Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:29:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169608 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: януари 03, 2018, 09:29:07 »

На Президентшата дрехата се дъвче като неподходяща за виенската филхармония, не по принцип. Наистина доста розовееше в ложата, гледах /както всяка година / концерта по БНТ. Там не може да отиде кой да е, все са видни музиканти, аристократи и хора от посолствата. Покойната ми приятелка беше уредник на голяма картинна галерия, където една година са снимали балета, та беше успяла да си купи билет, само един. По протокол допустими цветове са черно, сиво и бяло, както и много тъмни или много светли нюанси на останалите.
В повече беше розовото на нашата, трябваше да е съвсем бледо. Както и да я облекат, все ще е с мъжка фигура pardon Мисля, че с костюм и особено с панталон ще е още по- мъжка и стилистите затова се мъчат да я омекотят малко. Поне няма шапка и като цяло се развива към по- добро.  Wink
Оф, НИ2 вече е със силен антибиотик... Много гадни последствия има този грип...
Лоли, Наде, как преживяхте труса вчера?
Панде, чакам подаръка от свекърите smile
Еми, имали общи благотворителни проекти, затова са заедно blum. Така казаха при първото си публично изявление, че са двойка.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #46 -: януари 03, 2018, 09:34:54 »

ДОбро утро!

Ами и аз не мисля, че когато е станал президент са били в добри отношения...+ това да се появява тук-там на публични места и да го придружава не мисля, че много би навредило на кариерата ѝ. Мъчно ми е много и на мен за това, което им се случи...никой не заслужава да надживее детето си, но не мисля, че на бившата Плевнелиева ѝ е мъчно, че Росенчо си има нова  pardon Малко прекалено ми идва и на мен Десито да го играе първа дама...как да не е с него щото е умен, не им ли гледахте интервюто колко е интелигентен и мил, направо сродна душа  Wink
Плевнелиев иначе го харесвах, ама като министър, даже и ресорът му бяха улучили, като президент - хич, някак прекалено безличен ми идваше...
Иначе не мисля, че панталон влиза в етикета и протокола за такъв тип събития. Ма по спомен карам smile Ма с панталон ще е хептем като мъж  angry

Булче какъв папарак си lol
Панде хайде показвай, че ми е интересно  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 03, 2018, 09:48:24 »

Привет и от мен!

Гледам Десито Радева дъвчете и другото Деси - Банова  blum Та по протокол на такива събития жените са с рокля, пола или нещо такова, не ми сля, че е позволено панталон.Десито Радева отива към добро, но ако и оправят цвета на косата ще е супер.Наистина тоалета е прекалено розов, но на фона на другите две дами на тази снимка е направо страхотна. Интересно ми е ако беше Бриджит Макрон на тази галавечер колко ли късо щеше да и е роклето  blush Само си мисля де.

Иначе Плевнелиеви бяха разделени още като стана президент.Играха го така, заради мандата му.То това май беше публична тайна. А цялата история с Десито Банова ми идва в свръх.ОК съм, обичайте си се, ама от де на къде президент на републиката ще се изтипосва при ГАЛА, да си разказва за романтичните трепети на сърцето?

Свекърва, дано бързо се оправи НИ2.
« Последна редакция: януари 03, 2018, 09:51:57 от магито » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 03, 2018, 09:52:50 »

Добро утро smile

Дано работи линкът lol

https://youtu.be/7dE5N3vZRGw
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #49 -: януари 03, 2018, 10:09:25 »

 Добро утро!
 
 На мен първата винаги ми е като супергерой, който се трансформира в момента и аха ще си разкъса дрехите. И тоя път не ми прави изключение, що така едни никакви дължини на ръкава и правят и съвсем подчертават широките рамене. Долната част така разкроена също все едно е дълга рокля ама на нея до там й е стигнала в комбинация и с ръкавите, иначе интересен замисъл, но нещо не ми допада напълно. Банова веднъж я даваха в Черешката докато беше с предишния й мъж как пък най-милите мъже са все супербогаташи аз не знам?!?!  Oh my ...

 Панде, предполагам си трогната от подаръка, ужас кво ни чака от екзалтирани баби.

 Грипът е наистина много тежък. Кумата онзи ден никак не звучеше добре, а и явно доста често усложнения се получават, та пазете се и не се самолекувайте, пък дано минава лесно.  heart

 Аз ставам да правя брънч палачинки. Хубав ден heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #50 -: януари 03, 2018, 10:22:34 »

Здравейте!
Десито Радева е страхотна на фигура. На фона на други президентши по срещи изпъква - слаба, стройна и за човек над 175 + токчета е със супер изпънат като струна гръб, което и да се мъчиш по протокол е много трудно да направиш. Сравнение - любимката Кейт ходи леко прегърбена, ама тя нали даже не е принцеса, както Фери казва, та затова сигурно Wink Просто стилистите обличат първата ни дама, както би била модата за президентша към днешна дата, а не както би й отивало crazy nea ... а тя има осанка.
За мУж президент и кариера - кака Зорка показа, че може да си работи в БАН и да се появява, когато трябва в публичното пространство. При Плевнелиеви очевидно това е било тъпо измислено извинение. И на мен ми бледнееше като президент той. Хич не им знам подробностите със pleasantry Секси Банова. Даже не знаех, че са се изтипосали при Гала, което и на мен ми е свръх!
Панде, такова чудо видях в действие - бях на представяне на едни пластмасови "уреди" на цени като за Тефал и Делимано взети заедно. Та децата на домакинята използваха такова животно в наше присъствие и... tease Не знам как ги траят комшиите отдолу! Честно! shok То това е такова блъскане в пода и излишен шум girl_impossible
Относно шумът тези дни ММ си получи другия подарък за Коледа - билет за концерт на една известна група с хронично болен от гнойна ангина вокалист. girl_impossible Само такава музика се дъни из нас тези дни, включително се тества и моят телефон как звучи. С кумицата гледахме предаване по Дискавари за покупка на имоти и когато ММ влетя в кухнята под музикален съпровод, дребният гледаше яко стреснато. Такава му беше и прическата tease Очевидно не хареса музиката на татко си, а ние с кумицата най-безцеремонно изгонихме ММ. beating
Направих си упражненията. Сега ще извъртя още един цикъл от тях и съм изтеглила едно приложение на телефона, за да го пробвам като вариант. Хайде, отивам на СПА, докато някой спи кротко в коша bath
Слънчев ден на всички smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #51 -: януари 03, 2018, 10:37:39 »

Президентът е институция с предвидени по Конституция правомощия. Едни от най-важните лостове за контрол на този орган са правомощията му при назначенията в съдебната власт и в консулските служби. Плевнелиев е единственият президент, който упражняваше тези правомощия в името на народа. Искаше да има промени в съдебната власт, застана твърдо зад позицията да не изпраща на дипломатическа служба хора, свързани с ДС имащи агентурно минало. Налагаше вето на закони гласувани от партията, която го е подкрепила и имаше позиция. Какво излъчване има на п*тьо или каквито още квалификации имаше не е от значение, защото действията му говореха повече от хиляди думи. Ако трябва да оценя Гоце и генерала (досега), са достааааааа далеч от изпълняването на функциите на институцията президент в полза на народа.  Съжалявам, но докато оценяваме държавниците по симпатии, а не по делата, няма как да изискваме резултати и вървене в някаква смислена посока.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: януари 03, 2018, 10:44:17 »

А стига.... laugh Квичи също като пред заколение lol И жълто  blum
Племенникът имаше такова преди да проходи и много подскачаше с него. Беше отровно зелено nea
Момъкът кефи ли му се blum
Значииии, много ми е интересно Wink Гледам реакции на живо на свекърви след Коледа, от наши приятели и ваши, писмени, ами еднакви са funnytooth Три двойки се върнаха от чужбински посещения и твърдо са решени да не го правят никога вече Wink. Тръгват от тук с два допълнителни куфара багаж, все с подаръци и още толкова в брой и пак грешно били постъпили pardon Съответно ако подготвят Бъдни вечер по наши традиции те, а не снахите - лошо, ако чакат и се занимават само с внуците - пак лошо. За Коледа вече нещата съвсем излизат от контрол - ако има канени външни /местни/ гости, хем трябва да присъстват, хем и не трябва, не бива да мълчат, ама и да не казват повече от добър ден, щото ще изложат младите. Wink И трите ми приятелки реват от сърце, а са жени с положение и служебно уважение и в никакъв случай не искат да се месят в живота на децата си. Май ще викнем дружно: "Коледата на сапун!" Wink Изнервени ли сме, големи очаквания ли имаме...
Хехе, вие пък пишете, че искате да сте си сами. То хубаво, ама като децата ви поискат да са си сами по ваш пример, как ще се чувствате? Не че не се свиква, де Wink Просто всички тези бъртвежи и пожелания за семейна топлина, уют, мир и любов са твърде шаблонни по празниците и съвсем не отговарят на новите морални ценности.  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #53 -: януари 03, 2018, 10:48:52 »

Панде хахаха бе и аз ги гледах тия за Мис, ма май се отказах lol
ДОсега най-адекватната първа дама е била Стоянова според мен smile Макар и Зорка да откара два мандата, не се обличаше толкова стилно като Антонина (май така беше), ма пък май по тяхно време напревиха Българската Коледа smile Май точно Стоянова се подвизаваше много с шапки, нещо абсолютно революционно в историята на младат ани демокрация Wink
Радева е изпъната като струна, да, точно както трябва да е една първа дама според мен, внушителна и горда до мъжа си smile
Хехе Али, разцъквай яко новата придобивка  good Хуауей ли беше, или на Мимето? huhhuh.gif
Миленка, мисля, че си малко пристрастна към ВИП клиентите ти...Според мен всичките му действия дето описа бяха направени в края на мандата като опит да се защити и да отмие този образ, граден 5 години...и пак сигурно има сума ти дипломати бивши агенти.  
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #54 -: януари 03, 2018, 10:56:44 »

Фери, въобще не съм пристрастна, знам, че така изглежда lol От 2004, когато записах първото си висше за ръководител в държавния сектор, живо се интересувам какво става, кой какво прави и каква тежест и последствия имат действията му. Имам наблюдения от доста години върху различни политически личности Wink Мога да развия дисертация на тази тема lol lol

За цветовете по протокол свекърва е права, има значение какво е събитието, в коя държава, в какъв състав.. Трябва да си проверя лекциите по Протокол, но мисля, че дама може да е с панталон, прието е по протокол. Иначе Меркел винаги щеше да е извън протокола.  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 03, 2018, 11:01:56 »


Свекърва
, аз винаги ама винаги съм си мечтала за голямо семейство и точно тая дандания Коледна.Измрънквам, защото съм уморена и чух думи дето не очаквах да чуя, но съм щастлива, че и аз и детето ми имаме шанс да имаме живи роднини покрай нас.Тия дни преоцених живота отново и както каза моя мъж, хората си отиват млади, ти за един телефон ревеш.Я бъди над нещата!Та каквито и да са, те са ми родители, възпитали са ме и са ме направили това което съм!Колкото и да не им харесва на моменти  blum

Аз след опериран мъж в къщи, не ща да си представям болен такъв.Ще избягам за няколко дни с детето, докато той се оправи.

Панде
, Моника има такова в свекърва ми.Много му се кефеше в един период, ама поне не пееше, това е няк'во ново-пеещо.Иначе я оставях да подскача на него колкото иска с надеждата да се умори, ама не би!

Мери_ми, теб ще те запомня точно с големите и дълги постове за президентите управляващите и т.н. Много се палиш, а тук е чисто клюкарска тема и ние обсъждаме тоалети.В цял свят президенти се избират по симпатия, не по дела, хора сме, не роботчета.За това се правят диспути, изграждат се образи и т.н. Друг е въпроса, че при нас е сбъркан вида на който симпатизирме.Все пак държание ала Бай Ганьо, с покажи си бицепса, и батка в комплект ни е министър председател. И мога да твърдя, че Радев е по-умен от него на 100% ама какво от това!

 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: януари 03, 2018, 11:16:20 »

Няма ограничения за носене на панталон от жени, както и на поли от мъже pardon Нали се борим за равноправие smile
Да, Антонина беше с шапки Wink
Маги, така е, един път в годината трябва да се изтърпим.  Wink Ние нали бяхме в тесен кръг, та гледах доста телевизия. Някакъв немски коледен врътнаха май по Диема Фамили, ми и там се изпокараха и избиха много семейни проблеми. pardon Не е само при нас, в България blum Хехе, само за децата е весело и забавно и заради тях трябва да се стараем, щото е вярна приказката:"Внимавайте как ще си гледате децата и помнете, че те ще избират старческия ви дом!" Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 03, 2018, 11:22:43 »

Значи за панталона съм в грешка, извинете  blush Ама все пак искам да видя Макрон на такова събитие с нейните поли.Ей начи хич не ме подкрепихте!Иначе аз и симпатизирам на жената.Кефи ме, че има някакъв стил и го следва, колкото и извън протокола да е в повечето случаи!На Бабет, просто не и пука!

Свекс
, то без няколко остри думи няма да е празник!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #58 -: януари 03, 2018, 11:35:06 »

Миленка, аз също живо се интересувам, понеже съм с политологично образование, ама айде няма да влизаме повече в дискусии, по-добре да си клюкарим тоалетите Wink И последно - президентът е най-представителната фигура, така че трябва да има излъчване, както и първа дама, затова не мога да приема Плевнелиев за президент и съм доволна, че не се кандидатира за втори мандат.
Аз пък мисля че мало прекаляват да подмладят Макрон с тия къси полета...нито на възрастта, нито на позицията ѝ отиват.
Е, айде сега, няма да са празници ако няма някакви дърпаници...като се съберат много хора на едно място винаги така ства, освен ако не са всички добродушнио да премълчават, ма такива хора вече са изчезващ вид.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #59 -: януари 03, 2018, 11:35:13 »

Президентът е институция с предвидени по Конституция правомощия. Едни от най-важните лостове за контрол на този орган са правомощията му при назначенията в съдебната власт и в консулските служби. Плевнелиев е единственият президент, който упражняваше тези правомощия в името на народа. Искаше да има промени в съдебната власт, застана твърдо зад позицията да не изпраща на дипломатическа служба хора, свързани с ДС имащи агентурно минало. Налагаше вето на закони гласувани от партията, която го е подкрепила и имаше позиция. Какво излъчване има на п*тьо или каквито още квалификации имаше не е от значение, защото действията му говореха повече от хиляди думи. Ако трябва да оценя Гоце и генерала (досега), са достааааааа далеч от изпълняването на функциите на институцията президент в полза на народа.  Съжалявам, но докато оценяваме държавниците по симпатии, а не по делата, няма как да изискваме резултати и вървене в някаква смислена посока.

ooo тук напълно съм съгласна, даже се очудвам винаги че има хора които така говорят. Нищо протов нямам публичноста му с Деси Банова, какво като е отишъл при Гала? То вярно че тук на Балканите любовта си е ТАБУ, ама няма нищо лошо в публичното и изразяване.И двамата са публични личности, и ако се бяха крили щеше да е пак зле.

И тъй като съм се забила да гледам сериала Victoria, който е паралел на това да се откажеш от своята кариера за властваща съпруга, има наистина толкова много каузи в които можеш да си полезен и да повлияеш стига да искаш. Радева в момента ще я запомна само с тоалетите си и словоизлиянията й във фейсбук, което не е никак ласкаещо за нея

Цитат
Хехе, вие пък пишете, че искате да сте си сами. То хубаво, ама като децата ви поискат да са си сами по ваш пример, как ще се чувствате?

Хич не искам да сме си сами, очите и усмивките са пълни когато гледам бабите и дядовците как им светят очичките от радост когато се чупи питката, дали ще се падне на детето! Според мен ще ми е абсолютно скучно и непразнично ако сме само тримата. Пък да не говорим колко е яко да си седнеш на готова софра хахах


Аз продължавам да чета пощата, само още 530 мейла останаха... оп станаха 531! angry
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines