Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:09:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169658 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 03, 2018, 11:43:40 »

А Булче, нямам против любовта им.Тяхна си работа!Но някак ми е много пошло да се появят в предаване тип Гала, за да я обявят публично.Иначе да се обичат с който си искат.То си беше и въпрос на време Плевнелиев да си намери нова или него да го намерят, зависи от гледната точка.

Ох днес ме мързи яко!Имам среща със съученик, който живее в Германия и нямам търпение да ги видя с жена му.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #61 -: януари 03, 2018, 12:50:19 »

Маги, със сигурност не се паля на тази тема. Пиша по-дълги постове, за да съм сигурна, че ще бъда разбрана правилно. Което си е мое грешка, защото нося отговорност за какво съм казала, а не как съм разбрана  girl_wink Не мисля, че изборът по разум те прави роботче.

Някак си образът на Плевнелиев в публичното пространство не е добър и нямам предвид само форума. Но като гледам как някой, който е направил повече, се подценява за сметка на друг, който е направил по-малко, мисловно го отчитам като несправедливост, а нали съм борец за справедливост и правен мир гледам да си го отбележа. Също вярвам (и тази ми вяра не се отнася само за тази дискусия, а по принцип), в това че човек се променя отвътре и никоя външна сила не може да промени разбиранията му, ако той сам не реши да ги промени. Което означава, че човек не може да налага позицията си на никое друго разумно същество. Може само аргументирано да изложи своята позиция, да даде нова гледна точка и ако събеседникът му реши да я осмисли, евентуално той би променил собствената си точка. Поне аз функционирам така и съм променяла и разширявала мирогледа си, когато насрещната страна е успявала да ме накара да се замисля в нейната позиция. Затова много уважавам мненията на свекърва. Тя всеки път обяснява тезите си и винаги ме кара да се замислям. Даже днес много ме разтресе написаното за празниците и семейството blush

Мадам Макрон е миньонче със слабо телосложение, за съжаление на тази фигура най-дългата дължина равна пола е до средата на коляното. На такива структури отиват асиметрични тоалети, но те не са приети за такива лица.

Тъй като не следя светски предавания нямам представа от изявата на двойката  pardon Но Гала за мен е една идея над дъното на публицистиката. Girl_hide Всеки е свободен да се излага, както иска.

Бойко е една обширна тема, този титан на народопсихологията ни е неописуем в няколко изречения. За мен той е пълна противоположност на представата ми за държавника, който да заеме този пост. Преди много години харесвах младия Станишев, преди да стане нагъл схемаджия. Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 03, 2018, 13:42:59 »

Здрасти и в новата година, и в новата тема! Изписали сте света бреее. Ей сега се захващам да чета.
Само да вметна кратко пожелание: за новата 2018 желая на всички вас/нас здраве, любов, късмет и положителни емоции! А отрицателното да остане в миналата! Да бъде!!! give_rose
Не харесвам ген. Деси. Все ще намери как да подчертае огромните си плещи.
Стоянова и Първанова ми бяха по-симпатични.  Мелания също някак ми е прекалено нафукана, прекалено изискана и кукленска, някак неестесвена. Виж Хилари и Мишел бяха друга бира. Излъчваха класа.
Нямам проблем с публичното показване на Банова и Плевнелиев. Все пак той вече не е действащ президент. И с какво толкова излага институцията?! Да не е крал и убивал, нито пък е правил абсурни неща като Волен Сидеров например.
Абе мацки да ви питам: Как ви струва идеята за диета сега? Да чакам ли пролетта???
« Последна редакция: януари 03, 2018, 13:50:02 от fanimira » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #63 -: януари 03, 2018, 14:04:20 »

Гала и Деси нали са в една телевизия, Гала беше много добронамерена и не зададе излишни въпроси. Аз пък си мисля, че добре направиха с изявлението, ми нека сега да им е спокойно, а не да четат хиляда варианта жълтини. Ето сегашният президент се е развел отдавна, няма драми при Гала, но пък дъвчем тоалетите на втората първа дама. Все ще си намерим какво да дъвчем smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 03, 2018, 14:17:16 »

Абе мацки да ви питам: Как ви струва идеята за диета сега? Да чакам ли пролетта???
Това с диетата е както ти си го чувстваш. Ако си готова сега - давай. Аз лично избягвам зимата за диети, защото ми е много ограничено менюто от плод/зеленчук, но аз съм си капризна на ядене pardon

По въпроса с президенШата - да си призная, жал ми е как я ядат. Да, не са и подбрани дрехите според фигурата, но то такова ядене до сега не е имало crazy Как изглеждала, на какво приличала, кравите да ходела да дои...щоТ всички са мама му манекенки на Виктория Сикрет. Ми няма добри стилисти или им е по- важно да покажат хубави дрехи, а не тя как изглежда в тях и това е.

Аз като цяло не ги следя изобщо, новини не понасям, защото ме дразни как манипулират хората и изобщо...се ми е тая кой къде си го слага, кой как се е облякъл (да, ясно че са лицето на България, но не всеки я може таА работа), кой се развел (щото всичките са цвете за мирисане)...Ламбо да го коментират и него с неговите деца и драми. Всеки си има драми, само правят пи ар или шоу на ужд гръб.

Ма кралицата отишла на посещение с влак. Ми що да не отиде, като са им читави влаковете...Нашите с какво да отидат? С нашите влакове ли? Дето ако си тръгна с кучетата с шейната за Бургас ще стигна по- рано...аааай мерси.

Аз днес пак яхнах метлата с тия в офиса. Ма отидох при HR-ката да я питам - това ли е вече модела на поведение в офиса, ако да - да се държа и аз така. Щяла да ми "инициира" среща...викам мерси, все едно някой да се изправи срещу мен и Жоро, никЪФ шанс...ще е същата работа. Те си се подкрепят и защитават, нали са си приятели, че даже и се сродиха...среща.

Относно подкрепата на мъжО в кариерата...на път съм да ходя да подкрепя моя в Холандия shok. Всичко е възможно, като претеглиш за и против. Ако има смисъл - да, защо не huhhuh.gif
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 03, 2018, 14:19:24 »

Е хайде за много години и от мен! Бъдете здрави и с късмет.
Празниците ги изкарахме. Нова година я посрещнахме 17 човека в нас, беше като вградски транспорт... Като един иска да отиде до тоалетната,  други трима излизат от стаята да му направят място,  ама....сърце да ти е широко.  
На работа съм и вече ме изнеряват, имам си една полякиня с неизживени началнически фантазии и ми танцува по нервната система.  
Говорите за президентите... Аз тия истории не ги знам, та нямам и мнение.
Тия дни по цял ден вкъщи с кучето, и сега направо толкова ми липсва,  че само се чудя как да свърша работа и да се замъкна да го гушкам. Наближава му рождения ден и мислех кучешко парти да правим, ама свеки ще е внас, няма да ми се получи.  Сега му търсим подарък, който да не изяде. И май това е от мен за днес.  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 03, 2018, 14:28:13 »

Киви, аз не съм първа дама, ама последвах мъжо за 3-4 г. бидейки с ясната представа, че едва ли ще работя. Е, все още не съжалявам.  Хубаво е да си жена на Директор.  give_rose Някак свикнах с почасовата работа, която е тайна и е колкото да не ми е скучно. Бих го последвала навсякъде.  Все пак сме се клели да бъдем заедно в добро и зло  tease
А пък един познат беше в някаква комисия на Плевнелиев и го описваше като мъж под чехъл. Разправяше, че като му звънне жена му, че някое от децата е болно закривал набързо седянката и си тръгвал. Той обича да преувеличава и затова не му вярвам особенно
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 03, 2018, 14:53:09 »

Мери_ми, да хубаво е човек да се аргументира и те разбирам напълно.Може би аз съм останала с такова впечатление!

Скай
, ако ще се чувстваш по-добре, ако ще ти донесе вътрешен мир или каквото и да е като плюс за теб, защо не!Пък и в твоята работа яко те нервят, може би дори моментна смяна на обстановката ще ти дойде добре.
На мен също ми е жал за Радева, защото я дъвчат постоянно.Сравняват я с Мелания, което е абсурдно, все пак едната е бивш модел, но ние сме си такива!

Киви
, как са змейовете?

Чери, разбирам те напълно.А описанието за новогодишната нощ ми хареса!

Фани
, когато се чувстваш добре.Аз изчаквам да изчезнат всички баници от в къщи и махам пак глутена.Много ми е зле на стомаха от него-ужас е, но наистина си трябва вътрешна настройка!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 03, 2018, 15:05:51 »


Скай
, ако ще се чувстваш по-добре, ако ще ти донесе вътрешен мир или каквото и да е като плюс за теб, защо не!Пък и в твоята работа яко те нервят, може би дори моментна смяна на обстановката ще ти дойде добре.
То на всички ще ни е по- добре, просто има прекалено много подробности, които - като започнеш с ама това, ама онова, ама АКО...и то стана...

В случая - договора му е за една година. Може да го удължат, може да не го удължат. Ако не го удължат - аз така или иначе до април-май няма как да замина, тогава за 2 месеца не си струва. Ако го удължат, така или иначе ще се знае април-май...

Той за момента няма планове да остава, обаче ако всички заминем, за какво да се връщаме? Ама ако не се върнем, какво правим с къщата? И просто...прекалено много ако-та, а както всички знаем - акото цапа гащите и кара мама да пере.

А тия в офиса...наистина ми идва в повече такова отношение. Не ми пука кой какъв и с кого, ама като започнат да ми държат тон за без нищо...и като започнем да си играем на препредаване, защото (не знам всъщност защо) на единият колега му е под достойнството да контактува с нас pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 03, 2018, 15:11:09 »

Да, винаги има ако-та и си права в описанието му.Но от собствен опит знам, че и многото мислене понякога вреди и създава много спънки.Мисля че времето ще покаже.И стискам палци да се получи най-доброто за вас двамата!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 03, 2018, 15:15:08 »

Мери ми, Свекс и Маги са прави, че тук си е място за разтуха, а ти някак се вдаваш да бъдеш разбрана на теми, на които всички българи се карат винаги по форуми и на софра, няма лошо де. Но на спорт, политика и е*анье , секи си има мнение и няма сми да се обясняваме biggrin.

Макрон грам не й отива нищо, щото е прекалено слаба. Малко мускули й трябват.
Радева е симпатяга, старае се, според мен. ДОколко успява- друга тема. Скай е права , че всите дето я хранят в нета за фигурата, не са с кой знае какви мерки, ама злоба човешка..

Свекс, аз пък искам да съм сама у нас, само по Бъдни вечер. Другите дни ми е все тая, откакто го има детето, булчето е права, че предпочитам някой да му се порадва, а аз да не мрънкам че ям наготово и си тръгвам с малко неизлишни пари и подаръци. Благодарна съм тази година. smile

Момичета, покажете си тоалетите от празниците, който си е купувал или се е снимал съответно smile .
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #71 -: януари 03, 2018, 15:21:38 »

Маги, със сигурност не се паля на тази тема. Пиша по-дълги постове, за да съм сигурна, че ще бъда разбрана правилно. Което си е мое грешка, защото нося отговорност за какво съм казала, а не как съм разбрана  girl_wink

Еми, аз точно това написах, грешката си е моя, че искам да съм разбрана по смисъла, който влагам girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 03, 2018, 15:22:27 »

Добър ден!
Леле, колко сте изписали  shok
Ами ибаз Плезенлиев хич не го харесвам, точно безличен и малко лигаво ми седи. А това какво е направил не бих много ми хо преписвала, по-скоро всичко идва от комшията с магнолийките Wink . Като кандидата за последните президентски избори само подкрепя думите ми- който и да сложа ще го изберат.
Радев ми е в пъти по симпатичен. Не съм слушала обръщението му на НГ ,но казаха че е било много по-хуабво и не е имало политически привкус. Жена му си е типична българка, не е някоя кукла, което пък ми говори че са истинско семейство, а не поза. Харесва ми как стои до мъжа си. Но аз спирам да говоря, че все пак колкото и да се опитвам да се дистанцирам от политическите възгледи на нашите, те са ме възпитавали  pardon , а баща ми е точно от ония опасни агенти на ДС.
Свекърва, толкова си права за семейните отношения. Някак обаче като, че ли липсва комуникация. Поне аз на това отдавам проблемите по празниците. Както каза днес една майка на площадката "добре, че свършиха почивките и се прибрахме, та да си починем".
На нас януари ни старира много ударно- вчера Ники помля поредните очила. А милото ни лап топче /което е стара, но много издражлива бойна пушка/ май окончателно ни изостави.
Еми, аз няма да се показвам, че от готвене и сервиране, ме мързеше да се преобличам даже и си бяхме по домашни дрехи. Само за снимка накарах мм дсе облечем и ъо само от кръста нагоре biggrin . Мисля, ме още.мириша на храна и готвене даже.
« Последна редакция: януари 03, 2018, 15:25:17 от ratatui » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #73 -: януари 03, 2018, 15:35:06 »

Днес съм мега набрала на тема "толерстия на БГ обществото към неадекватното поведение на българският мъж към отглеждането на собствените му деца". Моят е невинен, обаче гледам на приятелки супер неадекватните половинки, те се сгърбват от работа, търчат с бебетата, да обгрижват големите, докато мъжете в кавички лежперят.
После Плевнелиев бил под чехъл щото закрива среща, ако има проблем някое от децата. Хелоу! Що за ценности?!
Змейовете се редуват да ми скъсяват живота, ма то иначе трябваше да живея вечно. 32 беше нощес  с температура и се разхождахме 2 часа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 03, 2018, 15:39:16 »

Да, Кив, защото тука е Срамно мъж да си гледа децата, После му се подиграват по мъжки сбирки и му викат гей. Била съм свидетел. Това е явно още откакто сме били под иго, сме се изкривили на макс.
Аз редовно се боря за правата си у дома, въпреки че моят помага в пъти повече от другите, и все пак винаги има още и още накъде нагоре!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines