Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:26:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169612 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 02, 2018, 10:25:54 »

Добро утро smile

Днес със София сме сами. Илиян вече е на работа, целува ни 100 пъти докато излезе.. гадното е, че се прибира към 20ч.. Падна му се късмет "нова работа" и като знам, колко си харесва сегашната се учудих как се зарадва.. каза, че искал да работи от 8-17 или 9-18ч.. че така го нямало много време, а то си е същото, защото той започва доста по-късно работа....  pardon И без това в края на миналата година се появи вероятност за нова и много хубава работа.. дано му се случи  heart

Утре идва свекито.. Никога не сме седели на едно място заедно повече от 2 дни.. сега ще стои 10.. интересно ще е, дано не ме изнервя  blush

Свекс, честита годишнина! Бъдете здрави и скоро да се радвате на внуци  heart

Рат, съболезнования мила!  give_rose

Червено кадифе много обичам.. но червеното си иска и боя.. sad Последно ядох на кръщенето на детето на декораторката ми.. беше разкошно  good

Успешна работна година на работните момичета!  good



Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #16 -: януари 02, 2018, 10:37:35 »

 За много години и от мен. Здрава и благодатна година ви желая на кой за каквото му се иска.  give_rose

 Ние бяхме мирни и тихи, гледахме зарята от площада в отражението на комшийските прозорци, позяпахме малко едно от комшийските момчета от село в ансамбъла на Николина Чакърдъкова и си легнахме. Бяхме само на салати и пак се чувствахме преяли. Баница реших да не правя, защото всичко, което сме искали в момента го имаме, май е най-важно да го запазим.
 
 За да се потвърди това вчера за старт на годината разбрахме, че двойката, с която си караме НГ заедно  по традиция, са се разделили от няколко месеца. И двамата с ММ  снощи бяхме минорни по този повод, защото ни дойде неочаквано и защото в момента тези хора имат всички предпоставки да са щастливи, успешни са в работите си даже много над средното, имат страхотно дете и просто е жалко да захвърлят всичко питомно, за да гонят нещо незнайно какво за забавление. Като си помисля, че малко се разсърдих, че не ни питаха ние къде ще сме на НГ и си мислех, че е защото съм бременна, а те какво са си имали на главата. От друга страна се сещам, че миналата година правих на майтап уж психопрофил на мъжа, защото все му е интересно какво мисля за него и всичко, което му казах тогава във връзка с характера и поведението му и евентуалните резултати от тях в момента е факт- че ако продължава да се държи така скоро ще загуби много ценни хора и ще съжалява, та... ММ ме обяви снощи и за заклинателка, ама какво да правя като наблюдавам много хората. Та пиша всичкото това, за да си сложа отметка в главата да се оценява какво има човек навреме и да съумява да се грижи и да съхрани истински ценното. Съжалявам за  Offtopic може би.

 Аз съм с мъж в къщата до края на тази седмица и ми е хубаво. Разхождаме се, гушкаме се, говорим на корема и въобще всички тези хубави трепети от очакването.

 Хайде толкоз от мен. Хубав ден засега. give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 02, 2018, 11:09:02 »

Честита Нова година! Да сме живи и здрави, смели, успешни и устремени!

Четох ви по празниците, но нямах възможност да пиша. Уж си почивахме, но имах недовършени служебни неща и бях в очакване за развитие. В работните дни между Коледа и НГ се прибирахме до София за задачи. Мисля, че ми дойде в повече тази година пътуването. Днес ми е хубаво, че се връщаме към делничния график  pleasantry

Свекърва, честита годишнина! Дълги години да сте си двамата, повече разбирателство, по-малко необмислени подаръци и нови дестинации.
Моята баба също така правеше късметите за баницата със задължения - лозето, нивата, животните и т.н. Като бяхме деца не ги харесвахме нейните късмети и не ги разбирахме. 

На мен тази година ми се падна парата в питката на свекърите, снахата взе парата вкъщи  pardon От баницата ми се падна здраве, късмет и мечтана далечна дестинация. Дано ми се случат и трите. Пожелавам си и повече смирение и нова работа.
Направих си равносметка от миналата година, поставих си целите за новата и дано се получат нещата smile

И аз днес ще разчиствам старите играчки на Иван. Още не съм му отворила всички играчки от Коледа. По етапно ги отварям, за да може да обърне внимание на всяка.

Рат, съболезнования!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 02, 2018, 11:31:35 »

Девойки, честита ви нова година! Кой каквото си пожелае - да му се случи, ама най- вече да сме здрави pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #19 -: януари 02, 2018, 12:46:23 »

Привети и в новата година!

Аз пък имам разгорещен змей в наличност, но това са подробности от пейзажа smile От всички баници, в които бръкнах извадих парите, отделно тази сутрин и късметче в питката си намерих. На този фон ми се паднаха пътешествие, сватба, любов и нова кола ( в този ред) smile Значи, ако всичкото това се изпълни буквално, 2018 ще ми е много филмова...  tease tease tease  аз най-много искам да сме здрави smile

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #20 -: януари 02, 2018, 13:30:06 »

Честита Нова Година! Нека в семействата ви има здраве, разбирателство, любов и късмет heart

Рат, съболезнования sad

Всички болни да оздравяват, а болестите да си ходят със старата година.

Ние по празниците бяхме в е.аси екшъна, явно съм абонирана за екшън  angry angry

Преди празниците дадохме колата за обслужване, смяна на консумативи. И ситуацията стана дадох здрава кола, върнаха ми счупена. Но разбрах, че не е изправна на път, в движение  shok shok И в събота на 23-ти рязко ни дотъпя преди празниците, когато се наложи да ни репатрират от околовръсното на Пловдив. Всички сервизи и майстори запразнили, чудничко, а трябваше на Коледа да пътуваме за Карнобат. Оставихме нашата кола в Пловдив, взех на братовчед ми едната и по празниците бяхме с нея. Но настроението на ММ беше много скапано, аз се държах, но той милия... Двата работни дни се върнахме до София по работа, спукаха ми седалищните части. Все едно изработих света за два дни. Брат ми закрепи нашата кола и на 29-ти се върнахме до Пловдив. Баща ми решил, че ще ремонтира хижата точно преди НГ, защото имаше група. Качихме се в планината вечерта да му помогнем. ММ до 2 през нощта му помога, аз се предадох в 12. На 30-ти станахме рано, почнахме да чистим до обяд. После отидох на върна на братовчед ми колата, взех нашата и тръгнахме към София. Паркирах я пред сервиза и днес трябва да си я оправят, защото ще видят една рядка фаза на разярено marry_me.  beating beating

Паричката от питата на бъдни вечер при нашите се падна у мен  blush blush blush А дано тази година ми е по-спокойна и щастлива!

На НГ бяхме се събрали вкъщи с кумовете и децата им. С ММ направихме храна за 100+ човека crazy crazy От едната ни тераса има 180 градусова панорама на южната част на София и планината с кулата. Гледахме страшно много заря на аванта lol Даже имаше хора на Копитото, гледахме и тяхната заря. От резиденцията направиха една огромна заря, беше си впечатляваща. Констатацията е, че стотици хиляди левове изгоряха пред погледите ни. crazy crazy crazy

От късметчетата в офисното парти ми се падна здраве, на Бъдни вечер парата (ние слагаме само една пара), а на НГ ми се падна, че "моето ежедневие ще е веселие, веселие...". Много му се зарадвах на този късмет. Сега се чудя какво точно да направя, за да се сбъдне lol

Днес влизам в офиса и работата скочи върху мен от вратата, до 11 ни вода, ни кафе sad Е, къде го това веселие? Или късметът ми е подвеждащ, може би се има предвид, че ще ми е такава веселба ежедневието от задачки-закачки  crazy crazy

Хубав ден на всички и нека една прекрасна година да е пред нас  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #21 -: януари 02, 2018, 13:50:14 »

Рат, съболезнования и от мен  give_rose Ама как е крила тази бабка...тц тц тц  sad
Свекс, забравих да ви пожелая още дълги години семейно щастие и здраве. А Родният вече да се кротва и да си гледа старините/внуци скоро Wink
За колата да ви кажа ние какво си правим всяка година. Членуваме в СБА, избрали сме си някакъв среден вариант, плащаме 50 лв на година и имаме безплатен ГТП + пътна помощ в България и до 100 или 150 км (не помня точно) в чужбина +някакви дребни ремонти ако се налага идват и ти правят на място или подават ток. Страшно удобство! Доста пари са ни спестили от пътна помощ smile
Ако знаете каква заря имаше в наше село  girl_impossible Отделно виждахме и цяла София, ане красота, ма наистина много пари... nea
Бързо да оздравяват всички!  heart
 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #22 -: януари 02, 2018, 14:04:29 »

Привет привет!

Ние се прибрахме днес, много хубаво си изкарахме, Банско не разочарова този път. Имаше страшно много гафове, от хотела с пържоли за закуска, до Шушана 9 пъти в кръчмата на НГ, но това му е чара на спомените, вече такива неща  не ме ядосват, а искренно ме забавляват. Иначе беше всичко запълнено на макс, в кръчмите едва се намираше маса, натъкнахме се и на известни хора, президент Плевнелиев с половинката обядва до нас, Вергов също, той беше по приятен за гледане в ски трикото от Плевнелиев с такова, ама и двамата са симпатични за гледане.

Днес почиваме, утре и вдругиден малко на работа и петък продължаваме с празниците с моята рода.

Целувки!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #23 -: януари 02, 2018, 14:08:08 »

За много години! Пожелавам ви здраве, любов и вътрешна хармония! smile Дано всички, които имахте лоши моменти в края на 2017-та сега да намерите обратно баланса. Аз  за 2017-та си се бях настроила да е моята година и ето чудото спи тук в плетения кош. Wink Надявам се 2018-та да се множат хубавите неща, така както бързо растат моите дечурлига.
Днес сме в комплект. Кокона са сборни групи, та затова и тя още почива. Утре вече ще е на градина.  Имах огромно желание да излезем на разходка по центъра, но сутринта беше мрачно леко мъгливо време. Едва по обяд така напече, че съм по къс ръкав вкъщи, а в кухнята съм отворила и прозорците.
Довечера сме на имен ден. ММ има ангажимент за подаръците. В края на седмицата - пак. Този път измислихме лесно подарък за свекъра - ще го пратим на кино да си гледа ония междузвездни измишльотини. Той ги обича и дано се накефи. Май не е бил досега на 3Д.
Майка почива тия дни и ще помага за дребния, ще ходим по консултации, трябва да наваксам и с някои неща, които застопорих около шаркосаните вкъщи.
На Нова година бяхме с децата, кумците ни и кучето им. Пълна къща! И кумците загубиха тия дни близък, та имаха нужда от разнообразие.
Рат, съболезнования!
Едва се наприказвахме с кумците! smile Този път го ударихме на неготвене. Бяхме основно на салати, разядки, филе от херинга и от сьомга. Панирахме сиренца за комбинация с боровинково сладко и за мъжете мариновахме ребърца с мед и соев сос. Бяхме по-нестандартни, защото нямахме шампанско и баница pardon Миналата година прежИвяхме храна една седмица след това и затова този път имаше реорганизация.
За първи път това с гроздето го чух, докато гледахме "Новите съседи". Нали е испански сериал, та мислех, че е тяхна традиция. Сега ми стана интересно, че го има и в Италия.
От едната ни тераса има 180 градусова панорама на южната част на София и планината с кулата. Гледахме страшно много заря на аванта lol
И при нас има такава гледка към Родопите. Тази година имаше заря съвсем на върха на планината. Идея си нямам какво се пада там, защото е доста далеч. От северната тераса гледката е малко по-малка като ъгъл, но пък хваща центъра и Стария град. Децата проспаха пикът на шумотевицата.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 02, 2018, 15:32:40 »

Добър ден!
Свекърва, ти добре си ги наредила домашните с тия късмети!
На мен ми е криво, че почивните дни свършиха и пак сме в София, на мрачно време. Вчера в Смолян беше пролет, слънце, топло /мм беше по къс ръкав, аз по блуза/.
На НГ, успях да приспя шефа и не се събуди от гърмежите, обаче така го приспях, че съм отнесла с него и мм дойде да ме буди с шампанско. После се въртях 100 часа да заспя пак  angry
Шефа получи играчки точно каквито мразя- евтина и гадна пластмаса, а толкова повтарях и правих списъци... Почти всички играчки освен, гафния материал, са и с дребни части и са забранени за деца под 3, ама явно няма защо да се четат етикетите. Поне ги зарязах в Смолян, да не ми вадят очите у нас  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 02, 2018, 15:55:51 »

Алекс е заринат от играчки, но от нас. Другите му подариха това, което пожелахме, освен кумовете и зълвето.  pardon Сега, за разлика от миналата година, ни беше по-лесно да избираме, защото виждаме накъде са насочени интересите му. И просто купувахме, купувахме...после равносметката беше  angry Освен основните три, които бяхме подготвили, после взехме още неща. Спряхме да ги изваждаме всички, за да може да им се нарадва. И аз трябва да преглеждам и чистя стари играчки. Наскоро му прибрах всички бебешки дрънкали и ми беше толкова мило.  heart

Добре, че и ММ получи телефон от бащи си, защото още ми е гузно, че му няма подаръка. Дано вече да е забравил какво се случи със стария му. Приятелите му още ми се подиграват.  beating

В баницата сложих 13 късмета, като само ние си я ядохме. На мен ми се паднаха пътешествия, че цяла година ще съм домакиня, нов приятел, нова кола и учение. На ММ все хубави неща - повишение, любов, любов, любов, печалба от джакпота и нов дом. А парчето на Алекс нямаше късмет, затова ще го карам пак да си избере.

Алекс си заспа към 1 и нещо на Нова година. Ние с ММ останахме до по-късно. Правихме равносметка на отминалата година и се разбрахме, че всеки от нас ще си напише 3 неща (цели/желания), които иска да постигне през годината. В края на годината ще ги отворим и ще видим дали сме ги постигнали.  smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #26 -: януари 02, 2018, 16:04:35 »

Правихме равносметка на отминалата година и се разбрахме, че всеки от нас ще си напише 3 неща (цели/желания), които иска да постигне през годината. В края на годината ще ги отворим и ще видим дали сме ги постигнали.  smile

Миме, това звучи много хубаво, крада си го за края на тази, много ми хареса.

Фери, това със съюза на автомобилистите го знам и все му се каня, и все не стигам до там. Просто проблемът беше в сервиза, бяха ни казали, че са сменили нещо, а не са. При по-новите коли всичко е датчици и много трудно се лъжат, колата ни влезна в авариен режим - не подава гориво към всички цилиндри, за да не развиваш голяма скорост, защото компютъра отчита, че някъде има сериозен проблем. И то наистина си има. Заради тези завършени идиоти можех да си остана без спирачки на магистралата  shok shok
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #27 -: януари 02, 2018, 16:42:40 »

Миленка, всичко е онлайн, правиш си регистрация, плащаш и ти пращат картата по куриер Wink
Верно ли новата възлюбена на президента е бременна?  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 02, 2018, 16:56:46 »

Верно ли новата възлюбена на президента е бременна?  huhhuh.gif

Да бе!!! Вече?!  Oh my ... crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #29 -: януари 02, 2018, 16:57:18 »

Ааа не вярвам, пиеше си червено вино, имам и компромати за доказателство  blush
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines