Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:41:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 170515 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #180 -: януари 08, 2018, 11:36:50 »

Да сменим малко темата: гледахте ли тоалетите на звездите на церемонията Златен глобус? Аз досега ги разглеждах иииииии ми дойдоха малко в повече. Единствено ми харесаха Никол Кидман и Алисия Викандер..отчасти Ашли Джъд.

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/more-ot-cherni-toaleti-po-cherveniia-kilim-na-zlaten-globus-snimki-2071134

Тъкмо това бях тръгнала да гледам, кефя се че и двата ми любими сериала за 2017та са спечелили наградата за Златен Глобус, Handmaid's Tale и Big little lies. И двата сериала са в тон с актуалните теми през 2017та и обхващат теми за gender suppression и gender equality, не знам българските думи  blush

Ние сме още дядовата ръкавичка, ей увеличи ни е се фамилията и сме много вече на едно място, даже у в къща, как са живяли едно време не знам...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 08, 2018, 11:45:35 »

Гледах част от тоалетите.Харесаха ми че подкрепят кауза, но не това е начина според мен.Няма начин това да не се е знаело от години, но всички мълчат и стискат зъби, заради себе си и благото си.И не е само Харви, а са много!Сега се сетиха да пищят.
А и ша ме извинявате, ама някой от тоалетите ми бяха толкоз разголени, че по бански да бяха тръгнали все тая.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #182 -: януари 08, 2018, 12:05:12 »

 Привет!

 Имотните теми и възрастните хора май няма българин дето не ги мисли и да не се е делил с някого за нещо. Аз съм едно дете, но преди това ще видим какво ще получа при делби между братя и сестри на родителите ми. Радвам се, че дядото на ММ е бил напредничев човек и след бутането на къщата е разделил поименно апартаментите на внуците. От друга страна се дразня като ММ или брат му кажат моя апартамент пред майка си, чакай малко ти какво точно си направил за този апартамент, но ММ вече не се изразява така - сега са ап. 14 и ап.15. smile
 
 Али, разбирам те перфектно и моите свекъри не си отделят никакво време за себе си, дали за да дадат на децата, да гледат внуците или нещо друго. Аз това не го разбирам и ми е прекалено. Ако ние направим подарък море със сигурност ще тръснат племенниците. Бе въобще ситуацията явно е същата като при нас. Аз съм предприела друга тактика наказвам с надменно мълчание девера и етървата и ММ чак се чуди колко е ефективно. Дали заради бременността или просто израстнах ама ми омръзна да си хабя нервите за тях.

Маги е казала мнението ми за роклите. Всички са си мълчали все едно не е ясно от зората на Холивуд как се случват нещата и сега всички са ощипани, възмутени и Огорчени. Пък ужким съпричастност пък гола гръд на поразия... бе въобще лицемерие и суета пак е работата. Радвам се само че Тайната на Коко е спечелил награда. В събота точно го гледахме и много ни хареса.Напоследък само анимациите са ми смислени. В четвъртък ще ходим да гледаме Нокаут, че Орлин даже и ММ го харесва като актьор.

 Хайде хубав ден и седмица!  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #183 -: януари 08, 2018, 12:16:06 »

Тоалетите как да е, ама главите и грима им са като произведения на нечия дъщеря в опит да направи мама красива tease И кой превърна Джилиан Андерсън в Круела ДеВил shok Нещо съм изостанала и с клюките около Ева Лонгория shok Подобни церемонии отдавна са ми повече панаир и много малко суета. Ползвам номинациите за списък с филми, от който да избирам нещо за гледане.
Брей! Светна слънце най-сетне! От кога му се надявам Wink
Дала съм си срок за завършване на някои шити - недошити неща. С много хора вкъщи нямаше как, ама и като се занаредиха празници... crazy Няма да забравя в моя стара месторабота всички бяхме родени зимата или имаха имен ден тогава funnytooth Що сладко се ядеше всеки ден! Свекърва спомена Бабинден, ама защо аз съм си приела, че денят на родилната помощ е на 21-ви?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #184 -: януари 08, 2018, 13:17:19 »

По стар стил е 21-ви. smile Официално празнуват днес.
И на мен ми е твърде черно, но има красиви рокли, даже на Опра ми харесва.
Булче, трети пол или социален пол е преводът. Дълги години се показваше, че това е начинът да се издигнеш, хайде сега - обратното.
Как забравих, в събота повтаряха едно предаване на Карбовски - арабската мечта. Много ми беше интересно и наистина и гък не мога да кажа против живота на гейшите. Ако някой го е гледал, сега или преди, дали е пълна постановка тази Драгана или наистина съществува?
Алич, интересно какво ще кажат след киното вашите Wink Аз 3д гледах за първи път почти на 60 и цопнах на най- неподходящия филм, Великият Гетсби. Хем ме заболя глава, хем ми се продъниха ушите от високия звук, хем и първият филм и книгата са 100000 пъти по- добри, та пълно разочарование и почти =никога повече. Вкъщи, удобно, без да ми брихат и скърцат, когато и каквото аз искам. Не казвам НИЕ, защото Родният твърде изостава, докато аз гледам 7-мото изкуство. Снощи, примерно, за първи път гледа Красив ум, а аз го зная наизуст. Виж за театър е друга работа, там поне един път годишно трябва да се ходи, в подкрепа на артистите поне. Същото важи за опера и балет. Вземете им карта, нека избират те какво да гледат. Иначе с билет им фиксираш време и пиеса, а аз поне не обичам друг да ме организира и бих се ядосала, ако рекат да ме изненадат.
Етървата окончателно ли е бременна? Ние с моята етърва взаимно много си помогнахме - ние водихме първото им дете на почивка, когато племенникът беше новородено, съответно и те върнаха жеста с НИ1, докато мътех НИ2. Не виждам нищо лошо, в крайна сметка тези деца имат обща кръв и е важно да се разбират след време или поне да се познават.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: януари 08, 2018, 13:33:05 »

Гетсби е дълбока книга- екранизация трудно ще я стигне. Инак ми хареса пищността.

А за Глобусите- наистина все едно аз съм ги ресала. Може би щях да ги гримирам по добре. Роклите им са като от Илиенци. Материи, кройки- ужас. Може ли бременната Лонгория да е облечена с тоз евтин плат... crazy
Анжелина е в доста лошо здравословно състояние, поне на вид. тъжно е...

единствено възрастната дама от снимката ми допадна като тоалет:

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #186 -: януари 08, 2018, 13:51:26 »

Може би в знак на протест не са и ресани/гримирани  pardon Анджелина наистина не изглежда добре sad А Сара Джесика Паркър, не че някога съм я намирала за красива, ма сега кърти  huhhuh.gif
И на мен ми направи впечатление, че са доста разголени за протестиращи  NO
И аз очаквах повече от Ева Лонгория...бе изобщо дано на Оскарите се постараят повече  pardon
Свекс, и аз съм я гледала тази Драгана...не знам дали е истина (според мен е), ма си я представих с някой дебел мазен чичак, ми не мерси, колкото и невероятен живот да има  Girl_hide
Подкрепям те за карта/ваучер за театър примерно, за да могат те да си се нагодят smile Иначе и а зне виждам нищо лошо братовчедите да прекарат време заедно smile Имам чудесни спомени с моите, щастлива съм, че сме имали възможността да израснем заедно и малко ми е тъжно, че животът сега така ни е разпилял, но това е положението засега smile
Булче, дай Боже още повече да ви отеснее къщата  smile Ние вече се редуваме за ходене при баба, някак 3 семейства, не че няма къде да спим, ма само се побутваме  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: януари 08, 2018, 14:01:39 »

Мале Анджелина Джоли е ужасна.И с тия пера по ръкавите, потрес.Никол Кидман ми хареса, Холи Бери, никак.Роклето и е късо, прозрачно, а прическата и е като гнездо.Сара Джесика Паркър никога не съм я харесвала и не знам защо всички обясняваха каква модна икона е.На тия награди е като проскубано пиле.Ева Лонгория е като навлякла чорап, Джилиан Андерсън с тоя аутфит може да играе извънземното в Досиетата Х.Кейт Хъдзън не ми хареса, Пенелопе и Рийз ми харесаха.И спирам до тук. Ама половината, че и повече, са зле!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #188 -: януари 08, 2018, 14:12:24 »

Привет  Sunshine Sunshine

С малко закъснение честито на именниците, да са живи и здрави, имената да си носят с гордост.

При мен работното положение е олеле майко girl_impossible girl_impossible Наближава годишното изложение за нашия бранш, целият свят се събира, за да си ги мерят  girl_haha girl_haha girl_haha Нещо не мога да се разбера с фирмата, която ни строй щанда, а има само 2 седмици girl_impossible girl_impossible И съм прединфарктно състояние. Имам инкубационен период за варицела и си чакам до другия понеделник дали ще се нашаря lol С ММ нещо се драчим напоследък, изнервени сме, бързо си повишаваме тон и ми е криво  cray

Иначе мога само да съм благодарна на кралицата-майка, че е възпитала принц подреден и помагащ в чистенето. Даже като чета за Девите ви, съм убедена, че е с асцедент Дева.

По имотните проблеми съм видяла какво ли не, затова се отказах официално от такива претенции. Апартаментът е за сестра ми, къщата е за брат ми, за мен чиста карма - безценно. Млада съм, здрава съм, работлива съм, имам си другарче в живота - ще си купим. Да друго си е едно рамо помощ, но можем и без него  girl_wink Кой кого ще гледа не знам и не го мисля, че животът е динамичен и конфигурациите бързо се променят. Работя вече 10 година и съм давала на нашите пари за уж семеен бизнес, отдавна съм ги отписала. ММ само се дразни, но е прав, колкото и да го отричам  blush Защото съм дала кеш тристаен апартамент в Пловдив, а живея под наем tease tease Но явно съм някакъв тотално сбъркан Водолей, защото съм алтруист по отношение на семейство и приятели до степен, която не съм виждала другаде  crazy crazy crazy

За протеста съм съгласна с написаното от вас, ако ще протестират да е без голота. Нали уж точно срещу сексуалното насилие протестират в тоалети виж ми ц*ц*те  crazy crazy Алисия Викандер е мой стил, 10 точки от мен good

4 нови отговора... пускам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #189 -: януари 08, 2018, 14:39:46 »

Намерих я във ФБ - Драгана Спасовска и е името Oh my ...
Леле какво се получава като смесиш пловдивчанин и македонец  funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: януари 08, 2018, 14:44:18 »

Намерих я във ФБ - Драгана Спасовска и е името Oh my ...
Леле какво се получава като смесиш пловдивчанин и македонец  funnytooth


https://gossips.bg/dragana-v-stranata-na-chudesata-ili-prikazkata-za-arabskata-pepelyashka-video/

п.с Накара ме и мен да се заровя. А това е статия, за тия дет не са чували, ако им е интересно хаха.
Ами да, който с каквото може, с това си служи, като инструментариум за успех. smile
« Последна редакция: януари 08, 2018, 14:48:51 от emmmmmy » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: януари 08, 2018, 15:04:46 »

Но явно съм някакъв тотално сбъркан Водолей, защото съм алтруист по отношение на семейство и приятели до степен, която не съм виждала другаде  crazy crazy crazy

Цъ...не си сама...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: януари 08, 2018, 15:28:45 »

Леле, колко са грозни тия от Глобусите  girl_impossible тук там някоя да прилича на човек!
Ква е тая Драгана ,пак не ми стана ясно, но не ми е и особено интересна, за да задълбая.
Аз днес съм щастлив човек, братовчедка ми е тук до утре и този път има време и за нас  girl_wink
Булче, много хубаво че сте всички заедно на куп!
Али, защо да не заведете племеника на море? Аз бих водила плеченицата, но не бих дала Ники да го водят те /не че някой би го завел де/.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: януари 08, 2018, 15:31:46 »

На мен пък ми хареса, това с каузата си е PR, ама пък ме кефи като идея да са всички в един цвят. Освен това съм привърженик на черното.
Рийз Уидърспуун ми хареса, Джилиан Андерсен. На Манди Мур ме изкефи роклята, Алисън Бри също. От мойте любимки обаче съм разочарована - Джинфър Анистън, Пенелопе Круз и Холи Бери  nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #194 -: януари 08, 2018, 16:21:57 »

окончателно ли е бременна?
funnytooth funnytooth funnytooth
Не знам - никой нищо не казва pardon Ние последно се видяхме по рождения ден на кокона, та оттогава не съм й следила циклите. Ние изобщо не се чуваме pardon huhhuh.gif В началото това много ме смущаваше и правех опити за близост. Сега го приех като нещо pleasantry нормално. Виждаме се по някакъв повод: Здравей! - Здрасти! и толкоз. ММ се чуват с брат си и държа да е така good Мен е яд, че деверът е добряк, всеотдаен, човек по услугите, та чак до наивност. В нейно присъствие обаче става леко троснат в обясненията си.
Аз лошо не виждам да водим племенника. Аз лично си обожавам братовчедите. Но знам що за откаченост може да има около това събитие. Смятайте, че за първото му море на годинка към плажа са носели туби с преварена стоплена вода за детския басейн funnytooth А на явлението термочорапи със сандали в 36 градусова жега имам и снимков материал.
Със сигурност няма да купим ваучер за театър за свекърите. Те са ходели доста на кино и театър навремето. После не са можели да си позволят излишни разходи/луксове. След това са имали вече възможност, но то като ти избяга нещо като навик, трудно го възстановяваш. pardon За тях ще е добре дошло такова събитие. Иначе по- ще ги затрудним и ангажираме да избират. Свекърът тегли филми откакто има компютър и следи нещата. Свекърва ми обаче се отказа да работи с компютър, макар на старата работа да го правеше. Тя гледа каквото дават по телевизията. Чакам лично да се видим, че и на мен ми е интересна реакцията им.
От 3Д-то много боли глава, да smile Има обаче филми, на които си заслужава човек да отдели време и пари за голям екран.
С нашите аз лично съм ходила много малко на кино и театър. Първото ми кино си беше с приятелки 5-6 клас някъде. След това майка получи безплатни билети от Федекс и гледахме Корабокрушенецът. Няма да забравя как подскачаше на седалката до мен и пуфкаше на всеки по-силен звук beating Беше супер дразнеща! funnytooth После една вечер отидохме на кино без ясна представа какво дават и попаднахме на Леон. Третото/последното кино с тях беше по еуфорията около Мисия Лондон. pardon

Мери ми, ти си в страшен кръговрат тези месеци girl_impossible Дано леко мине поне това събитие.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines