е проблем.

Аз винаги съм обичала да правя нещо и прибирането ми в Плевен и търсенето на спорт беше голям ужас.Сега се кефя на танците максимално.

Булче, кураж душа!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #267 -: януари 10, 2018, 15:21:33 »

Оф аз вчера се бях шашнала...Цяла нощ ме боля корем, ма долу ниско, яйчници ли, нз и аз какво, в комбинация със зъбите на Мис беше чудничко, ма добре че ММ си разнася ненагледната. Та сутринта станах, пих Но шпа и малко ме поотпусна, после през деня чайчета и тн и днес съм пушка, ама тва за пръв път ми се случва...мама казва, че може да е по-болезнена овулация  huhhuh.gif Иначе откакто родих доста ми намаля цикъкът като количество, редовен, същата продължителност, ма доста слаб  huhhuh.gif Та и аз трябва да ходя на гинеколог, пък и май ще трябва и на мамолог като спрях да кърмя...
Фитнес не обичам, предпочитам и аз нещо по-тацувално или вкъщи с ММ упражнения. Като беше Мис по-малка (понеже сега е много голяма хехе) си я подмятахме нея и беше супер забавно, ма и сега е забаво, щото и тя се чекне покрай нас и се опитва да ни имитира lol
Пфу дано му се размине на Звяр, че скоро пак бяхте в приключения  nea
Забравих да кажа, че може верно в Старосел да ходят семейство Панди, има и какво да се види наоколо, не че не е била там на разкопки най-вероятно  pardon
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 10, 2018, 15:27:21 »

ma6ka_ Big Little Lies те първа се снима втория сезон 
Да видях, като се разтърсих  good Ще наваксвам а Анатомията. Последния сезон даже не съм го захващала. Дано на Звяр му се размине.

И според мен мъжете и жените Деви нямат почти нищо общо, най-малко пестеливостта ни е обща черта  blush

Али, разликата в цените е от времето, не е от мястото. Сега цените в студентски са същите като на повечето места - карти 40 - 50 лв, групово занимание - 6-8 лв.

Бубе, дано не е нещо сериозно! Успех с работата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #269 -: януари 10, 2018, 16:02:36 »

Машка, изненада ме shok Аз ходех на 15 лв неограничен брой пъти. Тук също са така - около 40-50 зависи вече къде. Е, сигурно има и по-тънко, ама то ако е някъде си, където не е на удобно, все тая.
Фери, точно така си е good Още след първото ми секцио ми се промени цикъла и намаля драстично.
Пък ММ скоро ме пита дали съм чувствала някакъв ефект от тия упражнения или само съм забавлявала кокона lol Онази вечер му обяснявах как гърбът ме боли (в смисъл, че е натоварен) и познайте - вчера кокона казала в градината, че я боли гърбът, та госпожицата докладва леко притеснена funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines