Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:50:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169619 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #30 -: януари 02, 2018, 17:05:31 »

Нещо такова подoчух, че дори и с близнаци lol Ма щом си е къркала...надали  pardon
Булче, дай некой компромат де, то верно че тука почти всичките НЕ се интересуваме от клюки  blum
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #31 -: януари 02, 2018, 17:10:57 »

 Имаше такива публикации за близнаци, подле пък имаше публикации, че Радева не била във ВИП ложата на Българската Коледа, за да не е до любовницата на Плевналиев, после пък уж изказване на бившата Плевналиева, че Банова водела президента към дъното и сама си пускала слуховете, че е бременна. Въобще според мен с това лично интервю и признание дадоха основа за сюжет на жълтите измислици и сега ще ги дъвчат до втръсване.

 Аз пак не мога да преценя и костюма на Радева за някакъв си бал харесва ли ми или не...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 02, 2018, 17:43:32 »

дай го тоя костюм да го видим де smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #33 -: януари 02, 2018, 17:51:02 »





Ето я smile На мен не ми допада особено, но ми харесва, че е на бг дизайнер и има камъни сваровски да ласкаят австрийците (където беше визитата). Малко консервативна ми идва, но е шик без да е прекалена  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #34 -: януари 02, 2018, 17:53:45 »

Признавам си за папараци не ставам  olele, аз много харесвам Плевнелиев, обаче всяка година му изпусках речта, та тая година късметче, на живо го видях, не че не съм го виждала много пъти, страхотен оратор е, особено на неформални събирания, на webit с английската реч беше страхотен

http://tinypic.com/r/2j35umb/9

http://tinypic.com/r/2l89fd0/9

ПС за първи път Радева изглежда добре, и прическата и костюма и отиват

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 02, 2018, 18:07:40 »

харесва ми костюма- макар и малко да е бабешки.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #36 -: януари 02, 2018, 18:13:54 »

Точно обсъжданата двойка бяха ВИП клиентите, които писах, че обслужвах в понеделник преди Коледа. Той ми е клиент от много години, обличали сме и предишната му дама (лично много я харесвам, юрист е), както и трите деца преди трагедията. Сега пак обличахме три - две негови и едно момиченце на новата изгора. Имам хубави впечатления от новото аморе, красива жена, страшно слаба (аз съм хипопотам до нея), приятен глас, а кожата на лицето й е един път, жалко, че съм срамежлива, иначе щях да я питам как я поддържа. Вергов ни е бил рекламно лице години назад. Също ни е клиент.

Значи фирменото ни лого му е на тирантите или хубаво, или нищо  beating beating beating

Първата е потрес, както винаги. Има нещо странно в избора на тоалети за нея. Тази жена с толкова едри рамене и бюст как може да я обличат така girl_impossible girl_impossible

ЕДИТ: Деколтета тип лодка и обли допълнително разширяват раменете, а това го знае всеки прохождащ стилист. Костюмът е хубав, но като за по-пропорционална дама. За първата V-образни деколтета и яка, толкоз.
« Последна редакция: януари 02, 2018, 18:16:09 от marry_me » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #37 -: януари 02, 2018, 18:31:55 »

Ооо Миленка, значи и двамата са били във ваши дрехи  Bravo

Абе Радева тук изглежда прилично, поне не е вече застреляна на снимките, малко се е усмихнала
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #38 -: януари 02, 2018, 18:39:59 »

Сега като си чета коментара за първата ми е малко двусмислен Girl_hide Не е хейт blush Просто тя е едра, почти няма талия, не можеш да й сложиш обемен детайл там, това отнема и малкото талия, която има girl_impossible Иначе определено има израстване в нея и изглежда в пъти по-добре от преди. Но жената не е никак лоша като фигура, просто е редно да подчертаят хубавите неща и да скрият недостатъците и ще е пушка. Като излъчване не е мой тип, ама нали генералчето си ляга до нея, така че мнението ми не е меродавно lol lol

ЕДИТ: Пак ще й дъфча стилистите на първата. Ама един хубав панталон с висока талия широк крачол, копринена риза и сако без яка разкопчано ще й заспят.  girl_wink
« Последна редакция: януари 02, 2018, 18:43:14 от marry_me » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 02, 2018, 19:40:18 »

Да, и аз не мога да разбера, защо я обличат като Мелания, която няма общо с фигурата й егати.. Винаги си я представям нашата първа с панталон, точно както го описва Милена.. честно  good Самата рокля не ме дразни, но раменете й приличат на моите по размер егати..  nea

Плевнелиев го харесвах толкова много.. и после така ми се загуби някъде като стана президент.. за какво му беше... не му отиваше изобщо sad
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 02, 2018, 22:26:37 »

Първата дама ми харесва само с този тоалет и веднъж беше в черна рокля с къс ръкав, всички други пъти тоалета изобщо не е съобразен с факта, че е висока и явно по-едра жена.
https://goo.gl/images/DDr4Tf
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 03, 2018, 01:22:03 »

Плевнелиев го харесвах и много съчувствах на семейството му за огромната загуба sad сега се чудя как ли е предишна му жена като само го изтипосват с тази.

Аз от подаръци не мога да се оплача. Получих всичко, което си бях замислила - козметика от Lush (от ММ), халат за баня и книги за киндъла (с парите от останалите).
Бамбук получи едно камионче, две книжки и два конструктора Лего.
От свекърите получи нещо, което ще ви покажа утре lol lol lol
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #42 -: януари 03, 2018, 04:53:12 »

И аз да се включа като видна клюкарка - Плевнелиев беше придружен на Българската Коледа тази година. Не знам каква е причината за раздялата с майката на децата му, но ми стоеше много добре за първи път с половинка на публично място. За мен беше грешка от страна на съпругата му да му обърне гръб по време на президентстването му, а трагедията с детето явно просто е била катализатор за раздяла.
Вие как мислите? Бихте ли си зарязали кариерите, ако ваш мУж реши да ви прави първа дама за 5 години? Щ
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 03, 2018, 07:25:29 »

Ако моят мъж реши - да, но в техния случай май по-скоро е било бившия и мъж. Ако бяха заедно, едва ли щеше да го играе първа дама в сянка. Можеха да излязат с по-нормално оправдание от тогавашното. Колкото до сегашната ситуация. Хубаво е, че всеки е продължил живота си, но не мисля че на Банова и беше мястото във ВИП ложата.

Гласувах за него, но не ми допада визуално и като държание.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 03, 2018, 08:54:11 »

човека го е ударила кризата - вторият пуберитет. Сега остава да си купи и ферари. И на мен не ми допадна самодоволното й изражение в ложата до него, на БГ Коледа.  angry
едва ли е с него щот е умен или примерно мил. smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines