Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:33:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 54   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Януари 2018- нова година, ново начало!  (Прочетена 169581 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #705 -: януари 27, 2018, 13:40:21 »

Какъв е тоя цвят пудра пък ся... и какво е Солей?

Много обичам това аппче http://bfy.tw/GH5n
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #706 -: януари 27, 2018, 13:54:30 »

Всъщност е доста яко верно  good

А тая рокля мен не ме кефи, да не говорим, че си е розова за мен...ама, какво ли разбирам.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #707 -: януари 27, 2018, 14:20:24 »

Хехе, интересно беше, че жената /майката/ никога не каза примерно черната рокля или розовата, а всички екстри в комплект, с равен глас: Черната дантела на розов фон за 1200лв. е от Асеновград, турска дизайнерка, дадоха ни я от ревюто и направиха отстъпка, защото цвят пудра солей за 800лв. е от същия магазин. Черната дантела на розов фон за 1200лв. е дълга, ще я носи вечерта, а с цвят пудра солей за 800лв. ще посрещаме гостите и т.н.т. smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #708 -: януари 27, 2018, 14:37:11 »

Доста тъжно..... А това на мен ако някой ми го говори обикновено намирам много бързо къде му е дупката в инфорцаията и го затапвам. Много мразя да ми говорят вафли.

Скоро една колежка на майка ми се прехласваше каква УНИКАЛНА сватба направили на дъщеря и...как всички гости били като от червения килим, как всички булки дето чакали пред ритуалната зала (или излизали) гледали към дъщеря и със завист, защото техните рокли простеели и тн... Та на таз особа я попитах: “Имаше ли е тема цялата сватба или нищо особено?“ И настъпи едно интерсно овъртане, защото идея си нямаше какво е тема (от снимките разбрах, че е нямало), а пък другата опция “нищо особено“ дълеч не звучеше в синхрон с хвалебствията и така...

На баба ми една роднина и тя един ден ме спира на улицата и ми заявява как внучето в Щатите е толкова умен, че ходи в градина на Монтесори. (Нея обаче я познавам (роднината де, не Монтесори) и си я знам, че си говори сапунени мехури без въобще да има престава за какво става дума) и аз викам: “Ооо така ли, аз много харесвам Монтесори. Ама по метода ли е наистина или така се казва само градината?“
И тя оцъкли един поглед, окопити се и ми отговаря следното: “Ама той Силвио е толкова интелигентен, че учителките се хващат за главата.... той е толкова по-напред от другите деца...“
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #709 -: януари 27, 2018, 15:00:32 »

Ина утрепа рибата. смях се в метрото. солей е френска дума, виж кви са образовани пловдивчанки..
всички около мен са такива, на всяко нещо се казва марка и цена, не се впечатлявам. после ползвам инфото за да клюкам с някоя от вяс в фб. pleasantry
Кардашките са успешни. дай Боже всекиму бизнес по негов вкус. щото те това направиха
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #710 -: януари 27, 2018, 15:21:01 »

Рат, за Бгмама говоря.  funnytooth Там има всичкооо.  girl_wink Случайно попаднах на една тема и се зачетох, защото ми стана интересно. После си умрях от страх и дълго се въртях в леглото. Чудех се дали сме заключили и такива глупости. Самата тема е много дълга 200+стр и не съм я чела цялата, само в началото.  girl_impossible Точно, защото и на мен не ми го побира акъла какво точно се е случило и ми беше интересно да разбера дали са разнищили случая.
Иначе ми е интересно да гледам такива предавания по тв и какви хора са способни на подобни деяния. Колко трябва да не си добре за да направиш нещо такова? Каква психика трябва да имаш? Изобщо, интересно е.

Брей, колко е обяснителна таЗ майка на девойчето.  crazy После ще си ги бие в главата тия рокли пудра солей 800.  LAUGHTER
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #711 -: януари 27, 2018, 15:48:57 »

О, то модата на плисе тип солей е от времето още на бабите ми Wink Моята абитуриентска също беше такава от кръста надолу и част от ръкавите, после на 40г. си спомням, че си правих дълга пола. Почти през 20 години май се върти модата. Казва се солей, естествено, нали сме франкофони били точно след освобождението blum. Името идва от това, че дрехата е пълен клош /кръг/ и плисетата приличат на слънчеви лъчи.
Имаше една потомствена работилница за плисета в Пловдив, на ул. Иван Вазов, на същото място обличаха копчета и шиеха илици.  smile Виждаше се как се прави всичко - нагъваха плата около нагряти плоскости и пръскаха с някаква кола, че да държи. Разказвам го, защото баба ми, майка ми и после аз сме им били клиенти. smile
Няма как да се разнищи случаят толкова бързо и да има твърдо становище, иска се време. Лошото в случая беше, че медиите направо пречеха на полицията. Измисляха какви ли не версии, та как няма да има 200 стр. в мамата.
Едва ли има някоя от нас, дето да не е минала през този форум, много е разнообразен pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #712 -: януари 27, 2018, 16:18:57 »

Бе аз и пудра знам и солей, ама кой за квото си мисли. Мен гримове ме гонят, не рокли и такава врьзка направих  funnytooth Чудих се, чудих се, коя марка ще да е за 800лв  lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #713 -: януари 27, 2018, 23:41:45 »

Да, ясно, снощи и аз много се смях. Кой за каквото си мисли Wink Дали има толкова скъпа пудра, освен ако не е цена на килограм blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #714 -: януари 28, 2018, 07:57:26 »

щом има крем Шанел и Прери за 350 € ,сметни ...  TONGUE Money biggrin Count
вчера сред боклучаците в мола , имаше поли солей - явно разговорът ни тук както винаги е по последна мода  gcrst kiss nazdrave
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #715 -: януари 28, 2018, 13:37:47 »

Ами да, полите солей скриват големи д- та  Wink
Една статия, която даже прочетох до края good
http://epicenter.bg/article/Globalnata-seksualna-revolyutsiya/144614/11/0
Стигам до извод, че мартеницата трябва да е от едно човече с две снопчета и както си му е редно, половината да е оформена като Пижо, а другата - като Пенда. Трябва да се помисли над името дали да е ПиПе, или ПижПен, но определено така ще спестим прежда и време за изработка smile
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #716 -: януари 28, 2018, 17:38:46 »

Добро утро момичета  smile,

Докато си пия кафето и чета разговора от предните два дни да ви кажа че и аз никога не бях чувала за пудра солей рокля  biggrin хехе първото за което се сетих е грим и аз, но за тази цена по-добре да ми носят цял кашон от по големките да имам за следващите 10-15 години  funnytooth

И аз не мисля че Ким и сестрите й са за подръжание но е верно че има все повече момичета които искат да им подръжават на цената на всичко. Трудно е с хормоните като си тинейджър  blum

Междудругото и аз съм много голям фен на кримита, като по-малка се записах да уча криминология но нещо май не беше моят предмет тогава и след първия семестър се отказах и смених. И сега като гледам как града се напълни с черни и постоянно стрелят полицаи се радвам че си смених специялността на време. Пък и с годините ме хвана шубето та даже и като съм сама в къщи вечер не си и помислям да гледам някои страшни филми  lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #717 -: януари 28, 2018, 19:04:07 »

Да отбележа и тук рождения ден на Фери smile Много целувкен за нея kiss2
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #718 -: януари 28, 2018, 21:13:58 »

Честит рожден ден  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #719 -: януари 28, 2018, 21:28:29 »

Честита да е Фери  give_rose

А Марри къде се загуби?
Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 54   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines