Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:35:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169648 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: януари 01, 2018, 09:31:39 »

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! Желая ви много здраве, щастие и сбъднати мечти през 2018!
[/b]
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1 -: януари 01, 2018, 10:40:06 »

За много години!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: януари 01, 2018, 11:37:50 »

За много години и честит Василов ден!
Да сме живи и здрави, подвижни и с акъла си Wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #3 -: януари 01, 2018, 11:52:55 »

Честита Нова година! Нека да донесе много здрав и късмет, сбъднати мечти и любов!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #4 -: януари 01, 2018, 12:10:47 »

За много години !!! Да се сбъдне пожеланието на Свекьрва !  good  girl_haha
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 01, 2018, 15:55:49 »

За много години! Пожелавам ви една прекрасна и много успешна година!


* new-year-pic-2018.jpg (49.43 KB, 700x437 - видяно 377 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #6 -: януари 01, 2018, 19:17:28 »

За много години !!! Да се сбъдне пожеланието на Свекьрва !  good  girl_haha

И не забравяйте да казвате "Обичам те"! Обичам ви, вие сте като тайна подправка в гозбата живот - добавяте магия Wink

Ина, хапнахме 12 гроздови зрънца в 12 според Гугъл и италианската традиция smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #7 -: януари 01, 2018, 20:32:42 »

И ние  danceg И леща за парички  good

А моята торта обра овациите. Беше супер красива (не толкова супер вкусна, поне на мен не ми харесва такьв влажен и пльтен блат), но гостите май й се накефиха. Готова сьм за рд  Bravo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 01, 2018, 21:36:47 »

За много години!

Учудващо новогодишната ни нощ тримата мина прекрасно! А тортата на ММ беше супер.. Прави и баница за първи път в живота си под зорките наставления на мама и бебе.. голям мерак имаше. Аз мразя баница, но изядох 1 парче и наистина беше много вкусно  pardon  heart

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 02, 2018, 08:42:12 »

Честита Нова година! Бъдете здрави, щастливи и обичани!

Ние се прекарахме много добре на гости. Бамбук празнува с баби и дядовци. Всички са доволни smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 02, 2018, 09:05:44 »

Честита Нова година на всички! Пожелавам ви здраве, щастие, любов, повече поводи за радост и усмивки! Споделеност, нежност, пътешествия до мечтани дестинации! Дано постигате целите и сбъдвате мечтите си! Обичайте се, уважавайте се, разбирайте се с любимите си хора! Дано изпратим годината удовлетворени от постигнатото през нея!  heart
За себе си пожелавам същото + още няколко лични неща.  smile

Нашите празници минаха както очаквах. Единственото на Бъдни вечер бяхме, както исках - само тримата.През останалото време периодично ни прескачаха. Племенницата често беше в нас.Както и да. Молех се само да сме здрави. Другата година на самотен остров.
Два пъти ми се падна паричката. Късмети бях забравила да купя и намерих в интернет много хубави. Баницата ми се получи супер. Не обичам домашна, но заради късметите изядох две парчета.
Алекс е заринат с играчки. Аз получих телефон Хуауей от ММ, макар че ми беше обещал, че няма да ми купува такова нещо и много умело ме заблуди  + ваучер за пазаруване от ДМ. Доволна съм. Телефонът (засега) е супер як, само клавиатурата трябва да му оправя, защото пиша 5 часа иначе. Неговият подарък още го няма.  blush  Беше ни много хубаво да сме заедно и естествено времето мина ужасно бързо. Сега чак лятната отпуска.   sad
Алекс беше залепен за баща си. Сега много ще го търси и ще плаче за него.  huhhuh.gif

За мен годината като цяло беше успешна. Щастливи сме щом имаме Алекс, здрави сме, заедно сме и се обичаме. Всичко останало ще се борим да постигнем.  heart

Свекърва, още дълги години в разбирателство и уважение да живеете.  give_rose

Рат, съболезнования за бабата. Мир на душата й.

Всички болни да се оправят.И повече дзен на останалите.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #11 -: януари 02, 2018, 09:37:35 »

Mopген! За много години  give_rose Бъдете, здрави, щастливи, гушкайте се и се обичайте повече  heart
Аз няма да ви филосовствам за изминалата година, въпреки че има много какво да се оплаквам  blush Само ще си/ви пожелая повече търпение и смиреност тази година и най-вече здраве, другото някак все се нарежда smile
Нашата НГ нищо не разбрахме от нея. Бяхме със съседите с на Мис връстника и кумът с новата кума...буквално ни подлудиха  angry Към 8-9 се накнихме да седнем, като все някой беше в летежна фаза, към 10 започнахме да ги приспиваме, та до 11...след ова запонаха гърмежите и се редувахме да приспиваме отново и към 12 Мис вече беше окончателно събудена и във вихъра си  danceg Та до 3  girl_impossible По този повод не се сетихме една снимка да си направим заедно, само децата успяхме малко да наснимаме, а с ММ се сетихме 5 мин преди 12 да се селфим  tease Иначе ни беше забавно де, 3 двойки бяха направили храна като за 15+ човека, та поне няма да готвя тая седмица  blum Паднаха ни се здраве, щастие, парата в мен от Бъдни вечер и нова кола на ММ, та той каза, че щом парата е в мен трябва да работя да му взема нова кола  girl_wink
Слава Богу Мис получи само интересни неща, все такива, които аз съм избирала или казала да ѝ се вземат  не сме заринати с пластмаса, има само една пазарска количка с пластмасови продукти, които са бая китайски, но се преживява на фона на другите Wink
Айде дуи дуи у целувкен, отлитам да си разчистя новогодишно пощата  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: януари 02, 2018, 10:05:14 »

Отминаха и заминаха и тези празници... Подхванахме старата песен, май и гласа не сменихме. Wink
Баницата с късметите я въртим в деня, когато сме най- много от семейството вкъщи заедно, че да може всеки лично да си избере и изяде парчето. Върнах се към същината на традицията - целта е била да се разпределят задълженията, да се знае кой през новата година за какво ще отговаря и ще се грижи: за животните, за нивите, за децата, за къщата, за парите. Като зная много, падна ми се да осигуря мира и спокойствието на семейството, Родният ще се грижи за котката, врабците, гълъбите, лястовиците, хлебарките, паяците и мухите, снахата ще ни обезпечава финансово, майка ми ще поеме всички технически съоръжения, НИ1 ще плаща данъците на имотите, а НИ2 ще се съсредоточи върху поддържане на къщата. pardon Хехе, така погледнато, никой не остана доволен. Ама и преди не беше работа, като се падне учение на майка ми или служебно израстване на мен blum
От разни други места ме наваля 3 пъти любов. Да беше секс, разбирам, пък то сигурно е пак няква всемирна любов Wink
Ина, по рецептата на Йоли ли прави червеното кадифе? Яла съм само с червено цвекло и съвсем не останах очарована, прилича ми на попара. blush Кажи малко и за украсата, ако пък си я снимала, ще се радвам да я видя. good Беше споменала за различното отношение на училището към рождените дни, кого ще кани Марта?
Мари, ти каква торта ще правиш на Симеон?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 02, 2018, 10:09:53 »

ЧНГ ! Здраве и златни кюлчета ви желая ! smile

Ина, покажи тортата моля. smile
Свекс, добре си ги наредила с тия късмети.
Подаръците на малкия са само пари, изрично казах че нямам нужда от играчки. Пластмасови или не, не ги ползва особено освен да се спъва в тях, обикаляйки. smile
Отлетяха дните бързо, ама не ми липсват, защото ми е напрежение като са двамата мъже вкъщи- много глас, много нещо. biggrin. Ще стана монах в следващия си живот ( пак - в предния уж съм била такъв biggrin ) .
И аз получих телефон, от брат ми. Върна ми жеста отпреди 12 години, когато с лотарийно спечелени пари му купих първия му телефон. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 02, 2018, 10:18:55 »

Ай честита нова година и от мен!много здраве, щастливи моменти и по-малко тревоги ви пожелавам!

Нашата нова година беше съвсем тревиална.В нашите с все дечурлига.Девойките изтрещяха, батко им, се чудеше какво да прави, а ние само се редувахме да се разправяме с тях. Изкараха до 2,30 след което ние се прибрахме с изнервена и превъзбудена Моника.Голяма работа де!

Фери, що сте се мъчили да ги приспите, аз никога не съм си причинявала това на НГ.И без това не ще да спи, ще падне от умора някъде и само я пренасяш  blum

Моника получи добре разпределени подаръци от мен.Всичко беше грижливо избрано.Няма нищо излишно.Сега започвам да умувам кой стари играчки да премахна, имам да разчиствам в къта и за игра, пълно е с боклуци!Трябва и да мисля за пренареждане на играчките и функционални шкафове.

Свекс, аз съм правила на Йоли червеното кадифе и на мен лично ми хареса.Давате ми добра идея за тортата за РД на Моника.Че тая е от по-лесните.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines