Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:28:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169610 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #120 -: януари 04, 2018, 17:01:34 »

lol lol lol Маги, я ходи врътни една манджа на бившият любим на Пандата  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 04, 2018, 17:03:46 »

Да, Еуриус му изписаха. И инхалации, друг сироп и калиев глюконат май беше.

И аз избягвам да слагам готови бульони. Втрисане ме от такива прахообразни. Имам чувството, че са наблъскани с какво ли не.

Оо, Алекс от сега се учи да домакинства. Готви, пуска пералня и изважда прането. Мете с една метла и обикаля с долната част на прахосмукачка.Чисти прах, има желание и да глади, но ютията е тежка. И не го караме ние. Той следва нашия пример. Снахата ще е доволна. И ММ не е свикнал да му е наготово.  smile

Булче, имаш ли другите книги на Джорджо Мойс?
« Последна редакция: януари 04, 2018, 17:06:09 от always_and_forever » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 04, 2018, 17:10:53 »

Точно при лаещата кашлица, в случай на пристъп, обличаш детето добре и го извеждаш навън, много помага.
Сами имаше една такава нощ.

Иначе, ако тези въпроси са критерий за пубертет, то Симеон е в пубертета. Горкият роб на мама и тати се чувства, жестоки сълзи лее, ако го накараш да премести една играчка от едно на друго място, ако не си е играл с нея. Едни мисли му текат, половин час слово може да държи, чак започваш да съжаляваш, че въобще си отворил дума. Сами като види на къде отиват работите(многострадалният Симеон) и само и само мир да има, отива и бързо свършва, каквото трябва, дори и да не му е много по възможностите.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #123 -: януари 04, 2018, 18:14:17 »

Панди, та какъв извод правиш покрай плочките? Wink
Свекърите даже и смятаха, че децата им са длъжни да правят ремонти, да купят и да организират работата, макар да ходят по един - два дни годишно там. Родният ме караше аз да кажа какво и как и после изпълняваха с брат му, без да ме споменават Wink Не разбират хората, предполагам, че затова питат.
Аз деликатно питам дали някой иска да предложи нещо. НИ1 обикновено се измъква, че не знае как стоят тук нещата и да правим каквото искаме, НИ2 вдига врява до небето, но после всичко направено от него смята, че е супер и редовно се самоизтъква. Каквото купим ние е боклук, та за запазване на световния мир се съобразяваме с него. То и няма как иначе, щото примерно няма да може да се събере в тоалетната или под душа. Що псувни е отнесла една мивка, монтирана точно на нивото на пакета му - хем се прегъва, хем и се мокри от пръските точно там funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 04, 2018, 21:43:55 »

бре кви родители сте, за чудо и приказ. мен никой не ме пита. правят квото щат и после викат нямаме пари за коледа angry
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 04, 2018, 21:56:28 »

Свекърите даже и смятаха, че децата им са длъжни да правят ремонти, да купят и да организират работата, макар да ходят по един - два дни годишно там.
Това им е регионална черта и при свекърите е така - ремонт да направите, какво, как ще се прави, не се знае. То само това да е, ама то всичко е така. Уф, чак се ядосвам като го пиша, че това лято се очертава отново ремонт.
При нашите като има ремонт, също помагаме, но има точни инструкции - диван тук, маса там, тази стена с този латекс и т.н. Какво ще очакват от мен да избирам цветове, модели и т.н, нали те ще го ползват, ние ходим 4 пъти в годината.

Миме, бързо да се оправя Алекс. При лаеща кашлица инхалациите много помагат, дано намерите начин да са по-продължителни.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 04, 2018, 22:46:31 »

Панди,мо е да питат понеже еди ден за вас ще остане /така де за тм и брат му/. Нашите за това ни питат като правят нещо, за да ни хареса и да го ползваме после. Пък и от както оставихме тате и една семвйна приятелка за избират плочки за банята, в която седи киселото зеле / ползва ав веднъж на високосна по предназначение, т.е. само тате влиза за зеле там/ и с махка бяхме потресени от избора, той съвсем не уска да взима такива важни  pleasantry решения сам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #127 -: януари 04, 2018, 23:33:34 »

Аь нали пищях че плочките в коридора са тъмни, щото оставих мъжа ми да ги избира...
И майка ми все подхвърля ремонт да и направим, но не се наемам защото това не знам на кой ще остане.

Миме а пулмикорт не изписаха ли? Нямам други книги на Джоджо Мойс, аз не чета нищо, нямам мерак от как се  е родил звяр
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 05, 2018, 00:49:38 »

Изводът ми по принцип е, че ММ е Цербер. Но като чета за НИ2, стигаме до установен вече факт - Дева е  pardon lol lol lol
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #129 -: януари 05, 2018, 08:15:25 »

Изводът ми по принцип е, че ММ е Цербер. Но като чета за НИ2, стигаме до установен вече факт - Дева е  pardon lol lol lol

Добро утро! Не че помня дати по-добре от историци, но мисля НИ2 беше лъв.
Рат, баня за киселото зеле smile ще ми е дума на деня!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #130 -: януари 05, 2018, 08:58:15 »

Не, НИ2 е лъв, августовски и то, НИ1 е преносеният лъв, заедно с баща си са го откарали до септември Wink
Вероятно сме от буферното поколение, ние вършехме ремонтите на родителите, като напълно нормално нещо, нашите сега са си наш проблем и никого не ангажираме финансово или физически, най- вече психически Wink. Американците имат много малка свобода при обзавеждане, всичко е монтирано и направено, та те нямат навици да мерят и разнасят като мен една плочка три месеца в чантата и съответно цялата тази суматоха им е твърде изнервяща и не ги интересува. Хехе, то и затова ми изпериха миналата Коледа абсолютно безразсъдно сушилнята.
Последната квартира на НИ2 беше без мебели и вече е в час за ситуацията в София. Имаше претенции за холовата ни гарнитура и не спря да мрънка, докато не я сменихме. Сега е хвърлил око на масата и столовете за хранене, подиграва ни се на килимите от 80- те, но докато е жива котката, нищо няма да сменяме pardon Сигурно има право да ни ръчка, много негови приятели идват вкъщи и не иска да го излагаме smile Пък и ако си спомняте, твърди, че най- голямата радост на всеки родител е децата да му харчат парите, та се стреми да ни направи от щастливи, по- щастливи funnytooth
Аз обаче много се впечатлих от думите на Ина за "да си имаш вкъщи" и да се връщаш там и някак оправдавам вече исканията на родителите за съпричастност от децата им. Лично мен изобщо не ме вълнува бащината ми къща, не я чувствам като вкъщи и не мога да се отпусна там. Тя ми е в мислите, такава, каквато беше, с роднините и съседите, дето вече ги няма... Ама сме различни smile
Леле, Мари, големи страхотии с тези ветрове по швейцарско, чак дерайлирал влак показват. shok
Да видим моите как ще кацнат, че и по Америка действат разни бури.
Хехе, сега са в Индия и направо ги хвърлям в почуда покрай познанията ми от Анандито. Онзи ден им разказах точно как се ходи до един манастир на остров в морето, щото Джагдиш три серии се мота там с нея.  blum
Хайде, хубав и успешен петък smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 05, 2018, 09:12:09 »

Добро утро!

Нощта при нас мина горе долу спокойно. Не е имало кризи. Изписаха ни и Пулмикорт, но в по-краен случай, ако видим, че диша много трудно. С инхалациите удряме на камък. Реве и пищи. Какво ли не пробвахме. Трябва да го вържа, за да седи. Никога не е правил чак така. Последния път, когато се разболя, ги правихме без проблем. Днес пак ще пробваме.

Нашите все повтарят - когато апартаментът остане за Ц.(брат ми) еди какво си, пък еди що си. Той да си решавал...Мен никъде не ме включват в тези планове. Или си се знае, че имотът остава при мъжа, демек брат ми, а за мен да мисли моя мъж?  pardon Иначе са ме питали за съвет като правят ремонти.  nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 05, 2018, 09:14:32 »

Киви, добро утро, как са змейовете?

Свекърва, разбиваш ме smile Как въобще имаш нерви да ги слушаш дори тия сериали, аз не мога, честно.Изнервят ме.

А аз си мисля, че НИ2 просто е второто дете и там е по-различно.Сестра ми е като него, а е водолей.Аз не им се меся.Ако поискат помощ съм насреща, но толкова мразя после да съм виновна за нещо дето те е трябвало да свършат, че гледам да бягам по тъча.Не че не ми се налага все аз да помагам, защото съм тук.Докато сестра ми все налива акъл, дава идеи и после изчезва.Поне тоя път с газта, татко окъка ситуацията, че промени малко преминаванията и майка вика по него smile Аз съм невинна  Yes

Миме, ако му пуснеш филмче или песнички пак ли не иска.И без маска, само с маркучето от пред пред лицето?Днес ще е хубаво времето извеждай го.Аз Вентолин(само това са ни изписвали), съм давала изключително рядко, при много тежки пристъпи и то не цялата доза.Много я превъзбужда, настава един ад в къщи.

Айде честит петък.Нямам търпение да дойде утре и да си почина.Нямам никакви задачи, имам да почивам и това направо не мога да го повярвам.Почнах да излизам с колата да карам и мисля събота също да се пробвам малко на вън, искам да добия малко сигурност и да почна по-често да сядам на нея.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 05, 2018, 09:49:52 »

Привет и от мен smile

кога мина тази седмица, направо не усетих. Все едно не сме почивали 2 седмици.

И в семейството на ММ се предполага, че наследството остава на момчето. За мен е много странно това. При нас всичко се дели по равно - каквото има за мен, това е и за брат ми.

Миме, по време на рекламите не става ли инхалацията? Моя приятелка прави инхалации докато детето спи, не зная как се случва това ... а и е само 2 пъти на ден. За Пулмикорт нали ви обясниха как да дозирате? Крайна мярка е, но бързо помага. При Иван и двата пъти за 2 дни се оправят нещата.
Коя книга на Мойс търсиш? В MailBooks няма ли я?

Последните години родителите ми все са в някакви ремонти. Преди 2 месеца правиха кухнята, но този път всичко го прави наета фирма. Мама само изнесе посудата. По-скъпо излиза, но с годините и за тях става трудно, а и няма как да очакват от нас да шпакловаме или да оправим ВиК.

Ние за утре сме наредили пак задачи, сигурно денят няма да стигне. В неделя мисля да се седим вкъщи. Братовчедка ми и племенницата ще идват. Само една торта мисля да направя.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 05, 2018, 09:57:09 »

Маги, може би това е разковничето - това е някакъв синдром на второто дете (аз съм първо дете, а той второ).

Миме, как така ще е само за брат ти? Това е много нечестно. Ще го оставят изрично само на него? Или очакват ти да нямаш претенции? Братът и майката на баба ми я оставиха без наследство и тя много трудно го преживя.  Тя си е добре уредена, но все едно не е била дете на родителите си. Въобще много е нечестно.
Аз изпитвам ужас от имотно-роднински истории.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines